PDA

View Full Version : *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

Tigrano
01.01.09, 01:17
HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!!!

Metsapull
01.01.09, 01:19
lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks

CTXrix
01.01.09, 01:23
Vägevat uut aastat!

Tigrano
01.01.09, 01:23
lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks


Just tahtsin head uut soovida kõigle ja vaatasin, et keegi pole teinud ja tegin ära ;D

Tigrano
01.01.09, 01:25
Vägevat uut aastat!


Kas tädad juba plaane või pidutsed ;D

Tigrano
01.01.09, 01:27
lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks


Kui aegasi võrrelda, siis hoopis mina postitasin hiljem ehk kirjutasin kauem, ma natuke joonud ka. Kumma lukku paneme?

Metsapull
01.01.09, 01:28
Kui aegasi võrrelda, siis hoopis mina postitasin hiljem ehk kirjutasin kauem, ma natuke joonud ka. Kumma lukku paneme?


Kuna siin juba jutt käima läks, siis võib minu oma lukku panna.

Tigrano
01.01.09, 01:30
Kuna siin juba jutt käima läks, siis võib minu oma lukku panna.


Teen ära ja jube mõnus on olla, kas oli vägev ilutulestik?

CTXrix
01.01.09, 01:30
Kas tädad juba plaane või pidutsed ;D


;D Jõudsin just väikselt peolt koju ja mõtlesin korra foorumile pilgu peale heita...nii tavapäraseks on see juba saanud, kui arvuti taha satun :)

Tigrano
01.01.09, 01:33
;D Jõudsin just väikselt peolt koju ja mõtlesin korra foorumile pilgu peale heita...nii tavapäraseks on see juba saanud, kui arvuti taha satun :)


Lahe, nüüd paneme foorumis peo püsti ;D

On ideid?

Metsapull
01.01.09, 01:36
Teen ära ja jube mõnus on olla, kas oli vägev ilutulestik?


Ilutulestik oli igati hea nagu alati :)

Tigrano
01.01.09, 01:37
Ilutulestik oli igati hea nagu alati :)


Mul nii ei ole, kui tahan ilutulestikku, siis pean ise orgunnima ::)

Tigrano
01.01.09, 01:38
Nii, peame HU korraldama kähku, kes kaotab joob iga kord kas ühe õlle või võtab ühe pitsi uue aasta terviseks ;D

goldec
01.01.09, 02:33
Head uut aastat kõigile!

//ma ei tea kas see on mu esimene post, või mitte, aga tere igaljuhul :)

P.S: starsi river on ****ing RIGGED

Potsataja
01.01.09, 03:17
Ei noh see uus aasta algas ikka väga imelikult. Nimelt otsustas naine teha x põhjusel 31-se õhtul PKR-i min deposiidi. Tema vajus mingi aeg magama ja siis hakkasin ise möllama. Ausalt soovitan seda tuba, nii passiivset rahvast pole kuskil näinud. Ühesõnaga gämblides jõudsin NL400 lauda ja sain oma vea tõttu laksud ära. Natuke jäi alles ja NL100 üritus läks õnneks, seejärel Nl200 ja muidugi sain KK vs AK PF AI ära. Aasta esimene PF AI ja kohe oli vaja niimoodi ära vändata. Vähemalt on esialgne depo veel alles ;D

Tigrano
01.01.09, 03:21
Ei noh see uus aasta algas ikka väga imelikult. Nimelt otsustas naine teha x põhjusel 31-se õhtul PKR-i min deposiidi. Tema vajus mingi aeg magama ja siis hakkasin ise möllama. Ausalt soovitan seda tuba, nii passiivset rahvast pole kuskil näinud. Ühesõnaga gämblides jõudsin NL400 lauda ja sain oma vea tõttu laksud ära. Natuke jäi alles ja NL100 üritus läks õnneks, seejärel Nl200 ja muidugi sain KK vs AK PF AI ära. Aasta esimene PF AI ja kohe oli vaja niimoodi ära vändata. Vähemalt on esialgne depo veel alles ;D


See koht on seal kuld aga vähe laudu jne. Tegid kõvasti gamblemist nagu näen ja said seda ka täie raha eest.

Potsataja
01.01.09, 03:28
Kui nüüd aus olla siis hetkeseisuga on krõska, rsk hommikul saab vist natuke sõimata :'(

Kaks laksu järjest on muidugi natuke palju, seekord QQ vs KT PF AI. Igatahes tundub, et kellele piisab vähesest lauda arvust jne, on see parim koht raha teenimiseks, ma ei imesta üldse, et kloonikesel seal nii hästi läinud on.

ment52
01.01.09, 08:30
Prop bet, kes jõuab esimesena Supernovaks?

ranka
01.01.09, 09:15
HEAD UUT AASTAT!

HAHHAHAHAHA. ÄRKASIN JUST JA POHMAKAT EI OLE, EILE VARUSIN VEEL DELIGHTE, ET KUI PEAKS MIDAGI VÕSSA MINEMA.

Insta tähistasin seda d-lightiga.

Tigrano
01.01.09, 10:16
HEAD UUT AASTAT!

HAHHAHAHAHA. ÄRKASIN JUST JA POHMAKAT EI OLE, EILE VARUSIN VEEL DELIGHTE, ET KUI PEAKS MIDAGI VÕSSA MINEMA.

Insta tähistasin seda d-lightiga.


Uus aasta on alanud hästi, isegi pohmakat enam ei ole ;D

jrgn hell
01.01.09, 11:55
jõuan mina hiljem lehtlasse, kuna kedagi oli vaja koju tassida ja keegi magab laua taga. Obv. et hr. Ranka ::)

ranka
01.01.09, 13:02
Uni!

Tigrano
01.01.09, 13:45
jõuan mina hiljem lehtlasse, kuna kedagi oli vaja koju tassida ja keegi magab laua taga. Obv. et hr. Ranka ::)


Parimatelgi juhtub ;)

antnx
01.01.09, 14:18
Uuel aastal hakkan pokkeri asemel seda mängima:

http://www.youtube.com/watch?v=zGCdBsOIKYA&feature=related

lebovend
01.01.09, 14:20
sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga:p

Tarmo
01.01.09, 14:22
sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga:p


pole paha, 4 Dkerget on juba lastud, undki enam pole :)

Tegusat uut!!!!

tonis
01.01.09, 14:44
Head uut aastat!

zaf0
01.01.09, 15:16
Head uut aastat!

BuildUp
01.01.09, 15:19
Võtaks ka praegu Dlighti, aga mul nii paha olla, et ma ei jõua poodi minna. :-[ ;D

Tigrano
01.01.09, 15:39
Võtaks ka praegu Dlighti, aga mul nii paha olla, et ma ei jõua poodi minna. :-[ ;D


Uus aasta ei tulegi nii kergelt ;D

lebovend
01.01.09, 15:42
sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga:p


yhest linna otsast teise k6nnitud, poest l2bi k2idud, viimase raha eest dlightid ostetud.

imho:
Same shit, different year.

timukasr
01.01.09, 15:46
See kuu -$460 juba! Head uut aastat kõigile!

Tigrano
01.01.09, 15:58
See kuu -$460 juba! Head uut aastat kõigile!


Mul vastupidi, üritan oma blogi korda panna aga PHP käib nats ülejõu, googeldan jubedalt, samas võtsin mingi 9 lauda järgi ja pluss 600$ on vaikselt tiksunud ;D

Helmps
01.01.09, 16:00
tra üle pika aja sai ennast jälle jumala segaseks joodud. ibist ja metaxat kulistasin terve öö ja siis sai tehtud paar eluohtliku viga (ilma naljata). nimelt hakkas mul öösel pea valutama ja siis hakkasin valuvaigisteid juba peol sisse viskama. peo jooksul viskasin mingi 4 valuvaigistit sisse ja pärast, kui sai edasi mindud pokkerit mängima livesse sõpradega, siis viskasin veel 2x2 väikeste vahedega. obv ei olnud terve öö midagi söönud ja sisi hommikul kella poole 10 ajal hakkas sees nii julmalt keerama, et sain aru, et targem on koju ära minna. terve kodutee oli selline tunne, et hõljun pilvedes (halvas mõttes) ja et pilt kaob eest ära kohe. koju jõudes kohe sööki ja magama ja peale 5 tunnist magamist oli juba enam-vähem ok olla. tra kuidas uus aasta algas..

Tigrano
01.01.09, 16:43
Kas keegi teab mõnda softi soovitada, millega saaks kõvakettast backupi teha, et pärast panen restore ja kõik widowsa ja softid on sellisel kujul tagasi, milline seis oli bacupi tegemise hetkel. Jube tüütu on softe peale lasta aga, kui näiteks tuleb viirus või midagi, siis copyks ainult andmed ära ja laseks restorega softid peale ja tehtud. Muidu päev otsa lase jälle softe peale jube tüütu.

ranka
01.01.09, 17:08
sain enne seitset magama, 2rkasin siin kunagi ja ma kardan, et mul kyll on pohm, aga yhinen ranka dlighti teemaga:p


dlight teeb imesid. Aga raisk, nüüd magasin 2 tundi ja nüüd on küll natuke halb olla aga õnneks ei midagi hullu. Pohmakameetri 10 punkti skaalal oleks praegu I astme pohmakas, mille süptomiteks on - õrn peavalu, väike südameiiveldus, nõrk joogijanu ja pisike nõrkus. Peale rasvast hommikusöögi peaks see jama taanduma.

Tigrano
01.01.09, 17:11
dlight teeb imesid. Aga raisk, nüüd magasin 2 tundi ja nüüd on küll natuke halb olla aga õnneks ei midagi hullu. Pohmakameetri 10 punkti skaalal oleks praegu I astme pohmakas, mille süptomiteks on - õrn peavalu, väike südameiiveldus, nõrk joogijanu ja pisike nõrkus. Peale rasvast hommikusöögi peaks see jama taanduma.


