PDA

View Full Version : Kodumängud - Arutlused/Limiidid/Strateegiad/Live Tellid jne.



antnx
31.12.08, 12:35
Kui palju teist üldse kodumänge korraldavad või külastavad. Ise üritan sõpradega regulaarselt 1x nädalas live kodu mängu maha pidada. See ikka netipokkeris erinev ja annab ka palju juurde , kui näiteks hiljem live turnale minna vms.

Olen mängunud enamasti 1/2 kr blindidega 7-10 inimest tavaliselt ja max buy in on 100 kr. Min oli 25 kr. Suhteliselt tore on olnud. Aga kodumängus swinge palju rohkem, kuna kaarte jagakse palju vähem ning selletõttu võib halb jooks palju maksma minna.

Olen mänginud ka turnasid. Kunagi sai tehtud 25 kr. buy in turnasid ja seal mõned korrad rahadesse tuldud. Aga cash meeldib homegames ikka kõvasti rohkem.

Ise mingisuguseid mütse ja prille ei kanna, ning arvan, et ei anna eriti suuri telle välja oma miimikaga.

Aga andke tuld - rääkige kogemustest jne.

ranka
31.12.08, 12:38
Minu kogemus - algus kainel, lõpp mäluaugus ja busto :D

antnx
31.12.08, 12:57
Mina joon harvem kodumängudel :D Ei saa lihtsalt kahju hakkab rahast täis peaga mängides. Samas tavaliselt läheb mul täis peaga palju paremini kui kainena. Imelik - ilmselt läheb muidu passive player looseks ilmselt.

ranka
31.12.08, 13:33
Mina joon retsilt kodumängudel :D Ei saa lihtsalt pohhui hakkab rahast täis peaga mängides. Samas tavaliselt läheb mul täis peaga palju sitemini kui kainena. Imelik - ilmselt läheb muidu tight player looseks ilmselt.


FYP

timukasr
31.12.08, 14:40
Homegamedes näeb asju, mida eelmine päev youtubes HSP tehti.

lebovend
31.12.08, 14:45
homegames yks hea read:
kui vastane hakkab silmast veritsema ja sygab k6rva, siis ta v6ib bluffida.

Davy
31.12.08, 14:57
homegames yks hea read:
kui vastane hakkab silmast veritsema ja sygab k6rva, siis ta v6ib bluffida.


Jah aga ära kellegile sellest räägi, sest siis ta võib blufveritsema hakata.

lebovend
31.12.08, 15:02
ta võib blufveritsema hakata.


http://img45.imageshack.us/img45/7919/roflcopter9gr.png

-andres-
31.12.08, 15:04
Mängu lõpuks on kõik ülikinni ja sitoudivad, sest sõprade arust olen ma hull reader ja võtan neilt jõuga raha ära. Samas olen enamjaolt staadiumis, kus ma enam kaartide maste ei tuvasta.

alaska
31.12.08, 15:41
Minu ainuke homegame viimase 5 aasta jooksul oli mu 8 a pojaga sentide peale, kes lükkas iga käega allin ja riverdas mu ära igakord. Kodus kah ei jäeta rahule raisk...

tonis
31.12.08, 16:16
Minu kogemus - algus kainel, lõpp mäluaugus ja busto :D
+1

Keiss
31.12.08, 17:53
Eelmine aasta korraldasin ise kodumänge, varsti hakkas igav ;)

Nüüd kui vahest teeme siis loose agrotan ja joon samuti palju. Kuna me cashi ei tee siis 25kr sit and go mäng ja mul ausalt öeldes savi tulemused peaasi, et nalja saab. Pole see koht, kus RAHA TEENIDA!

kollane
31.12.08, 18:46
Meil käib päris tihti kodumäng, praktiliselt iga nv ning ka nädala sees kui on mängijaid.
Sõbral üks tuba praktiliselt pokkeri päralt. isetehtud laud mis ei näe sugui halb välja, diivanid, vesipiip joogid :)
Max buyin 100kr , limiit 0.5/1kr. Mingit tõmblemist ei ole, lõbupärast mängime. Bluffimine käib mõnuga enda isiklike ``Bluffimis kaartidega``
kellel T2o vms :)

Sellepärast pole ka mingit hullu strateegiat , kuigi mängijatega kellega koos palju mängid tead ära mil bluhvib. Ühel sõbral hakkab nt silm vilkuma kui bluffib ;D eks igal inimesel erinev aga midagi leiab kõigis :)

antnx
31.12.08, 19:22
Kodumängudes on tihti bluff overrated.

