PDA

View Full Version : 50NL: Q Set On The Flop



MeelisV
15.11.10, 16:28
Vastase kohta eriti reade ei olnud, sest see oli alles 19. käsi. Nii palju teadsin, et vastane oli loose aggressive kaotav mängija. Kuna board oli suht dry, siis otsustasin slowplay`da. Kas riveril saab foldida? Ükski draw ei completenud.

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (SB) ($51.50)
BB ($49.75)

Preflop: Hero is SB with Q:diamond:, 8:club:
Hero bets $1.25, BB calls $1

Flop: ($3) Q:spade:, Q:club:, 7:heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($3) 6:spade: (2 players)
BB bets $2, Hero calls $2

River: ($7) 2:club: (2 players)
BB bets $5.50, Hero raises $14, BB raises $40.75 (All-In), Hero :confused:

Vandalar
15.11.10, 16:43
Lihtne call IMO. Flopis checkid sest? Pakun, ise, et checkisid flopi, et oma monster kolmikuga kehvematelt katelt rohkem value saada ja seda sa just saadki ju? Kui on parema kickeriga kolmik voi riveris hititud set or smth. siis ma loeks selle variatsiooniks ja laseks rahulikult edasi.

$$$
15.11.10, 16:45
Aggro vastu ei.

nikitheone
15.11.10, 16:45
this is trips, not set.

MeelisV
15.11.10, 16:56
Lihtne call IMO. Flopis checkid sest? Pakun, ise, et checkisid flopi, et oma monster kolmikuga kehvematelt katelt rohkem value saada ja seda sa just saadki ju? Kui on parema kickeriga kolmik voi riveris hititud set or smth. siis ma loeks selle variatsiooniks ja laseks rahulikult edasi.

Flopil check jah, sest flop oli nii dry ja ta foldiks seal väga tihti. Turni call oli selle mõttega, et 90%+ tõenäosusega riverist tõsta.


this is trips, not set.

Fine, trips it is, but does it makes any difference? :)

Vandalar
15.11.10, 18:42
Makes a difference indeed- set on hasti varjatud- poketpaariga flopis hititud kolmik- setup, mida on vastasel raskem valja lugeda kui tripsi.

JohannesJ
15.11.10, 19:21
jep ja set-iga ei teki sul kicker troblet, kardad kuiva flopi korral vaid kõrgemat set-i
E: ja riveril obv. call

fyte
15.11.10, 19:44
Riveril calliks jep, sest flopi ja turni käekäiku arvestades on tal suht raske tripsi peale panna vast.
Ja tõesti arvasidki, et trips = set? :D Vahe neil kahel kolmikul on ikka parajalt suur, et neid mitte ühe ja sama tüüpi käe alla liigitada ..

MeelisV
15.11.10, 22:25
Riveril calliks jep, sest flopi ja turni käekäiku arvestades on tal suht raske tripsi peale panna vast.
Ja tõesti arvasidki, et trips = set? :D Vahe neil kahel kolmikul on ikka parajalt suur, et neid mitte ühe ja sama tüüpi käe alla liigitada ..

Muidugi ma tean mis vahe on tripsil ja setil. Lihtsalt ma mõtlesin, et mis vahet seal on mis ma pealkirjaks kirjutasin, kõik saavad käest naguniigi õieti aru. Arutaks ikka käe üle, mitte tripsi/seti definitsiooni üle :)
Huvitaks ikkagi kas flopil oleks pidanud cbetima või oli mu check seal ok? Või kas turnil oleks pidanud üle tõstma? Või kolmandaks, mis käe peale vastast panna kui ta riveril shoves?

Vandalar
15.11.10, 23:22
Jumal seda teab, kui ta toesti jube manki on siis vbl 67 akki? Samas millega ta defendida voib? QTs-KQ, ja poketpaarid, seega kuute set voi korgem trips pole valistatud ja nii vaheste kate pohjal nagu pole reade ka. I'm confused a bit here. Aga nagu yhes videos oeldi- kui vastane teeb midagi ebatavalist, kontekstivalist, siis vota aega ja hinda olukord uuesti yle. Kus sa tead, et ta kaotav LAG on- kas varasemalt mangitud kate pohjal voi mone veebisaidi andmetel? Mina tugineksin ainult temaga mangitud katele ja riididele. Foldi ilma riidita kyll ei leia esialgu- vaja naha mis tal seal on, et seda hiljem kasutada.

