PDA

View Full Version : NL50 HU draw vs draw



MeelisV
07.11.10, 21:20
No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($52.70)
SB ($46.20)

Preflop: Hero is BB with 9:club:, 8:club:
SB bets $1.25, Hero calls $1

Flop: ($3) 7:club:, 10:diamond:, 5:club: (2 players)
Hero checks, SB bets $2, Hero raises $6, SB calls $4

Turn: ($15) 9:heart: (2 players)
Hero bets $8.50, SB calls $8.50

River: ($32) A:club: (2 players)
Hero bets $12, SB raises $30.20 (All-In), Hero calls $18.20

Total pot: $92.40

Results:
SB had J:club:, 6:club: (flush, Ace high).
Hero had 9:club:, 8:club: (flush, Ace high).
Outcome: SB won $91.90

Kas oleks võinud kätt kuidagi teistmoodi mängida?

Codecci
07.11.10, 21:31
Ära postita tulemusi.

Infot vastase kohta? Riverini hästi mängitud, riveri beti suurus on imelik. Kui üldse bettida siin, siis shoveda (mõnel juhul vb on sinu sizing okei, näiteks kui sul super-readid ja tead, et tal T, kuid mitte AT ja ta shovet/suuremat betti sellega mingil juhul ei calliks).

ranka
07.11.10, 21:34
kusjuures ma checkiks turni ja kas check-calliks või check-shoveks oleneb, mida vastane teeb.

MeelisV
07.11.10, 21:40
Sry, teinekord tulemust ei postita. Vastase kohta read: He is tight and passive, preferring to call or fold instead of betting and raising. Selline kinnine mängija, VPIP% 40. Kuna ta nii passiivne, siis mõtlesin, et peaks bettima, aga kartsin, et ta shove peale ei maksaks paljude kätega, aga väikese value beti callib paljude kätega.

MeelisV
07.11.10, 21:41
kusjuures ma checkiks turni ja kas check-calliks või check-shoveks oleneb, mida vastane teeb.

Ma tundsin, et 2nd barrel on seal vajalik, eriti kuna OOP.

Codecci
07.11.10, 22:02
Sry, teinekord tulemust ei postita. Vastase kohta read: He is tight and passive, preferring to call or fold instead of betting and raising. Selline kinnine mängija, VPIP% 40. Kuna ta nii passiivne, siis mõtlesin, et peaks bettima, aga kartsin, et ta shove peale ei maksaks paljude kätega, aga väikese value beti callib paljude kätega.
VPIP ja PFR on HU-s üsna kehvad statsid, kasuta parem kas Steali (SB), Open-Call (ma ei tea kas seda nimetatakse nii, aga palju callib BB pealt) ja 3betti iseloomustamaks vastase preflop mängu või siis eraldi SB ja BB VPIP.

Kui ta on tight-passive millega ta väikse river beti callib peale T? Shove calliks ju A-ga ka.

ranka
07.11.10, 22:08
Ma tundsin, et 2nd barrel on seal vajalik, eriti kuna OOP.

aga nüüd saime ka SD value. bettides ma paremat ära ei foldi aga halvem võib callida, mis hea. Aga samas halvem võib ka foldida, kui betime. kui aga checkime läheme tõenäoliselt sama range vastu broke, kui betime (paremad käed) aga ta võib ise bluffida/bluffiks keerata halvema käe.

ja kui läheb check-check siis vist ei oleks ühte betti ka saanud ning saame täpsemini riveril vbettida.

MeelisV
07.11.10, 22:57
VPIP ja PFR on HU-s üsna kehvad statsid, kasuta parem kas Steali (SB), Open-Call (ma ei tea kas seda nimetatakse nii, aga palju callib BB pealt) ja 3betti iseloomustamaks vastase preflop mängu või siis eraldi SB ja BB VPIP.

Kui ta on tight-passive millega ta väikse river beti callib peale T? Shove calliks ju A-ga ka.

Mul ongi tegelikult kõik statsid lauas, peale Call openi. VPIP, PFR, Steal, 3-Bet, Agg factor, Flop CB, Fold to flop CB ja Went to Showdown. Aga nüüd lisasin selle ka. Riveril oleks võinud vist tõesti shoveda.



aga nüüd saime ka SD value. bettides ma paremat ära ei foldi aga halvem võib callida, mis hea. Aga samas halvem võib ka foldida, kui betime. kui aga checkime läheme tõenäoliselt sama range vastu broke, kui betime (paremad käed) aga ta võib ise bluffida/bluffiks keerata halvema käe.

ja kui läheb check-check siis vist ei oleks ühte betti ka saanud ning saame täpsemini riveril vbettida.


Ütleme siis nii, et ma ei tahtnud turnil check- callida. Kuigi me saime turnil showdown valuet, siis draw oli ikkagi nii suur, et otsustasin 2nd barreldada. Kui ma seda poleks teinud, siis oleks riveril ju väga raske kogu stacki sisse saada. Et siis turni bet oli ka poti kasvatamise eesmärgiga ja drawi eest value saamiseks.

ranka
07.11.10, 22:58
VPIP ja PFR on HU-s üsna kehvad statsid, kasuta parem kas Steali (SB), Open-Call (ma ei tea kas seda nimetatakse nii, aga palju callib BB pealt) ja 3betti iseloomustamaks vastase preflop mängu või siis eraldi SB ja BB VPIP.

Kui ta on tight-passive millega ta väikse river beti callib peale T? Shove calliks ju A-ga ka.

BB-lt ma kasutan ise fold to BB ja 3Bet. Foldist ja 3betist ülejääv osa on call.

ranka
07.11.10, 23:02
Ütleme siis nii, et ma ei tahtnud check- callida. Kuigi me saime turnil showdown valuet, siis draw oli ikkagi nii suur, et otsustasin 2nd barreldada. Kui ma seda poleks teinud, siis oleks riveril ju väga raske kogu stacki sisse saada. Et siis turni bet oli ka poti kasvatamise eesmärgiga ja drawi eest value saamiseks.

No sa ei peagi ju check-callima, vabalt võid check-raiseda. Enam sa ei taha tema poolt nii väga foldi kui betid, sest siis tõenäoliselt foldib kehvema käe. Kui jällegi betid ja saad calli siis tõenäoliselt callib parema käega või siis käega, millel on veel oute. Sinu õnneks on sul endalgi veel päris palju oute, mis tapavad ta parema käe või parandavad ta kätt aga ikkagi ei ole piisav käe võitmiseks.

Seepärast mulle endale check meeldibki, sest bettides ta commiteb end anyway ja teeb nii rohkem vigu. Ala foldib käe, millega ta peaks callima (miski tõmme) või callib käe, millega ta peaks foldima. Lisavalue bluffilt, mis meid ei calliks või checkib järgi käe, millega ta ei calliks aga callib riveri kuna SD lähedal.