PDA

View Full Version : Müüa HEM ühele inimesele



thetankist
12.11.10, 13:44
Müüa siis Holdem manageri serial key 25$ eest FTP.
Low stakes oma siis.

Muidu maksis mingi 50$+ , ei mäleta täpset summat.

ranka
12.11.10, 17:29
Tegelikult see HEM'i poolt keelatud teema aga mul suva. Ostja võtku teadmiseks, et võib nii vabalt tünni ka saada. Seega oma risk.

emmimees
12.11.10, 18:34
Aga oletame kui tahan mingi hetk Pro versioonile upgradeda, mis siis saab?

thetankist
12.11.10, 19:06
Pole aimugi, ostsin, hetkel ei kasuta ja seisab niisama. On huvi ?

mehumble
12.11.10, 20:58
kui ei kasuta siis.. võta hinda maha.. müü kasutaja üldse maha. cd-key... weebi password ja kasutaja, et ei oleks mingit ülelaskmist

ranka
12.11.10, 21:20
kui ei kasuta siis.. võta hinda maha.. müü kasutaja üldse maha. cd-key... weebi password ja kasutaja, et ei oleks mingit ülelaskmist

pm. üle saab lasta alati, sest ostja teab, kust ja millal ta raha HEM'i eest ära kandis. sellest ja paarist screenshotis juba piisab, et tõestada kellele see algselt kuulus. minu teada edasi müüa ei tohi.

aga mine sa tea, kui HEM klienditoega räägite ehk siis kirjutavad ümber.

mehumble
12.11.10, 23:26
Tõsi. Edasi müümine on minuteada ka keelatud, aga no ... see selleks. Ma usun, et kui sul hemi vaja on, siis sa ostaksid endale selle ise ja saaksid selle raha tagasi in no time.

oitarvi
13.11.10, 00:04
2 serial key-d peaks olema ju ja minuteada võib samaaegselt erinevate serialidega mängida küll. Niiet väga mingil ülelaskmisel pole mõtet vast, aga pro versiooniks uuendamisel võib probleeme tulla. Siis peaks algne ostja selle uuenduse ilmselt ära tegema.

thetankist
13.11.10, 01:51
No eitea täpset süsteemi, tean ,et kaks inimest saavad korraga mängida ja hetkel seisab, mingi aja pärast vb kasutan ise ka seda kui aega tekib.

blom
13.11.10, 02:29
kas müüd mõlemad serial keyd 25$?

ranka
13.11.10, 17:47
2 serial key-d peaks olema ju ja minuteada võib samaaegselt erinevate serialidega mängida küll. Niiet väga mingil ülelaskmisel pole mõtet vast, aga pro versiooniks uuendamisel võib probleeme tulla. Siis peaks algne ostja selle uuenduse ilmselt ära tegema.

Kui ma ostaks HEM'i siis tahan olla mõlema key omanik ja ei tahaks üllatusi, et ühel päeval on key resetitud, kasutsele võetud ning sina ei saa ise midagi teha.

Tegin tegelt vea, et loa andsin. See on viimane HEM'i/PT3 serial keyde müümise teema siin foorumis.

mehumble
13.11.10, 22:57
http://www.upload.ee/image/922181/HEMPP.jpg
Mina ei näe kahte serial numbrit. On üks ja seda saab aktiveerida kahel arvutil korraga. Kui vaja järgmisele arvutile toimetada, siis reset ja olemas. Saad uuesti sama numbrit kahele arvutile paigaldada.

thetankist
13.11.10, 23:54
Ühe koodi annan jah, kui peaks mingil põhjusel resettima (vahetan PC) vms, siis saab uue koodi kohe asemele. Või kui on ostjal vaja vahetada siis annab midagi välja mõelda.