PDA

View Full Version : Sateliidid seebiks



privador
11.11.10, 11:49
Mida arvate satikatest?
Minu arust on nad t2iesti mottetud
Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...

Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.

Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri

Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.

Cash87
11.11.10, 11:52
Jah 1$ satikad kus mingi 1000 osalejat ja 1koht saab pileti ja teised imevat näppu päris mõtetu.

Haige on veel mingi 5000 osalejat freeroll kus 1-3 saavad pileti, eriti haigeks teeb see kui on 1500 algstack ja 10min levelid.

ranka
11.11.10, 12:46
Satikate bubble on hoopis teine kui MTT-de bubble.

muruntau
11.11.10, 14:03
Satikad, isegi need ühetaalased, aitavad tuua turnadele kriitilist massi mängijaid, eriti neid, kellel oskusi ja/või BR pole, et sel tasemel mängida. Seega on nad päris kriitiline komponent igale suuremalt turnale, et ka kõvemaid kalamehi kohale vedada.

Helmps
11.11.10, 16:34
Satikad, isegi need ühetaalased, aitavad tuua turnadele kriitilist massi mängijaid, eriti neid, kellel oskusi ja/või BR pole, et sel tasemel mängida. Seega on nad päris kriitiline komponent igale suuremalt turnale, et ka kõvemaid kalamehi kohale vedada.


all said! :)

Keiss
11.11.10, 22:04
Mulle meeldivad satikad mis on freezeout või 2nd chance ning normaalse stäkiga ja levelid pikad. Ning kui prizepoolist 20% edasi saab siis väga ok. Näen sellistel enda eelist. Minu arvates võiks siis olla kasvõi mitu stepi. Kõige nõmedamad satikad on praegu Triobetis olevad Superweekendi satikad imo. ala osalejaid vähe, 1. koht saab edasi ja turbo/rebuy vms väikse stäkiga. Lihtsalt ei mängi neid. Mõttetu lahmimine ja tildi otsimine.

hotcocacola
11.11.10, 22:10
freezeout satikad on väga head ja asjalikud (Y).
Satikad, kus iga 10+ mängija saab ticketi...need minu jaoks suht jamad ja üritan neid vältida

Codecci
12.11.10, 00:25
Minu arvates satikad mängija seisukohalt on väga halvad asjad kui sul ei ole tegelikult rolli, et antud turnale sisse osta. Tegin ka sellekohase teema 2+2 'te, aga rumala peaga sai tehtud see NVG-sse kus muidugi teemast aru ei saadud ja ära trolliti:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/view-playing-satellites-major-tournaments-generally-ev-876175/

Võtame näiteks EPT ME, $10,000 sisseost. Kui sa võidaksid tavaturniirilt $10,000 kui su roll oleks ütleme $50,000, kas sa ostaksid ennast EPT ME-le sisse? Ei? Aga miks teeksid seda siis kui võidaksid pileti EPT ME satikalt? Kui sellepärast, et pileti asemel raha võttes saaksid tublisti vähem raha kui pilet väärt on tegid vea juba satikale regades.

Mõned aastad tagasi võisid suurturniirid online-mängijate jaoks väga kergelt biiditavad olla, aga enda vähese kogemuse ja teiste näitel (shaundeeb näiteks) julgeks väita, et enam see nii ei ole - tase on väga kõva.

Keiss
12.11.10, 00:51
Samas satelliidid on huvitava iseloomuga turnad eriti kui 20% fieldist saavd ticketi ning nõuab natuke teistsugust mänguplaani kui tavaturniiril ja kui neid hästi osata siis võib neid mängides lausa elatada end obv. Isegi kui fee ära maksad 10% on ikkagi teenistus ok ja teinekord võib natuke ju br managemendist kõrvale ka kalduda osaledes mõnel turniiril. Kes ei riski üldse see šampust ei joo...

pwndre
12.11.10, 00:54
Mida arvate satikatest?
Minu arust on nad t2iesti mottetud
Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...

Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.

Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri

Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.

einojah 1$ ja 1€ subsatikad on suht naeruväärsed, et milleks riskida 20 eegiga et võita 120 000 eegine pakett :) Eriti kui mängida ei oska :))))))))

privador
12.11.10, 07:28
Noustun codecciga.
Vanasti, kui olid promod, st oli overlay nn piletil, siis ehk oli isegi bk eiramisel motet.
Aga t2nap2val tuimalt pappi sisse keevitada on suht suur leak.
Ma m2letan, et pargis keegi kelkis koguaeg, satikatelt saab "kergelt" pakette. Akki oli see K2sper
Nyyd sc j2lgides, ta on suht tuimalt 550euroseid me satikaid m2nginud:)
Mis ma tahan oelda, et satikas pole mingi imerohi. Sa paned toen2oliselt sama palju raha sisse buy-inides, kui palju see pakett v22rt on. Moni ka rohkemgi:)
Ja 550eurostel nt starsis m2ngivad tugevad regid, seega ma kyll ei ytleks, et seal mingit valuet on.


