PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010



ranka
19.11.10, 18:17
Järgmisest nädalast algavad PokerStarsis kvalifikatsiooniturniirid Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni ja PokerStars.ee koostöös toimuvatele online-pokkeri Eesti meistrivõistlustele (OPEM), mille rankingu üldvõitja teenib EPT Snowfesti paketi. Meistrivõistluste raames peetakse ajavahemikul 11.-19. detsember kokku 11 turniiri, kus osalustasud algavad paarisajast kroonist ning toimub ka üks osavõtutasuta turniir, millele PokerStars.ee on lisanud 1000-eurose auhinnafondi. Meistrivõistlused kulmineeruvad pühapäeval, 19. detsembril 109-eurose [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/11/19/algavad-satelliidid-netipokkeri-eesti-meistrivoistlustele-rankingu-voitjale-ept-snowfest-pakett/)

Kloonike
20.11.10, 01:16
Kas snowfest paketti rahaks ei saa vahetada?

ranka
20.11.10, 14:37
Ma arvan, et mitte.

Tarvi
20.11.10, 20:21
Kas snowfest paketti rahaks ei saa vahetada?

rankal on ilmselt õigus, aga kontrollin teisipäeval üle ja annan teada.

Edit: Ei saa vahetada rahaks.

Kala
23.11.10, 23:11
Sooviks teada kas Main Event jääb samuti 1500 algstäkk või muudetakse?Selline asi küll ei tõmba.

ranka
23.11.10, 23:26
Sooviks teada kas Main Event jääb samuti 1500 algstäkk või muudetakse?Selline asi küll ei tõmba.

Küll muudetakse.

Tarvi
25.11.10, 17:25
Algstäkk on 1500, kuid turniir ei ole tavapärase struktuuriga.

Level 9 on näiteks 75/150 (tavalise struktuuriga oleks see Level 4)... arvame turniiri pikkuseks umbes 7 tundi.

ranka
25.11.10, 17:38
Aga miks te alati nv-del need turkad nii hiljaks panete? Näiteks Sunday Mill algab starsi ajajärgi 16.30, mis ameeriklastele on sitaks solid aeg ja keegi neist ei kaeba. Te topite euroooplastele mõeldud turniirid alati hiliseks, et saaks poole ööni üleval passida. Osad peavad tööle minema, osad tahavad ka magada. Saan aru ,et nädala sees on hilisemad ajad aga nädalavahetusel - ei mõista.

Unustasin seda tollal ka ETPF'is mainida, et lõpuks ometi võiks normaalsel kellaajal turniirid toimuda.

Vahemikus 12:00-16:00 algus oleks kõigile paras. hea pohmas peaga ninanokkida ja turkat panna.

hotcocacola
25.11.10, 17:43
18.00 oleks väga pro

rahvavaenlane
25.11.10, 17:51
Aga miks te alati nv-del need turkad nii hiljaks panete? Näiteks Sunday Mill algab starsi ajajärgi 16.30, mis ameeriklastele on sitaks solid aeg ja keegi neist ei kaeba. Te topite euroooplastele mõeldud turniirid alati hiliseks, et saaks poole ööni üleval passida. Osad peavad tööle minema, osad tahavad ka magada. Saan aru ,et nädala sees on hilisemad ajad aga nädalavahetusel - ei mõista.

Unustasin seda tollal ka ETPF'is mainida, et lõpuks ometi võiks normaalsel kellaajal turniirid toimuda.

Vahemikus 12:00-16:00 algus oleks kõigile paras. hea pohmas peaga ninanokkida ja turkat panna.

100% nõus. euroopa peale mõeldes võiks pühapäeviti mõned suuremad guar. turnad ka päevasel ajal alata. see öösiti üleval passimine hakkab ära viskama vaikselt.

muruntau
25.11.10, 17:58
Isegi pikemate blindilevelitega on ME kuni teise tunni lõpuni ikkagi vähem diip kui näiteks DFG. Kui algstäkk oleks 3k oleks täiesti ok. Praeguse seisuga on tegu Netipokkeri Shortstäckimisse Eesti meistrivõistlustega.

ranka
25.11.10, 18:01
Naljakas on see, et euroopa turule mõeldud pokkeritoad on siiani veel vanade aegade sellest ajast peale kui ameeriklased said igalpool mängida.

JohnnyDolce
25.11.10, 18:03
Arusaamatu tõesti..

ranka
25.11.10, 18:11
IMO ainuke sait, mis aktiivselt uurib ja küsib mängijate arvamust on PokerStars. Tehakse küsitlusi nii klienditoe, rakebacki, mängude jms. teemal. Aga otseselt Eesti turule mõeldud toad (OO, TrioBet, Unibet) ei ole ühtegi küsimust kunagi küsinud.

Noh, TrioBet tegi aga küsis kolm küsimust läbi telefoni ja andis mõned eurod. Selle asemel võib koostada ühe korraliku online-küsitluse (võtab tunnike aega), saata see laiali kõikidele oma klientidele ja pärast igale vastajale anda väike boonus. Saaks tunduval adekvaatsemaid vastuseid ja tulemusi, sest vastajatel on aega rohkem vastata ja saab küsida täpsemalt. Hoiaks ka telefoniarvelt ja helistaja rahadelt kokku ning tulemused on tabelitena nina ees.

Saatsin ETPF'ile ka kirja ära. Kui seekord ei muuda siis järgmine kord enam nii hilja turkad ei hakka.

Tarvi
25.11.10, 19:09
Kinnitan, et tagasiside, mida siin foorumis loen, edastan kõik vastavatele inimestele.

Keiss
26.11.10, 04:58
Tarvi see shortstackimise Meistrivõistlused ei köida. Mõtlesin ka PS-i väikese hunniku pappi sisse kanda aga vist jääb ära :(

Kurb.

Kellele see struktuur meeldima peaks?

ok2aa
26.11.10, 10:47
mulle. ei viitsi iga turniiri 6 tundi mängida.

erplander
26.11.10, 11:05
Tarvi see shortstackimise Meistrivõistlused ei köida. Mõtlesin ka PS-i väikese hunniku pappi sisse kanda aga vist jääb ära :(

Kurb.

Kellele see struktuur meeldima peaks?

Täpselt sama reaktsioon.

See struktuur on absoluutne absurd, naeruväärsus. Põhiturniir PEAB olema deep stack turniir algstäkiga vahemikus 150-250 BB. Hetkel on vaid 75 BB. See ei päästa, et aeglaselt tõusvad levelid, kui nii supermadal stäkk. Unibetis kahel eelmisel aastal toimunud Põhiturniiri struktuur oli suhteliselt ideaalne: algstäkk 5000 (esimene level 10/20) ja 20 min levelid. Seega 250 BB sügav. 2008 osales 56 mängijat ja turniir kestis alla 6 tunni, 2009 osales 81 mängijat ja kestis alla 7 tunni.

Starsi praeguse struktuuriga võib eeldada, et paljud tõsised mängijad pole huvitatud osalemisest nii halva struktuuriga donkamendil ja vaevalt sellel üle 50-60 mängija osaleb. Ja kindlasti ei kesta see 7 tundi, vaid max 5 tundi, kusjuures enamiku jaoks oleks mäng läbi kõigest paari tunniga. Sest juba esimese tunni lõpus/teise alguses oleks keskmine stäkk vaid 30 BB.

Mul on küsimus, kas sellist madalat struktuuri soovitas ETPF? Kui nii, siis mis põhjusel? Kui Stars, siis sama küsimus, mis põhjusel NII MADAL? Kui jääb selline struktuur, siis on kogu üritus eepiliselt läbikukkunud, ma isegi ei viitsiks jälgida seda turniiri, rääkimata osalemisest.

privador
26.11.10, 11:19
Kellele see struktuur meeldima peaks?
Nii ja naa
algstack kyll v2ike, aga te pole t2hele pannud, et ka levelid on tasasemad.

Lisaks paljud on tooinimesed, kes tahasid m2ngid, mitte kelle 9 punaste silmadega toole minna ja bossilt pragada saada:)

erplander
26.11.10, 11:35
Nii ja naa
algstack kyll v2ike, aga te pole t2hele pannud, et ka levelid on tasasemad.

Lisaks paljud on tooinimesed, kes tahasid m2ngid, mitte kelle 9 punaste silmadega toole minna ja bossilt pragada saada:)

Antud juhul pole see väike, vaid ekstreemselt väike. Paistab, et Starsile meeldivad ekstreemsused, kas pannakse haiglaselt mega-sügav (BCOOP Main Event: algstäkk 20k, alglevel 25/50 ehk 400 BB ülipikkade 30 min levelitega) või siis mega-madal (OPEM Põhiturniir: 75 BB kiirete 15 min levelitega).