Ma mõtelsin, et sa magad 1 jaanuari maha aga näe juba üleval ;D

masterpuppet
01.01.09, 17:31
Mõnusalt tummine alkoholivaene aastavahetus oli, põmst peale 00 enam ei joonud, aga see sai premeeritud mõnusa tõusmisega.

antnx
01.01.09, 17:58
"KUULUS KAARDIMÄNG"
2-6 võtab, ehk siis kes kaardi võtab nt 3 siis tema ütleb, kes võtab snapsu.üks inimene ei tohi võtta üle 2-e
7 - hakatakse jäjest nr-eid ütlema ja arvule 7, mis jagub 7-ga ja kus on sees 7 peab ütlema mingi kindla sõna, mille jällegi ütleb inimene kes võttis selle kaardi: 1,2,3,4,5,6, kapinupp,8,10,11,12,13, kapinupp jne, kes unustab see võtab
8 - "minu laev on lastitud" kalaga; ja igaüks lisab ühe sõna juurde, memoturniir:D ja kellel mäluga probleeme võtab
9 - võtad ise
10 - võtab vasak
poiss - võtab parem
emand - see kes selle kaardi saab peab 5 min jooksul kellegi käest küsima mingi küsimuse. kui see keegi vastabki küssale siis ta võtab
kunn - kunnid pannakse õigetpidi lauale ja 4-nda kunni kes võtab peab suurest klaasist jooma mingi eriti kange ja mõnna dringi, mis tehakse algul valmis
äss - sellega kaasneb mingi asi, mis tuleb teha enne joomist. nt öelda VIIN ON HEA ja siis jooma, ja iga järgmine äss toob uue asja juurde, mitte ei asenda vaanaga nt püsti peab tõusma ja ütlema VIIN ON HEA ja isis jooma. kes ei ütle, see võtab

KAARDIMÄNG ver 2

võetakse järjest kaarte:
2: jood 2 lonksu
3: jood 2 lonksu
4: naised joovad
5: ütled mina olen teinud ..., mängijad kes seda teinud pole, joovad
6: mehed joovad
7: ütled mina ei ole teinud ..., mängijad kes on seda teinud, joovad
8: mängijad hakkavad järjest mingis kategoorias sõnu ytlema, nt automargid, kes enam ei oska midagi lisada või kordab eelnevat, see joob
9: mängijad hakkavad järjest riimis sõnu ytlema, kes ei oska enam midagi lisada või kordab eelnevat, see joob
10: kaardisaaja kehtestab terveks mänguks mingi reegli, nt et enne iga joomist peab omale näpu suhu panema
Poiss: kaardisaaja võib mängu käigus panna pöidla vastu maad, lauda ja see kes kõige viimasena seda järgi teeb, joob
Emand: valid paarilise kellega juua
Kuningas: kaardisaaja lisab ühte klaasi lonksukese oma jooki, 4-da kuninga saaja peab selle joogi ära jooma
Äss: kõik joovad

ranka
01.01.09, 18:02
Mõnusalt tummine alkoholivaene aastavahetus oli, põmst peale 00 enam ei joonud, aga see sai premeeritud mõnusa tõusmisega.


Kadestan natuke sind.

BuildUp
01.01.09, 18:18
KAARDIMÄNG ver 2

võetakse järjest kaarte:
2: jood 2 lonksu
3: jood 2 lonksu
4: naised joovad
5: ütled mina olen teinud ..., mängijad kes seda teinud pole, joovad
6: mehed joovad
7: ütled mina ei ole teinud ..., mängijad kes on seda teinud, joovad
8: mängijad hakkavad järjest mingis kategoorias sõnu ytlema, nt automargid, kes enam ei oska midagi lisada või kordab eelnevat, see joob
9: mängijad hakkavad järjest riimis sõnu ytlema, kes ei oska enam midagi lisada või kordab eelnevat, see joob
10: kaardisaaja kehtestab terveks mänguks mingi reegli, nt et enne iga joomist peab omale näpu suhu panema
Poiss: kaardisaaja võib mängu käigus panna pöidla vastu maad, lauda ja see kes kõige viimasena seda järgi teeb, joob
Emand: valid paarilise kellega juua
Kuningas: kaardisaaja lisab ühte klaasi lonksukese oma jooki, 4-da kuninga saaja peab selle joogi ära jooma
Äss: kõik joovad



Mängisin aastavahetusel seda mängu. Noh mis ma öelda oskan ;D, ülikiire täis jäämine on kindlustatud. Meil olid muidugi vähe teised reeglid ja kaartide tähendused. Ma ei mäleta mis kaartiga tegu oli, aga igastahes mingi kaart tingis selle, et see kes selle kaardi tõmbas hakkab jooma. Samal ajal hakkavad ka kõik teised jooma ning kui esimene mängija joomise lõpetab võib alles teine mängija joomise lõpetada. Enne teist, ei tohi kolmas lõpetada jne. Igastahes kui sa seal reas viimane oled ja pead kõige kauem jooma, siis kammib väikse ajaga ikka päris räigelt ära. ;D ;D ;D

vsiu100
01.01.09, 19:37
tõusin 16.20 kanti. käisin naisega söömas ja kinos. enesetunne super, kuigi sai sisse kallatud ca 0,7L valget bacardi rummi. olin eile vist 5. kord terve 2008 a jooksul napsune(õhtune kodune vein ei loe). aga kui võtta õhtu otsa ühte marki ja enne magama minekut solpadeine+ klaas vett ,siis tõused alati nagu tuttuus.

Klamber®
01.01.09, 21:28
tõusin 16.20 kanti. käisin naisega söömas ja kinos. enesetunne super, kuigi sai sisse kallatud ca 0,7L valget bacardi rummi. olin eile vist 5. kord terve 2008 a jooksul napsune(õhtune kodune vein ei loe). aga kui võtta õhtu otsa ühte marki ja enne magama minekut solpadeine+ klaas vett ,siis tõused alati nagu tuttuus.


ma avastasin enda jaoks uue rummi, Captain Morgan Spice-d, mõnus tammekas on man, proovige ära.

Yokker
01.01.09, 22:55
Ommik...

Head uut ka minu poolt

Yokker

jrgn hell
02.01.09, 00:08
meil oli selline mäng, et panime 3kesi, kõik suht tugevad poisid ikka, ühele väiksmemale tosse jalga ja tassisime trepsit alla. Tüüp ise oli nii purjus ja agressiivne, et takso tahtis ka ära sõita, kui nägi, et sellist klienti tuuakse. Uksed olid alles lahti, vaikselt hakkas sõitma ja karjus, ei ei ei, ei võta sellist. Aga too tüüp õnneks keelduski tulemast.

Rage
02.01.09, 00:16
ma avastasin enda jaoks uue rummi, Captain Morgan Spice-d, mõnus tammekas on man, proovige ära.
morgan on suhtkoht ainuke joomist kannatav rum.. backardi suckib.. seebise järelmaitsega

jrgn hell
02.01.09, 02:06
osta neid barbadose rumme, mount ga või midagi

ranka
02.01.09, 04:48
http://www.reporter.ee/2008/12/31/saateapsud-uksikvanem-otsib-kaaslast/

geeniused uksetaga

variatsioon
02.01.09, 05:33
Re: ESTPatrick 3 of 3 Multitabling:


Kuid tekkis küsimus kas nii pisikese käe sample peale on mõtet seda punast joont koguaeg refreshida ja vaadata kuidas on ? :P

mina vaatan punase joone järgi kui head mängu ma mängin..
A-gamedes läheb ikka joon stabiilselt ülesse aga kohe kui mingi väike uni/tilt/etc peale tuleb hakkan non-SD pote kaotama.

CTXrix
02.01.09, 10:06
Re: ESTPatrick 3 of 3 Multitabling:mina vaatan punase joone järgi kui head mängu ma mängin..
A-gamedes läheb ikka joon stabiilselt ülesse aga kohe kui mingi väike uni/tilt/etc peale tuleb hakkan non-SD pote kaotama.


Ma kaotan kogu aeg non-SD potte...päriselt ka :)

zaf0
02.01.09, 11:11
Ma kaotan kogu aeg non-SD potte...päriselt ka :)

Mul sama asi.

Tigrano
02.01.09, 11:37
Postitan ühe väga karmi nalja aga minu jaoks on see kõige kõvem nali, mida ma see aasta kuulnud olen.


Kes on 2008 vaeseim eesti mees?

Angela Aak, tal pole *******.


Vabanan veel kord aga ma pidin selle postitama ::)

Codecci
02.01.09, 11:57
Keegi Betfairi nimelises s*tamajas mängib? Kui mängite, kas te ka päevas mingi 5x saate disconnecti?

marguzz22
02.01.09, 12:14
sain ka just kaineks ja pean õppima hakkama, oooo sess:)

CTXrix
02.01.09, 12:42
Postitan ühe väga karmi nalja aga minu jaoks on see kõige kõvem nali, mida ma see aasta kuulnud olen.


Kes on 2008 vaeseim eesti mees?

Angela Aak, tal pole *******.


Vabanan veel kord aga ma pidin selle postitama ::)




;D ;D ;D Pole tükk aega kõveraks naernud ennast!!! ;D

Tigrano
02.01.09, 12:44
;D ;D ;D Pole tükk aega kõveraks naernud ennast!!! ;D


Olin ka kõveras tükk aega ;D

Klamber®
02.01.09, 12:57
Ei ole vaja siin muuta normaalset suhtlust PN-i foorumi taoliseks.

wtf? et siis kui 2 lammast läksid omavahel laksutama 2 korda siis on selline lahterdamine edaspidi kogu ülejäänud aeg?

PokerDevil
02.01.09, 12:57
http://www.youtube.com/watch?v=LfOa2JG-y-4&feature=related

Tigrano
02.01.09, 13:03
wtf? et siis kui 2 lammast läksid omavahel laksutama 2 korda siis on selline lahterdamine edaspidi kogu ülejäänud aeg?


Võiks juba unustada selle teema tõesti.

