PDA

View Full Version : nl25 TPTK 3bet pot IP facing second barrel ?



lennuk
17.11.10, 17:36
vastasega mängitud alla 50ne käe ,lollustega pole silma jäänud ,natuke tundub ehk passiivne AF alla 2 aga see turni bet tundub üsna tugev.

kuidas mängite ?
PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BTN): $33.84
SB: $30.16
BB: $32.32
UTG: $20.00
CO: $32.98

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:spade: A:spade:

fold, fold, Hero raises to $0.75, fold, BB raises to $2.75, Hero calls $2.00

Flop: ($5.60, 2 players) K:diamond: 6:club: 6:spade:
BB bets $4.00, Hero calls $4.00

Turn: ($13.60, 2 players) Q:diamond:
BB bets $9.80, Hero ???

Ahangama
17.11.10, 21:05
button vs blind, mina siin foldi küll ei näe, calliks turni ja riveri. Olenevalt vastasest võiks siin AK 4 bettida ja shippida pre.

emmimees
17.11.10, 21:41
calliks lõpuni, kui riveri checkib, teeks valuebeti.

mehumble
17.11.10, 23:01
calliks lõpuni, kui riveri checkib, teeks valuebeti.

Miks riveril valuebet ? millelt üritad valuet saada ja mis range peale sa vastase paned, arvestades, et ta on af on alla 2 ja tal pole siiamaani midagi fancyt ette näidata ? E Ja millega ta võiks panustada nii tugevalt flopi ja turnil tulistada second barreli.

emmimees
18.11.10, 01:39
Ok, river tuleks sel juhul tõesti järgi checkida.. aga ilmselt tuleb ka river iallin callida, kui on KK, QQ vastasel, siis bad luck.. kuival boardil 3bet potis TPTK ei foldiks.

mehumble
18.11.10, 12:59
No jah mida mina ka tean. .01/.02 on alistamatu

HU grinder
18.11.10, 14:19
Ok, river tuleks sel juhul tõesti järgi checkida.. aga ilmselt tuleb ka river iallin callida, kui on KK, QQ vastasel, siis bad luck.. kuival boardil 3bet potis TPTK ei foldiks.

Mis range sa vastasele annad peale KK ja QQ?

lebovend
18.11.10, 14:35
mida beadid: air (mis tal v6ib vabalt olla BvBs) v6i overplayed pocket
mida ei beadi: 6x(jah BvB tal see ka ikkagi ranges), AA, KK, QQ, KQ
tie: AK

raske on.
mis tal 3bet muidu selle 50 k2e peale n2itab? on esimene, teine v6i kolmas 3bet? tglt eriti vahet pole, ma shipiks pre ja loodaks flipi peale QQ vastu.

emmimees
18.11.10, 14:35
Mis range sa vastasele annad peale KK ja QQ?

AK, AA. peale turni betti me ees enam pole jah millestki enamasti..

lennuk
18.11.10, 14:38
mulle väga ei meeldi AK pre shippida ,kui ma seal vastu lajatan siis ta foldib kõik kehvemad ja top of range ongi flip. meil positsioon ja A/K high boardil ta betib peaaegu kogu oma range anyway,ning meil hea callida.
kui turnis callida siis jääb riveriks 1/2 PSB ,ja kui ta seal kõik sisse lükkab siis see ei ole hea koht kus olla. Ja kui me nagunii kavatseme ta maha callida kas ei oleks mõtekam turnis AI raiseda (mingi FE peaks siin olema küll ) ja juhul kui villain peaks foldima olema rahul sellega et pot on meie ?
peale KK ,QQ on seal veelAA, AK/Q/J ,KQs/o vb isegi ATs ,kahtlen kas ta JJ paneks seal teise barreli + veel mingi täis õhk. Kui me seal turnis enda käes kindel ei ole siis võib seal ka ju foldida sest enamus stacki jääks alles ?
nüüd kui vaadata seda turni betsize siis kas näiteks KK/QQ paneks seal nii suure beti ,selleks et riveris rahad sisse saada piisaks ka väiksemast + monsterite slowplay on popp.

ranka
19.11.10, 09:17
call, calli ka riveri. kui checkib beti.

ranka
19.11.10, 09:20
mida beadid: air (mis tal v6ib vabalt olla BvBs) v6i overplayed pocket
mida ei beadi: 6x(jah BvB tal see ka ikkagi ranges), AA, KK, QQ, KQ
tie: AK

raske on.
mis tal 3bet muidu selle 50 k2e peale n2itab? on esimene, teine v6i kolmas 3bet? tglt eriti vahet pole, ma shipiks pre ja loodaks flipi peale QQ vastu.