Normaalne oleks midagi vahepealset, kas Sunday Milli struktuur või siis BCOOP-i struktuur poole väiksema alstäkiga ja 15-20 min levelitega või praegune OPEM-i struktuur vähemalt 3000 algstäkiga.

Ja mis punaste silmadega tööle, tõin ju näite, et eelmistel aastatel lõppes igati normaalsel ajal, enamuse jaoks enne keskööd ja vaid finaallaua mängijad lasid kella 1-2ni öösel.

privador
26.11.10, 11:56
sundey millioni struktuur oleks suht ok
10kstack ja 15min levelid, ka 20min levelid oleks ok

ranka
26.11.10, 13:36
mulle. ei viitsi iga turniiri 6 tundi mängida.

Mulle ka mitte, eriti turniire kus on ca. 100 inimest ja auhinnafond väike.

IMO neid turniire ei pea ajama nii räigelt deebiks, isegi 180 mehe SNG struktuuriga turniirid oleksid väga fine, maybe lõpulevelied tsipa aeglasemaks ajada. Sel juhul ei oleks vaja ka aegu muuta kui 3-4 tunniga turniirid läbi.

$$$
26.11.10, 13:38
Mulle ka mitte, eriti turniire kus on ca. 100 inimest ja auhinnafond väike.

IMO neid turniire ei pea ajama nii räigelt deebiks, isegi 180 mehe SNG struktuuriga turniirid oleksid väga fine, maybe lõpulevelied tsipa aeglasemaks ajada. Sel juhul ei oleks vaja ka aegu muuta kui 3-4 tunniga turniirid läbi.

+1

hotcocacola
26.11.10, 14:21
sundey millioni struktuur oleks suht ok
10kstack ja 15min levelid, ka 20min levelid oleks ok

+1, pooldan seda sama (15minutiga, kuna 20ga läheks meeleult pikaks see turniir)

Imo Main Event võib olla veidikene pikem(deebim), kui teised turniirid. Ranka ja ok2aa jutust saan aru, et nad võtavad seda just kui tavalist MTTd ning mängivad seda raha pärast. Antud turniiri peaks mängima just tiitli pärast ja 6-8h (7h avg) selle pikkuseks oleks OK.
Kindlasti mitte ei tohks ME kesta üle 10h!

või mis?

erplander
26.11.10, 14:34
Mulle ka mitte, eriti turniire kus on ca. 100 inimest ja auhinnafond väike.

IMO neid turniire ei pea ajama nii räigelt deebiks, isegi 180 mehe SNG struktuuriga turniirid oleksid väga fine, maybe lõpulevelied tsipa aeglasemaks ajada. Sel juhul ei oleks vaja ka aegu muuta kui 3-4 tunniga turniirid läbi.

R U SERIOUS? Jumala eest, kellele deep stack struktuur vastukarva on (või auhinnafond liiga väike), ei pea osalema sellisel turniiril. Meistrikatel leidub ka tempokamaid turnasid, nii et kõigile midagi. Aga see on ennekuulmatu, et Main Event/Põhiturniir toimub vaid 75 BB sügava stäkiga. €100 sisseostuga turniiril! Kas sellise donkamendi võitjat saab Eesti meistriks pidada? Kindlasti mitte. Saab pidada suvalise donkamendi võitjaks, muud midagi. Online turniiri kohta 6-7 tundi palju? Live meistrikate põhiturniir sajakonna osalejaga kestis umbes poole kauem, 12-14 tundi, selle kõrval 6-7 tundi pole midagi. Aga tõesti palju õnne nii Starsile kui ETPF-le kui jääb selline struktuur.

erplander
26.11.10, 14:37
+1, pooldan seda sama (15minutiga, kuna 20ga läheks meeleult pikaks see turniir)

Imo Main Event võib olla veidikene pikem(deebim), kui teised turniirid. Ranka ja ok2aa jutust saan aru, et nad võtavad seda just kui tavalist MTTd ning mängivad seda raha pärast. Antud turniiri peaks mängima just tiitli pärast ja 6-8h (7h avg) selle pikkuseks oleks OK.
Kindlasti mitte ei tohks ME kesta üle 10h!

või mis?

Täpselt, seda mängitakse eelkõige tiitli pärast ja seetõttu paar lisatundi ohverdada pole palju.

Tarvi
26.11.10, 14:46
Tänan tagasiside eest. Ma ei saa lubada, et midagi enam muuta saab, kuid räägin veel kord struktuuri eest vastavate inimestega.

ranka
26.11.10, 15:19
R U SERIOUS? Jumala eest, kellele deep stack struktuur vastukarva on (või auhinnafond liiga väike), ei pea osalema sellisel turniiril. Meistrikatel leidub ka tempokamaid turnasid, nii et kõigile midagi. Aga see on ennekuulmatu, et Main Event/Põhiturniir toimub vaid 75 BB sügava stäkiga. €100 sisseostuga turniiril! Kas sellise donkamendi võitjat saab Eesti meistriks pidada? Kindlasti mitte. Saab pidada suvalise donkamendi võitjaks, muud midagi. Online turniiri kohta 6-7 tundi palju? Live meistrikate põhiturniir sajakonna osalejaga kestis umbes poole kauem, 12-14 tundi, selle kõrval 6-7 tundi pole midagi. Aga tõesti palju õnne nii Starsile kui ETPF-le kui jääb selline struktuur.

ETPF ei ole tolle turniiri struktuuridega üldse seotud ja ühtegi turniiri sa ei saa elusees nii pikaks venitada, et tuleks välja "tõeline meister", selle tõsiasjaga sa pead leppima.

Aga kahjuks mul ei ole soovi pühapäeva õhtul kell 19:00 mängida turniiri, mis kestab esmaspäeva hommiku varajaste tundideni. Ütlesin kui kestaks vähem aega on kellaaeg fine kui ei siis peaks see hakkama varem.

erplander
26.11.10, 15:39
ETPF ei ole tolle turniiri struktuuridega üldse seotud ja ühtegi turniiri sa ei saa elusees nii pikaks venitada, et tuleks välja "tõeline meister", selle tõsiasjaga sa pead leppima.


Kui ei saa, siis ei peaks üldse meistrikaid korraldama. Ometi seda tehakse. Ja põhiturniirid püütakse teha võimalikult hea ja sügava struktuuriga mängud, kus tõesti on võimalik oskusi ja võimeid paremini esile tuua.

Pakun, et vähemalt 80% osalenutest olid igati rahul eelmiste aastate põhiturniiride struktuuriga ja ajalise kestusega, ainus puudus, millele viidati oli antede puudumine. Turniiri kestmine öösel kella 1-2ni ei tohiks kellegi jaoks katastroof olla, eriti nende väheste jaoks, kes jõuavad rahadesse ja saavad seeläbi kompensatsiooni oma “kannatustele“. Enamiku jaoks on turniir lõppenud hiljemalt keskööks, nii et sellega pole vähimatki probleemi.

privador
26.11.10, 16:01
Mis mottes skill erplander?
Ka 180man turbos parimad omavad 30% ROI-d
st ka seal on voimalik vigu teha.
See kui me struktuuri venitame ultradeebiks ei too mingit lahendust. St see ei kasvata nn 30% ROI-d 300% peale

oitarvi
26.11.10, 16:09
Tsiteerin Maheaatomit PokerNewsist


Seda infot, mida leiate hetkel (tänase seisuga) Starsi turniirilobbys, ei tasu üks-ühele võtta, sest kindlasti ei ole stardistäkid 1500 nööpi ning struktuuri on kavas samuti muuta, et välistada Balti MV laadne kummivenitamine. Ühesõnaga, PokerStarsi inimesed tegelevad sellega kindlasti!

erplander
26.11.10, 16:25
Mis mottes skill erplander?
Ka 180man turbos parimad omavad 30% ROI-d
st ka seal on voimalik vigu teha.
See kui me struktuuri venitame ultradeebiks ei too mingit lahendust. St see ei kasvata nn 30% ROI-d 300% peale

meh, alles väitsid, et soovid ka Sunday Milli sarnast struktuuri? Selle puhul oleks ju kõvasti enam skilli kui 75 BB turna puhul.

Ja kust sa võtad, et soovitakse ultra-deepi struktuuri!? Ei, sugugi mitte, ei soovita sellist nagu BCOOP-il oli, see oli tõesti üle mõistuse deep. Aga soovitakse normaalset struktuuri, midagi sellist nagu eelmistel OPEM Põhiturniiridel või Starsi Sunday Millil. Mille puhul turniir kestaks 6-7 tundi, mis oleks optimaalseim lahendus.

oitarvi:
paraku Tarvi väitis siin, et seda enam ei muudeta.

hotcocacola
26.11.10, 16:32
Ma pole väga starsi turnadega kursis, aga kuidas oleks standard 3000 stack, 15min blindid ja esimene level on 15-30?