Tigrano
02.01.09, 13:04
http://www.youtube.com/watch?v=LfOa2JG-y-4&feature=related


Ja BMW oli must täpp ;D

Oliverk
02.01.09, 13:09
Eile oli väga magus kodumäng. Blindid 1 ja 2 BI oli umbes 100-200. Mingi tunni jooksul olid kõik jumala purjus ja meeletu lahmimine käis. Pot oli miski 2000 ja võideti miski K6 VS K5 x56xx boardil. Kuna mul pappi ei olnud et reloadida siis tiksusin ja ootasin kätt. Kui suured rahamhed mängu tulid ja 1000 kohe sisse ostsid siis läks juba väga hulluks et floppi näha oli vaja miski 200 callida blindide 1/2 juues :D. Foorumi -andres- üritas raha kätte saada, aga kaardid ei olnud armulised. Üks seltsiline oli nii purjus et kukkus tooliga ümber ja jäi magama, lugesime stacki kokku ja panime raha talle taskusse :D Ise läksin minema 8BI juures kuna mäng oli liiga hull juba. Keegi rahakas ja kaine oleks head mängu saanud :D Ei tea mis hommikul sai aga ma olin juba peale 7 h läbi nagu Läti raha.

hotcocacola
02.01.09, 13:31
Üks seltsiline oli nii purjus et kukkus tooliga ümber ja jäi magama, lugesime stacki kokku ja panime raha talle taskusse Cheesy Ise läksin minema 8BI juures kuna mäng oli liiga hull juba.


LMFAOO ;D
standard ma ytleks selle peale ;D
meil ka sellised kodumängud, kuid päris 1000ga sisse ei osta :D, 3-4-500 + rebuyd ja blinded 1/2, gigantne donkfest :D

Keiss
02.01.09, 13:34
Päris lõbusad kodumängud teil siis korralike rahadega, isegi osaleks sellises möllus. Mul sõbrad ei julge/taha mängida selliste summade peale cashi ;D

-andres-
02.01.09, 13:37
Mu liitrine Cariba, mis laua all tühjenes ei aidanud samuti tulemusele kaasa. Mu 88 vastu saadi AKga nelik ja mu JJ, õhtu 6h parim käsi, kohtus ühe venna QQ ning teise KJoga :D. 1 outer ei tulnud ja mingi pot jälle läks. Aga lõpuks jäin vist mingi 650 miinusesse ja tulin tulema. See vend, kes laua kõrvale magama jäi oli hingega asja juures. Hommiku kella 7 aeg hakkas mäng lõppema ja tema rõõmsalt keeras alles teist külge laua all.
Hommikupoole oli veel mingi selline pot, kus AA ja 77 läksin allinni. Pot mingi 3k+ ja turni tuli 7. Üks vend kisab teisele, et in your face, teine teeb veits kurjemat häält kuid mäng jätkub. Siis tuleb vennale uuesti AA, preflop allinn, QJs vastu ja see sama 77 vend tiris endale turni masti ära. Rofl.

BuildUp
02.01.09, 13:48
Hommikupoole oli veel mingi selline pot, kus AA ja 77 läksin allinni. Pot mingi 3k+ ja turni tuli 7. Üks vend kisab teisele, et in your face, teine teeb veits kurjemat häält kuid mäng jätkub

See on parim. ;D ;D ;D

leits
02.01.09, 14:10
OU MAI gad..mis minuga juhtunud on?????

http://img167.imageshack.us/img167/6017/vauef1.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=vauef1.jpg)
http://img167.imageshack.us/img167/vauef1.jpg/1/w1020.png (http://g.imageshack.us/img167/vauef1.jpg/1/)

ranka
02.01.09, 16:01
Re: ESTPatrick 3 of 3 Multitabling:mina vaatan punase joone järgi kui head mängu ma mängin..
A-gamedes läheb ikka joon stabiilselt ülesse aga kohe kui mingi väike uni/tilt/etc peale tuleb hakkan non-SD pote kaotama.


Kas Te saate aru, et see non SD on täiesti mõttetu joon? Ilma showdownita võitmine on ülehinnatud ja miski viimase aja mood! Need HEM'id ja PT3-ed lõhuvad päris paljude pokkerimängijate mänge ära just nende joonte pärast.

Mina ütleks nii: Kui viin on tarkade meest jook siis ka Pokkeriproged (PT3/HEM jne) on tarkade meest proged! Ausalt! Ärge ajage neid statte taga, ärge vaadake neid non SD/EV jooni - mängige oma parimat mängu!

Iga otsus tehke olemasoleval informatsioonil ja proovige mõelda, mis on kõige kasumlikum otsus long runis (ehk suurima EV-ga). Andke endast maximum - ehk teete maximaalselt head mängu. Kui Te seda teete, siis Teie statid, pokerEV joon ja non-SD joon ongi MAXIMAALSELT HEA. Pole vahet, kas teie VPIP on 100% või 1%, kas teie Non SD joon on -1000$ peale või +1000$ peale. Kui Te tegite maksimaalselt head mängu, siis ei olegi vahet need jooned ja need jooned ja statid on Teie maximaalselt hea mängu tulemus!!

Muidugi võib öelda, miskid optimaalsemad vahed, et non SD joon, kui ikka kaotab 1000 käe kohta 10 buy-ini, siis midagi on mäda. Aga see ei tähenda seda, et nüüd tuleb hakata julmalt rapsima. tuleb mõelda oma mänguke üle.

Ja kõik, kes ei saanud aru ja arvavad, et ikka non sd joon peab olema plussis, siis minu strateegiline nipp:
Iga kord, kui hakkate potti mängima, siis open-shovege. Ja Teil ei ole mitte ühtegi päeva, kus Teie non-sd joon on alla nulli - sest Te lähete kas SD-le või võidate poti kohe! On see siis hea mäng? Kui Te vastate, et EI, siis non SD joon on mõttetu!

Selle viimase lõiguga lükkasin ümber paljude teooriad ,et non SD peab olema plussis või purustasin mõndade mängijate illusoonid, kus nad aravad, et asi peab olema plussis! ;)

EDIT:
fking typos!

ranka
02.01.09, 16:04
OU MAI gad..mis minuga juhtunud on?????

http://img167.imageshack.us/img167/6017/vauef1.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=vauef1.jpg)
http://img167.imageshack.us/img167/vauef1.jpg/1/w1020.png (http://g.imageshack.us/img167/vauef1.jpg/1/)


variance maybe? :D

Marek K.
02.01.09, 16:08
Kusjuures, ma arvasin täpselt sama, et keda kotib see nonshowdown joon jms.. et pohhui, kui oled võitev mängija ja üldkokkuvõttes normaalse winratega võitev, siis keda kotivad miskid jooned ja kuidas sa võidad ja kaotad. A ma varem ei julgenud öelda seda, sest mõtsin et äkki olen jube loll kui selle välja ütlen, sest see nonshowdown joon tundus kõigile nii tähtis olevat.

ranka
02.01.09, 16:20
lol@ei julgenud öelda :D

vsiu100
02.01.09, 17:09
ei leia seda teemat,kus juttu,mis hiirt keegi kasutab. help.
ostsin täna A4Tech X7, tundub ok.

ranka
02.01.09, 17:14
ei leia seda teemat,kus juttu,mis hiirt keegi kasutab. help.
ostsin täna A4Tech X7, tundub ok.


http://macinblog.files.wordpress.com/2008/08/logitech-mx-revolution2.jpg

MX™ Revolution (http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/130&cl=US,EN).

Kodulehel ametlik hind: $99.99 aga olen kuulnud ka, et osad Eesti poed müüvad alla 1000 eeki neid. Hiir on juhtmeta ja akuga, mis peab ca 4-5 päeva (ja ma kasutan arvutit väga palju). Hiir on väga mugav (mul ei ole mugavamat hiirt kunagi olnud - olen viimased 10 aastat juba arvutite taga elanud) ja kui peaks midagi juhtuma, siis tõneäoliselt ostan täpselt sama hiire. Nupud kõik on väga head, eriti hea on keskmine scroll - see mu lemmik, pikkade lehtede lugemine on nii fking easy.

vsiu100
02.01.09, 17:22
kui kaugelt hiirt töötab ranka? kas 1-1,5m arvutist ei ole probmeemi?

lebovend
02.01.09, 17:28
Isiklikult mulle need juhtmevabad hiired ei meeldi, sest t2nu nende sees olevatele patareidele/akule on nad suhteliselt rasked. Ise jään ikka juhtmega hiire juurde.
http://www.asl.dsl.pipex.com/symbolics/photos/IO/old-mouse_6071.jpg

ranka
02.01.09, 17:32
kui kaugelt hiirt töötab ranka? kas 1-1,5m arvutist ei ole probmeemi?


lol ma ei tea, sest ma pole kunagi testinuid :D aga arvan, et funkab ikka.

ranka
02.01.09, 17:32
Isiklikult mulle need juhtmevabad hiired ei meeldi, sest t2nu nende sees olevatele patareidele/akule on nad suhteliselt rasked. Ise jään ikka juhtmega hiire juurde.
http://www.asl.dsl.pipex.com/symbolics/photos/IO/old-mouse_6071.jpg


irwwwwww

lebovend
02.01.09, 20:23
reede 6htu
kodus istumine
varutud alkohol
siis kindlasti peab k6rvus k2ima Mazzy Star, yksk6ik mis lugu neilt:)

ranka
02.01.09, 21:53
Mis juhtub, kui masti ei tule:

http://www.reporter.ee/2009/01/02/vihane-purjus-mees-avas-mustamael-kasiino-ees-tule/

Tigrano
02.01.09, 21:56
Kusjuures, ma arvasin täpselt sama, et keda kotib see nonshowdown joon jms.. et pohhui, kui oled võitev mängija ja üldkokkuvõttes normaalse winratega võitev, siis keda kotivad miskid jooned ja kuidas sa võidad ja kaotad. A ma varem ei julgenud öelda seda, sest mõtsin et äkki olen jube loll kui selle välja ütlen, sest see nonshowdown joon tundus kõigile nii tähtis olevat.


