PDA

View Full Version : nl 20 top 2pairs saab flopis otsa



vass
04.11.10, 14:32
villain on 23/14, 176 kätt, flop agg 42%, CO-lt VPIP 21% küsimus ise antud käes järgmine... meil on vastas Ax, 49, FD või set imo... kas raiseda mingi 6$ ja calli saades foldida igale ruutule/ lihtsalt callida pot controli mõttes/ või on kõige lihtsam ikka nuppe panna? :) jah õige foldida saab ka ju:P



$0.10/$0.20 No Limit Holdem
HoldemManager
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($22.06)
UTG+1 ($7.45)
CO ($21.71)
BTN ($8.87)
SB ($7.61)
Hero ($22.51)

Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is BB A:heart: 9:heart:
UTG calls $0.20, UTG+1 calls $0.20, CO calls $0.20, BTN calls $0.20, SB calls $0.10, Hero checks

Flop: 9:diamond: A:diamond: 4:heart: ($1.20, 6 players)
SB checks, Hero bets $0.90, 2 folds, CO raises to $2.92

Hero?
1 fold[/i][/color], SB folds, Hero goes all-in $22.31, CO goes all-in $18.59

Turn: 2:diamond: ($44.22, 2 players, 2 all-in)

River: Q:club: ($44.22, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $44.22
Hero shows
A:heart: 9:heart:
CO shows
K:diamond: 4:diamond:

CO wins $42.01 (net +$20.30)

jah ise mõtlesin et kas raiseda mingile 7le ja kui ta callib siis non diamondi juhul shoven turni aga siis võtsin vastu otsuse et kui nuppe siis nuppe...flipata ikka võib:P



järgmine käsi

29/19 poiss fold to 3bet 23%, turni c/raise 7%, fold to cbet 3bet potis 67%

palju bettida turni v on siin no brainer all in lõppkokkuvõttes???


$0.10/$0.20 No Limit Holdem
HoldemManager
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($43.28)
UTG+1 ($20.28)
CO ($40.36)
Hero ($30.67)
SB ($20.70)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is BTN A:heart: Q:diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $0.70, 1 fold, Hero raises to $2.40, 2 folds, UTG+1 calls $1.70

Flop: Q:heart: 8:diamond: A:diamond: ($5.10, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $3.42, UTG+1 calls $3.42

Turn: 10:club: ($11.94, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $7.15, UTG+1 goes all-in $14.46

Hero calls $7.31

River: K:club: ($40.86, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $40.86
UTG+1 shows
8:heart: 8:club:
Hero shows
A:heart: Q:diamond:

UTG+1 wins $38.82 (net +$18.54)

Hero lost $20.28

noo jah seekord siis oli aga nagu eelnevalt kirjas on meil ka kõige absurdsema range vasta flip siin... oleks on tore mees ja oleks turni järgi checkinud oleks maru odavalt minema saanud:P

emmimees
04.11.10, 15:24
Esimeses käes paneks veel otsa ja calliks shove, ma ei tea kas keegi foldib seal vaid 44 kartuses 2 top pairi?
Teises käes betiks vb turni daala jagu rohkem, aag tundub ok mäng muidu. IMO foldi seal küll kusagil ei näe, tal võib vabalt olla Aj, AK, eriti kui ei armasta pf 3betile foldida. Pealegi on pott nii suur juba, et tuleb callida..

armand0
04.11.10, 16:30
1. reraise
2. call

camu
04.11.10, 17:01
1. Ma stackin pohhuilt ära ennast. Samas kumbki valik pole halb, kas raiseda või siis callida ja loota, et ta non diamondi puhul uuesti panustaks.
2. No kui sa ise ennast ära stackid, siis mida sa seal enam teed.

armand0
04.11.10, 20:00
ma reraisiks ikka esimeses käes ainuke hand mis meid biidiks on 44 (99 ja AA ) on suht kindlasti välistatud.

Selliste statsidega venna ranges on Ax/A4/fd

sixmax
04.11.10, 20:07
1. Ma mõtleksin seal ainult seda, kuidas raha kõige paremini sisse saada. Üks võimalus on re-raise, aga see näeb väga tugev välja, nii et sisse saad teiste tugevate käte vastu, kuid see pole otseselt halb, sest nende tugevate käte seas on sinust nõrgemaid käsi. Teine võimalus, mis on natuke ebatavaline, on callida ja lasta tal turn bettida. Ma arvan, et kui tal on mingi tükk või draw või isegi õhk, betib ta turni IGA KORD kui sa temani checkid, sest su liin näeb siis välja nagu draw või nõrk paar. Kui ta betib, check-raiseksin ma loomulikult all-in.

