PDA

View Full Version : PokerEV



Rinoa
01.01.09, 19:38
Tere.

Mul oleks vaja abi PokerEV-ga. Ma otsisin siit foorumist aga ei leidnud, ma ei oska seda kasutada, et hakkaks triobetis tööle kui ma mängin päris raha peale. Ma pean vist mingi database-ga ühendama, aga millise ja kuidas???

Et kui seletasin vähe valesti või ei keegi ei saanud aru sellest siis vabandan ette ära.

Tänan.

levis
01.01.09, 20:12
PokerTracker 2 andmebaasi kasutab

ranka
01.01.09, 20:58
Nagu leviski ütles - PokerTracker2 andmebaasi on vaja.

See siis tähendab, et pead installima PokerTracker kahe ja sinna hakkama mängitud käsi importima. Mängitud kätest tekib sul andmebaas, mida PokerEV kasutab ja joonistab vastavad graafikud.

Aga üldiselt PokerEV on väga mõttetu programm ning ei soovita seda kasutada ega uskuda.

algajaproff
05.01.09, 20:24
Aga üldiselt PokerEV on väga mõttetu programm ning ei soovita seda kasutada ega uskuda.


Selle väitega ei tahaks nõustuda. Kui natuke filtritega mängida annab kasulikke graafikuid välja lasta küll. Eks igal programmil ole omad plussid ja miinused, kuid päris väärtusetu pole ka kõige kehvem programm. Muide, ma ei ole kursis, kas Omaha jaoks peale PokerEV üldse mingit alternatiivset programmi eksisteerib, mis graafikuid joonistada oskaks. Keegi teab?

lenC
05.01.09, 20:53
Selle väitega ei tahaks nõustuda. Kui natuke filtritega mängida annab kasulikke graafikuid välja lasta küll. Eks igal programmil ole omad plussid ja miinused, kuid päris väärtusetu pole ka kõige kehvem programm. Muide, ma ei ole kursis, kas Omaha jaoks peale PokerEV üldse mingit alternatiivset programmi eksisteerib, mis graafikuid joonistada oskaks. Keegi teab?

Pokergrapher, guugli ringi, töötab samamoodi PT2 databaasiga

ranka
05.01.09, 22:04
Selle väitega ei tahaks nõustuda. Kui natuke filtritega mängida annab kasulikke graafikuid välja lasta küll. Eks igal programmil ole omad plussid ja miinused, kuid päris väärtusetu pole ka kõige kehvem programm. Muide, ma ei ole kursis, kas Omaha jaoks peale PokerEV üldse mingit alternatiivset programmi eksisteerib, mis graafikuid joonistada oskaks. Keegi teab?


Täpselt! Kunagi oli pokerEV ainukeseks plussiks see, et ta omas tunduvalt rohkem filtreid, kui PT2. Aga tänasel päeval on HEM ja PT3, mis kõik sisaldavad samu filtreid (isegi rohkem) ning tänu sellel pokerEV filtrid on kaotanud oma suure väärtuse.