Kui see liiga deep, siis mingi 2500 algstackiks ja letss goooo

ranka
26.11.10, 16:34
meh, alles väitsid, et soovid ka Sunday Milli sarnast struktuuri? Selle puhul oleks ju kõvasti enam skilli kui 75 BB turna puhul.

Ja kust sa võtad, et soovitakse ultra-deepi struktuuri!? Ei, sugugi mitte, ei soovita sellist nagu BCOOP-il oli, see oli tõesti üle mõistuse deep. Aga soovitakse normaalset struktuuri, midagi sellist nagu eelmistel OPEM Põhiturniiridel või Starsi Sunday Millil. Mille puhul turniir kestaks 6-7 tundi, mis oleks optimaalseim lahendus.

oitarvi:
paraku Tarvi väitis siin, et seda enam ei muudeta.

Sunday Mill nüüd küll deep ei ole. Esimene tund ehk aga siis juba suht flippamisfest.

erplander
26.11.10, 16:37
Sunday Mill on ikka vägagi sügav (200 BB algstäkk) võrreldes sellega, mis hetkel välja pakutud (75 BB). Suht massiivne vahe selles, kuipalju mänguruumi on esimestel tundidel.

privador
26.11.10, 16:47
Kummaline jah kohati
Isegi highroller on 1500 algstakiga:)


Sundey million tegelikult ei ole deep. Mingil hetkel kui anted peale tulevad l2hev v2ga shovemiseks.

Tarvi
26.11.10, 17:34
Ma ütlesin, et ei saa lubada, aga muudeti. Starting stack 5000 nüüd, teie tagasisdele põhinedes.

alaska
26.11.10, 17:43
wow!

Keiss, kanna rahad peale.

hotcocacola
26.11.10, 17:54
5k chippi ja 15min levelid. Start 10-20. Mmmmm....peen

hotcocacola
26.11.10, 17:56
Tarvi,

PLO HU stack kindlasti vähemalt 5k peale, kui teil blindid 5min.
Teatavasti PLOs läheb stack kiirelt ja kergelt sisse, seega 3k pole küll normaalne. Pm sama nagu Sunday Millil oleks algstack 1500 ja blindlevel 10min, lol

Hetkeseisuga kestab iga match maximum 10min

erplander
26.11.10, 18:02
Cool, ty, oli sellest utsitamisest kasu vähemalt :)
See on üpris ligilähedane nüüd eelmiste aastate omale.
NLHE Heads-Up turna algstäkk ka 5k peale (või vähemalt 4k).

Tuul
26.11.10, 18:24
Tarvi, kui ma nüüd ütlen, et mulle meeldis varasem stäki suurus rohkem ja mõned veel nõustuvad, kas siis muudetakse jälle tagasi?

Tarvi
26.11.10, 18:27
Tarvi, kui ma nüüd ütlen, et mulle meeldis varasem stäki suurus rohkem ja mõned veel nõustuvad, kas siis muudetakse jälle tagasi?

Sa teed nalja ju?

hotcocacola
26.11.10, 18:32
lol

Tuul
26.11.10, 18:34
Ei tee, kui ma õigesti mäletan, siis mõni inimene juba väitis, et talle meeldib shallow stäkk rohkem, ja nii ka mulle.
Muidugi tulevad foorumisse eelmise stäki jõusolemise ajal kisama need, kellele suurem stäkk meeldib, mitte need, kes eelmisega rahul olid.

erplander
26.11.10, 18:39
OPEM 08: €55 NLHE [6 Max] peaks olema piisavalt shallow crapshoot'i fännidele, nii et pange oma flippamisoskused mängu, gl!

Highroller turna - sama teema!

Tuul
26.11.10, 18:41
See turniir ei puutu üldse asjasse, mina räägin ainult põhiturniirist

erplander
26.11.10, 18:44
Tead sa nimetada mõnda riiki, kus korraldatakse meistrikate põhiturniir short-stack turnana?

hotcocacola
26.11.10, 18:44
imo võiks teha teise sarja kah, kus kõik alustavad 10bbb-ga ning turniirid on 3min levelitega. See oleks über :D



Tarvi, davai...tee nüüd tööd selle nimel

Tuul
26.11.10, 18:45
Monaco vürstiriik

ok2aa
26.11.10, 18:53
struktuuri headus ei ole võrdelises seoses algstäki sügavusega. saage palun sellest aru.võtke nüüd vahepealt mingid levelid maha muidu läheb jälle 15 tunniseks.

erplander
26.11.10, 18:57
kas veame kihla, et ei lähe üle 8 tunni?

ok2aa
26.11.10, 19:00
mul savi, ei viitsi vaidlema hakata. minu point on selles, et hea struktuur saab olla ka 100bb algstäki juures.

Tarvi
26.11.10, 19:01
Kas keegi uue struktuuriga rahul ka on?

Usume, et praegune üle 10 tunni ei kesta.

Maheaatom
26.11.10, 19:04
Olgem nüüd õige rahulikud nende struktuuride ja algstäkkidega. ETPF vaatab asjad üle ja teeb omad ettepanekud, seejärel paneb Stars lõplikult struktuurid ja stäkid paika ning asjadest antakse kenasti teada. Ma eeldan, et see juhtub juba järgmisel nädalal ning seejärel on igaühel piisavalt aega otsustada, kas ja millistel turniiridel ta mängida soovib.

Sama jutt käib selle kurikuulsa Limit Omaha kohta, mis ei vasta ETPF esitatud kavale (tõenäoliselt on lihtsalt tehtud turniiri lisamisel näpuviga) ning see muudetakse ümber. Veelkord rahu!

Nii ETPF kui PokerStarsi huvides on korraldada turniirisari, mis mängijatele enim meeldib ning seetõttu on mõistlik diskussioon ning ettepanekud alati oodatud.

erplander
26.11.10, 19:06
mul savi, ei viitsi vaidlema hakata. minu point on selles, et hea struktuur saab olla ka 100bb algstäki juures.

Saab ikka, ent siis peaksid olema ajaliselt märksa pikamad levelid, hetkel on aga 15 min ja vastavalt sügavam algstäkk, kokkuvõttes pole väga suurt vahet. Praeguse struktuuriga kestab 7 tunni ringis, juhul kui mängijaid saab olema umbes 60-70 ringis, nii nagu ennustada võib.

ok2aa
26.11.10, 19:18
Kas keegi uue struktuuriga rahul ka on?

Usume, et praegune üle 10 tunni ei kesta.

pole hullu midagi, natuke liiga teise äärmusesse minu arvates küll läksite. tulevikus palun arvestage, et turnad väga öö peale ei jää. kell 1-2 lõppevad turniirid on veel ok aga hilisem lõpuaeg on juba killer.

hotcocacola
26.11.10, 19:25
pole hullu midagi, natuke liiga teise äärmusesse minu arvates küll läksite. tulevikus palun arvestage, et turnad väga öö peale ei jää. kell 1-2 lõppevad turniirid on veel ok aga hilisem lõpuaeg on juba killer.

+1

Tarvi
26.11.10, 19:26
Nagu Maheaatom ütles. Midagi pole lõplik ja kõik tagasiside on väga hinnatud :)
Nii et avaldage arvamust.

Keiss
27.11.10, 05:09
Mis teil nende pikkade turnade vastu on? Lives kestavad turniirid 10h ... keegi ei kurda. Ei suuda mugavalt kodus istudes 8h mängida?

pastilaa
27.11.10, 10:39
Mis teil nende pikkade turnade vastu on? Lives kestavad turniirid 10h ... keegi ei kurda. Ei suuda mugavalt kodus istudes 8h mängida?

ME ja highrolleri puhul jah, aga näiteks freerolli või €33 turna nimel endal järgmine päev pekki keerata on ikka liig.

ranka
28.11.10, 13:06
Ma hetkel ei räägi üldse antud turniirist aga 100 pealist turniiri ei ole vaja ajada onlines nii hüberdeepiks, eriti kui mängijate tase on niigi ühtlane ja esindatud on parimad mängijad. Skill-edge tuleb välja ka üpriski viisaka turniiriga. Stars ajab muude suurte turniiride stäkid deepiks just seepärast, et enamus fieldist on donkid. Siis on donkidel lõbusam ja prodel rohkem ruumi flippamist vältida.

