PDA

View Full Version : Kus on kõige kehvem tase PLO-lauades?



Maheaatom
02.01.09, 15:23
Kus oleks kõige mõistlikum PL Omahat (või hi/low) togida (PLO50, PLO100, PLO200)?
Isiklikud tähelepanekud:
FullTilt - hea tase
PokerStars - pigem hea tase
Cryptologic - üle keskmise
Partygaming - alla keskmise
Pacificu võrgustik - alla keskmise
Microgaming - sendilaudades hea tase, PLO100 väga fishine
Entraction/Boss media - mängisin ammu, oli väga kehv tase
Ongame - liiga vähe mänginud, et oskaks kommenteerida

Teie arvamused?

levis
02.01.09, 17:17
Ongame 5max PL25 omahat olen mänginud. Seal käis meeletult LAG mäng, tuleb olla valmis igasugu swingideks. Paistab, et fishe on väga palju. Üks miinus on siis suured kõikumised ja paistab, et rake võtmisel seal ka ei koonerdata :-\
FR ole ka mänginud PL25 ja PL50, üsna fishised lauad ja kui preflop mängitakse passiivsemalt, siis postflop prõmmitakse selgelt üle - tasub mängida. Paraku PL50+ enam FR laudu eriti pole.

ment52
03.01.09, 13:58
Players per flop % on küll primas mikrolimiitidel ülikõrge, 80% juures tihti, ei ütleks, et väga hea tase. Superpassiivsed enamus mängijad.

ranka
03.01.09, 14:41
Players per flop % on küll primas mikrolimiitidel ülikõrge, 80% juures tihti, ei ütleks, et väga hea tase. Superpassiivsed enamus mängijad.


Ma arvan, et erinevate pokkeritubade plrs/flop% me võrrelda ei saa, kuna pokkeritubadel plrs/flop-i arvutamise valem on erinev. S.t, et mõned toad võtavad plrs/flop aluseks viimased 20 kätt, teised 100.

ment52
03.01.09, 15:02
Ma arvan, et erinevate pokkeritubade plrs/flop% me võrrelda ei saa, kuna pokkeritubadel plrs/flop-i arvutamise valem on erinev. S.t, et mõned toad võtavad plrs/flop aluseks viimased 20 kätt, teised 100.



Võrdlesin seda just prima kõrgemate limiitidega. Aga kui need püsivad konstantselt seal 80 juures, siis ei ole ju ka vahet, mitu kätt on aluseks võetud.

ranka
03.01.09, 15:06
Võrdlesin seda just prima kõrgemate limiitidega. Aga kui need püsivad konstantselt seal 80 juures, siis ei ole ju ka vahet, mitu kätt on aluseks võetud.


Seda küll aga minu teada on seal veel suurem koterman sees. Ma ei ole ise uurinud ega testinud aga räägitakse, et millegipärast on FTP laudade plrs/flop% tunduvalt väiksem kui Starsis. Ometi pratikas ei pidanud see paika pidama.

kuco
05.01.09, 10:07
Ongame 5max PL25 omahat olen mänginud. Seal käis meeletult LAG mäng, tuleb olla valmis igasugu swingideks. Paistab, et fishe on väga palju. Üks miinus on siis suured kõikumised ja paistab, et rake võtmisel seal ka ei koonerdata :-\
FR ole ka mänginud PL25 ja PL50, üsna fishised lauad ja kui preflop mängitakse passiivsemalt, siis postflop prõmmitakse selgelt üle - tasub mängida. Paraku PL50+ enam FR laudu eriti pole.


Ongame PLO25te mängin mina. Paistab väga fishine olema aga preflop agro on kuidagi ebavajalik. Ise ma ei ole veel leidnud seda õiget stiili mida seal mängida.
Rake võtmine on okei sest boonused korvavad seda ilusasti. Trackeri järgi maksan mina 4xPLO25 rohkem raket kui 9xNL50 mängija.

antnx
05.01.09, 11:47
Ise olen mänginud Party's. Seal tase suhteliselt kehva. Mängikase väga palju käsi ja limbitakse igast saastaga sisse.

Tigrano
06.01.09, 08:22
Ise olen mänginud Party's. Seal tase suhteliselt kehva. Mängikase väga palju käsi ja limbitakse igast saastaga sisse.


Märkige ära alati limiit, et segadust ei tekitaks teiste foorumi kaaslaste seas.

antnx
06.01.09, 09:03
Ikka ja nagu alati PLO25

surka
28.01.09, 14:25
triobetis PLO20€ 19,4k käe kohta on flopi vaatamis protsent 56,78
keskmiselt on lauas olnud 4,9 inimest ehkki lauad on 6max.
omaha nurgakeses kirjutasin enda statsidest ning sain tagasisidet, et olen donki ;D kuid siiski võidan sel limiidil, seega trio PLO20€ tase on ka eeslite jaoks nõrk ja biiditav.

mihkel88
29.01.09, 13:49
pacificus mängisin suvel pl50 9max ... tase oli ikka kehva , kehvem kui microgamingu pl20, mäletan et kui mast ja rida lauas sis keegi ikka callib 2 paariga ära su beti. Mäletan veel et mängijad olid suht passiivsed callingstationid.

ranka
30.01.09, 20:36
pacificus mängisin suvel pl50 9max ... tase oli ikka kehva , kehvem kui microgamingu pl20, mäletan et kui mast ja rida lauas sis keegi ikka callib 2 paariga ära su beti. Mäletan veel et mängijad olid suht passiivsed callingstationid.


Heh, ma sain nagu aru, et sa räägid PL-st ehk Pot Limitst aga me räägime PLO-st ehk Pot Limit Omahast :P Või sain mina millestki valesti aru?