Irw, oleksid seda öelnud ennem ranka vastust, oleksid praegu suured probleemid ;D

lenC
02.01.09, 22:02
Ma saan küll pihta, aga veidi nagu antireklaam, kuna Ranka ise võttis kuu tagasi mängijate graphe läbi - et kes kaotab liiga palju NSD pottides. Seega on oluline ikkagi mingil määral - kui ta graafikul sirgelt langeb, siis näeb paremini selle ära võrreldes mingite numbrite vahtimisega :)

Tigrano
02.01.09, 22:06
Ma saan küll pihta, aga veidi nagu antireklaam, kuna Ranka ise võttis kuu tagasi mängijate graphe läbi - et kes kaotab liiga palju NSD pottides. Seega on oluline ikkagi mingil määral - kui ta graafikul sirgelt langeb, siis näeb paremini selle ära võrreldes mingite numbrite vahtimisega :)


Näiteks mõni võidab 12bb/100 oleteme üle 300k käe ja joon langeb nagu mägi alla, kas tõesti mängija jättis veel nii palju raha lauda vedelema ::)

lenC
02.01.09, 22:09
Näiteks mõni võidab 12bb/100 oleteme üle 300k käe ja joon langeb nagu mägi alla, kas tõesti mängija jättis veel nii palju raha lauda vedelema ::)

Ma olen aru saanud, et ei saagi nii suur winrate olla, kui läheb "nagu mäest alla", sain aru et on leak mängus, kui on rohkem kui 1BI NSD kaotust 1000 käe kohta. Ranka võiks nüüd midagi öelda, ma ise ei tea midagi ;D

Tigrano
02.01.09, 22:13
Ma olen aru saanud, et ei saagi nii suur winrate olla, kui läheb "nagu mäest alla", sain aru et on leak mängus, kui on rohkem kui 1BI NSD kaotust 1000 käe kohta. Ranka võiks nüüd midagi öelda, ma ise ei tea midagi ;D


Oletame, et see 12bb/100 mäkke tõus on peegelpildis punane jooneke, oletame päris nulli ei ajaks joont aga kõrgemale kõvasti ehk peaks tõusma winrate 20bb/100 kanti, kui sedasi mõelda, et on jube leak. Ranka?

zaf0
02.01.09, 22:20
Oletame, et see 12bb/100 mäkke tõus on peegelpildis punane jooneke, oletame päris nulli ei ajaks joont aga kõrgemale kõvasti ehk peaks tõusma winrate 20bb/100 kanti, kui sedasi mõelda, et on jube leak. Ranka?


Arvatavasti on see kõik omavahel seotud. Ehk tänu sellele, et ta non-showdown võidud negatiivsed on, on tema valubetid rohkem kasutoovad vms.

lebovend
02.01.09, 22:47
yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg

Klamber®
02.01.09, 23:19
yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg


ei tahaks kohe küsida, aga miks see kardin plekiline on.... mis plekkidest jutt käib ?

lebovend
02.01.09, 23:36
hui ja snaju mis selle kardinaga on, v2lja n2eb kyll, nagu ma selle juures oleks kassi maha l88nud.

variatsioon
03.01.09, 00:22
kumb on parem kas uk.youtube.com või tavaline juutuub?
uk. on vist kiirem???




yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg

eeem.. ma pakun the poker mindset! :)

Metsapull
03.01.09, 00:33
yks neist esemetest on varsti mu uus parim s6ber, milline neist?
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/newbestfriend.jpg


Niikuinii on trikikas ja tegelikult on sahtlisse mingisugune asi peidetud. ;)

raunooo
03.01.09, 00:35
Aastavahetus möödus päris ägedalt. Sai mingil majapeol käidud, terve Tartu linn läbi kõmbitud ja hommikul 10.30 magama mindud, nalja sai. :P

variatsioon
03.01.09, 01:53
Niikuinii on trikikas ja tegelikult on sahtlisse mingisugune asi peidetud. ;)

ma kasutasin level 3 mõtlemist ;)
level 3 tavaliselt toodab

ranka
03.01.09, 03:19
Oletame, et see 12bb/100 mäkke tõus on peegelpildis punane jooneke, oletame päris nulli ei ajaks joont aga kõrgemale kõvasti ehk peaks tõusma winrate 20bb/100 kanti, kui sedasi mõelda, et on jube leak. Ranka?


Ausalt öeldes ma ei saagi aru, et millest Te räägite ;)

Ajate miskeid joonekesi taga - asi on lihtne. Kui Teie winrate on täiesti OK (2PT/BB+ full ringi kohta), siis jätke need joonekes rahule! Liikuge limiidist üles ning nautige elu. Kui Te seda winrate ei suuda saavutada siis oleks aeg neid joonekesi vaadata.

Reeglina mängijad (eriti algajad) kaotavad seetõttu, et mängivad liialt kaarte ja liiga tugeva value peale ehk foldivad väga lihtsalt kaarte ,mida ei tohi foldida või checkivad järgi, kus võiks bettida. Seega nad ei saa kätte max valuet.

Max value kätte saamine tähendabki seda, et Te PEATE BETTIMA KÄEGA, kui Te olete EES - isegi, kui ta foldib 99,999999% ajast! Kui Te tunnete ära need olukorrad - et bettite 2-nd paariga või isegi 3-rd paariga VALUE PEALE siis on asi lihtne. Vastane a) kas foldib või b) callib (või raiseb ja me obv callime). Ehk meie käsi läheb 100% ajast SD-le võitvana ning kui vastnae foldib, siis võidame käe ilma sd-ta ehk non SD winnings tõuseb.

Kui me teeme nii kogu aeg, siis asi loksubki paika ning non SD winningsid tõusevad kõrgele ja samal ajal ka SD winnigsid. Ja sellepärast ongi enamustel headel mängijatel NON-SD winningis kõrgel, sest nad tunnevad ära olukorrad, kus nad on ees. Teiseks muidugi tunnevad ära olukorrad, kus bluffida. Ja sellised mängijad on reeglina max winratega - 5PT/BB+ fullringis.

Aga kui tavaline lohv (enamus non-sd jahtijaid, kes tegelt ei tea asjast midagi) lähevad joont tõstma, siis on nad ikka oma 1PT/BB juures, nende SD winngisid on nii madalad ja non SD suured. Seega long runis ei võida nad mitte midagi, peale stressi rohkema grindingu.

Probleemid algavadki siis, kui Te kaotate liiga palju non SD-s (reeglina break-even mängijad), siis see on kindlasti märgiks, et miskit on jama ja tõenäoliselt tähendab see seda, et foldite liiga palju ja liiga kergelt. Kui selle jama lõpetate asi paraneb ning edasi juba hakate ära tundma olukordi, kus tuleb thinilt valubettida või bluffida.

variatsioon
03.01.09, 03:21
2+2: "varitasioon - NL200: AK (TPTK) facing set?" (http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/nl200-ak-tptk-facing-set-377480/)
mis arvate?

ESTPatrick
03.01.09, 05:43
:D:D:D:D:D:D:D

miks arvad kohe et set kui vastane callis:D

noh kõige kindlam on check callida maha kui kardad panustada, siis annad vastasele võimaluse bluffida ka ja kuita checkib järgi siis pane riveris kindlasti ja looda et oled ees

RudiTurbo
03.01.09, 07:40
ei leia seda teemat,kus juttu,mis hiirt keegi kasutab. help.
ostsin täna A4Tech X7, tundub ok.


Täpipealt minu hiir, ei ole küll midagi halba öelda ;D
Mul oli enne mingi natuke võimsam versioon sellest, aga see oli kuidagi bugine, USB otsik oli vist pees ma arvan, sest lõpux tohlas ära lihtsalt.

variatsioon
03.01.09, 08:28
kui suur on NL200/NL400 vahe pokerstarsis?

Keiss
03.01.09, 09:22
Ma olen ka alati arvanud, et non SD winnings ei ole eriti määrav.

ESTPatrick
03.01.09, 09:32
kui suur on NL200/NL400 vahe pokerstarsis?


sitaks suur.

alustasin nl400 mängimist seal ja praegu on winrate -20bb/100
samas kui nl200 on 10bb/100

mõlemat ligi 4k kätt see aasta


see oli naljaga öeldud, tegelt ega aru ei saa et väga midagi erilist oleks lihtsalt praegu tundub kuidagi väga passiivne see mäng seal, ei tea kas puhkuste või nädalavahetuse tõttu. winrate selline, sest enamus minu sette ja ilusaid asju on lihtsalt üle hititud

hotcocacola
03.01.09, 13:05
Kas keegi oskab öelda, kui täna teha SEB-st ülekanne Swedpanka, kas see jõuab täna kohale? Või alles esmasp. ?

Metsapull
03.01.09, 13:17
Kas keegi oskab öelda, kui täna teha SEB-st ülekanne Swedpanka, kas see jõuab täna kohale? Või alles esmasp. ?


Ma pole tükk aega enam teinud, aga minu meelest peaks esmaspäev alles jõudma. Kui asjaga on väga kiire, siis peaks olema vist ka kiirmakse võimalus (hind on vist 50eeku, ise seda kasutanud ei ole ja ei tea, kui kiiresti see kohale jõuba, aga ma usun, et paari tunniga peaks vist see ikka kohale jõudma).

-andres-
03.01.09, 13:22
Kiirmakse on suht momentaalne. Nagu kannaks ühe Swedi konto pealt teisele.

ranka
03.01.09, 14:34
Kiirmakse on suht momentaalne. Nagu kannaks ühe Swedi konto pealt teisele.


DO NOT BURN MONEY!

Kiirmakse
Kiirmaksega jõuab raha teistesse Eesti pankadesse poole tunniga, kui täidate maksekorralduse ajavahemikus 8–17. Õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel tehtud maksed jõuavad saajani järgmise tööpäeva hommikul. Kiirmakse teenustasu on 50 krooni

Tegime täpselt sama jama, et noh kiirmakse ja peab siis ööpäev läbi ja kiirelt liikuma. Rahad õhtul teele ning alles hommikul saime kätte. Tra see ajas nii tilti, mis kuradima fking kiirmakse see on!

hotcocacola
03.01.09, 14:50
http://www.youtube.com/v/ie7JjoEtr4I&h

FYP - Ranka

ranka
03.01.09, 14:55
Jura ju! Ma ise arvasin, et turn on K ja river K ning maailamas võidutseb jälle õiglus. Aga ei!

Kuradi sakaut dongid
!!!

