PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon autasustab aasta parimaid jaanua



ranka
18.11.10, 17:20
Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon kutsub üles esitama kandidaate 2010. aasta Eesti parimate pokkerimängijate valimiseks. Aasta parimaid mängijaid autasustatakse kokku kaheksas kategoorias jaanuaris toimuval auhinnatseremoonial. Käesoleva aasta alguses loodud Eesti pokkeriklubide katusorganisatsioon ETPF tunnustab aasta parimaid mängijaid esimest korda.*Lisaks peamisele – Eesti aasta parima pokkerimängija tiitlile – selgitatakse tänavu aasta parimad veel seitsmes kategoorias: live-mängija, netimängija, naismängija, [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/11/18/eesti-turniiripokkeri-foderatsioon-autasustab-aasta-parimaid-jaanuaris/)

variatsioon
18.11.10, 17:22
ajuvaba

g00000se
18.11.10, 17:24
ajuvaba

parim netimängija

MeelisV
18.11.10, 19:29
ajuvaba

Mul oli ka kohe esimene mõte. Teine mõte oli Tutanhamon1, kuid pooldaks siiski ajuvaba!

isenseven
18.11.10, 21:25
ajuvaba

jajaaaaaa +24

Godspeed_EJ
18.11.10, 21:36
Ott Järvela züriis. Level?

1.Ajuvaba

pastilaa
18.11.10, 21:57
1. Taipupole
2. Ajuvaba

variatsioon
18.11.10, 22:47
ment52 ka

ranka
19.11.10, 08:31
minu enda list on hetkel:
bukkwild
ajuvaba
ment52

Aga viimastel kuudel mendike on sitaks üllatamas, winrate väga kõva ja kui ta peaks see kuu patchi saama siis minu jaoks ta möödub pikalt ajuvabast ja tõenäoliselt saaks ta minu hääle. Kui ta nii jätkab siis on ta tulevikus Eesti nanonoko/kelisitaan/justforfunds/whatever warmp vend :)

hotcocacola
19.11.10, 09:47
Ajuvaba ja ment ftw.

Keiss
19.11.10, 14:25
eks need züriiliikmed annavad ikka endale ja sõpradele pigem hääli seal nagu tavaks olnud

imre
19.11.10, 19:45
eks need züriiliikmed annavad ikka endale ja sõpradele pigem hääli seal nagu tavaks olnud

http://ee.pokernews.com/uudised/2010/01/janak-kiivramees-valiti-2009-aasta-parimaks-pokkerimangijaks-2921.htm

Hmmmmm...millises kategoorias tõmmati õigele kandidaadile kott pähe ja "sõbrad" pälvisid teenimatu võidu?

Keiss
19.11.10, 21:03
Ebaeetiline on kuuluda ise züriisse; enda poolt hääletada; züriiliikmena saada mingi auhind. Mul oleks häbi.

imre
19.11.10, 21:17
Žüriist võitis auhinna ainult Henri, kes minu teada selle punkti hääletamises ei osalenud, võin küll eksida. Pealegi, kui reaalne on Eestis koostada asjatundlik žürii, kuhu ei kuuluks ühtegi nominenti? Ja žüriiliikmed on hinnatud ja austatud tegelased Eesti pokkerimaastikul, ei saa ju ometigi lasta võitjad valida pokkerivõõrastel inimestel?

Romka
19.11.10, 22:28
Obv, et Henri võitis ainult tänu sellele, et ta ise züriis oli. Olgu tal häbi.

Helmps
20.11.10, 12:11
eks need züriiliikmed annavad ikka endale ja sõpradele pigem hääli seal nagu tavaks olnud


Aasta kõige idiootsema postituse nomiment.

Imre seletas väga hästi, et Eesti on nii väike, et tahes-tahtmata satub züriisse ka mõni nominent. Ja vaevalt et keegi nüüd enda poolt hääletama hakkab...Issand, kui väärastunud maailmapilt.

Keiss
20.11.10, 18:03
Mul on täiesti savi, kes seal võidab. Küll aga ma tean, et enda poolt seal hääletati. Ja ma ei räägigi võitjatest või konkreetsetest nimedest. Mul ei tuleks pähegi enda poolt häält anda aga vahet pole rohkem ei viitsi sel teemal sõna võtta ja end märtriks teha. Eks lugupeetud härrad-prouad ise teavad mis teevad. Ma ise ei hääleta, vist polegi sõnaõigust kuna kuhugi liitu või klubisse ei kuulu.

Romka
20.11.10, 18:35
Ei ole sul täiesti savi midagi, muidu poleks sa siin seda teemat üldse ülesse võtma tulnudki.

Helmps
21.11.10, 13:22
Just nimelt, kui sul oleks täitsa savi siis sa ei tuleks siia mingeid süüdistusi pilduma. Mingeid vettpidavaid fakte ka on või lihtsalt süüdistad? Kui sa tead, siis järelikult saad seda ka tõendada.

hotcocacola
21.11.10, 15:36
Ei ole sul täiesti savi midagi, muidu poleks sa siin seda teemat üldse ülesse võtma tulnudki.


Just nimelt, kui sul oleks täitsa savi siis sa ei tuleks siia mingeid süüdistusi pilduma. Mingeid vettpidavaid fakte ka on või lihtsalt süüdistad? Kui sa tead, siis järelikult saad seda ka tõendada.

+1

privador
21.11.10, 18:28
Mina arvan, et nominentide esitamisel peaksite te vaatama yldpilti. Eriti live m2ngijate osas.


Ajuvaba on yllatvalt voimas. Aga ma paneks live m2ngijaks stenni. Minu arust imho yks parimaid turnam2ngijaid.