Kuidas saad nii panna, et "biidin airi". Kas "air" on ka siis nagu starting hand, mida on maksimaalselt 16 combot???? Saaks aru, kui paned, et biidid air, FD, OESD, gutshot jne. aga air...

Minu arvates on tal siin igasugu tõmbeid, väiksemaid kunn-junne või õhukeselt valubettivaid mutte nii tohhuijaalt, et call on no-brainer.

lebovend
19.11.10, 10:56
Kuidas saad nii panna, et "biidin airi". Kas "air" on ka siis nagu starting hand, mida on maksimaalselt 16 combot???? Saaks aru, kui paned, et biidid air, FD, OESD, gutshot jne. aga air...

Minu arvates on tal siin igasugu tõmbeid, väiksemaid kunn-junne või õhukeselt valubettivaid mutte nii tohhuijaalt, et call on no-brainer.

ma vaatan, et sul viimasel ajal mingi teema minuga. või oled sa üldiselt muutunud lärmakamaks? rasked ajad?

mis mõttes ma ei saa panna et "beadid airi"? Tema oli button, läks varastama, vastane vaatab, et tavai, BvBs võib kutt siin stealida anytwoga, ma 3betin vastu anytwoga. Noh, flop läkski mööda, nagu arvata oli, mul on air, aga tal on ka suure tõenäosusega air ja nüüd ma cbetin flopi ja turni."

lisaks airile mainisin ju ka et v2iksemad pocketid.
ning jah, turnis v6is tal tekkida tuhat t6mmet. aga lisaks nendele t6mmetele ja v2ikestele pocketitele beadib ta siiski lisaks veel ka maniakaalselt m2ngitud airi.

Ma enam paremini seletada sulle ei oska, mismoodi ma "saan panna et beadib airi".

tdx
19.11.10, 11:06
Ja kui me nagunii kavatseme ta maha callida kas ei oleks mõtekam turnis AI raiseda (mingi FE peaks siin olema küll ) ja juhul kui villain peaks foldima olema rahul sellega et pot on meie ?

wtf?? Mis range sa paned villainile ja mis range sa paned endale vastase silmis (perceived range)?

üldiselt, kui sa lased ennast postflop välja bluffida potist (isegi kui hitid), siis ship on palju-palju parem pre.

ranka
19.11.10, 12:07
ma vaatan, et sul viimasel ajal mingi teema minuga. või oled sa üldiselt muutunud lärmakamaks? rasked ajad?

mis mõttes ma ei saa panna et "beadid airi"? Tema oli button, läks varastama, vastane vaatab, et tavai, BvBs võib kutt siin stealida anytwoga, ma 3betin vastu anytwoga. Noh, flop läkski mööda, nagu arvata oli, mul on air, aga tal on ka suure tõenäosusega air ja nüüd ma cbetin flopi ja turni."

lisaks airile mainisin ju ka et v2iksemad pocketid.
ning jah, turnis v6is tal tekkida tuhat t6mmet. aga lisaks nendele t6mmetele ja v2ikestele pocketitele beadib ta siiski lisaks veel ka maniakaalselt m2ngitud airi.

Ma enam paremini seletada sulle ei oska, mismoodi ma "saan panna et beadib airi".

Käsi südamel, et sinuga mingit teemat ei ole.

PS! Ma alles selle kommentaari kirjutamise aeg sain teada, et vastasin sulle :)

lennuk
19.11.10, 13:40
üldiselt, kui sa lased ennast postflop välja bluffida potist (isegi kui hitid), siis ship on palju-palju parem pre.

ei saa aru ???
et kui ma mõtlen sellises kohas TPTK foldida siis on mõtekam AK pre shippida ?
ma mainisin ennem et mulle väga ei meeldi AK pre shippida ,ega nad väga kehvemate kätega ei calli. Pigem mängin seda positsioonist.


aga käest siis niipalju et raisesin AI ja villain foldis.
tänud kes sõna võtsid

tdx
19.11.10, 14:45
mind pani lihtsalt imestama see, et sa turnis FE'st räägid.
turni raise on suht sitt variant, kuna sunnid nõrgemad käed foldima ja tugevamad ownivad sind.