Nagu privador ütles - turniiri ei saa elusees nii deepiks ajada, et tavapärane 50% tõuseks näiteks 500% peale. See on täiesti võimatu, sest turniiridel on ainult üks elu. Kui tahad true edget saada peaks jooksma korraga näiteks 5 samat turniiri ja nii mitu kuud jutti. Kuigi iseenesest oleks lahe mõte, et jookseks korraga näiteks 5 sama struktuuri ja sama fieldiga turniiri ning võitjaks oleks see, kes saavutab nende viie turka jooksul parima roi :)

ranka
28.11.10, 13:07
Mis teil nende pikkade turnade vastu on? Lives kestavad turniirid 10h ... keegi ei kurda. Ei suuda mugavalt kodus istudes 8h mängida?

Onlines on käsi 2-3x rohkem kui lives. Sinu loogika järgi peaks samasugune live turniir kestma 2-3 x kauem.

EDIT: tegelt veel rohkemgi

ranka
12.12.10, 16:07
PM tänasest siis algavad eestikad. Eile oli freeroll + h-stakes, kus olid fieldid liiga väikesed või just suured.

Täna on €55 NLHE Heads-Up event, kuhu reganud hetkel 19 mängijat. Turniir algab kell 19:00!

Kes mängib?

Char
12.12.10, 16:16
võib olla regan sellele, vaatab
kell 22.00 miniFTOPS #12 HU ka täna, see tundub tõenäolisem olevat

hotcocacola
12.12.10, 17:14
Ma olen valitsev Eesti meister NLHE HU-s :).
Loodetavasti täna läheb hästi :p.

PokerDevil
12.12.10, 17:19
Võimalik, et võidad, sest ma ei saa mängida kahjuks. :(

Trenn. :)

pwndre
12.12.10, 18:09
mille all HU on ma nii fish et ei suuda üles leida.


edit:leidsin

ranka
12.12.10, 18:57
49 venda reganud. 2 mintsa veel aega! FAST, FASt ,FAST!

hotcocacola
12.12.10, 19:21
Edasi teise roundi.

ranka
12.12.10, 19:41
Luckboxisin end kolmandasse roundi. Esimene round ei saand vastast ja lonkisin niisama lobbys ning siiberdasin laudade vahelt. Teine round kestis 13 kätt ja tegin vaimule suckoudi:

Poker Stars €50+€5 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1070973 (http://www.handconverter.com/hands/1070973)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Waim1 (BB): t1470 73.50 BBs
Hero (BTN/SB): t2530 126.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 :club: 7 :spade:
Hero raises to t60, Waim1 raises to t180, Hero calls t120

Flop: (t360) A :spade: 2 :heart: 5 :club: (2 players)
Waim1 bets t270, Hero calls t270

Turn: (t900) 7 :heart: (2 players)
Waim1 bets t675, Hero raises to t2080 all in, Waim1 calls t345 all in

River: (t2940) 3 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t2940
Waim1 shows A :club: K :heart: (a pair of Aces)
Hero shows 7 :club: 7 :spade: (three of a kind, Sevens)
Hero wins t2940

hotcocacola
12.12.10, 19:49
Sain kolmandasse roundi.

ranka
12.12.10, 19:50
Pane käsi ka.

hotcocacola
12.12.10, 19:54
vastane oli weak passive, pidevalt foldis preflop. Lõpuks foldis oma stacki 3x vist paari bb peale:


Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t30.00/t60.00 Blinds - 2 players - View hand 1070988 (http://www.handconverter.com/hands/1070988)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t3748.00 62.47 BBs
BTN/SB: t252.00 4.20 BBs

Pre Flop: (t90) Hero is BB with T :spade: 6 :spade:
BTN/SB raises to t252, Hero calls t192

Flop: (t504) J :spade: 8 :spade: 5 :spade: (2 players)

Turn: (t504) K :spade: (2 players)

River: (t504) 5 :club: (2 players)

Final Pot: t504
Hero shows T :spade: 6 :spade:
BTN/SB shows 9 :spade: 6 :heart:
Hero wins t504.00

ranka
12.12.10, 19:56
Oi. Viskasin ka pilgu struktuurile ja see on enam kui jube....

neeme
12.12.10, 19:57
Kahju jah, et nö Eesti meistrivõistlused sellise struktuuriga on.
HUd ju täiesti võimatu mängida nii.

Aga ise ka 3. raundis.
2 esimest vastast alistatud.

hotcocacola
12.12.10, 19:59
Vot mina aru ei saa, tehakse selline suur ning uhke üritus, aga struktuur on ikka maximaalselt mööda...:/

kas sellist eestist me siis tahtsimegi v?

runnar
12.12.10, 20:02
20/40 level on kuhugi ära kadunud nind anted hu-s on suht kummaline

ranka
12.12.10, 20:04
kas tafka31 on andu_andu vend?

EDIT: sain kinnitust - jah on.

pwndre
12.12.10, 20:12
gei !!!!!!!!!!!11123

neeme
12.12.10, 20:19
rahades :)

ranka
12.12.10, 20:19
Out ja sain vist slowrollitud.

Poker Stars €50+€5 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1071004 (http://www.handconverter.com/hands/1071004)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t2040 102 BBs
Hero (BTN/SB): t1960 98 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with A :diamond: J :diamond:
Hero raises to t50, BB raises to t165, Hero raises to t420, BB calls t255

Flop: (t840) 8 :spade: T :diamond: K :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t480, BB raises to t960, Hero raises to t1540 all in, BB says "oleks pidanud maha panema", BB says "AK mul", BB says "tunne ytleb, et maha", BB calls t580

Turn: (t3920) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t3920) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t3920
BB shows A :club: K :heart: (a pair of Kings)
Hero shows A :diamond: J :diamond: (high card Ace)
BB wins t3920

mõtles 80 sekundilise time panga lõpni ja kobises.

lenC
12.12.10, 20:22
kes vastane oli?

ranka
12.12.10, 20:25
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/no+option+mr

neeme
12.12.10, 20:30
ilus graph

lenC
12.12.10, 20:31
lolz, ma arvan ikkagi, et kui keegi PP liikmetest temaga järgmine ring kokku läheb, siis teate, mida teha...

harryahven
12.12.10, 20:31
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/no+option+mr

lol

hotcocacola
12.12.10, 20:36
Sain 4ndasse roundi! Sick, sain ta juba 400 peale, kuid andsin kergelt duublid ning alustasime taaskord võrdsete stackidega.
Final hand....karmavõlad:


Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 1071044 (http://www.handconverter.com/hands/1071044)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): t2285.00 28.56 BBs
BB: t1715.00 21.44 BBs

Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with 4 :heart: 2 :diamond:
Hero raises to t199, BB calls t119

Flop: (t398) 7 :diamond: K :heart: 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t280.00, BB calls t280

Turn: (t958) 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t958) 5 :diamond: (2 players)
BB bets t400.00, Hero raises to t1796, BB calls t836 all in

Final Pot: t3430
Hero shows 4 :heart: 2 :diamond:
BB shows 5 :club: 5 :spade:
Hero wins t3430.00
(Rake: t-10)

hotcocacola
12.12.10, 20:36
Minu Twitteris väike ülekanne: http://twitter.com/hotcocacola

neeme
12.12.10, 20:40
Sain ranka vastase endale...

ranka
12.12.10, 20:43
juba näen jah. enne oli tal K3 avas minraisega buttonilt. flop KT2cc, checkis järgi. turn 5c. ma bettisin, ta callis ja callis ka blank riveri. siis oli J4, QT9 laual checkis järgi. Seega kui sul valuehand siis donka ise suurelt välja ja 3 streeti.

AK-ga callib 4beti aga üldiselt 3betis palju.

neeme
12.12.10, 20:53
flush over flush :(

pwndre
12.12.10, 20:54
Out ja sain vist slowrollitud.

Poker Stars €50+€5 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1071004 (http://www.handconverter.com/hands/1071004)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t2040 102 BBs
Hero (BTN/SB): t1960 98 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with A :diamond: J :diamond:
Hero raises to t50, BB raises to t165, Hero raises to t420, BB calls t255

Flop: (t840) 8 :spade: T :diamond: K :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t480, BB raises to t960, Hero raises to t1540 all in, BB says "oleks pidanud maha panema", BB says "AK mul", BB says "tunne ytleb, et maha", BB calls t580

Turn: (t3920) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t3920) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t3920
BB shows A :club: K :heart: (a pair of Kings)
Hero shows A :diamond: J :diamond: (high card Ace)
BB wins t3920

mõtles 80 sekundilise time panga lõpni ja kobises.

selle peale oskan öelda ainult WPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
oleks ka tahtnud mingit EZ vastast

hotcocacola
12.12.10, 20:58
edasi 5ndasse roundi:
Revo osutas väga kõva vastupanu.