EDIT: also nägite, phil ivey on diiler

hotcocacola
03.01.09, 14:58
ou, mix mina ei saa youtubei reaalseid videosid siia toppida :D? Mis code on vms?

selle [flash=200,200][/ flash] (numbrid muutuvad) ma ei suuda kyll midagi teha :(

hotcocacola
03.01.09, 15:02
http://www.youtube.com/v/F5Uw_Cdi-AQ&hl

FYP again - Ranka :D

ranka
03.01.09, 15:03
see oli küll sick beat

edit: ja ära puutu, asjad on korras.

Videot paned nii: see flashi osa on sul õige aga adressiks võta see adresss, mis on antud youtube EMBED lahtris.



http://www.youtube.com/v/F5Uw_Cdi-AQ&hl

hotcocacola
03.01.09, 15:04
see oli küll sick beat


kerge ÜÜBER cold deck :D, ma usun, et ka seal oli Ivey da dealer :D

-andres-
03.01.09, 15:16
DO NOT BURN MONEY!

Kiirmakse
Kiirmaksega jõuab raha teistesse Eesti pankadesse poole tunniga, kui täidate maksekorralduse ajavahemikus 8–17. Õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel tehtud maksed jõuavad saajani järgmise tööpäeva hommikul. Kiirmakse teenustasu on 50 krooni

Tegime täpselt sama jama, et noh kiirmakse ja peab siis ööpäev läbi ja kiirelt liikuma. Rahad õhtul teele ning alles hommikul saime kätte. Tra see ajas nii tilti, mis kuradima fking kiirmakse see on!


Kurat, siis minu viga. Mingi hetk tegin kiire ülekande Swed kontolt Ühispanka ja läks nii 5 minutiga. Jäi kohe märk külge, et saabki nii ja ei süvenenud :/.

zaf0
03.01.09, 15:51
http://www.youtube.com/v/F5Uw_Cdi-AQ&hl

FYP again - Ranka :D


Haige.

ranka
03.01.09, 18:39
Kurat, siis minu viga. Mingi hetk tegin kiire ülekande Swed kontolt Ühispanka ja läks nii 5 minutiga. Jäi kohe märk külge, et saabki nii ja ei süvenenud :/.


No tegelt on see vägagi eksitav. Kiirülekanne peakski seda tähendama, et teed mis tahes ajal kande ja raha liigub kiirelt üle. Aga kui ta krt ei liigu nädalavahetuseti, õhtuti ja pühadel, siis mis kuradima kiirülekanne see on?

Põhimõtteliselt on tegu tavaülekandega, mis liigub normaalaegadel pool tundi kiiremini ja selle eest maksad 50 eeki. (tollal me maksime 100, tegin SEB-hanza, ehk seal teine hind või midaig nüüd muudetud)

ranka
03.01.09, 18:41
Mida perset toimub? 159,000 meest online ja ainult 13 400NL full-ring lauda! WTF?

zaf0
03.01.09, 23:02
Uskumatu, lugesin oma kaarte valesti, vaatasin, et AA tegelikult AT, pole isegi sarnased.

Tuul
04.01.09, 00:05
Saatsin Starsi kirja, et mu Starsi poest tellitud sall ja müts olid kopitanud, saadavad uued - vahva

kollane
04.01.09, 00:08
Saatsin Starsi kirja, et mu Starsi poest tellitud sall ja müts olid kopitanud, saadavad uued - vahva



;D hulult kopitanud w?

Tuul
04.01.09, 00:09
kilekott, kus nad sees olid, oli märg, ja nad haisevad väga korralikult

variatsioon
04.01.09, 02:12
Mida perset toimub? 159,000 meest online ja ainult 13 400NL full-ring lauda! WTF?

viimasel ajal üldse starsis kahtlaselt palju rahvast onlines.. raudselt botid

hotcocacola
04.01.09, 02:31
kusjuures!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ka triobetis aka microgamingus on asjad ebaregulaarsed....

...viimasel ajal on väga palju turnavendi tekkinud sinna (vb ka cashitajaid, ei oska kahjuks öelda), aga turnadel on 50-150 venda tavalisest arvust rohkem ning mina ei oska midagi öelda- MIX ?!?! Sest 50+ inimest täiesti lampi juurde saada on suur arv. Eriti 20 000 GTD ja muudel "high stakes" regulaarsetel päevastel turnadel....

vsiu100
04.01.09, 02:47
kusjuures!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ka triobetis aka microgamingus on asjad ebaregulaarsed....

...viimasel ajal on väga palju turnavendi tekkinud sinna (vb ka cashitajaid, ei oska kahjuks öelda), aga turnadel on 50-150 venda tavalisest arvust rohkem ning mina ei oska midagi öelda- MIX ?!?! Sest 50+ inimest täiesti lampi juurde saada on suur arv. Eriti 20 000 GTD ja muudel "high stakes" regulaarsetel päevastel turnadel....


QFT.
olen viimasel ajal regulaarselt 17,5KG ja 20KG mänginud ja eelneva ca 300-350 asemel on nüüd alati 450-550 olnud........aga 1 põhjus võib olla ka nüüd uuendusena tulnud hilise registreerimise võimalus....

RudiTurbo
04.01.09, 02:59
Praegu öine 3$ rebuy trios samuti, tavaliselt oli seal suht täpselt 245 mängijat +-5.

Praegu on 330 meest :o

hotcocacola
04.01.09, 10:03
QFT.
olen viimasel ajal regulaarselt 17,5KG ja 20KG mänginud ja eelneva ca 300-350 asemel on nüüd alati 450-550 olnud........aga 1 põhjus võib olla ka nüüd uuendusena tulnud hilise registreerimise võimalus....



või siis, et Pokerstarsi ja Full Tildi mängijad kolivad Triobeti üle....;D

hotcocacola
04.01.09, 10:10
LMFAOOO ;D , kuna hetkel ei viici täpselt 2+2 foorumit sisse trükkida, siis lendasin google-toolbarile ligi ja panin 2+2 sisse, tulemus:


http://img181.imageshack.us/img181/4451/46915710tw4.png

RudiTurbo
04.01.09, 10:11
LMFAOOO ;D , kuna hetkel ei viici täpselt 2+2 foorumit sisse trükkida, siis lendasin google-toolbarile ligi ja panin 2+2 sisse, tulemus:


http://img181.imageshack.us/img181/4451/46915710tw4.th.png


Tulemus on see, et postasid foorumisse nii väixe pildi, et mitte midagi ei näe ;D

hotcocacola
04.01.09, 10:35
nüüd on näha ;D

RudiTurbo
04.01.09, 11:58
heh, katsetasin, google otsing töötab täica kalkulaatorina :)

Korrutamine ja jagamine töötab ka!

lebovend
04.01.09, 11:59
google on mitmeteks asjadeks v6imeline, googeldage "google help" vms, siis seal näitab, mida k6ike vahvat teha saab.

hotcocacola
04.01.09, 12:35
http://www.youtube.com/v/evSBXfgorCg&hl=en&fs=1

kunagi noorena sai igast kino tehtud, HAHAHAA;D;D;D;D


http://www.youtube.com/v/FWCVBLtNpAo&hl=en&fs=1



http://www.youtube.com/v/Qfq6IvCeijI&hl=en&fs=1

antud videos on näha triobeti kunne: qweqweqweqwe ; kparik ; tarvo1




http://www.youtube.com/v/tJSGnZFR2N4&hl=en&fs=1

Aastavahetus ;D




usun et saate mõnusalt naerda ;D

lebovend
04.01.09, 15:43
Kes v6i mis on pildil?

http://www.eestipank.info/dynamic/erp/erp_chart.jsp?startDay=4&startMonth=12&startYear=2000&endDay=4&endMonth=1&endYear=2009&step=4&currencyName=USD&baseCurrencyName=EEK&width=600&height=300&reportForChartKey=reportForChart.1231079950951

TaaviK
04.01.09, 15:51
pakuks meie hea sõber dollar

Tigrano
04.01.09, 16:06
pakuks meie hea sõber dollar


Tundub küll seda moodi, see viimane jõnks alla mulle eriti ei meeldi ;D

-andres-
04.01.09, 16:19
Tegemist on juba pea 7 aastase downswingiga :D.

alaska
04.01.09, 16:23
Tegemist on juba pea 7 aastase downswingiga :D.


Kui downswing kestab, ega loll ameeriklane ei lähe ju madalamale limiidile (koju) vaid kõrgemale (Iraani).

Tigrano
04.01.09, 16:23
Tegemist on juba pea 7 aastase downswingiga :D.


Seega võiks rohkem siin foorumis käija ehk saab vedama ja graafik hakkab ülemäge minema ;D

hotcocacola
04.01.09, 16:36
mingi doonor lendas lauda ;D
igat kätt pani ta nii võssa kui veel olla sai ja lõpuks leidsin ma decent käe.
Mingi 10mindiga pani ta 30$ vähemalt hakkama :D


http://www.pokerhand.org/?3668368

Tigrano
04.01.09, 16:39
mingi doonor lendas lauda ;D
igat kätt pani ta nii võssa kui veel olla sai ja lõpuks leidsin ma decent käe.
Mingi 10mindiga pani ta 30$ vähemalt hakkama :D


http://www.pokerhand.org/?3668368


Doonor ikka reloadis või ;D

hotcocacola
04.01.09, 16:47
Doonor ikka reloadis või ;D


reloadis jah, aga ta püsis 10min lauas vms ja siis lendas nagu tina tuhka :(

hotcocacola
04.01.09, 16:50
http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_dollar

uudised pajatavad sellest, et aasta 2009 tuleb hävitav dollarile, ma loodan et ei tule..:(

RudiTurbo
04.01.09, 17:48
Seriously loodan, et Pokerstarsi multi kursside süsteem saab peaegi valmis, kuskil teemas nagu mainiti, et on loomisel.

Aga siiski, kui BR'i Eurodesse saab, kuid lauad ikkagi dollarites on ja dollar tõesti peax kuskile 7 EEKi peale kukkuma, siis on päris ropp, kuidas teenistus väheneb.

