PDA

View Full Version : 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?



ranka
11.11.10, 17:17
Vastasvõitleja on täpselt sama koll, kes eelmine kordki. Avab 80% nupult, kerglaselt kolmpanustab 38% ajast ja kolmpanustele kulpi ei viska ning foldib neile ainult 18% ajast. peale selle meeldib talle ka nelipanustada ja seda väga KERGLASELT!!!!!!!! 33 juhu kohta on ta teinud nii 10% ajast!

Mu flopi plaan oli maksta kinni ta kerglane nelipanus ja siis madalal flopist kõik rattakesed keskele ajada seda siis oote-tõste näol. On see oki-doki plaan???

Kõik nõuanded igal tänaval TERETULNUD!

Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 2 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

Hero (BB): $435.20
BTN/SB: $268.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T:heart: T:diamond:
BTN/SB raises to $3, Hero raises to $10, BTN/SB raises to $30, Hero calls $20

Flop: ($60.00) 9:club: 8:spade: 4:club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $47.00, Hero raises to $134, BTN/SB raises to $238, Hero calls $104

Fine?

tolmuahv
11.11.10, 17:54
Kui halb mängija flopil nii kõvasti vastu lööb, siis ma teda enam ilma eelneva ajaloo või metata ülekaartidele ei paneks. Flopil tõstaksin vähem, et jätta foldimisruumi, ca $100-ni. Kui selle peale villain shoveb, siis foldiks.

Villain on nii pf kui flopil näidanud maksimaalset tugevust. Kuigi tegu on agronoomiga, ei peaks teda kohe panema igakord maltsa peale. Ma küll TT-ga ei raatsiks 2.5 BI kinni maksta.

Ja üldisemalt - TT kannatab minu meelest agressiivselt mängida vaid pf. Kui on kindel plaan stack sisse ajada, siis 5-bet shoveks talle juba pf. JJ+ ta maha ei pane, setmineda me ei taha ja iga overcard flopil on scary. Lisaks on meil shovedes ka päris hea fold equity käte vastu, millega saaksime flipi.

Vandalar
11.11.10, 17:56
Mulle tundub kyll fine. Vbl oleks pf nubinad sisse ajada parem?

MeelisV
11.11.10, 18:08
Mulle tundub kyll fine. Vbl oleks pf nubinad sisse ajada parem?

268 BB deep ma TT PF küll nuppe ei tahaks panna. Isegi selle kolli vastu mitte :)

Codecci
11.11.10, 18:54
Kuna te olete nii deep siis preflop on call hea, 100BB deep kütaks nuppe. Postflop mulle nii suur raise ei meeldi, pigem calliks või siis mingi väike raise, mingi 2.2-2.3x, et ta overcardidega jätkaks.

Edit: ja nagu tolmuahv kirjutas, flopis shove peale paneks maha.

ment52
11.11.10, 20:10
pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.

Codecci
11.11.10, 20:15
pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.

Miks raise/foldimine retarded? Millise halvema käega ta 3betshoveb seda floppi?

ment52
11.11.10, 20:31
kõik drawd, 9x ja vb 8x käed, sest board on megadrawine. Seda floppi ta ei saa ju callida sisuliselt mitte kunagi eriti arvestades kui shordiks stackid jäävad poti suhtes, raise/foldida võid pmst sama hästi 23offiga.

ranka
11.11.10, 20:56
pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.

kusjuures raise/fold line tundub mulle endalegi väga jube :S

Codecci
11.11.10, 21:08
kõik drawd, 9x ja vb 8x käed, sest board on megadrawine. Seda floppi ta ei saa ju callida sisuliselt mitte kunagi eriti arvestades kui shordiks stackid jäävad poti suhtes, raise/foldida võid pmst sama hästi 23offiga.
My bad, miskipärast arvasin, et vastane callis 4beti mitte ei 4bettinud. Siis tal võib muidugi igast paska olla seal :)

ranka
12.11.10, 10:15
My bad, miskipärast arvasin, et vastane callis 4beti mitte ei 4bettinud. Siis tal võib muidugi igast paska olla seal :)

kas su plaan siis muutub postflop?

Codecci
12.11.10, 14:37
kas su plaan siis muutub postflop?
Jep, siis ma ei raise-foldi. Ma arvan, et shoveks kohe flopist, sest oleme OOP, aga mingi väike raise on ka mõeldav, 2.2x vms ja shove peale loomulikult ei foldiks.

ranka
15.11.10, 13:32
Siin siis läksin broke, olin ja olen happy. Käe postitasin siia kui 2p2 rohkem "line checkiks". Betsizing on ainus, mis mulle ei meeldi ja arvaks ,et check-shove oleks parim lahendus.

käsi 2p2-s: http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/100nl-tt-vs-4betting-fish-deep-stacks-line-check-916318/#post22889614

ps! tal oli QQ