Sulgpallur
31.12.08, 19:59
Ühel sõbral hakkab nt silm vilkuma kui bluffib ;D eks igal inimesel erinev aga midagi leiab kõigis :)

Mingi Macgyveri sõber??? :D
Ta hakkas ka silma pilgutama, kui valetas

kollane
31.12.08, 20:28
Mingi Macgyveri sõber??? :D
Ta hakkas ka silma pilgutama, kui valetas



haahaa ;D ei tulnudki sellepeale , ütlen edasi

Helmps
31.12.08, 20:35
Viimased home-gamed said sõpradega peetud eelmisel aastal, kui mängisime 5/10 eek blindidega. See aasta läks kuidagi nii kiirelt, et ei jõudnudki.

antnx
01.01.09, 04:12
Kindlasti teeme uue foorumi suvepäevadel ka homegame. Seal võiks ownida.

leits
02.01.09, 16:21
Tavaliselt mälus .. rahalised seisud: oleneb jooksust, kui runner runnereid hitin saan 1-2k plussi, kui ei hiti siis sarnane miinus ... coinflip ühesõmaga

RudiTurbo
08.01.09, 00:54
Minu homegamed on siiamaani olnud taanlastega. Nad on kaine peaga juba agrod, aga üxkord läx asi nii käest ära, et kaks tüüpi läxid iga käsi all ini.
Ma olin juba bustoks läinud, aga siis mõtsin wtf nad teevad, ostsin mingi väixe summaga sisse, et ootan kaarte lihtsalt ja tuli kuskil 10 käe jooxul mingi 6 paari ja sain kõik kaotatu suht ruttu tagasi ;D

Viimasel ajal pole enam olnud, kuid nüüd olex just põnev, nüüd oskaksin vastu mängida nendele agrodele, enne kaarti polnud, siis ei osanud midagi teha :)

Üxkord oli veel sick, kuda ühel tüübil kaart jooxis, meil olid umbes 1/2 EEK blindid ning tüüp tõmbas mu vastu mitu korda ikka nii uskumatult ära ja selle õhtu lõpetas tüüp mingi 1200 EEkiga ja standard buy in oli meil 100.

Tõmbas mul mitu korda 2 paari vastu paremad 2 paari või rea ning ühekorra imes üldse maja , homegamed on RIGGED :)

ranka
08.01.09, 01:00
Taanis mängite EEK'idega vä?

Helmps
08.01.09, 02:33
ta vast konvertis meile siin need kursid IMO

-andres-
08.01.09, 03:00
Minu kogemus - algus kainel, lõpp mäluaugus ja busto :D


Fakt sai nädal tagasi kinnitust. Alguse vallutused kaotasid tähendused peale suure hulga rummi ammutamist ning 77 oli enda silmis piisavalt hea, et preflop 3 mängija vastu allinn lükata. Olin isegi ees, kuid kaotasin Ade nelikule, mis AK-d omanu kätte sai.

rohelinekonn
08.01.09, 03:15
Teeme tavaliselt 1/2eeki blindid ja siis naps kõrvale alguses mõtleme küll et jooks rahulikult lõpuks kõik sassis ja lahmimine käib. Peale mängu klubisse ja hommikuks ikka busto kui isegi võitsid.

Samas võib ka nii nagu ükskord oli. Sõber viis oma tuttavate juurde mängule ma ikka väga napsune. Ütlesin viska poest läbi võttan nats õlut, lendasin kohe pudeli teqilaga mängima. Peale paari pitsi oli pilt jumala taskus, aga siis üles ärgates vaatan mul pappi taskud täis(200 eekiga läksin vist). Küsisin siis sõbralt et mis kamm on nagu. See siis ütles, et mingi hetk ma ei saanud aru mis chippide värvid on ja palju miski väärt on ja siis lahmisin.Arvatavasti ei jaganud matsu välja mis mul käes kah on.Igatahes kõik vaatasid et lihtne saak see joodik. Aga ei mis iganes käes oli kõik all inid võtsin ära. Umbes nii see oli või vähemalt räägitakse. Ega ma ise ei mäleta :)
Rohkem meid sinna pole mängima kumbagi kutsutud.

RudiTurbo
08.01.09, 18:01
Taanis mängite EEK'idega vä?


