PDA

View Full Version : Kus on hetkel parim koht alustamiseks?



albinar
16.11.10, 14:34
Tere pokkeriprod foorum.

Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema:biggrin: .
Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.

Albinar.

Carl
16.11.10, 15:50
Tere pokkeriprod foorum.

Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema:biggrin: .
Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.

Albinar.

Ma pole hater, aga suure tõenäosusega pead sa enne "taskuraha teenimist" paar depot veel tegema. Standard.

Isiklikult soovitas toa poolest Triobet'i. Vaatamata nende homole softile, kuid rakeback etc. möllude jaoks võta FullTilt ette kindlalt, bustosse lennates hea soe särab näkku - "FullTilt".

Ja see pole veel kõik. Kõige parem on minna www.pokerstrategy.com ja sealt free bankroll nõuda, kui sa just seda ise juba ei plaaninud. Siis pole esimesest bustosse lennust väga kahju ka.

Edu!

qbj0hn
16.11.10, 15:58
bustosse lennates hea soe särab näkku - "FullTilt".


Edu!

Ei saa aru?

Rage
16.11.10, 16:16
Ja see pole veel kõik. Kõige parem on minna www.pokerstrategy.com ja sealt free bankroll nõuda, kui sa just seda ise juba ei plaaninud. Siis pole esimesest bustosse lennust väga kahju ka.

Edu!ABSOLUUTSELT MITTE!

mingi näkase $50 pärast (kui vähegi võitvaks mängijaks saad on see $50 kommiraha) kaotad sa pikas perspektiivis boonustelt ja rakebackilt ja kõigelt muult sadu korda rohkem kui see $50 väärt on..

Kosmonaut
16.11.10, 16:24
Ma tahaks teada millistes tubades ja kui palju sa kaotad bonustelt ja rakebackilt kui PSiga liitud? (ok tean et 888s PS ei paku RB aga teisi küll ette ei tule hetkel).
Enamused mängijad ei viitsi jamada ka ise affiliate olemisega , nii et minu arust võidad rohkem kui kaotad (mitte ainult see "närune" 50$, mis ei ole ka väike summa täielikule algajale) - väga hea õppekeskkend on siin märksõnaks.

Nii et soovitaks ise ka PSiga alustada - tubadest väga vahet ei ole, laudu peaksid leidma igas toas piisavalt; fishe on ka madalal igal pool palju - kuni NL10 kindlasti). Softi vahe tuleb ainult - sellega soovitaks FTPd ntx.

bJako
16.11.10, 16:46
Tere pokkeriprod foorum.

Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba.
Albinar.

Päris alguses ei tasu boonuste jms peale loota. Kaotad kordi kiiremini kui mistahes boonus vabaneb jne.

Aga samas ei tohi kindlasti rikkuda võimalust edaspidi rakeback'i saada, mis algajale (ja kaotajale) palju abiks ei ole, aga edaspidi väga vajalik on.

Ka igasugu suured first deposit jms boonus on algajale peaaegu null väärtusega minuarust. Sest alustama peaks madalalt, NL2 tasemel ja seal jäädki mängima, et boonust veidigi lahti saada. Enne mängid oma 100 USD maha, kui 10 vabaks saad. Boonuse lahtimängimiseks on vaja olla võitev või nullis mängija ja seda soovitavalt NL25 tasemel.

Minuarust. Ja oma kogemuse järgi.

IamAllin
16.11.10, 17:04
ABSOLUUTSELT MITTE!

mingi näkase $50 pärast (kui vähegi võitvaks mängijaks saad on see $50 kommiraha) kaotad sa pikas perspektiivis boonustelt ja rakebackilt ja kõigelt muult sadu korda rohkem kui see $50 väärt on..

stratgy pakub 27% RB FullTilti + alates Gold Starist on seal väga hea õppekeskkond

virukunn
16.11.10, 19:22
Kuna teemaalgataja mul irl tuttav, siis mina soovitasin talle starsi. Asi seaduslik, saab otse pangast first depo teha + mul oleks talle 100k käe jagu 2 kuud vanu nl2 statse ja notesi anda. Lugesin veel, et kuni NL10-ni on starsi kaudne RB parem FTP omast. Või arvab keegi, et mõni teine tuba oleks parem ?
Ehk suudan nii palju ka aidata, et kohe bustorisse ei lenda :)

Carl
16.11.10, 20:19
stratgy pakub 27% RB FullTilti + alates Gold Starist on seal väga hea õppekeskkond

Just see mul jäi mainimata. Ja Rage'le oleks vastuväiteks, et kaua ta ikka isa nimega mängib.. sesmõttes et netipokkeri avastamiseks kõige valutum viis, minu arust.

kardaanirist
16.11.10, 20:38
Lugesin veel, et kuni NL10-ni on starsi kaudne RB parem FTP omast.


imo oli nii, et Platinum/Supernovast alates oli Starsi kaudne rakeback alles Tildi otsesest parem. Ehk siis kui oled Bronze/Silver/Gold (vb isegi Platinum), siis teeniksid Tildi otsese rakebackiga rohkem.

lennuk
16.11.10, 20:40
alustuseks on triobet väga hea (enda roll ja algus sealt pärinevadki)
suured toad jätaks kindlasti hilisemaks ,depo boonused ja muu sihuke on vajalik siis kui sa reaalselt suudad neid vabastada ehk siis oskad juba mingil tasemel mängida.