Poker Stars €50+€5 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 2 players - View hand 1071093 (http://www.handconverter.com/hands/1071093)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): t2704 45.07 BBs
BB: t1296 21.60 BBs

Pre Flop: (t90) Hero is BTN/SB with Q :club: K :heart:
Hero raises to t120, BB raises to t360, Hero calls t240

Flop: (t720) K :spade: J :heart: 8 :club: (2 players)
BB bets t936 all in, Hero calls t936

Turn: (t2592) 8 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t2592) J :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t2592
Hero shows Q :club: K :heart: (two pair, Kings and Jacks)
BB shows T :spade: Q :diamond: (two pair, Jacks and Eights)
Hero wins t2592

hotcocacola
12.12.10, 21:28
fffffpDSOKJGFDKSDAPÜFDSGOFHAI0ÜJPOFKGDOIÜHAGSJP K<Ü
LPFEÜGKOAHPTIJYR0TÕAGPOKLFSADHATEOP
JH

hotcocacola
12.12.10, 21:29
Poker Stars €50+€5 No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds + t10 - 2 players - View hand 1071140 (http://www.handconverter.com/hands/1071140)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): t1363 M = 9.74
BB: t2637 M = 18.84

Pre Flop: (t140) Hero is BTN/SB with Q :diamond: Q :spade:
Hero raises to t199, BB raises to t2627 all in, Hero calls t1154 all in

Flop: (t2726) 9 :spade: 3 :heart: T :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t2726) A :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t2726) 5 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t2726
Hero shows Q :diamond: Q :spade: (a pair of Queens)
BB shows A :club: 3 :club: (two pair, Aces and Threes)
BB wins t2726

ranka
12.12.10, 21:42
GG Pafka!

Tra tahtsin videosse võtta, lol ja siis atsetoon skypes helistas ning camtasia lendas õhku.

pwndre
12.12.10, 21:45
üks kahest/kolmest solid vennast terve turna peale võitis. GG

hotcocacola
12.12.10, 21:53
http://img813.imageshack.us/img813/4712/opemhu34.png

privador
12.12.10, 22:00
hmmz nn hu regularid ei saanudki pildile? vb oli stakk liiga short

-andres-
12.12.10, 22:10
GG Taavi.

Edit to privador// tafka mängibki ainult husngsid.

hotcocacola
12.12.10, 22:15
Kinnitan, et minu vastaste mängutase läks iga kord aina kõrgemale!!!! Tafka oli väga hea. Teise koha saanud Chevy aka LeidurLeo tambib Starsis samuti husngsid, 30$seid vist.

Kui aus olla, siis mänguruumi oli suht piisavalt ning mulle selline struktuur meeldis =)).
Flippamine algas kindlasti 4ndal levelil, aga enamjaolt tehti sotid selgeks teisel või kolmandal levelil...a noh, savi see.

Tegelt tuleb endaga rahul olla, eriti ühe ultrasick calliga.

privador
12.12.10, 22:37
ma arvan ka et ok struktuur.
lihtsalt tuleb m2ngima hakata juba esimestest levelitest.

hotcocacola
12.12.10, 22:43
+1, ruumi nittimiseks pole.

hotcocacola
12.12.10, 23:07
Kas kellelgi on mingit infot HU turna võitja kohta? Plz PM me lähima aja jooksul. All-linn tahab postitust tema kohta teha, aga vot...keegi ei tea teda:D

ranka
12.12.10, 23:17
Andu_andu vend - Taavi Allsallu peaks olema.

JarmoH
12.12.10, 23:42
tubli töö Taavi, õnnitlused!

tafka31
13.12.10, 18:10
Tänud kõigile!!!

tafka31
13.12.10, 18:12
eriti ühe ultrasick calliga.

kas sa mõtled sama calli mis mina;)

tafka31
13.12.10, 18:13
Andu_andu vend - Taavi Allsalu peaks olema.

FYP

tafka31
13.12.10, 18:18
+1, ruumi nittimiseks pole.

-1, täitsa nit olin imo

hotcocacola
13.12.10, 18:39
olid olid....kõige agrom vastane, lol.


tna omaha hilo, oeh...äkki läheb hästi, lol

hotcocacola
13.12.10, 20:34
tra ma ei või.
Kasutaja: vadima
Teehhhhh vaaal, tra vend ei oska omahat, hilost ma ei räägi.
Tõmbab minu vastu 3 oudise ja monsterpoti ning siis hakkab raiuma, annetab stacki ära. Siis hakkab callima inimeste shovesid. Tra godmodega fking vaal.

Õnneks sain stacki ylesse

Tarvi
13.12.10, 20:37
tra ma ei või.
Kasutaja: vadima
Teehhhhh vaaal, tra vend ei oska omahat, hilost ma ei räägi.
Tõmbab minu vastu 3 oudise ja monsterpoti ning siis hakkab raiuma, annetab stacki ära. Siis hakkab callima inimeste shovesid. Tra godmodega fking vaal.

Õnneks sain stacki ylesse

:D good luck

hotcocacola
13.12.10, 20:42
kaotasin pool stacki......for fucksakes......mis pasaga need värdjad vaalad callivad pre, ala 1/3ndik stackist ja loodavad hittida vms. OBV HITIVAD

ohjah

hotcocacola
13.12.10, 20:43
tarvi, tegelt ka, plohu turniiri stack EI SAA OLLA 2000 !!!!!!!!!!!! SEE OLEKS SAMA, KUI TE PANEKS NLHE HU TURNA STACKIKS 500 NING BLINDID 25/50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Tarvi
13.12.10, 20:46
:(

erplander
13.12.10, 21:19
3000 oli muidu, mitte 2000.

Aga jah, 3000 olnuks piisav Fixed Limit Omaha Hi-Lo puhul, mitte aga PLO Hi-Lo puhul. Starsi regular nädalaturna puhul olnuks ka ok, aga mitte Online Eesti MV turna puhul. Siin olnuks 5000 algstäkk parim variant.

Edit:

aa, coca rääkis üldse PLO HU turnast, mitte tänasest Hi-Lo omast...

muidu tänane kestis siis kokku vaid pisut üle 4h, mis kinnitab turbo-poolsust

MrRiver
13.12.10, 23:14
OMG, kaksik-Tõnis scoopis.

Toomasl
13.12.10, 23:15
fishine

Chevy
14.12.10, 00:29
kas olen õigesti aru saanud, et üldvõitja saab selle ept paketi ja järgmised kohad ei saa midagi?

ranka
16.12.10, 00:28
Hehe, Anthony juhibki tabelit: https://spreadsheets.google.com/pub?key=0ApBjUzHt5tu5dDZaSzhZZ1N3NUx1SXlVUDVWaEpyQ lE&hl=en&gid=0

Uudis ka: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/16/omaha-pokkeriduellide-eesti-meistriks-tuli-tallinnasse-kolinud-prantslane/

hotcocacola
16.12.10, 00:49
ohoh, see on see sama prantslane, kes enda päeviku tegi pokkeriprodesse?

ranka
16.12.10, 00:54
Jah see sama.

heiki
16.12.10, 18:05
Vaatan, et PokerStars on kiirelt reageerinud palvele muuta meistrikate struktuure deepimaks. Täna saatsid ETPFi ninamehed PokerStarsile muudatusettepanekud ja nendest lähtuvalt on uued struktuurid turniiridel 7-10 ka lobbys ilusti näha.

hotcocacola
16.12.10, 19:05
super uudis heiki.
regasin sp tänasele FL-le ära:D

hotcocacola
16.12.10, 22:24
http://img214.imageshack.us/img214/5420/falonefl.jpg

ranka
17.12.10, 09:17
Lisasin ka väikse editud pressika: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/17/priit-brikker-vottis-naisteturn-oops-naiste-ees-pokkerimeistri-tiitli/

ranka
17.12.10, 22:42
hehe prantslane jälle finaalis, 3 viimast järgi. tournament id: 333098032

hotcocacola
17.12.10, 22:43
saatsin teatud mängijad pikalt....fking ajuvaalad

edit: vaid 1 mängija, selle no option....venna...fu vaal rsk

hotcocacola
17.12.10, 22:51
Väga normaalne 3-way mäng käib. Stennn ka platsis. EDUUUU!!!!!! Mida pöidlad lähevad talle

hotcocacola
17.12.10, 23:07
http://img708.imageshack.us/img708/1990/6max.png

ranka
17.12.10, 23:09
Kusklt ei suuda leida - kuidas punnide jagamien on?

hotcocacola
17.12.10, 23:17
http://www.pokerstars.ee/opem/rankings/

ranka
18.12.10, 22:00
Anthony paneb hästi. PLO 6max, 8 alles ja ta teine.

ranka
19.12.10, 01:27
Cashwouten jälle võitis ning nüüd pikk liider. Tal peaks nüüd olema ainult üks konkurent - "olemich".

minuraha
19.12.10, 16:52
Mul ei ole absoluutselt mitte midagi selle prantslase vastu, aga natuke masendav on minu arust, et kogu selle eestlaste mere seest suudab üks mitte-eestlane kõik seljataha jätta.

ranka
19.12.10, 16:59
Kui sa vaatad nimekirju siis meie foorumist ei mängi neid pm. keegi (kus on svenzad, estpatrickud, krayzied, andresed jne?) ja arvan, et enamus fieldist on hobimängurid. Teiseks eestlastel omavahel on millegipärast nõme "fancy play sündroom", et ikka peab teisele 3beti panema, kõva hero calli tegema või super mõnusa bluffi.