Tigrano
04.01.09, 18:18
http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_dollar

uudised pajatavad sellest, et aasta 2009 tuleb hävitav dollarile, ma loodan et ei tule..:(


Ära hirmuta, samas, kui madalale ta ikka langeb, siis oleks kõik perses kõikjal.

ranka
04.01.09, 18:32
Kui kukub dollar katastrofaalselt, kukub ka kogu maailm katastrofaalselt. Mis Te tõesti arvate, et ameerika häving ei mõjutaks meid karvavõrdki? Arvan, et asjad on pigem vastupidi ;) Seega need multi currencyd võivad aidata ainult väikeste kõikumiste puhul, suurtemate puhul kukub kõik kolinal.

ESTPatrick
04.01.09, 18:35
mul jumala savi, kukub maailm või dollar, aga opel jääb ikkagi minule

Tigrano
04.01.09, 18:38
Kui kukub dollar katastrofaalselt, kukub ka kogu maailm katastrofaalselt. Mis Te tõesti arvate, et ameerika häving ei mõjutaks meid karvavõrdki? Arvan, et asjad on pigem vastupidi ;) Seega need multi currencyd võivad aidata ainult väikeste kõikumiste puhul, suurtemate puhul kukub kõik kolinal.

Nii suur riik ei lase asjadel nii käest ära minna.

Tigrano
04.01.09, 18:39
mul jumala savi, kukub maailm või dollar, aga opel jääb ikkagi minule


Varsti saab nafta otsa, siis pole opeliga ka midagi peale hakata, kui just elektri mootorit peale ei osta ;D

ESTPatrick
04.01.09, 18:55
opeli kapoti all on neegrid, kellele tuleb iga 500km järel lonks vett anda, kui turbot tahad siis red bulli

Tigrano
04.01.09, 19:01
opeli kapoti all on neegrid, kellele tuleb iga 500km järel lonks vett anda, kui turbot tahad siis red bulli


Peab opeli peale mõtlema hakkama ;)

ESTPatrick
04.01.09, 19:02
Peab opeli peale mõtlema hakkama ;)


ammu oleks

ranka
04.01.09, 19:25
mul jumala savi, kukub maailm või dollar, aga opel jääb ikkagi minule


KULD TsITAAT!

RudiTurbo
04.01.09, 19:57
Nii nummi on minna Trios NL200 6maxi short stackima, 3 korda set tõmmata 70 käe jooxul ja 250$'iga uttu tõmmata :D
Ja lisaks sellele, iga kord kui NL200 või kõrgemal mõni full ring laud kokku tuleb, siis see on siuke fishiralli, et ohohohooo.

Ja üldse see Prima 6max tundub mingi kullaauk, vaatan, et seal 6 maxi laudades on mingi 1 regular, kes istub igas NL200 lauas 1000$'iga ja ootab kliente.
Või on 6max üldse kullaauk, ega ma Teda mujal eriti uurinud pole ;D

jrgn hell
04.01.09, 19:58
top gearis muide selgus et inglismaal on opel rariteetsem kui näiteks aston martin, nii et igati õige värk

Potsataja
04.01.09, 20:06
Nii nummi on minna Trios NL200 6maxi short stackima, 3 korda set tõmmata 70 käe jooxul ja 250$'iga uttu tõmmata :D
Ja lisaks sellele, iga kord kui NL200 või kõrgemal mõni full ring laud kokku tuleb, siis see on siuke fishiralli, et ohohohooo.

Ja üldse see Prima 6max tundub mingi kullaauk, vaatan, et seal 6 maxi laudades on mingi 1 regular, kes istub igas NL200 lauas 1000$'iga ja ootab kliente.
Või on 6max üldse kullaauk, ega ma Teda mujal eriti uurinud pole ;D


Nummi on see muidugi aga oluline on, mis järgmine päev edasi saab. 31 õhtul kandsin 90% BR-ist välja, kuid 1-se öösel oli vaja natuke edasi mängida. NL100 20 to 120 ja seejärel kohe NL600 120 to 250. Kusjuures ei mingeid suckoute vms rahvas oli veel rohkem täis kui mina. Järgmine päev aga ...

Õigus, ma pean ikka mainima, et nüüdseks juba 34K käe peale on minu seti hittimis% 6,7 8)

Metsapull
04.01.09, 20:13
Kust kohast seda seti hiitimise % on võimalik näha?

ESTPatrick
04.01.09, 20:14
HEM-s

Potsataja
04.01.09, 20:15
PT2-e puhul on selline proge nagu setometer, PT3 puhul tuleb filtreid kasutada, HEM on minu jaoks mõistatus.

RudiTurbo
04.01.09, 20:19
HEM-s


Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%

Metsapull
04.01.09, 20:21
Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%


Tänud nüüd leidsin selle. Starsis see kuu mingi 6000 käega isegi 16%.

hotcocacola
04.01.09, 20:31
Preflop on käsi piisavalt kõva! (minuarust)
Flop on kuldne, NUTS !
Turnil alles märkasin et mul veel K ja Q ka ning kui laud paardub siis mul suure tõenäosusega veel fullhouse ka. Krt mulle ei meenugi nii ideaalset floppi !!!!

Microgaming, $0.25/0.50 Omaha Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
Ranttis (BB): $
Schtein (UTG): $8.75
hotcocacola (UTG+1): $26.62
kaffetrakter (CO): $18.13
Maizeruba (Button): $30.12
19jokr67 (SB): $43.20

Dealt to hotcocacola Q :club: K :club: 3 :spade: A :spade:

Pre-flop:
(1 folds)
hotcocacola calls $.50
kaffetrakter raises to $2.25
Maizeruba calls $2.25
19jokr67 calls $2.25
Ranttis calls $2.25
hotcocacola calls $2.25

Flop: ($12) K :spade: 4 :spade: Q :spade: (5 Players)
19jokr67 checks
Ranttis checks
hotcocacola bets $6
kaffetrakter calls $6
(3 folds)

Turn: ($24) T :spade: (2 Players)
hotcocacola checks
kaffetrakter checks

River: ($24) 5 :diamond: (2 Players)
hotcocacola all-in $18.37
kaffetrakter all-in $9.88

Results:
hotcocacola Showed Q :club: K :club: 3 :spade: A :spade:
kaffetrakter Mucks J :diamond: 7 :spade: 9 :spade: 3 :club:
hotcocacola wins $40.86

lenC
04.01.09, 20:56
PT3-e saab ka selle ebaolulise asja installida, http://www.pokertracker.com/repository/ on see täiesti olemas, salvestage ära ja importige reports tabist. Seal teisi kasulikke asju veel.

ESTPatrick
04.01.09, 21:00
Sinu voluntarily put words into post on väga madal NIT ;D
HEM'is , seal kus saad lisada statse selle rohelise plussmärgiga vasakul reportside TABis, FLOPi lahtris on set%


põhjus peitub mu lapsepõlves:

http://www.youtube.com/watch?v=WJlZ-TnSo_M

Potsataja
04.01.09, 21:15
Sellel ei ole küll lapsepõlvega midagi pistmist aga http://www.youtube.com/watch?v=AWS_tJ-i24c

Timpz
04.01.09, 21:33
Lasin eile koeral läpaka peal ühte FPS mängu pelada :D laskmisega sai ta väikse aitamisega hakkama ja liikusin ma ise. Peaks ta nüüd kähku pokkerit mängima õpetama :D

antnx
04.01.09, 21:41
http://unpopulartruths.files.wordpress.com/2007/09/dogs-playing-poker.jpg

Davy
04.01.09, 23:09
Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?

lenC
04.01.09, 23:15
Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?

Ma olen 95% kindel, et need peavad ühe aasta sees olema

Tisko
04.01.09, 23:43
mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png

Oliverk
05.01.09, 00:00
Ranka evil american twin sister.

hotcocacola
05.01.09, 00:23
mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png

http://img357.imageshack.us/img357/6859/gdfgsdfgsdfgsbb0.png

TaaviK
05.01.09, 00:28
Ranka on fish

ranka
05.01.09, 01:55
mängin full tildis mingit sng-d ja mis ma näen:

http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/RANKAfulltildis.png


see tiltis mina, kuna caps lockiga tehtud screen-name.

ment52
05.01.09, 04:16
Kas starsis milestone boonused kehtivad ainult 1 aasta sees. Et kui iga aasta teen 199k VPP siis mingeid boonuseid kunagi ei saa?

jep

Tigrano
05.01.09, 07:37
No peabki turniire rohkem mängima, WSOP ju tulekul, vaja kätt harjutada ;D

RudiTurbo
05.01.09, 07:59
Kas keegi mäletab mingit sellist lugu, AHVID EHITASID MAJA MAJA! ;D
Kunagi lapsepõlves oli vinüüli peal siuke lugu, ei mäleta, kes esitas krt!

A muidu minu lapsepõlv http://www.youtube.com/watch?v=WzzqkbUYmxQ :D

Tigrano
05.01.09, 09:53
Tuleks ära keelata see youtube ;D

http://www.youtube.com/watch?v=YfeCvxrQVr8

hotcocacola
05.01.09, 10:00
Kui mu Holdem Manager ei võta Table Manageris laudu sisse (ei näita), kuigi infot kogub mängijate kohta ja graafikud täienevad. Milles võib probleem olla? Ma tean, et ma kuidagi ära n*sserdanud ;D.
Teine probleem on see, et HEM ei kuva statse laudadel, kuigi tean, et olen ka vahel selle ära kõrvaldanud, aga oh mind, ega ma nüüd loogish tagasi ei oska panna ;D

RudiTurbo
05.01.09, 10:33
Tuleks ära keelata see youtube ;D

http://www.youtube.com/watch?v=YfeCvxrQVr8


Irw, kuda Sa siuxe video peale sattusid :D
Kas ainult mulle tundub või on see tüüp natuke Durrri moodi? ;D

Tigrano
05.01.09, 11:06
Irw, kuda Sa siuxe video peale sattusid :D
Kas ainult mulle tundub või on see tüüp natuke Durrri moodi? ;D


Sõber saatis msn, kusjuures küsisin talt ka, et kust sa sellise jama leidsid ;)

antnx
05.01.09, 11:24
Kas inimesed elavad tihti kapis? Mulle pole näiteks kapist väljatulemine probleem - kappi tagasi saada on raske kuna seal tavaliselt palju riideid ja muud kila kola. Tavaliselt kui ma kappi lähen siis pean kapi tühjaks tegema. Mulle meeldib elada lükandustega kapis, millel uste peal on peeglid, see tekitab kapile mingitmoodi makseeringu.