eluvaatleja
16.11.10, 21:03
kui kunagi FTP konto peaksid tegema, siis ära unusta mõne korraliku affiliate saidi läbi seda tegemast (et raket saada). mina tegin kunagi ammu FTP konto otse http://www.fulltiltpoker.com lehe kaudu ja nüüd nad irvitavad mulle näkku kui raket küsin. said mu "nõela" otsa ja nüüd rohkem neid microvend ei huvita. peldik suhtumine ftp poolt, loobusin nende saidil mängimast.

virukunn
16.11.10, 21:04
imo oli nii, et Platinum/Supernovast alates oli Starsi kaudne rakeback alles Tildi otsesest parem. Ehk siis kui oled Bronze/Silver/Gold (vb isegi Platinum), siis teeniksid Tildi otsese rakebackiga rohkem.

http://www.firsttimepokerplayer.com/online-poker/rake/low-stakes/

FTP võtab nii palju reiki, et see 27% mis sealt tagasi saab ei kompenseeri seda kui vähe stars rake võtab. Kokkuvõttes mängivad 2-10NL mängijad starsis odavamalt.

Stars ei võta näiteks alla 1$ potist üldse reiki, aga FTP võtab
http://swordfishpoker.com/full-tilt-micro-stakes-rakeback/

hotcocacola
16.11.10, 22:29
Alusta 888.comist või Bodogist. Need kõige fishisemad toad. Saad rolli kõige kergemini ja kiiremini ülesse ning peale seda vaatad juba edasi teisi tubasid: Triobet; Pokerstars, FullTilt vms

Kui otsustad seda teha, siis saada kindlasti mulle PM ;)

Rage
16.11.10, 22:58
nohh maitea.. kuna ma viitsisin veidi uurida ja möllata ja tegin ilusti esimese depo jms.. saan ma FTPs 29% rakebacki ja kasutan raketherake.comi, vaevalt ma seda saaksin läbi pokerstrategy.. bodogisse tegin näiteks läbi HEMi litsentsi acci. perses.. ei mingit rakebacki ega tunrasid ega mingeid boonuseid..

FTPs iga kuu $35k freeroll + rakeraced jms... ja lisa 2% rakebacki

Kosmonaut
16.11.10, 23:02
Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.

Rage
16.11.10, 23:25
Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.hmm.. koolitusi saab igaltpoolt mujaltki.. ja rakebacki pakkuja teeb ka freerolle ja bonuseid ja racesid ka.. see 2% on ikka mitmed keekid mulle kasu vast toonud

Codecci
16.11.10, 23:51
Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.

http://www.coinflip.com/resources/images/vosmark_0.jpg

albinar
17.11.10, 18:04
Hetke seis siis selline ,et julgen juba kõva häälega välja öelda ,et alustan siiski Starsis. Kindlasti mängin kuni nl10-ni starsis , kuid pärast oleks soov edasi minna fulltilti. Starsis kasuks otsustasin sellepärast ,et tegelikult on siiski algul väga hea kui teenid boonus ja rakebacki ,ei paista suur summa , kui läbi arvutuste tuli ikkagi märkimisväärne summa.
Millal alustan? Vasta hetkel ei oska , kuna ei tunne end hetkel nii kindlalt et võiks kohe minna rahalauda sulistama. Aga preaguseks olen juba päris hea alguse pokkerile teinud. Iga vaba hetke kulutan pokkeri õpimisele. Tõsi on see, et kui saaks ka seda kohe praktikas kasutada, et siis õpitud asjad kohe mängu tuua, oleks kindalsti parem. Paljud asjad jääksid ka nii paremini meelde. Nii pea kui tunnen end hästi , lähen rahalauda sulistama ka. ;)
Usun ,et kuulete minust veel õige pea:biggrin:

Albinar

EGERT
17.11.10, 19:57
mõista mõista, mis on parema pildi peal :)
http://cromignon.pagesperso-orange.fr/objectifs/albinar/albinar%20m42%20500mm%20f8%20super%20compact.JPG

taipupole
20.11.10, 23:30
nii palju võiks ikka oidu peas olla, et 17-aastasele ei soovitataks kohti, kus ta mängida ei saa. või legaalselt ei saa ning paneb oma rahad ohtu, kui võltsima kukub.

seega stars, trio ja oo unusta kohe ära.

albinar
23.11.10, 19:58
Nüüseks asi kindel. Paar hetke tagasi kandisn pokkerstarsi arvele raha. Enne mängima ei hakka , kui alles nädalavahetusel, kuna siis saab virukunn tulla mind õpetama:biggrin:

taipupole
23.11.10, 22:32
Nüüseks asi kindel. Paar hetke tagasi kandisn pokkerstarsi arvele raha. Enne mängima ei hakka , kui alles nädalavahetusel, kuna siis saab virukunn tulla mind õpetama:biggrin:

Tuleks ema nime alt mängijale edu soovida?

virukunn
24.11.10, 08:41
Tuleks ema nime alt mängijale edu soovida?

Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?

kuco
24.11.10, 08:44
Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?

emadega?

virukunn
24.11.10, 08:49
emadega?

ema nime alt mängijaga, vaevalt sa sellest ise aru ei saanud.

taipupole
26.11.10, 13:29
Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?

Jah, ma olen motheraccountbuster.

kuco
26.11.10, 13:56
ema nime alt mängijaga, vaevalt sa sellest ise aru ei saanud.

obv, level :)