Jah ma vahepeal m2ngisin starsis 3x turbo satikaid ja teenisin sealt ilusti. Aga seal polnud midagi seotud "satika" pohiolemusega, vaid lihtsalt 70% loobus enne massiivset add-onini .

armand0
18.11.10, 20:22
einojah 1$ ja 1€ subsatikad on suht naeruväärsed, et milleks riskida 20 eegiga et võita 120 000 eegine pakett :) Eriti kui mängida ei oska :))))))))

no sa võid neid mängida aga sul peab haige luckbox olema ,et ühelt satikalt teisele saada või kuni saad üldse paketi peale mängima.

PokerDevil
20.11.10, 01:45
Sa paned toen2oliselt sama palju raha sisse buy-inides, kui palju see pakett v22rt on. Moni ka rohkemgi:)


FTOPS-i HU turnaga oli nii endal. Satikatele läks tiba rohkem, kui sisseost ning pärast pidin ikkagi ise sisse ostma. Well. Fcking. Played.

Nüüd nii, et 1 hea väärtusega satikas max, kui viitsid või punktide eest kuskile turnale(satikale).

kympa
20.11.10, 12:12
Minu arvates satikad mängija seisukohalt on väga halvad asjad kui sul ei ole tegelikult rolli, et antud turnale sisse osta.

Nõus, et kui põhiturniiri buy-in ei ole kooskõlas BR reeglitega, siis ei tohiks BR managementi järgides ka satikaid taguda.

Aga kui teadvustada endale, et satika buy-in läheb gämblimiseks, siis on ju kõik OK:biggrin:. Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma ;)

ranka
20.11.10, 13:17
Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma ;)

vuh, siin ju jube error.

Sul on roll $500. Kui sa oled turkapede mängid näiteks $10 turkasid ja kui sa oled cashipede mängid näiteks 10NL. Bankrolliga kooskõlas.

Nüüd sa lähed $10 WSOP satikale, võidad pileti $10k ja saad selle ka rahaks teha. Sa ei tee, lähed gambled end seal pooleks, midagi ei võida. No fine, pm. ei kaotanud midagi aga oleksin võinud saada omale $10,500 rolli ja nüüd mängida $100 turniire. Sa mängid cashi, võidad ka $10K läbi satika. Nüüd võtad $10k cashis ja lähed kohe $50/$100 lauda w?

Codecci
20.11.10, 13:21
Nõus, et kui põhiturniiri buy-in ei ole kooskõlas BR reeglitega, siis ei tohiks BR managementi järgides ka satikaid taguda.

Aga kui teadvustada endale, et satika buy-in läheb gämblimiseks, siis on ju kõik OK:biggrin:. Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma ;)
Noh, shoti võtmiseks saab seda vast siis nimetada kui +EV antud turniiril oleksid millele satikat mängid. Ma kahtlen, et 95% satikamängijatest seda on kuigi arvavad vastupidist, lisaks tulevad sellisel juhul tihti mängu scared money ja/või fancy play syndrome.

Aga kui sa teadvustad endale, et see on ehk väikse negatiivse ootusega otsus satikat (ja võidu korral põhiturniiri) mängida ja teed seda gämblingu/kogemuse pärast, on kõik hästi :)

Keiss
20.11.10, 18:08
wsop me osalejad siis kõik järgivad br managamenti? i dont think so...ma arvan enamuse jaoks on see üle rolli gambling...see on selline üritus kuhu võimaluse korral ikkagi minnakse, once in a lifetime vms. Alati ei pea kõike reeglite järgi tegema. Üleüldse ma olen aru saanud turniirimängijad väga br managamenti ei jälgi eriti kui tehakse seda töö kõrvalt. Wsop-lt saadav melu ja elamus kaaluvad üles selle ning on kordades emotsionaalsem kui online cashis nl10 rolliga 1tableda nl400-s vms...

ranka
20.11.10, 18:15
wsop me osalejad siis kõik järgivad br managamenti? i dont think so...

Seepärast WSOP enamust fieldist ongi super-soft :)

Codecci
20.11.10, 19:07
wsop me osalejad siis kõik järgivad br managamenti? i dont think so...ma arvan enamuse jaoks on see üle rolli gambling...see on selline üritus kuhu võimaluse korral ikkagi minnakse, once in a lifetime vms. Alati ei pea kõike reeglite järgi tegema. Üleüldse ma olen aru saanud turniirimängijad väga br managamenti ei jälgi eriti kui tehakse seda töö kõrvalt. Wsop-lt saadav melu ja elamus kaaluvad üles selle ning on kordades emotsionaalsem kui online cashis nl10 rolliga 1tableda nl400-s vms...