Anthony muidugi on ka elukutseline SNG mängija ja seetõttu ta eelis nendel turniiridel ongi üpriski suur.

ranka
19.12.10, 19:51
Viimane €109 event käimas, kus selgub, kes saab EPT Snowfesti paketi. Hetkeseisuga tabeli liider on Cashwouten ja võimalus EPT pakett saada veel kahel mängijal - kassike ja olemich.

Kassikesele võimalus on üpriski väike. Kui Anthony kukuks kohe välja siis kassike peab saama esi või teisekoha. Esikoha puhul läheks ta liidriks, teise koha puhul oleks neil Anthonyga võrdselt 79 punkti. Kui Anthony peaks jõudma rahadesse siis Kassikesel enam chance ei ole.

Teine ohustaja on olemich. PM siin on asi lihtne. Kui Anthony jõuab top7 siis on ta kindel võitja. Kui Anthony ei jõua rahadesse peab Olemich vähemalt top5 jõudma.

Ja kaks kätt ka:
Olemichi lucky hand, mis oleks pm anthony viinud EPT-le:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 8 players - View hand 1083392 (http://www.handconverter.com/hands/1083392)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

yancu (BTN): t4605 153.50 BBs
olemich (SB): t2730 91 BBs
herlio (BB): t5370 179 BBs
myyri13 (UTG): t2550 85 BBs
karol stala (UTG+1): t5775 192.50 BBs
SirJoell (MP1): t4750 158.33 BBs
tarvi69 (MP2): t3541 118.03 BBs
Nevergivveup (CO): t12016 400.53 BBs

Pre Flop: (t45)
1 fold, karol stala calls t30, 2 folds, Nevergivveup calls t30, yancu raises to t150, olemich calls t135, herlio calls t120, karol stala calls t120, Nevergivveup calls t120

Flop: (t750) 5 :club: Q :diamond: 7 :heart: (5 players)
olemich checks, herlio checks, karol stala checks, Nevergivveup checks, yancu bets t420, olemich calls t420, herlio folds, karol stala folds, Nevergivveup folds

Turn: (t1590) K :heart: (2 players)
olemich checks, yancu bets t750, olemich raises to t1500, yancu raises to t2250, olemich calls t660 all in

River: (t5910) T :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t5910
yancu shows 7 :diamond: 7 :spade: (three of a kind, Sevens)
olemich shows 8 :heart: 9 :heart: (a flush, King high)
olemich wins t5910

Ja Cashwouteni duubel:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 8 players - View hand 1083386 (http://www.handconverter.com/hands/1083386)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

sibylline (MP2): t5061 126.53 BBs
wilderhaas (CO): t1805 45.12 BBs
EstTony (BTN): t4885 122.12 BBs
stennn (SB): t9770 244.25 BBs
Cashewouten (BB): t5811 145.28 BBs
Love4Ketlin (UTG): t6450 161.25 BBs
Putukas (UTG+1): t2093 52.33 BBs
Toomasl (MP1): t6270 156.75 BBs

Pre Flop: (t60)
2 folds, Toomasl raises to t120, 3 folds, stennn calls t100, Cashewouten calls t80

Flop: (t360) 2 :heart: 5 :diamond: 4 :spade: (3 players)
stennn checks, Cashewouten checks, Toomasl bets t220, stennn folds, Cashewouten raises to t5691 all in, Toomasl calls t5471

Turn: (t11742) 4 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t11742) A :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t11742
Cashewouten shows 2 :club: 2 :spade: (a full house, Deuces full of Fours)
Toomasl shows 3 :club: 5 :club: (a straight, Ace to Five)
Cashewouten wins t11742

Stäkid:
Cashewouten: 12,500
Olemich: 7000
kassike: 4800

100/95 järgi.

ranka
19.12.10, 19:53
Privadorile ME jäi lühikeseks tänu coolerile. Aga noh sai vähemalt eesti pokkerikuninga Andres Burgeti ja Müürsepaga ühes lauas olla.
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 9 players - View hand 1083394 (http://www.handconverter.com/hands/1083394)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

yancu (MP2): t2035 40.70 BBs
olemich (CO): t7110 142.20 BBs
herlio (BTN): t4185 83.70 BBs
Müürsepp Paneb Pealt! (SB): t3415 68.30 BBs
Eesti Pokkeri Issi :) (BB): t6370 127.40 BBs
Privador Kõva Käsi (UTG): t3950 79 BBs
SirJoell (UTG+1): t4565 91.30 BBs
tarvi69 (UTG+2): t3576 71.52 BBs
Nevergivveup (MP1): t11131 222.62 BBs

Pre Flop: (t75)
Privador Kõva Käsi calls t50, 4 folds, olemich raises to t150, 1 fold, Müürsepp Paneb Pealt! calls t125, Eesti Pokkeri Issi :) calls t100, Privador Kõva Käsi raises to t3500, olemich raises to t6850, 2 folds, Privador Kõva Käsi calls t450 all in

Flop: (t8200) 4 :diamond: 2 :club: 4 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t8200) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t8200) 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t8200
olemich shows K :spade: K :diamond: (two pair, Kings and Fours)
Privador Kõva Käsi shows K :club: A :heart: (a pair of Fours)
olemich wins t8200

Codecci
19.12.10, 20:05
Mul ei ole absoluutselt mitte midagi selle prantslase vastu, aga natuke masendav on minu arust, et kogu selle eestlaste mere seest suudab üks mitte-eestlane kõik seljataha jätta.
Variance. Jah, ta võib olla kõigist parem kokkuvõttes, aga selleks siiski luckboxi ka vaja ükskõik kellel :p

ranka
19.12.10, 20:13
Turniiride variance on ikka tegelt päris räige. Eriti kui osad eventid olid turbod.

privador
19.12.10, 21:02
hmmz mulle jättis opem küll mõruda mulje.

Highrolleril kaotasin jj vs a9 flipi olemachile ja nyyd samuti ta vastu väljas.
Tahaks temaga hu-d teha:)

privador
19.12.10, 21:08
Samas emv voiv olla küll see sündroom olema, kus nn tuntud mängijate vastu hakatakse tegema 3bette ja spewymängu
Nagu ka valitsev eesti meister ütles on varastada suht võimatu, sest kõik tahavad ta vastu mängida.

ranka
19.12.10, 21:50
Samas emv voiv olla küll see sündroom olema, kus nn tuntud mängijate vastu hakatakse tegema 3bette ja spewymängu
Nagu ka valitsev eesti meister ütles on varastada suht võimatu, sest kõik tahavad ta vastu mängida.

Mis jutt see on? Kui ma alguses sain laua siis mu lauas oli vähemalt 5 halba mängijat ja see, et preflop raised, cbetid, 3betid jms. ei tööta või tehakse spewy mängu ongi ehk põhjustatud sellest ,et kobaras koos on hulk donke.