2. On väga tobe anda see stats "fold to 3bet 23%", kui sa sellega üheskoos 4bet statsi ei anna. Kust meie peaksime aru saama, kas ta on see 77% ajast 3betid callinud või raisenud? Flopil mulle meeldiks kübeke väiksem bet, kui tal on mõistlik A, siis ma usun, et ta raiseb väiksema beti peale. Suure beti peale läheb ta tihti check-call mode-i, et lasta sul edasi barreldada juhul kui sa blufid. Kui betid väiksemalt, siis sagedasti ei taheta nii odavalt sulle järgmist kaarti anda või hakatakse ise potti ehitama. Samuti, väiksema beti peale callivad JJ, TT, 99 jms käed kergemalt. Kui tal on mingi 77, siis võib juhtuda, et ta teeb check-raisei blufiks väiksema beti peale, kuna ei taha potti nii odavalt alla anda.

armand0
04.11.10, 20:16
1. Ma mõtleksin seal ainult seda, kuidas raha kõige paremini sisse saada. Üks võimalus on re-raise, aga see näeb väga tugev välja, nii et sisse saad teiste tugevate käte vastu, kuid see pole otseselt halb, sest nende tugevate käte seas on sinust nõrgemaid käsi. Teine võimalus, mis on natuke ebatavaline, on callida ja lasta tal turn bettida. Ma arvan, et kui tal on mingi tükk või draw või isegi õhk, betib ta turni IGA KORD kui sa temani checkid, sest su liin näeb siis välja nagu draw või nõrk paar. Kui ta betib, check-raiseksin ma loomulikult all-in.

2. On väga tobe anda see stats "fold to 3bet 23%", kui sa sellega üheskoos 4bet statsi ei anna. Kust meie peaksime aru saama, kas ta on see 77% ajast 3betid callinud või raisenud? Flopil mulle meeldiks kübeke väiksem bet, kui tal on mõistlik A, siis ma usun, et ta raiseb väiksema beti peale. Suure beti peale läheb ta tihti check-call mode-i, et lasta sul edasi barreldada juhul kui sa blufid. Kui betid väiksemalt, siis sagedasti ei taheta nii odavalt sulle järgmist kaarti anda või hakatakse ise potti ehitama. Samuti, väiksema beti peale callivad JJ, TT, 99 jms käed kergemalt. Kui tal on mingi 77, siis võib juhtuda, et ta teeb check-raisei blufiks väiksema beti peale, kuna ei taha potti nii odavalt alla anda.

Aga kui esimeses käes tuleb turni ruutu ja ta paneb kopsaka beti mis sa edasi teed ?


teises käes on ta ennast nii ära commitinud ,et seal enam foldi ei leia.

sixmax
04.11.10, 20:24
Teist kätt ei foldi elu sees. Kes aru ei saa, siis vaadake seda -
Hand 0: 45.739% 45.74% 00.00% 322 0.00 { AhQd }
Hand 1: 54.261% 54.26% 00.00% 382 0.00 { AA, QQ, TT, 88, AKs, AKo }. Isegi kõige absurdsema range vastu on equityt.

Esimese A9 käe kohta. Teemant oleks muidugi pask. See on calli oht. On mingi 30 turn cardi, mille peal otsus on väga lihtne ja on muidugi need mõned teemanti kaardid.

Ma check-calliks turni ja riveri otsustaks. Kui tal on 44, siis ta võib-olla shutdownib turnil ja checkib taga, kuna sul võib see flush olla. Riveril betid välja ja see balanseeribki nende kordadega, kui sul tegelikult flush on. Ta arvatavasti callib. Check-call on ka võimalik. Check-fold mitte, sest ta võib halvemat value bettida/bluffiada.

Kui teemantiga betitakse turni ja riverit, siis võin leida foldi.

qjet
05.11.10, 04:30
esimene käsi iso pre ja elu oleks palju lihtsam. nüüd ma stackiks flopil. võib ka callida ja lead non diamond turni, olenevalt vastase agg, kas ta jätkab semi bluffe turnis või võtab tasuta kaardi.

#2 peaksid ju õnnelik olema, et saad nuppe teha või mis?

vass
05.11.10, 07:26
vbolla said tulemused liiga vara aga tundub et we all think alike:)

emmimees
05.11.10, 13:03
Novot olidki ees, aga teises käes selline pask ajab tõsiselt närvi teinekord kui tullakse kräp poketiga setminema peale korralikku 3betti 100bb stäkkidega, donkid sellised..