Logi sisse

View Full Version : NL50 HU Kui Hero floppab TP + FD



MeelisV
10.11.10, 21:48
Vastane loose/aggressive pre-flop, passive post-flop. Riveril oli üli agro ja Cbete callis väga lightilt- any flop is good strateegia.


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($58.45)
SB ($52.75)

Preflop: Hero is BB with 9:diamond:, 7:diamond:
SB bets $0.95, Hero calls $0.70

Flop: ($2.40) 5:diamond:, 3:diamond:, 7:heart: (2 players)
Hero checks, SB bets $1.80, Hero raises $5.50, SB calls $3.70

Turn: ($13.40) 10:spade: (2 players)
Hero bets $8, SB calls $8

River: ($29.40) Q:club: (2 players)
Hero checks, SB bets $9, Hero calls $9

Total pot: $47.40

timz0333
10.11.10, 22:26
Ees oled pigem harva, aga informatsiooni mõttes on see call kindlasti kasulik, ja mingi osa ajast võib ta panna selle blokkeri oma FD-ga, et sind kõrgema kaardi pealt maha saada. Muidu eeldaks pigem thin valuebeti Tx/Qx.

ranka
10.11.10, 22:31
Kui riveril üliagro siis päris easy call. tundub fine play, kui muidu ka agro siis turnil võid juba hoogu maha võtta ja checkida (kas check-raise või check-call).

andu_andu
10.11.10, 23:54
Kui riveril üliagro siis päris easy call. tundub fine play, kui muidu ka agro siis turnil võid juba hoogu maha võtta ja checkida (kas check-raise või check-call).

turnis bet > check imo. Piisavalt valuet paar+ rea tõmme ; lihtsalt paar ; lihtsalt tõmmete vastu.

river easy check-call

MeelisV
11.11.10, 00:03
Tegelikult käe lõpus oli mul wtf-et-nii-võib-ka-mängida moment :)

Tulemus:
Käe panin ülesse, sest ma tõesti ei mõista, mis loogikaga vastane kätt mängis, et talle võib turnil ja riveril väga palju scared carde tulla ja kui isegi ei tulnud, siis võtame minimaalselt valuet. Suht loogiline oleks olnud, et flopil oleks nupud läinud ja siis ma oleks 60% - 40% underdog olnud.

Results:
SB had 6:club:, 4:heart: (straight, seven high).
Hero had 9:diamond:, 7:diamond: (one pair, sevens).
Outcome: SB won $46.90

Codecci
11.11.10, 00:11
turnis bet > check imo. Piisavalt valuet paar+ rea tõmme ; lihtsalt paar ; lihtsalt tõmmete vastu.

river easy check-call
Miks bet > check-call kui vastane on agro?

andu_andu
11.11.10, 00:16
Miks bet > check-call kui vastane on agro?

OP ütles samas, et passive postflop. võta kinni nüüd :D

MeelisV
11.11.10, 00:30
OP ütles samas, et passive postflop. võta kinni nüüd :D

Pigem read oli jah, et passive on the flop, riveril üli agro.

PTR andis sellised andmed tema kohta:
FLOP AGGRESSION: You are 20% less aggressive than optimal.
TURN AGGRESSION: You are 11% more aggressive than optimal.
RIVER AGGRESSION: You are 50% more aggressive than optimal.

$$$
11.11.10, 00:39
mingi PTRi järgi mängitegi HUd?

Codecci
11.11.10, 00:43
Miks mitte kasutada kõike saadaval olevat infot?

MeelisV
11.11.10, 00:47
Miks mitte kasutada kõike saadaval olevat infot?

+1 mul esimene asi, kui keegi lauda istub, et kohe poker-edge.comi ja kui täpsemini tahan, siis ka PTRi! Suht minutiga saan vastasest hea ettekujutuse.

ranka
11.11.10, 08:32
Pigem read oli jah, et passive on the flop, riveril üli agro.

PTR andis sellised andmed tema kohta:
FLOP AGGRESSION: You are 20% less aggressive than optimal.
TURN AGGRESSION: You are 11% more aggressive than optimal.
RIVER AGGRESSION: You are 50% more aggressive than optimal.


Miks mitte kasutada kõike saadaval olevat infot?

ma ei tea kuidas Teil on aga ma olen tihti täheldanud, et PTR andmed on valed. Ma eriti neid ei vaata aga vahest piilun 3bet ja fold to 3bet statte. Ükskord oli suur fish vastas, kes foldis PTR andmetel 3betile 30% ajast ja ise pidavat 3bettima ka 33% ajast. Seal oli suur sample, miski 10k käsi HU-s.

Usaldasin PTR'i ja ei hakanud üldse 3bettima ning callisin ta 3bette lightimalt maha aga matchi lõpuks olid minu statid hoopis erinevad. Fold to 3bet oli sama (mitte sama number ka madal) aga 3bet statt oli tal kõigest 9%. See ei ole ainus kord kui PTR nii räigelt erineb.

Kellegil veel nii olnud?

ranka
11.11.10, 08:34
turnis bet > check imo. Piisavalt valuet paar+ rea tõmme ; lihtsalt paar ; lihtsalt tõmmete vastu.

river easy check-call

miks sa agrode vastu betid?