Info:
Mängijaid: 100/50
Blaindid: 125/250 ante 30 (level 11)
Keskmine stäkk: 10,000

EPT Snowfesti konkurentsi vennad
Kassike: 4,085 (41 koht)
Cashewouten: 21,833 (4. koht)
olemich: 20,181 (viies koht Cashewouten ta paremal käel)

Muud kuulsamad nimed:
karol stala (Burget): 39,910 (1. koht)
Faiv (ajuvaba): 16701 (8. koht)
hotcocacola: 15936 (9. koht)
Tutanhamon1: 14,678 (11. koht)
Svenza: 13,613 (13. koht)
Imre: 8131 (26. koht)
aveiks: 8000 (27. koht)
vanapeer: 7249 (30. koht)
Ghost Orchid: 4125 (42. koht)

ranka
19.12.10, 21:51
Cashewouten VS olemich

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t30 - 8 players - View hand 1083603 (http://www.handconverter.com/hands/1083603)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

sibylline (BB): t11665 M = 18.97
hotcocaEST (UTG): t15936 M = 25.91
wilderhaas (UTG+1): t2033 M = 3.31
olemich (MP1): t25912 M = 42.13
Cashewouten (MP2): t15548 M = 25.28
runnar (CO): t5817 M = 9.46
Its888 (BTN): t13892 M = 22.59
Toomasl (SB): t1626 M = 2.64

Pre Flop: (t615)
2 folds, olemich calls t250, Cashewouten raises to t950, 4 folds, olemich calls t700

Flop: (t2515) 7 :spade: 6 :heart: T :heart: (2 players)
olemich checks, Cashewouten checks

Turn: (t2515) 7 :diamond: (2 players)
olemich checks, Cashewouten bets t1250, olemich raises to t2500, Cashewouten calls t1250

River: (t7515) J :heart: (2 players)
olemich bets t2250, Cashewouten calls t2250

Final Pot: t12015
olemich shows K :diamond: 6 :diamond: (two pair, Sevens and Sixes)
Cashewouten shows A :heart: K :heart: (a flush, Ace high)
Cashewouten wins t12015

Potsataja
19.12.10, 21:55
Olemichi luckbox on juba niivõrd tuntud, et Cashewouten ei söandanud riveris tõsta ?

privador
19.12.10, 22:08
vaatasin ka seda k6 kätt olemich poolt. Suht wierd:)

aga stack kogu aeg kasvab....

eesti oma isuldur:P

ranka
19.12.10, 22:11
Olemichi luckbox on juba niivõrd tuntud, et Cashewouten ei söandanud riveris tõsta ?

Dunno praegu arutan temaga. Ühelt poolt ta ei tohiks tema vastu bustoks minna, sest neil pm. last longer bet, et kumb kauem elab ja selles suhtes on prantslasel eelis. Esiteks Cashewouten pole hiilanud hea mänguga ja on suur chance, et läheb bustoks ning teiseks Cashewouten suudab skilliga end paremini üles mängida. Seepärast passiivsus võib viia võiduni. Mina muidugi riverit oleks tõstnud.

Aga jah olemichi lucbkox on praegu kuldne olnud. Niipalju kui mängu olen jälginud siis tuli algul surmasuust välja. Siis KK vs AK, siis set vs vsiu top2, siis ässasid kaks korda. Sisi jälle set ning nüüd selline käsi:

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t30 - 9 players - View hand 1083635 (http://www.handconverter.com/hands/1083635)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Star_chief_2 (UTG): t3347 M = 5.19
Tutanhamon1 (UTG+1): t12363 M = 19.17
Hero (UTG+2): t20546 M = 31.85
aveiks (MP1): t7499 M = 11.63
RIX.EST (MP2): t5469 M = 8.48
tribalinc (CO): t15225 M = 23.60
imre (BTN): t8828 M = 13.69
s.u.u.r.i.m (SB): t2800 M = 4.34
olemich (BB): t25530 M = 39.58

Pre Flop: (t645) Hero is UTG+2 with 6 :diamond: 9 :spade:
6 folds, imre raises to t555, s.u.u.r.i.m calls t430, olemich raises to t7250, imre raises to t8798 all in, 1 fold, olemich calls t1548

Flop: (t18421) 4 :heart: K :diamond: T :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t18421) A :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t18421) A :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t18421
imre shows J :heart: J :club: (two pair, Aces and Jacks)
olemich shows 6 :heart: A :spade: (three of a kind, Aces)
olemich wins t18421

privador
19.12.10, 22:20
olemich ranka vastu sai decent poti QT-ga välja imedes minbettidega...

ranka
19.12.10, 22:23
Hand #1
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t150/t300 Blinds + t40 - 8 players - View hand 1083652 (http://www.handconverter.com/hands/1083652)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Star_chief_2 (UTG+1): t3117 M = 4.05
Tutanhamon1 (MP1): t13203 M = 17.15
Hero (MP2): t19961 M = 25.92
aveiks (CO): t6799 M = 8.83
RIX.EST (BTN): t10798 M = 14.02
tribalinc (SB): t10186 M = 13.23
s.u.u.r.i.m (BB): t1995 M = 2.59
olemich (UTG): t35548 M = 46.17

Pre Flop: (t770) Hero is MP2 with K :spade: T :club:
olemich calls t300, 2 folds, Hero raises to t900, 2 folds, tribalinc calls t750, 1 fold, olemich calls t600

Flop: (t3320) 5 :heart: J :club: J :heart: (3 players)
tribalinc checks, olemich bets t300, Hero calls t300, tribalinc calls t300

Turn: (t4220) K :club: (3 players)
tribalinc checks, olemich bets t900, Hero calls t900, tribalinc calls t900

River: (t6920) 9 :spade: (3 players)
tribalinc checks, olemich bets t3300, Hero calls t3300, tribalinc folds

Final Pot: t13520
Hero mucks K :spade: T :club:
olemich shows Q :club: T :heart: (a straight, Nine to King)
olemich wins t13520


Hand #2
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t150/t300 Blinds + t40 - 9 players - View hand 1083658 (http://www.handconverter.com/hands/1083658)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Star_chief_2 (BB): t3037 M = 3.75
Tutanhamon1 (UTG): t13123 M = 16.20
Hero (UTG+1): t12866 M = 15.88
aveiks (UTG+2): t6719 M = 8.30
RIX.EST (MP1): t10718 M = 13.23
tribalinc (MP2): t8006 M = 9.88
777KK (CO): t19161 M = 23.66
s.u.u.r.i.m (BTN): t3850 M = 4.75
olemich (SB): t43288 M = 53.44

Pre Flop: (t810) Hero is UTG+1 with K :spade: 5 :club:
7 folds, olemich raises to t900, Star_chief_2 raises to t2997 all in, olemich calls t2097

Flop: (t6354) Q :club: 9 :heart: 8 :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t6354) 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t6354) 3 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t6354
Star_chief_2 shows A :diamond: J :club: (high card Ace)
olemich shows Q :spade: K :heart: (a pair of Queens)
olemich wins t6354


View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/1083652-1083658)

Spewmonkey
19.12.10, 22:23
Ranka, sa kirjutasid, et Anthony peab top7 hulka jõudma. Kui ta jääb 9. saab ta 12 punkti, olemich saab max 25, vahe on 15, vahe väheneb 13. Mida ma valesti arvutan? Ja mis tie-breaker üldse on? Main event või võidetud tiitlid?

ranka
19.12.10, 22:27
Ranka, sa kirjutasid, et Anthony peab top7 hulka jõudma. Kui ta jääb 9. saab ta 12 punkti, olemich saab max 25, vahe on 15, vahe väheneb 13. Mida ma valesti arvutan? Ja mis tie-breaker üldse on? Main event või võidetud tiitlid?

Ma võisin eksida ka ja mida üldse "tie-breaker" tähendab?

Spewmonkey
19.12.10, 22:30
Ma võisin eksida ka ja mida üldse "tie-breaker" tähendab?

Mis otsustab viigi korral võitja?

Potsataja
19.12.10, 22:30
Minul reeglina ikka mõte, et las parim mängija võidab, kuid antud juhul eelistaks võitja rollis siiski olemich´i näha. Ükskord võiks ju ka Eesti luckbox ruulida :p

ranka
19.12.10, 22:33
Mis otsustab viigi korral võitja?

Hea küsimus seda ei oska öelda.

ranka
19.12.10, 22:40
3h36 minutit käinud.

Blaindid: 200/400 ante 60
Keskmine stäkk: 19,230
Mängijaid: 100/26

EPT Snowfesti konkurentsis:
olemich: 44,889 (2. koht)
Cashewouten: 17,832 (15. koht)

Tuntumad nimed:
karol stala (A. Burget): 46,292 (1. koht)
Svenza: 18,168 (13. koht)
Faiv (ajuvaba): 13,277 (18. koht)
Tutanhamon1: 13,023 (19. koht)
hotcocaEST: 11,752 (20. koht)
aveiks: 8273 (23. koht)

ranka
19.12.10, 22:44
Converter jälle maas, perse küll.