MeelisV
15.11.10, 23:55
Kus sa tead, et ta kaotav LAG on- kas varasemalt mangitud kate pohjal voi mone veebisaidi andmetel? Mina tugineksin ainult temaga mangitud katele ja riididele. Foldi ilma riidita kyll ei leia esialgu- vaja naha mis tal seal on, et seda hiljem kasutada.

Veebisaidi andmetele põhinesin jah. KQ peale ei paneks, kuid see on võimalik, sest see on PF 3bet ranges. Pocket 77, 66 või 22 võib ju olla, kuigi sealt 66-77 algeb ka enamus mängijate PF 3bet range. Mul oli veel riveril tubli mõttlemis koht, sest olin investeerinud ainult $17.5 ja shove oli lisaks $32. Tundus kuidagi overshove ja olen näinud, kuidas nii nutsi mängitakse. Q6, Q7 ka ranges ja potensiaalsed käed mis mind beativad või Q9, QT, QJ.

armand0
16.11.10, 07:26
Muidugi ma tean mis vahe on tripsil ja setil. Lihtsalt ma mõtlesin, et mis vahet seal on mis ma pealkirjaks kirjutasin, kõik saavad käest naguniigi õieti aru. Arutaks ikka käe üle, mitte tripsi/seti definitsiooni üle :)
Huvitaks ikkagi kas flopil oleks pidanud cbetima või oli mu check seal ok? Või kas turnil oleks pidanud üle tõstma? Või kolmandaks, mis käe peale vastast panna kui ta riveril shoves?

check on suht okey kuna sa tahad mingit valuet ja loodad et ta hittib midagi järgmisel tänaval.

no tema riveri move on jah suht " i have nuts ". Ise foldiks. ( võite arvata küll ,et mis nali see on ,aga vastane teab et me teeks seda ainult Q-ga ja arvab et me callime. (Q6,Q7,Q9+,Q2,22,66) ta ranges.

Kui sul pole väga kindlaid reade mille toetuda foldi kui on siis calli.

redddman10
16.11.10, 13:04
ei leiaks foldi seal vist

Codecci
16.11.10, 17:51
River on call ja ma oleks suurema raise veidi teinud, kuskil $18, sest kui ta millegagi callib üldse siin siis ta callib sellega obviously $18 ka.

Flopi check ka ei meeldi, eriti vastase vastu keda sa iseloomustad sõnadega loose-agressive. Balansi mõttes oleks see aeg-ajalt kõrgemal hea mõtleva vastase vastu hea, aga 50NL-is sellistele asjadele mõelda pole vaja.

MeelisV
16.11.10, 18:44
River on call ja ma oleks suurema raise veidi teinud, kuskil $18, sest kui ta millegagi callib üldse siin siis ta callib sellega obviously $18 ka.

Flopi check ka ei meeldi, eriti vastase vastu keda sa iseloomustad sõnadega loose-agressive. Balansi mõttes oleks see aeg-ajalt kõrgemal hea mõtleva vastase vastu hea, aga 50NL-is sellistele asjadele mõelda pole vaja.

Riveril callisingi. Veebsite ütles, et ta loose-agressive. Kuid nende 19 käe jooksul oli ta cbetidele koguaeg foldinud, sellepärast vast otsustasin slowplayda. Mingi kell 23.00 postitan siis tulemuse.

timz0333
16.11.10, 20:30
Kas tõesti on halvemaid käsi mis raisevad selle riveri AI? Kui mingi "leht" ütleb, et vastane on lag aga mängu dünaamika väidab algul vastupidist siis tuleks esimesed readid ruttu ümber muuta. Ma raiseks turnis suht kindlalt.

Codecci
16.11.10, 20:42
Kas tõesti on halvemaid käsi mis raisevad selle riveri AI? Kui mingi "leht" ütleb, et vastane on lag aga mängu dünaamika väidab algul vastupidist siis tuleks esimesed readid ruttu ümber muuta. Ma raiseks turnis suht kindlalt.

For value - ei kui vastane retard pole v.a. Q5, Q4, Q3. Kui on retard siis JJ-88 (kui ta neid ei 3beti mingil põhjusel).

Kurat ma ei teagi nüüd... Umbes iga kolmas kord peab meil õigus olema, et call +EV oleks... Ma siiski arvan, et 50NL-is tehakse piisavalt retarded lambi-bluffe, et see call hea on.

MeelisV
16.11.10, 22:04
Tulemus siis:

Hero calls $32.25

Total pot: $99.50

Results:
Hero had Q:diamond:, 8:club: (three of a kind, Queens).
BB had 6:diamond:, 6:heart: (full house, sixes over Queens).
Outcome: BB won $99