PDA

View Full Version : Heli puhtaks Sennheiser PC 166 USB kõrvaklappidega



Tigrano
01.01.09, 18:07
Läksin eile üle pika aja DC lehele ja seal oli mingi video, kus soovitati selliseid kõrvaklappe. Hakkasin kohe uurima, et millega tegu ja palju maksavad, sest minu viimastes videodes on suht palju surinat ja sahinat.

Leidsin ka Eestis edasimüüa http://www.ox.ee/est/product/47056.

Arvatavasti soetan endale need klapid, sest edaspidi plaanis teha palju õpetlikku just videode näol ;)

CTXrix
02.01.09, 00:53
Läksin eile üle pika aja DC lehele ja seal oli mingi video, kus soovitati selliseid kõrvaklappe. Hakkasin kohe uurima, et millega tegu ja palju maksavad, sest minu viimastes videodes on suht palju surinat ja sahinat.

Leidsin ka Eestis edasimüüa http://www.ox.ee/est/product/47056.

Arvatavasti soetan endale need klapid, sest edaspidi plaanis teha palju õpetlikku just videode näol ;)


Nice! Nii palju, kui võhikuna asja olen uurinud, tuleb välja, et Sennheiser on kõrvaklappide seas suht nuts. Ostsin hiljuti endalegi ühed soodsamad ja igati pinks-ponks. Ootame siis uusi videosid ;)

Tigrano
02.01.09, 13:39
Nice! Nii palju, kui võhikuna asja olen uurinud, tuleb välja, et Sennheiser on kõrvaklappide seas suht nuts. Ostsin hiljuti endalegi ühed soodsamad ja igati pinks-ponks. Ootame siis uusi videosid ;)


Uurisin veel netist ja tõesti keegi seda maha ei tee ainult kiidusõnad, seega peab rahakotti kergendama ;D

leits
14.01.09, 17:17
Mul tavalised klapid HD 515 need on küll teh nutsid

2ssapaar
14.01.09, 20:56
Full Tilt'ist saab ka tellida Sennheiser HD 212 Pro
meeldib

Tigrano
14.01.09, 23:18
Tellisin endale klapid ära. Kindlasti julgen ette öelda, et on raha väärt, sest netist ei leidnud ühtegi halba sõna nende kohta.

Tigrano
27.03.09, 10:35
Sain klapid lõpuks kätte, peale pikka ootamist. Tegin ka väikese testi camtasias ja võib esmapilgul tõesti rahule jääda. Muusika kuulamine samuti on tase omaette, selline puhas ja uskumatu heli, kui tavaliselt kõrvaklappidest jääb heli vaikseks, siis nendega peab volüümi maha keerama, et valus ei hakkaks ;D

Nüüd asun videosi meisterdama ;)

EDIT: klappidega kaasas oli mingi Kasperski promoga, kondoom. Lõpus oli kirjas NB!!! Mitte arvutipeal kasutada :o

-andres-
27.03.09, 17:41
Ma tellisin OX'st mingi aeg välise ketta ja sain samuti Kaspersky poolt kondoomi kaasa, aga see oli eelmise aasta sügisel vist :D. Ei usu, et mingi uus partii tulnud, seega ei tasu seda ei arvutil kasutada, ega ka mujal :D.