WTF???


Mis kapist mis teema on?
Võiks ju öelda - olen homo. PUNKT!

variatsioon
05.01.09, 12:04
olen homo. PUNKT!

level?

marguzz22
05.01.09, 12:21
mul pole homode vastu ausalt öeldes mitte midagi, see näitab minu arust inimese ebaintelligentsust kui ta karjub homod ahju, teisalt näitab, et tal on homofoobia, mis on tingitud siis kas sellest, et ta ise homo on ja ei julge seda tunnistada või lihtsalt segane... 1ki homo pole mind veel näppima tulnud niisama, nii,et pohhui neist

antnx
05.01.09, 12:46
Sama siin - aga homod vahepeal lähevad ise nats üleliia kui hakkavad oma homosust meedias peale pressima. See ajab veits tilti. Nagu eelneva video kohta ma ütlesin. Et võiks ju lihtsalt ja rahulikult öelda, et ta homo on ja asi vask. Milleks reklaamida?

hotcocacola
05.01.09, 13:16
Psühhiaater Jüri Ennet on tervishoiuameti järelvalveosakonna juhataja Peeter Mardnaga ühel arvamusel, et homoseksuaalsus on hälve, seksuaalobjekti valiku häire.





KULD !

kollane
05.01.09, 13:18
Tuleks ära keelata see youtube ;D

http://www.youtube.com/watch?v=YfeCvxrQVr8


ma üle poole min, ei suutnud seda vaadata, haige vend

hotcocacola
05.01.09, 13:21
ma üle poole min, ei suutnud seda vaadata, haige vend



aga vaadake seda, see on puhas kuld ;D.
kui ma eile selle leidsin, siis lasin end peaaegu täis ;D

http://www.youtube.com/v/H7Dc2VadFaY&hl=en&fs=1


LFMAO

marguzz22
05.01.09, 13:49
krt ei saa tööl seda vaadata:D

peokuningas
05.01.09, 14:02
Psühhiaater Jüri Ennet on tervishoiuameti järelvalveosakonna juhataja Peeter Mardnaga ühel arvamusel, et homoseksuaalsus on hälve, seksuaalobjekti valiku häire.


KULD !


1973. aastast kustutasid Ameerika psühhiaatrid homoseksuaalsuse psüühikahäirete nimekirjast. Maailma Tervishoiuorganisatsiooni Rahvusvahelisest Haiguste Klassifikatsioonist kaotati homoseksuaalsus kui diagnoos 1992. aastal.
Allikas: http://et.wikipedia.org/wiki/Homoseksuaalsus

Tigrano
05.01.09, 15:25
also, totally randomly decided to try a little fun experiment. Starting with a $10 bankroll I'm playing ring game NL hold'em on PokerStars, starting out at $0.01-$0.02 and not moving up in limits until I have 500 big blinds at the next limit. Why? It's kinda fun. Also, I'll be documenting the results in a thread in the Full Contact Poker forum as well as making videos of it at PokerVT. So far I've played two sessions, 145 hands total and have had a good run winning $6.29. When I get to $25 I'll jump to $0.02-$0.05.

The goal is to run it up to like $100,000 in about three years or so. If I go broke I'm just going to quit, but I'm trying to avoid brokedom by being careful with my buy in amounts. Whatever my bankroll is, I will always buy in for 1/5th of my total bankroll. So, in the $0.01-$0.02 game I'll start with $2.00. If I were to happen to lose the $2.00 my next session would be 1/5th of the $8.00 bankroll I have left (1.60). I'll continue to do that as long as the game allows, meaning if I dip below the minimum buy in I'll be forced to gamble. I won't go down in limits.


See siis Negreanu blogist. Hea võimalus temaga cashi mängida :D


Väga hea promo Starsile, kes ei tahaks Negreanuga ühes lauas mängida.

hotcocacola
05.01.09, 15:50
kindlalt lendab ta mingi aeg bustoks, aga hiljemalt NL25 =)

marguzz22
05.01.09, 16:34
mis ta PS kasutaja on?=

Keiss
05.01.09, 16:47
Ma arvan, et ta ei lähe bustoks.

alaska
05.01.09, 18:16
Ma arvan, et ta saab igakord calli kui oma premiumitega allin läheb. Kes ei tahaks oma 27o-ga teda ära kottida.

Codecci
05.01.09, 18:27
NL25 küll ei usu... Mid-stakesis vb.

Keiss
05.01.09, 18:31
Mina küll sooviks, et minu AA-sid pidevalt calliksid mingid keskpärased käed ja vaevalt nüüd talle päris tormi jookstakse, et iga hinna eest oma raha talle anda.

alaska
05.01.09, 18:38
No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. ;) Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....

ESTPatrick
05.01.09, 20:47
No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. ;) Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....


Paaritul levelil

Tigrano
05.01.09, 20:48
No ütleme nii, et negreanu arvab, et vastane arvab, et tema arvab, et vastane callib teda lightimalt ja seega tuleb oma pushirangega madalamale, aga samas arvestab ta kindlasti ka sellega, et vastane arvab samuti, et negreanu arvab, et vastane arvab, et ta pushib lightimalt, ja seega ei saa nii kergesti calle. ;) Aga mine tea, mitmendal levelil see mees üldse mõtleb....


No kindlasti ei tea, mida see mees võib mõelda, ta on miljon levelit meist kõrgemal ja ees oma mõtlemisega. Arvan, et ta jookseb üle nendest levelitest seal ;)

Metsapull
05.01.09, 21:28
Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Sonderling (BB): $3.65
morrmalika (UTG): $2.00
WelshJOE (UTG+1): $14.15
Gimli86 (UTG+2): $14.55
Newcomer_S14 (MP1): $4.40
Hero (MP2): $12.70
jarapin (CO): $6.00
Traikent (BTN): $10.45
don_poker777 (SB): $5.90

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K :diamond: K :club:
1 fold, WelshJOE calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 4 folds, WelshJOE raises to $2, Hero calls $1.50

Flop: ($4.15) 3 :heart: 7 :club: Q :spade: (2 players)
WelshJOE checks, Hero checks

Turn: ($4.15) K :heart: (2 players)
WelshJOE bets $2.50, Hero raises to $6, WelshJOE raises to $12.15, Hero calls $4.70 all in

River: ($25.55) 2 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $25.55
WelshJOE shows A :club: A :spade:
Hero shows K :diamond: K :club:
Hero wins $24.30
WelshJOE wins $1.45
(Rake: $-0.20)

CTXrix
05.01.09, 21:51
No kindlasti ei tea, mida see mees võib mõelda, ta on miljon levelit meist kõrgemal ja ees oma mõtlemisega. Arvan, et ta jookseb üle nendest levelitest seal ;)


Aga donkidel on digimuutunud metagame, mida Negreanu-sugune ei mõista ;)

Potsataja
05.01.09, 22:05
Aga donkidel on digimuutunud metagame, mida Negreanu-sugune ei mõista ;)


Mina omal ajal vaatasin kohe huviga mõnda aega digimone, seega peaksin seda digimuutunud metegame'i mõistma ?

Kusjuures seal oli veel mitu digimuutumise taset ;D

ranka
05.01.09, 22:08
Sama siin - aga homod vahepeal lähevad ise nats üleliia kui hakkavad oma homosust meedias peale pressima. See ajab veits tilti. Nagu eelneva video kohta ma ütlesin. Et võiks ju lihtsalt ja rahulikult öelda, et ta homo on ja asi vask. Milleks reklaamida?


TÄPSELT.

Las HOMO elab aga mida nad ennast eskponeerivad ja tänaval organsieeruvad, kui marslased, kes tulid Maad vallutama ja uut tehnikat tutvustama. Pillaku oma seepi edasi ning olgu rahulikud!

ranka
05.01.09, 22:11
aga vaadake seda, see on puhas kuld ;D.
kui ma eile selle leidsin, siis lasin end peaaegu täis ;D

http://www.youtube.com/v/H7Dc2VadFaY&hl=en&fs=1


LFMAO


BAN HAHAHAHAHAHAHAHAH KUI HEA

JA SA EI OLE AINUS, KES PEAAEGU END TÄIS LAIS .

Tuul
06.01.09, 03:34
http://www.asahi-net.or.jp/~cs8k-cyu/windows/tt_e.html

tõmmake endale lahe rallimäng, isegi installima ei pea


nupud: nooled + ctrl

Davy
06.01.09, 03:39
http://www.asahi-net.or.jp/~cs8k-cyu/windows/tt_e.html

tõmmake endale lahe rallimäng, isegi installima ei pea


Ei läinud enteriga tööle, loobusin

Tuul
06.01.09, 03:51
Jah, unustasin mainida, et nuppudeks on nooled ja ctrl

Davy
06.01.09, 04:02
Jah, unustasin mainida, et nuppudeks on nooled ja ctrl


Thänks 3 minutit päevast jälle produktiivselt sisustatud ;D

Tigrano
06.01.09, 07:08
TÄPSELT.

Las HOMO elab aga mida nad ennast eskponeerivad ja tänaval organsieeruvad, kui marslased, kes tulid Maad vallutama ja uut tehnikat tutvustama. Pillaku oma seepi edasi ning olgu rahulikud!


Õige, elagu oma elu, siis meile jätkub naisi rohkem, ongi hea ;D

kollane
06.01.09, 07:19
teemakohane värk
http://video.delfi.ee/video/ao6fn8BX/

see advokaat harrastab ka perselõhkumist ;D

ment52
06.01.09, 07:37
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/beat-negreanu-playing-01-02-right-now-stars-380907/#7

bounce
06.01.09, 09:02
NL2 on ääretult populaarne paistab. vähemalt mõni laud.
http://img159.imageshack.us/img159/7697/konkurentsdt9.th.jpg (http://img159.imageshack.us/img159/7697/konkurentsdt9.jpg)

Tigrano
06.01.09, 09:06
Mis see põhjus seal on, ei tunne kedagi sealt ära ;D

vsiu100
06.01.09, 09:12
NL2 on ääretult populaarne paistab. vähemalt mõni laud.
http://img159.imageshack.us/img159/7697/konkurentsdt9.th.jpg (http://img159.imageshack.us/img159/7697/konkurentsdt9.jpg)


av.pot? äkki mõni spewi sees?
see näiteab, et PS-is harrastatakse juba maast madalast table selectioni.

