PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Kreeka, Loutraki kasiino tutvustus



ranka
04.11.10, 16:40
Septembris käis TrioBeti pokkeritoa mänedzer Andres Burget Kreekas, Loutraki linnas Euroopa suurimas kasiinos diilereid koolitamas. Ta avas ka selle nimelise teema PokerNews Eesti foorumis, millest ühtlasi saime Priit “ESTPatrick” Türneriga idee külastada seda Vahemere äärset väikelinnakest. Meie ideega ühines veel PokkeriProd.com foorumi kasutaja “Krayzie” ja võtsin reisile kaasa ka oma elukaaslase. Loutrakisse, mis asub Ateenast [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/11/04/kreeka-loutraki-kasiino-tutvustus/)

harryahven
04.11.10, 23:08
pildi värki?!

Fabulous
04.11.10, 23:49
Piltidest ära ei ütleks jah. Eriti oleks huvitatud kasiinos tehtud piltidest ( tho ma pole kindel, kas seal pildistada tohib ).

ranka
05.11.10, 08:15
Piltidest ära ei ütleks jah. Eriti oleks huvitatud kasiinos tehtud piltidest ( tho ma pole kindel, kas seal pildistada tohib ).

Kasiinos sees ei tohi pildistada aga mu FB konto on all on mõningad pildid Loutrakist.

ESTPatrick
05.11.10, 12:09
polnud aega uuesti üle lugeda, kuid ei mäleta kas artiklis oli mainitud et vanusepiirang on 23 eluaastat

ranka
05.11.10, 12:27
Oli mainitud ja €15 sissepäaase iga 24h kohta. PM saab teha nii, et näiteks lähete 11:00 kasinni ja ostate pileti ära. Siis grindider ja 15:00 kaote. Tulete uuesti 19:00 ning lahkute 01:00. Koju magama. Kui nüüd lähete tagasi 10:55 siis uut piletit ostma ei pea. Aga kui korra välja lähete peate uue 24h pileti ostma.

Kui hästi planeerid võid ühe piletiga saad kaks päeva mängida :)

Maheaatom
07.11.10, 15:56
Öeldaks, et maitse üle ei vaielda, aga üks asi, mis mulle Kreekas kohe üldse ei istunud, oli just Kreeka toit :biggrin:

ranka
07.11.10, 18:02
Öeldaks, et maitse üle ei vaielda, aga üks asi, mis mulle Kreekas kohe üldse ei istunud, oli just Kreeka toit :biggrin:

Kusjuures ESTPatrick suvel käis Kreekas, täpsemalt Põhja-Kreekas ja tema arvates seal olevat olnud ka ühed sitemad söögid maailmas.

Loutrakis kus käisime olid asjad vastupidi. Ma ise kahtlustan, et lihtsalt olime luckboxid - käisime õigetes kohtades ja tellisime õigeid asju. Seda siis pm. täiesti suvalt valides (nii kohta, kui ka toitu).

ESTPatrick
07.11.10, 22:08
kas just kõige sitemad maailmas, aga midagi erilist nad just ei olnud. vahel sai normi ka ikka P-kreekas käies siis

ranka
07.11.10, 22:19
seepärast mcdonalds ongi alati safe bet :)

low-flow
08.11.10, 03:48
seepärast mcdonalds ongi alati safe bet :)

Julgeks vastu vaielda. Ei soovita mitte kellelgi minna Inglusmaal Liverpoolis olles sealsese McDonaldsisse. Isegi kõige tavalisem hamburger maitses nagu kelts, samuti oli selle koostisosade värvus äärmiselt kahtlane. "Keerulisematest" roogadest ei hakka parem rääkimagi...

Teemase aga nii palju, et ise käisin 7 aastat tagasi Kreekas ja sealsed toidud ning teenindus oli super. Parim, mida köögi poole pealt elus kogenud olen. Võib-olla ainult Itaalia road suudaks konkurentsi pakkuda, samas jällegi teenindus ei erine seal riigis kuigi palju just Eesti standarditest...

variatsioon
08.11.10, 04:22
eestis on parimad MCnuggetsad.