PDA

View Full Version : NL10, hitin riverisse TPTK ja fish leadib



emmimees
08.11.10, 19:53
Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

SB: $27.66
BB: $10.30 65/40/agf 1,4 ...50 kätt
Hero (UTG): $10.94
CO: $5.58
BTN: $6.68

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K:heart: A:heart:
Hero raises to $0.40, 3 folds, BB calls $0.30

Flop: ($0.85) 8:club: 4:heart: 8:diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($0.85) 5:spade: (2 players)
BB bets $0.85, Hero calls $0.85

River: ($2.55) A:diamond: (2 players)
BB bets $2.55, Hero calls $2.55


Mida oleks võind teisiti teha sellise vaala vastu? As played riveris call?

noname
08.11.10, 19:57
Tere.

Esiteks võiksid Sa tulemuse ära kustutada ja ruttu...

Teiseks ei calliks Ma turnil POT DonkBeti.

Kolmandaks hittisid oma kaardi riverisse ja callid beti.
Otsa paneks riveril juba!

armand0
08.11.10, 21:44
flopis cbet ?
turnis foldiks !
riverit calliks ,sest kui ta 4bettib oled sunnitud foldima. erinevad 8x/55,67/ on ta ranges suht tihti.



mängi abc pokerit ja raha tuleb.

Pole mõttet enda elu nii raskeks teha.

see pot raise callimine turnis on suht debiilne.!


Järgmine kord järgi neid punkte ja elu on palju kergem.

lennuk
09.11.10, 06:15
me ei pea seda floppi cbettima(villain dependant) ,meil ju positsioon ja miks mitte võtta tasuta turn. üsna tugev bet ja taolistes kohtades on neil uskumatult tihti see 8 seal olemas.
aga kuna sa callisid siis peaks ka riveri callima ,raisedes ta nagunii midagi paremat minu arust ei foldi ja call on suht fine. aga fold turnis veel parem.

ranka
09.11.10, 06:18
me ei pea seda floppi cbettima(villain dependant) ,meil ju positsioon ja miks mitte võtta tasuta turn. üsna tugev bet ja taolistes kohtades on neil uskumatult tihti see 8 seal olemas.
aga kuna sa callisid siis peaks ka riveri callima ,raisedes ta nagunii midagi paremat minu arust ei foldi ja call on suht fine. aga fold turnis veel parem.

peame küll cbettima, sest:
a) meil on kaks ülekaarti
b) backdoor flush draw
c) kuiv flop, mida floatitakse palju
d) punkt c) muudab barreldamise väga kasumlikuks

emmimees
09.11.10, 14:00
tegelikult jätsin cbettimata seepärast, et tegu suht vaalaga ja kui tal any pocket pair, siis ta ei foldi seda sellise flopiga, turni callisin vast seepärast, et see 5 mu arust tema kätt paremaks ei muutnud(ja ei muutnudki) ja paljud loodavad potti maha võtta nii ku iei cbeti flopis, ühesõnaga läksin vana hea donki "LOOTSIN MIDAGI HITTIDA" liini peale. Obv näitas 8 ja mina "kahjuks" hittisin oma TPTK. Panin ka note, et bet potte hakkab turnist väga hea käega donkama..

ranka
09.11.10, 14:39
tegelikult jätsin cbettimata seepärast, et tegu suht vaalaga ja kui tal any pocket pair, siis ta ei foldi seda sellise flopiga, turni callisin vast seepärast, et see 5 mu arust tema kätt paremaks ei muutnud(ja ei muutnudki) ja paljud loodavad potti maha võtta nii ku iei cbeti flopis, ühesõnaga läksin vana hea donki "LOOTSIN MIDAGI HITTIDA" liini peale. Obv näitas 8 ja mina "kahjuks" hittisin oma TPTK. Panin ka note, et bet potte hakkab turnist väga hea käega donkama..

ma tean, et ta ei foldi. kui sa ei julge barreldada heade kaartidega siis check on õigustatud aga just siin muutubki barreldamine väga kasumlikuks.