PDA

View Full Version : 50NL: 2nd Pair + Big Draw on the Turn



MeelisV
18.11.10, 22:05
Vastane loose ja väga tricki. 3bet ja 4bete pani suht min raise ja väga laia rangega. Ning callis 3bete väga kergelt. Siis tihti pani bet pote mitu tänavat nii õhuga kui ka käega ja samas checkis TP kuni riverini. Ja kui riveril talle checkida, siis on bet pot suht kindel tulema. Vastane oli massive kaotav mängija/suur fish
(kuni NL100s on kaotanud 22k käega $8500)


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (SB) ($54.75)
BB ($49.85)

Preflop: Hero is SB with J:diamond:, Q:diamond:
Hero bets $1.25, BB raises $2, Hero calls $1

Flop: ($5) 8:diamond:, Q:heart:, A:heart: (2 players)
BB bets $5, Hero calls $5

Turn: ($15) 9:diamond: (2 players)
BB bets $15, Hero :confused:

ranka
19.11.10, 09:13
Kuna sul FD lisaks, vastane spewtard siis call on standard siin ja tõenäoliselt callin ka iga riveri.

EDIT: kui FD-d ei oleks siis ma calliks tõenäoliselt turni ja tõenäoliselt ka blank riveri.

Codecci
19.11.10, 14:25
Turn on kindlasti call, river ma ei tea kui ei hiti... Paljud ei julge 3 barrelit panna sellisel boardil õhuga. Esimest korda calliksin infoks riveri shove kui ei improve ja teeks notesi.

MeelisV
19.11.10, 15:41
Turn on kindlasti call, river ma ei tea kui ei hiti... Paljud ei julge 3 barrelit panna sellisel boardil õhuga. Esimest korda calliksin infoks riveri shove kui ei improve ja teeks notesi.

Mul oli turnil selline mõttekäik, et kui tal isegi on A, siis ma olen 40 - 60 underdog ja samas kui ma callin, siis ma oleks 60% missinud ning kuna read oli, et ta riveril paneb peaaegu alati bet pot, ehk siis antud juhul shipib, siis otsustasin shoveda. Ehk siis, ma ei tahtnud olla olukorra ees, kus mu monster draw missib riveril ja vastane shoveb. Et see vend oleks riveril suht kindlalt 3rd barreli pannud.
Vast oleks jah õigem olnud call turn, call river. Ässa ta poleks naguniigi foldinud turnil. Ning turni calli puhul oleks vastane ka potensiaalselt nõrgemate kätega võinud riveril shoveda.

Igastahes, tulemus:

Hero raises $47.25 (All-In), 1 fold

Total pot: $45

Results:
Hero had J:diamond:, Q:diamond:.
Outcome: Hero won $76.75

ranka
19.11.10, 16:22
Mul oli turnil selline mõttekäik, et kui tal isegi on A, siis ma olen 40 - 60 underdog ja samas kui ma callin, siis ma oleks 60% missinud ning kuna read oli, et ta riveril paneb peaaegu alati bet pot, ehk siis antud juhul shipib, siis otsustasin shoveda. Ehk siis, ma ei tahtnud olla olukorra ees, kus mu monster draw missib riveril ja vastane shoveb. Et see vend oleks riveril suht kindlalt 3rd barreli pannud.
Vast oleks jah õigem olnud call turn, call river. Ässa ta poleks naguniigi foldinud turnil. Ning turni calli puhul oleks vastane ka potensiaalselt nõrgemate kätega võinud riveril shoveda.

Igastahes, tulemus:

Hero raises $47.25 (All-In), 1 fold

Total pot: $45

Results:
Hero had J:diamond:, Q:diamond:.
Outcome: Hero won $76.75

Kuidas sa AX vastu 40% underdog oled?

vs AK: 36%
vs AJ: 28%
vs AT: 27%
A9 ja väiksemad taas omame 36% equity. Aga kui sa eeldad, et ta callib asind ära näiteks A5-ega siis pm ta range on A2s+, A2o+ mille vastu 33% equity. Settide ja rea vastu suur underdog, 39% kahe paari vastu (Q9).

Pigem ma arvan, et calling range vastu (AA,QQ,99-88,A8s+,JTs,A8o+,JTo) on sul 28% equity, mitte rohkem. Vastane on ohtlikul laual pool stäkki sisse pannud ja FE väga madal (seda on sul palju vaja kui sul 30% equityt). Kui juba stäkkida tahad siis parem calli nüüd ja calli river, sest täpselt sama range otsa jooksed ikka aga lisaks võivad tal olla bluffe või hoopis checki riveri ette ja säästad viimased sendid.

MeelisV
19.11.10, 17:10
Tõsi, shove oli seal väga halb. Mul tihti ongi selliste üliagro, tricki vastaste vastu probleeme kes kütavad bet pot tihti. Ei oska nende vastu päris õigesti adjustida.