Ma tavaliselt Eesti inimeste jaoks konverdin ise ära jah :)

Muidu on Taani kroon ja Eesti kroon ja kroonised blindid ja kroon krooni otsas ja lõpux ei saa enam ise ka aru, mis kroonist jutt on ;D

oitarvi
26.01.09, 09:18
Minu kodulinnas saab ka suht iga nädal kodumänge peetud. Vahest ka mitu korda nädalas. Buy-in ainult 25 eeku ja tavaliselt teeme turniiri. Päris tihti olen võitnud ja siis hea paar sotti tasku pista, et pärast õlli osta. ;D
Paar korda on siin korraldatud ka multitable turniire, kus buy-in umbes 100-150 krooni.

ranka
26.01.09, 17:41
Ja su kodulinn on... ?

surka
28.01.09, 11:33
tellidest rääkides, siis ükskord mängisin omahat tüübiga, kes igal streedil pani 4 kaarti enda käes järjekorda, ilmselt selle järgi kuidas need lauaga kokku läksid, seega kui tüüp kaartide asukohta muutis ntx turnil, siis sai teada et turn läks pihta.

variatsioon
28.01.09, 19:16
tellidest rääkides, siis ükskord mängisin omahat tüübiga, kes igal streedil pani 4 kaarti enda käes järjekorda, ilmselt selle järgi kuidas need lauaga kokku läksid, seega kui tüüp kaartide asukohta muutis ntx turnil, siis sai teada et turn läks pihta.

lol.. nice tell

ESTPatrick
28.01.09, 19:47
homegame:

võimatu alla 80% käsi mängida
võimatu alla 5 õlle juua
võimatu mäletada maste (ka kaarte)
võimatu mitte bluffida kuni riverini
võimatu foldida ükskõik mis paari ükskõik mis tänaval
võimatu mitte öelda standard/rigged

leits
29.01.09, 00:03
homegame:

võimatu alla 80% käsi mängida
võimatu alla 5 õlle juua
võimatu mäletada maste (ka kaarte)
võimatu mitte bluffida kuni riverini
võimatu foldida ükskõik mis paari ükskõik mis tänaval
võimatu mitte öelda standard/rigged


mulle meeldis patriku juures suvelm, tegime ka kerge homegame vist,. fucking kõiks tarrting handid olid nutsid, lahe on ni i mägida :) KTo, pf mingi 200BB AI on obv

-andres-
29.01.09, 01:25
Hand Range on alati vaid tõusvas joones. Mingil hetkel saavutad tipu, kus mängid ja tõstad kõiki käsi anyway :D. Sinna jõudmise kiirus sõltub vaid joogi kangusest.

variatsioon
29.01.09, 01:29
Hand Range on alati vaid tõusvas joones. Mingil hetkel saavutad tipu, kus mängid ja tõstad kõiki käsi anyway :D. Sinna jõudmise kiirus sõltub vaid joogi kangusest.

eriti hulluks läheb siis kui peo host ütleb et 15minta pärast lõpetatakse mäng ära ;)

-andres-
29.01.09, 01:32
Ma olen alati sattunud sellistesse kohtadesse, et peo host peab pool tundi-tund max vastu, kütab 69 nuppe, kui hitib, teeb järgmisel käel any2 uuesti, kui ei hiti, siis suundub eemale, joob end veel topeltlakkutäis ja ei saa järgnevad 24h midagi aru :D.

oitarvi
02.02.09, 09:37
Ja su kodulinn on... ?


Kilingi-Nõmme

marguzz22
06.02.09, 11:02
homegame on rigged ja, tra sõber callib koguaeg ming 72 ja pushib flopil ilma paarita mu QQ vastu all in , obv tuleb 77 järjest, a see tõbras ise segab kaarte ka vbl teeb sohti 1 kord nägin kudias vend endale kaarti otsis pakist ma nagu wtf tahtsin tal käe karistuseks maha lüüa matseetaga

antnx
06.02.09, 11:17
LOL :D matcheetega

:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=W8cCzltPD6Y

vsiu100
06.02.09, 11:37
homegame teeme sõpradega(tavaliselt on ka 2-4 neiut pundis) 1xnädalas, õhtu jooksul 2-3 100.- SNG.
reeglina ma ei joo, sest olen pea alati autoga. ja eriti hüpervaimustuses kodumängudest pole, rohkem kokkusaamise eesmärk,et sõpru näha. mind ajab tilti vahest kehvad tingimused(peab ise kaarte jagama, mäng on aeglane, prized väikesed jne)
live tellidest tuleb varsti väike kokkuvõte,artikkel....

