PDA

View Full Version : Rushiga stabiilne teenimine .



ristimees
29.10.10, 20:24
Terv.

Küsimus neile kes mängivad rushi ,et kas keegi teenib siin mingit regulaarset kasumit ka rushiga?.
Mulle endal suht ameerika mäed käivad nu nii seinast seina ,igakord peale sessi süda suht paha :D.


Keegi võiks visata mingeid kasulike soovitusi ka siia kust saada rushi kohta head infot ja mis ise õpind vms .

ise tiksun 10nl-25nl vahel.

udikaz
29.10.10, 21:47
Pole ise ka suutnud rushi cashi adjustida. Minu jaoks vahetatakse seal ainult coolereid:) vähemalt fullringis. olen katsetanud, aga ei sobi mulle. Tarmonaator võiks siia kommentaari anda.

Tarmonator
29.10.10, 22:49
Annab teenida ikka. Võidu võti on agresiivsus.Setmineda ei tasu, keegi kinni ei maksa (eriti OOP), kui siis ainult multi potis. Pigem 3bettida väikseid pocketeid. EP range 77+ AK. Hilistest räme steal ja 3bet.
Aga ega ma ise ka ei suuda mingit superwinrate'i näidata. Hetkel lasen nl50 FR, 100k kätt sai tehtud ka nl25. Nl50 on agresiivsem ja 3betitakse rohkem, regulare ka rohkem. Notemine on väga tähtis.
Halfstackerid on jube agrod 3bettijad blindidelt, , nende vastu aitab väga laia rangega 4bet all-in, nad tavaliselt ei calli.
Rushis toidab ikkagi volüüm, ühes limiidis saad teha korraga max 4 lauda, võta või 4 erinevad limiiti ja 16 lauda ette kui suudad klikkida.

ristimees
29.10.10, 23:32
Annab teenida ikka. Võidu võti on agresiivsus.Setmineda ei tasu, keegi kinni ei maksa (eriti OOP), kui siis ainult multi potis. Pigem 3bettida väikseid pocketeid. EP range 77+ AK. Hilistest räme steal ja 3bet.
Aga ega ma ise ka ei suuda mingit superwinrate'i näidata. Hetkel lasen nl50 FR, 100k kätt sai tehtud ka nl25. Nl50 on agresiivsem ja 3betitakse rohkem, regulare ka rohkem. Notemine on väga tähtis.
Halfstackerid on jube agrod 3bettijad blindidelt, , nende vastu aitab väga laia rangega 4bet all-in, nad tavaliselt ei calli.
Rushis toidab ikkagi volüüm, ühes limiidis saad teha korraga max 4 lauda, võta või 4 erinevad limiiti ja 16 lauda ette kui suudad klikkida.



Nu eks üritan kuigi ma paras nit algus saab raske olema....aga kokku võttes tuleb kasumit kiiremini kui näiteks sul cashis tuleks ?.

Tarmonator
29.10.10, 23:39
Käsi tuleb rohkem. 4 lauda on 1100-1200 kätt FR's. $$/h tuleb parem ehk.
Ma olen ka ülitight ja töötan selle kallal, et saada loosemaks. 12/10.
Minu jaoks võlubki rush sellega, et ma saan kiirelt tegutseda. Käed vahelduvad kiirelt, kunagi ei ole mul igav.
Tavalises FR mängus kõik need selectionid ja asjad, ära on tüütanud. Võib kunagi mõtlen teisiti, praegu meeldib väga suurt volüümi lasta ja kui raha ka tuleb, siis oleks patt kurta.

Potsataja
29.10.10, 23:43
Tavalises FR mängus kõik need selectionid ja asjad, ära on tüütanud. Võib kunagi mõtlen teisiti, praegu meeldib väga suurt volüümi lasta ja kui raha ka tuleb, siis oleks patt kurta.

Samas on ju rushi average VPIP tavalaudade omast oluliselt väiksem ?

Tarmonator
29.10.10, 23:49
seda kindlasti.
päeval standard 18% ja õhtul 1-2% suurem

ristimees
30.10.10, 01:12
Käsi tuleb rohkem. 4 lauda on 1100-1200 kätt FR's. $$/h tuleb parem ehk.
Ma olen ka ülitight ja töötan selle kallal, et saada loosemaks. 12/10.
Minu jaoks võlubki rush sellega, et ma saan kiirelt tegutseda. Käed vahelduvad kiirelt, kunagi ei ole mul igav.
Tavalises FR mängus kõik need selectionid ja asjad, ära on tüütanud. Võib kunagi mõtlen teisiti, praegu meeldib väga suurt volüümi lasta ja kui raha ka tuleb, siis oleks patt kurta.

Mis palju sellest pokertrackerist vms mis kasutad kasu on ?...Mul endal seda pole ....ja on old mingeid haiged downswinge ka nl25-50s ?.

ristimees
30.10.10, 01:16
Aa see ka ,et mis Näiteks mis sul 3-bet ja 4bet range on ?. mul endal suht üli tight need ...vahest ei piisa selleski :D...2 korda mingi 1.h jooksul KK -ga AA vastu ...nu eks seal tulevad biidid kiiremini ka.

Kloonike
30.10.10, 10:25
Rushis tuleks just loosem olla ja stealida igal võimalusel. Heade kätte ootamine on mõttetu kui nupud pannakse sisse ainult cooler situatsioonides. Seega, kui profit tuleb bluffidest, siis ei ole vahet, mis teie kaardid on, sest showdowni enivei ei nähta. Tajuge ära ainult see moment, kui fold equity puudub ja andke alla.

Sass
30.10.10, 13:22
ei tea endal just vastupidised kogemused et raha l2heb ikka v2ga looselt sisse, ja tasub nit olla.. ainult nutsiga panna bluffida mitte.. kyll aga stealida ja restealida v2ga lightilt. ei tea.. need ainult minu kogemused