Antud teema on strateegia all ja strateegilisest ehk EV vaatenurgast on satikate mängimine üldjuhul halb otsus. Aga loomulikult on antud üritus paljude inimeste jaoks seda -EV 'd väärt :)

akristjan
20.11.10, 19:23
viimasel ajal kipub ainult hea overlay olevat satikatel..... seega minu jaoks on alati sellised satikad +EV.. aga jah, ei meeldi mulle satikad kus kuskil 400 osalejat ja ainult 1 saab paketi... isegi kui on vaike overlay

privador
21.11.10, 18:11
Ma arvan, et on oluline vahe, kas tyyp on pokkeirpro voi on nn amatoorm2ngija
10k kuupalgaga nn amatoorm2ngija voib v2ga vabalt 10k v2lja k2ia, et elu voimalus 2ra kasutada. Ta on sellega juba arvestanud, 10k l2heb nn poletamsieks ja "gamblimiseks"

Ok pokkeirpro saab ka shotte votta ja kanda see 10k+paar k reisiraha nn maha ja panna see meelelahutuse arvele. Aga minu jaoks on siiski 13k meelelahutus ikka v2ga suur v2ljaminek. Krt selle raha eest saan ma juba teha korrteris kova remondi voi normi sisustuse sisse tuua.

sixmax
22.11.10, 15:18
Bankroll management on selle jaoks, et sa ei saaks busto minna. Kui sul on võimalus 500se rolliga mängida 10k eventi, ise riskides bankrolli piires, siis miks mitte? Muidugi, kui sa oled turniiris ikka EV+ mängija. Võib valida vähem riskantse variandi ja võtta raha välja, kuid kui sa oleksid turnas olnud EV+, siis sa jäid sklansky bucksidest ilma. High variance sklansky bucks küll... Kes ei tea, siis sklansky bucks on teoreetiliselt võidetud raha. Kui durrrr jätab hea nosebleed mängu mängimata, kus ta oleks EV+, siis jääb ta teoreetiliselt rahast ilma. Kui mul oleks võimalik EV+ nosebleed mänge mängida 500se rolliga, bankrolliga riskimata, siis fuck it ma mängiks.

Keiss
22.11.10, 21:28
Bankroll management on selle jaoks, et sa ei saaks busto minna. Kui sul on võimalus 500se rolliga mängida 10k eventi, ise riskides bankrolli piires, siis miks mitte? Muidugi, kui sa oled turniiris ikka EV+ mängija. Võib valida vähem riskantse variandi ja võtta raha välja, kuid kui sa oleksid turnas olnud EV+, siis sa jäid sklansky bucksidest ilma. High variance sklansky bucks küll... Kes ei tea, siis sklansky bucks on teoreetiliselt võidetud raha. Kui durrrr jätab hea nosebleed mängu mängimata, kus ta oleks EV+, siis jääb ta teoreetiliselt rahast ilma. Kui mul oleks võimalik EV+ nosebleed mänge mängida 500se rolliga, bankrolliga riskimata, siis fuck it ma mängiks.

hea lugeda sellist postitust, kus argumenteeritult on võimalik tõestada mingite teoreemidega, et 10k eventi mängides ei ole sa teinud iseendale kuritegu :)

vilkar
23.11.10, 16:02
trios algavag Aussi miljon satikad 1.50 dollarist ja siis pead end üle leveldama , muidugi võid kohe buy inni teha 25+2.50 daily finalyle kus saavad 5 pileti weeklyle , eks iga ühe oma otsustada millist teeb.

võid alati proovida ka 4+0,40 kust saada pilet daily finaly pileteid (5).

hea runni puhul on võimalik pilet koju tuua :) aga hulluks ma nende satikatega ei lähe vahest võtan 4+0,40 kõrvale , et saada daily final pilet ja sealt edasi proovida juba.

samas need 100k gtd satikad on trios ka suht ok.

totaldonk
26.11.10, 16:06
trios algavag Aussi miljon satikad 1.50 dollarist ja siis pead end üle leveldama , muidugi võid kohe buy inni teha 25+2.50 daily finalyle kus saavad 5 pileti weeklyle , eks iga ühe oma otsustada millist teeb.

võid alati proovida ka 4+0,40 kust saada pilet daily finaly pileteid (5).

hea runni puhul on võimalik pilet koju tuua :) aga hulluks ma nende satikatega ei lähe vahest võtan 4+0,40 kõrvale , et saada daily final pilet ja sealt edasi proovida juba.

samas need 100k gtd satikad on trios ka suht ok.

need all-in omad jh..

redddman10
26.11.10, 22:21
tegin 3.30 rebuy satika kus esikümme sai turniiripileti väärtusega 55 dollarit. selle vahetad T dollariteks ja vägagi normaalne teenistus ju.tylos minu arust aint neid rebuy satikaid mängib ja teenib kenasti nendega.vähemalt full tildis on küll kena kasumit nendega võimalik näidata.

raunsz
07.12.10, 13:09
FTP satikad ni haiged. Flipid 6-st 0 täna.

Kuidas FTP-s saab blokki panna nendele? Kui Cashi lauad halvad, siis teen neid, aga see lihtsalt punktide kulutamine. :<

10-st 2 viimased satikad. Koguaeg lihtsalt suckoudid. Pigem ei tasuks mängida..