Tigrano
06.01.09, 09:16
av.pot? äkki mõni spewi sees?
see näiteab, et PS-is harrastatakse juba maast madalast table selectioni.


Mõttetu ju, kui oled seal 10nes juba, siis kõik spewi fishid läinud ;D Ja table selection, nl2 on ikka tase ja kõva sõna.

ment52
06.01.09, 09:46
Ju see on see laud, kus kidpoker just bustoks oli läinud?

RudiTurbo
06.01.09, 10:53
Donkaments, aakkari on ju Pokerstars Pro.

Tigrano
06.01.09, 11:27
Donkaments, aakkari on ju Pokerstars Pro.


Seda ma arvasin, et keegi peab olema aga ma ei tundund neist kedagi.

hotcocacola
06.01.09, 15:33
jap, ma nägin ka seda aakarit :P

Tigrano
06.01.09, 15:36
jap, ma nägin ka seda aakarit :P


Siseinfo ütleb, et sa võidsid täna mingi turniiri ;D

hotcocacola
06.01.09, 15:42
http://img141.imageshack.us/img141/8784/chatdpgt2.png




LMFAOO ;D

Codecci
07.01.09, 00:15
Kas keegi oskab mulle ilusti lahti seletada sellise mõiste nagu LDO (Like Duh Obviously) eesti keeles?
Like on nagu ja obviously on nähtavasti, aga sellist sõna nagu duh ma küll ei tea...

Rage
07.01.09, 00:20
duhi hääldatakse pikalt venitades... daaa...

ehk mõte on umbes selline.. et kuidas sa ise selle peale ei tulnud vms.. et see on nii obv.. jne..

ranka
07.01.09, 00:27
duhi hääldatakse pikalt venitades... daaa...

ehk mõte on umbes selline.. et kuidas sa ise selle peale ei tulnud vms.. et see on nii obv.. jne..


SEE

Codecci
07.01.09, 00:45
duhi hääldatakse pikalt venitades... daaa...

ehk mõte on umbes selline.. et kuidas sa ise selle peale ei tulnud vms.. et see on nii obv.. jne..

Tänan ;D

Tuul
07.01.09, 02:49
Nägin sellist pakkumist:
http://www.twoplustwo.com/bonus/everest.php
Kas keegi oskab Everesti või selle boonuse kohta midagi halba või head öelda, mida ma teadma peaksin deponeerimisele mõteldes?

Davy
07.01.09, 04:42
Nägin sellist pakkumist:
http://www.twoplustwo.com/bonus/everest.php
Kas keegi oskab Everesti või selle boonuse kohta midagi halba või head öelda, mida ma teadma peaksin deponeerimisele mõteldes?


The customer confirms that he/she is not located in any of these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Estonia,

RudiTurbo
07.01.09, 09:41
The customer confirms that he/she is not located in any of these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Estonia,


Kõige pealt peaxid mõtlema siis uue maja ostule mõnes teises riigis, siis peaxid perekonnaga asjad ära rääkima ning edukalt paberiasjad korda saama ja siis võid hakata deponeerimisele mõtlema :D

Codecci
07.01.09, 16:30
Kurb tegelikult... Everest on kõige fishisem koht planeedil maa :'(

Uniquest
07.01.09, 16:32
Kurb tegelikult... Everest on kõige fishisem koht planeedil maa :'(

Ma arvan, et seal on tegelikult üpris vähe kalu.

höhöhööööööö ::)

Tuul
07.01.09, 20:03
wut, miks Estonia bloki all on?

ranka
07.01.09, 22:32
wut, miks Estonia bloki all on?


Miski playtechi soft?

Codecci
07.01.09, 23:33
Ei tohiks olla Playtech minu teada...

ranka
07.01.09, 23:53
Ei tohiks olla Playtech minu teada...


Aga miks siis keelatud on?

RudiTurbo
07.01.09, 23:56
lol Davy signature :D

ranka
08.01.09, 05:13
KOHE FINAALIS! 200 MEEST VEEL! TULGE KIIRELT VAATAMA, ENNE KUI SURNUKS KUIVAN.

Davy
08.01.09, 05:39
KOHE FINAALIS! 200 MEEST VEEL! TULGE KIIRELT VAATAMA, ENNE KUI SURNUKS KUIVAN.


Mida mängid?

ranka
08.01.09, 06:24
Mida mängid?


Hilja, BB krõbistas mu ära, kui ma SB-lt QK leidsin ning obv, et tal AK. Suht standard IMO.

variatsioon
08.01.09, 06:41
MSN:
variatsioon ütles:
nahhui.. mõtlesin et teen "power sleepi" 1h.. aga kogemata magasin 14h-d

variatsioon ütles:
5. jaanuar 2008: Adolf Merckle (74, pildil). Üks Euroopa mõjukamaid tööstureid, maailma rikaste edetabelis 94. kohta hoidnud mees hüppas rongi alla oma kodukülas.

suht sick et sa oled maailmas top 100 kõige rikkama seas ja tapad ennast raha problreemide pärast ära :/

http://www.postimees.ee/?id=66423

variatsioon ütles(50 minutit hiljem):
oih.. magasin ikka hoopis 2h

lenC
08.01.09, 07:28
MSN:
variatsioon ütles:
nahhui.. mõtlesin et teen "power sleepi" 1h.. aga kogemata magasin 14h-d

variatsioon ütles:
5. jaanuar 2008: Adolf Merckle (74, pildil). Üks Euroopa mõjukamaid tööstureid, maailma rikaste edetabelis 94. kohta hoidnud mees hüppas rongi alla oma kodukülas.

suht sick et sa oled maailmas top 100 kõige rikkama seas ja tapad ennast raha problreemide pärast ära :/

http://www.postimees.ee/?id=66423

variatsioon ütles(50 minutit hiljem):
oih.. magasin ikka hoopis 2h



lol, pane enda kell 24-tunniseks

Uniquest
08.01.09, 07:51
lol, pane enda kell 24-tunniseks

Ja muretse aknad tuppa.
Mis sa elad/magad kasiinos või, kuhu päevavalgust ei lasta, et ajataju kaoks?:D

bounce
08.01.09, 07:53
http://www.pokerzentrale.de/forum_posts.asp?TID=7081
negreanul väike tagasilöök :)

variatsioon
08.01.09, 08:01
Ja muretse aknad tuppa.
Mis sa elad/magad kasiinos või, kuhu päevavalgust ei lasta, et ajataju kaoks?:D

hommikul 7 oli kottpime.
aga suht jube oli aknast välja vaadata kui "õhtul" hakkas vaikselt valgeks minema

variatsioon
08.01.09, 08:08
http://www.pokerzentrale.de/forum_posts.asp?TID=7081
negreanul väike tagasilöök :)


The goal is to run it up to like $100,000 in about three years or so.
kahtlane

variatsioon
08.01.09, 08:17
http://img388.imageshack.us/img388/4157/ffakefz9.jpg

hotcocacola
08.01.09, 13:16
http://img512.imageshack.us/img512/200/ineszx9.jpg



Ines, Ines.... 8-) ;D

hotcocacola
08.01.09, 13:17
http://img444.imageshack.us/img444/511/roomabl0.jpg

hotcocacola
08.01.09, 13:18
http://img356.imageshack.us/img356/7148/tissch4.jpg

Lutzky
08.01.09, 15:26
Tildi-pressingu vastu:

http://www.youtube.com/watch?v=9grWoCEZHFI

Loom.

Tuul
08.01.09, 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=cmoFNya6P4Q

hotcocacola
08.01.09, 18:37
mõtlesin et teen väikse küsitluse
Kui kuumas saunas oled käinud? Kuda tunne on :D?

Ise mingi 125-130 kraadi vahel...noo maha istuda on võimatu ja kui istuma saad, siis seal üle 5-10seci ei pidanud vastu :D, siis tormasin välja, hakkasin ust lahti lükkama, kääpide oli hullult kuum, sain pooleldi lahti ja hakkasin sealt lukukohast edasi lükkama, obv et see metallist ja veel kuumem - badbeat :D

onu rääkis, et ta mingi 140ses vihelnud end :D, ulme

masterpuppet
08.01.09, 19:14
Väiksemana sain Peipsi ääres oldud 130 kraadises saunas, kus kõvemad mehed vihtlesid kõrgemal astmel kadakavihtadega. Ise sitsisin küll madalamal tasemel, kuid umbes 10 aastasele oli ka see julm kogemus.

ranka
08.01.09, 19:47
Tildi-pressingu vastu:

http://www.youtube.com/watch?v=9grWoCEZHFI

Loom.


Ise oled loom, päris hea lugu.

EDIT: Ja video on koom.

leits
08.01.09, 19:50
Mitte ühegi miinus p äeva see kuu kui mänging olen, sitaks hästi mängin, avastaisn et pokkeris on olemas ka fold nupp 9.7BB/100 8k käe põhjal hetkel

ranka
08.01.09, 19:51
mõtlesin et teen väikse küsitluse
Kui kuumas saunas oled käinud? Kuda tunne on :D?

Ise mingi 125-130 kraadi vahel...noo maha istuda on võimatu ja kui istuma saad, siis seal üle 5-10seci ei pidanud vastu :D, siis tormasin välja, hakkasin ust lahti lükkama, kääpide oli hullult kuum, sain pooleldi lahti ja hakkasin sealt lukukohast edasi lükkama, obv et see metallist ja veel kuumem - badbeat :D

onu rääkis, et ta mingi 140ses vihelnud end :D, ulme


Ei näe erilist mõtet sellistel saunadel, kus enam olla ei saa.