Maheaatom
06.02.09, 12:42
Nädalas korra ikka sõprade-tuttavatega mängime ning peamiselt on tegemist rebuydega NLH-ga. Kuna üritus toimub nädala keskel, siis ollakse kas kained või alkoholiga mõõdukad, kuid aastas on ka mitmed nn. "suuturniirid" (toimuvad nv), mille jaoks on eraldi koht ning siis on tegemist üsna korralike läbudega (umbes nagu PN suvepäevad). Osaleb küll mitmeid Eestis väga "prominentseid mängijaid" aga panused on pigem väikesed. Tase on üle keskmise, kuid suht ühtlane.

Eesmärgiks nr. 1 on lõbus ajaveetmine ning raha pärast ei käi küll keegi mängimas. Seetõttu on ka seltskond üsna kinnine ning "inimesi tänavalt" me kindlasti osalema ei kutsu. Et oleks huvitavam, peame arvestust hooaja lõikes (iga turniiri eest saavad parimad "Maailmakarika punkte") ning teenitud punktid või saavutused lives/onlines tõstavad mängija auastet, mis iseloomustab omakorda tema taset ning aktiivsust (kuuenda hooaja e. aasta alguseks on kõrgeimale auastmele jõudnud selline äss nagu Imre L., kes on hetkel pokkeri kindralmajor ;D).

Kodumängud on kindlasti lahedad asjad ning paljude tõeliste staaride jaoks algas nende tee tippu just sealt. Erti siis kui internetiajastu ei olnud veel kätte jõudnud.

SamGold
27.04.09, 22:36
Teeme ka iga nädal sõpradega kodumängu. Algul tegime SNG-sid aga nüüd oleme juba pikemat aega cashi mängind kuna saab ennast alati tagasi sisse osta ja pole pikka ootamist. Panused on väiksed, 25.- sisseost ja 0,25/0,5 blindid aga peamine ongi lõbus aja veetmine sõpradega, mitte raha teenimine. Alustame kuskil 6-7 õhtul ja enamasti lõpetame südaööl. Mäng on üldielt suht loose (kuigi ise olen vb isegi liiga tight hoopis) ja mida rohkem alkoholi tarbitakse, seda loosemaks läheb (eriti lõpupoole kus mõnikord läheb ikka täielikuks loteriiks). Samas on keskmine tase ikka pika peale tõusnud. Kuna päris pikka aega sama seltskonnaga mängind siis on juba vastasmängijate mängustiilid umbkaudu teada, kuid otseselt mingeid kindlaid tell'e otsida pole eriti viitsind (juu siis pole tase veel sinnamaani jõudnud:D) Hiljuti võtsin just Caro's book of tells raamatu ette plaaniga neid teadmisi ka kodumängus testida aga eks see tahab harjutamist. Iseenda juures olen küll tähele pannud mõningaid kindlaid tobedaid liigutusi teatud käte puhul jne. Arvatavasti oleks päris kasulik ikka kui selliseid asju tähele panna jõuaks.

leho57
28.04.09, 18:16
kunagi sai nagu tihemini tehtud, nüüd on vaikseks jäänud... aga paar turnat on ka korraldatud. ühekorra õnnestus kinnigi panna. sai miski 1600 krooni vms.
cash mängud ikka enamasti 1-2kr blindid ja no-limit buy-in (kuigi suht 90% tullakse 100 eekiga)
mängijaid ainult vähevõitu...

Rigged
04.05.09, 23:34
homegame:

võimatu alla 80% käsi mängida
võimatu alla 5 õlle juua
võimatu mäletada maste (ka kaarte)
võimatu mitte bluffida kuni riverini
võimatu foldida ükskõik mis paari ükskõik mis tänaval
võimatu mitte öelda standard/rigged

THIS.

timukasr
20.06.09, 15:40
Teeme ka vahepeal mikro mikro stakede peale cashi (ilma alksita). Mäng lõppeb tavaliselt sellega, et mul on kogu raha ja viimane vend ei julge HU mängida või teen ta HU'ga tühjaks.

2ssapaar
20.06.09, 16:33
Teeme ka vahepeal mikro mikro stakede peale cashi (ilma alksita). Mäng lõppeb tavaliselt sellega, et mul on kogu raha ja viimane vend ei julge HU mängida või teen ta HU'ga tühjaks.

:o
kutsu mind ka järgmine kord, donkaksin ka natuke ;)

timukasr
20.06.09, 16:39
Mai tea kui väga sind NL50 kutsub, muidu loomulikult.

2ssapaar
20.06.09, 17:29
fun ju splashida :)

Mr.Kylm
28.06.09, 17:55
Tavaliselt mängime 1/2 blindidega ja kui ainult paremad sõbrad, siis 1/1 blindidega. Mäng käib tavaliselt mängjate vastu, mitte kaartidega :D.. on nähtud 6 beti preflop, kus JJ ja QQ viskavad maha kaardid ja 6 betija näitab 62o.
üldiselt 35-e cash game peale 1/2 blindidega kasum 5k+ eeki ja kui 10 turnad ka sinna lisada buyin'iga 50-100 rebuy'd ja 200-300 freezout siis kokku kasum 8k+, täpselt ei mäleta, kunagi lälks läpakas katki ja kadus see arvepidamine täpselt äta :(.
aga vahel võõrad imestavad, kuidas riveril calitakse A high-a rerereis ära. aga tegu metagame'iga.

vsiu100
29.06.09, 16:57
Tavaliselt mängime 1/2 blindidega ja kui ainult paremad sõbrad, siis 1/1 blindidega. Mäng käib tavaliselt mängjate vastu, mitte kaartidega :D.. on nähtud 6 beti preflop, kus JJ ja QQ viskavad maha kaardid ja 6 betija näitab 62o.
üldiselt 35-e cash game peale 1/2 blindidega kasum 5k+ eeki ja kui 10 turnad ka sinna lisada buyin'iga 50-100 rebuy'd ja 200-300 freezout siis kokku kasum 8k+, täpselt ei mäleta, kunagi lälks läpakas katki ja kadus see arvepidamine täpselt äta :(.
aga vahel võõrad imestavad, kuidas riveril calitakse A high-a rerereis ära. aga tegu metagame'iga.


vaata aga saakalit. sõpradega harjutatakse 1/1 blindiga metatama, aga kui võõras raha lauas, tõmmatakse stakesid ülesse.
6bet pf ja siis saab 5bettija veel maha visata??!? mis te mängite 1000bb deep cashi või mis :-\?

miksnii
29.06.09, 17:02
Me teeme ka sõpradega paarkorda nädalas mingi 10 eeguse sisseostuga
väikeseid turnasid. Tavaliselt ostetakse võidetud rahade eest pärast paar
õlli ja tehakse round 2.

Keiss
30.06.09, 05:02
NL100 eeku double addoniga ja 1/1 blindid ning uhame ikka täie rõõmuga. Enamus potte on re(re)isitud. 72 käega poti võitmise eest peab ikka iga mees maksma ja seega on alati actionit. Kel huvi saab ühendust võtta ja ka liituda. Tavaliselt on tegemist umbes 6-maxiga.

EGERT
30.06.09, 14:28
Jeah, 72 mäng on nuts. alati kui kuhugi satun, üritan ise käima vedada :)

Mängisime muidu sõpradega 5/10 mängu ja alati mixed game, kus vähemalt 3 mängu (PLO, HE ja pineapple). HORSE on ka okei. Siin Pärnus nüüd olen seal kahes paaris aegajalt käind, kus 1/2 blindedega mängud, aga saab ka vahest teha 2/2 blindid ja 1.- antega, siis FR äksjonit rohkem :heart:

Mr.Kylm
30.06.09, 17:58
vaata aga saakalit. sõpradega harjutatakse 1/1 blindiga metatama, aga kui võõras raha lauas, tõmmatakse stakesid ülesse.
6bet pf ja siis saab 5bettija veel maha visata??!? mis te mängite 1000bb deep cashi või mis :-\?
aa ei tavaliselt ikka 1/2 viimasel ajal on olnud 1/1.. tegelt see 6 bet oli vist ülepingutatud. eile arutasime kummiga, ta arvas, et ta bet oli oli 4 bet aga ama arvan et 5bet.. igatahes see kes QQ maha viskas oli zurka ja ta oli kas reisija või 3 betia. ei mäleta ka enam täpselt, aga kui mingi 5-6h mängitud siis enamusel ikka laual 700-100 eeki ja osadel 300-500.

Kui proovisime 24h pokkerit teha siis kucol oli stack vist 4k+ :D, mul lõpus 2,5k ja runnaril oli ka vist sinna kanti. ja veel oli tüüpe kellel korralik stack oli eest ja siis olid ka blindid 1/2

kuco
05.07.09, 14:03
Kui proovisime 24h pokkerit teha siis kucol oli stack vist 4k+ :D, mul lõpus 2,5k ja runnaril oli ka vist sinna kanti. ja veel oli tüüpe kellel korralik stack oli eest ja siis olid ka blindid 1/2



Oi see oli tummine kogemus :)

yolpa
05.07.09, 16:38
kahju et ma kaua ei saanud seal vahtida, olin mingi 1,5h ja sain stacki 700 peale, kuid pidin otepääle sõitma.