Cashwouten kukkus bluffiga 8k peale:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t50 - 9 players - View hand 1083681 (http://www.handconverter.com/hands/1083681)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: t18079 M = 17.22
UTG+2: t18685 M = 17.80
MP1: t900 M = 0.86
MP2: t18954 M = 18.05
CO: t19149 M = 18.24
BTN: t2281 M = 2.17
SB: t16783 M = 15.98
BB: t14787 M = 14.08
UTG: t14016 M = 13.35

Pre Flop: (t1050)
4 folds, MP2 raises to t1095, 2 folds, SB raises to t3600, 1 fold, MP2 calls t2505

Flop: (t8050) 2 :heart: 9 :heart: K :diamond: (2 players)
SB bets t4800, MP2 raises to t15304 all in, SB folds


Ja negreanu tegi mulle supercalli:

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 1083689 (http://www.handconverter.com/hands/1083689)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: t27345 M = 22.23
BB: t20731 M = 16.85
UTG: t11384 M = 9.26
UTG+1: t19726 M = 16.04
MP1: t17890 M = 14.54
MP2: t8273 M = 6.73
Hero (CO): t25992 M = 21.13
BTN: t36799 M = 29.92

Pre Flop: (t1230) Hero is CO with 6 :heart: J :heart:
4 folds, Hero raises to t1000, 2 folds, BB calls t500

Flop: (t2730) T :heart: 9 :club: 4 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t1200, BB calls t1200

Turn: (t5130) 7 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t5130) A :diamond: (2 players)
BB bets t1000, Hero raises to t3500, BB calls t2500

privador
19.12.10, 22:48
karol stala donkab:)

ikka kui nyyd jälgin jubedalt tehakse hero calle

ranka
19.12.10, 22:54
Cashwouten out:

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 1083699 (http://www.handconverter.com/hands/1083699)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

777KK (MP1): t16308 M = 13.26
LeidurLeo (MP2): t28485 M = 23.16
No Option Mr (CO): t6862 M = 5.58
lilleaed (BTN): t24576 M = 19.98
mikroike (SB): t30564 M = 24.85
Cashewouten (BB): t7913 M = 6.43
Faiv (UTG): t14945 M = 12.15
RIX.EST (UTG+1): t8873 M = 7.21

Pre Flop: (t1230)
Faiv raises to t1000, RIX.EST calls t1000, 5 folds, Cashewouten raises to t7853 all in, Faiv raises to t14885 all in, RIX.EST calls t7813 all in

Flop: (t26209) A :club: 2 :diamond: 8 :spade: (3 players - 3 are all in)

Turn: (t26209) 4 :club: (3 players - 3 are all in)

River: (t26209) K :heart: (3 players - 3 are all in)

Final Pot: t26209
Cashewouten shows J :diamond: J :club: (a pair of Jacks)
Faiv shows A :heart: Q :diamond: (a pair of Aces)
RIX.EST shows 9 :diamond: 9 :club: (a pair of Nines)
Faiv wins t1920
Faiv wins t24289




Chipliidri koha haaras olemich käega:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 1083703 (http://www.handconverter.com/hands/1083703)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BARCA77 (MP2): t18539 M = 15.07
karol stala (CO): t28560 M = 23.22
Svenza (BTN): t17248 M = 14.02
olemich (SB): t42879 M = 34.86
Tutanhamon1 (BB): t15947 M = 12.97
Its888 (UTG): t35215 M = 28.63
Klapacius50 (UTG+1): t6942 M = 5.64
hotcocaEST (MP1): t28004 M = 22.77

Pre Flop: (t1230)
1 fold, Klapacius50 calls t500, 4 folds, olemich raises to t2000, 1 fold, Klapacius50 calls t1500

Flop: (t4980) A :club: 5 :spade: 6 :club: (2 players)
olemich bets t500, Klapacius50 raises to t4882 all in, olemich calls t4382

Turn: (t14744) Q :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t14744) 4 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t14744
olemich shows 5 :diamond: A :heart: (two pair, Aces and Fives)
Klapacius50 shows 7 :spade: 7 :club: (a pair of Sevens)
olemich wins t14744

Arcticman
19.12.10, 23:01
ranka pane mõni enda käsi millega chippe said ?!

ranka
19.12.10, 23:03
Blaindid: 300/600 ante 50 (Level 15)
Mängijaid: 100/21
Keskmine stäkk: 24K

Tuntumad nimed:
olemich: 51k (1. koht)
Faiv: 32k (4. koht)
Burget: 27K (7. koht)
hotcocacola: 26k (8. koht)
aveiks: 16k (15. koht)
Sevnza: 16k (16. koht)
Tutanhamon1: 15k (20. koht)

ranka
19.12.10, 23:05
ranka pane mõni enda käsi millega chippe said ?!

Selle laua minu võidetud kaks suuremat potti. Reade eriti ei ole peale selle, et freetime halb mängija:

Hand #1
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 1083718 (http://www.handconverter.com/hands/1083718)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Nevergivveup (BTN): t26660 M = 21.67
freetime909 (SB): t29101 M = 23.66
Cranii (BB): t11324 M = 9.21
djtsha (UTG): t17777 M = 14.45
DeliverMeAAA (UTG+1): t20719 M = 16.84
aveiks (MP1): t9443 M = 7.68
Hero (MP2): t20232 M = 16.45
LilBigKahuna (CO): t32884 M = 26.73

Pre Flop: (t1230) Hero is MP2 with 9 :heart: 7 :diamond:
3 folds, Hero raises to t1000, LilBigKahuna calls t1000, 3 folds

Flop: (t3230) 7 :spade: Q :diamond: 5 :heart: (2 players)
Hero bets t1200, LilBigKahuna calls t1200

Turn: (t5630) 3 :diamond: (2 players)
Hero checks, LilBigKahuna bets t3378, Hero calls t3378

River: (t12386) 9 :diamond: (2 players)
Hero bets t2500, LilBigKahuna calls t2500

Final Pot: t17386
Hero shows 9 :heart: 7 :diamond: (two pair, Nines and Sevens)
LilBigKahuna mucks 9 :spade: A :club:
Hero wins t17386


Hand #2
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t70 - 7 players - View hand 1083719 (http://www.handconverter.com/hands/1083719)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Nevergivveup (BB): t31315 M = 22.53
freetime909 (UTG): t28541 M = 20.53
Cranii (UTG+1): t14524 M = 10.45
djtsha (MP): t15331 M = 11.03
DeliverMeAAA (CO): t14689 M = 10.57
aveiks (BTN): t7708 M = 5.55
Hero (SB): t31406 M = 22.59

Pre Flop: (t1390) Hero is SB with 4 :heart: 7 :diamond:
freetime909 calls t600, 4 folds, Hero calls t300, Nevergivveup checks

Flop: (t2290) 5 :spade: 5 :diamond: A :heart: (3 players)
Hero bets t1200, Nevergivveup folds, freetime909 calls t1200

Turn: (t4690) 4 :spade: (2 players)
Hero bets t1800, freetime909 calls t1800

River: (t8290) 6 :club: (2 players)
Hero checks, freetime909 checks

Final Pot: t8290
freetime909 mucks 2 :spade: 2 :heart:
Hero shows 4 :heart: 7 :diamond: (two pair, Fives and Fours)
Hero wins t8290


View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/1083718-1083719)

Potsataja
19.12.10, 23:07
Tegelikult lausa ilus näha, et hetkeseisuga on olemich juba sama tuntud, kui Tutanhamon1 ja Svenza ;)

Varem oli Lihula tüüpidel suht närune kuulsus:

http://www.google.ee/search?hl=et&client=firefox-a&hs=vzl&rls=org.mozilla%3Aet%3Aofficial&q=lihula%2Bpeksa&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Arcticman
19.12.10, 23:10
wp

ranka
19.12.10, 23:13
olemich 34k peal, Tutanhamon1 tagasi mängus

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t70 - 7 players - View hand 1083730 (http://www.handconverter.com/hands/1083730)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BARCA77 (SB): t29434 M = 21.18
karol stala (BB): t26930 M = 19.37
Svenza (UTG): t14238 M = 10.24
olemich (UTG+1): t45446 M = 32.69
Tutanhamon1 (MP): t9947 M = 7.16
Its888 (CO): t39315 M = 28.28
hotcocaEST (BTN): t28024 M = 20.16

Pre Flop: (t1390)
1 fold, olemich calls t600, Tutanhamon1 calls t600, 3 folds, karol stala checks

Flop: (t2590) A :club: T :heart: 8 :heart: (3 players)
karol stala checks, olemich bets t600, Tutanhamon1 calls t600, karol stala folds

Turn: (t3790) 5 :spade: (2 players)
olemich bets t1200, Tutanhamon1 calls t1200

River: (t6190) T :diamond: (2 players)
olemich bets t8400, Tutanhamon1 calls t7477 all in

Final Pot: t21144
olemich shows Q :heart: J :club: (a pair of Tens)
Tutanhamon1 shows J :spade: A :heart: (two pair, Aces and Tens)
Tutanhamon1 wins t21144

privador
19.12.10, 23:15
tutanhamon ilus call olimechi vastu:)

ranka
19.12.10, 23:30
standard ju ning limp oli veel eriti kõva. wp

ranka
19.12.10, 23:41
18 mängijat järgi:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/opem.jpg

ranka
19.12.10, 23:43
lilleaed out:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t100 - 9 players - View hand 1083795 (http://www.handconverter.com/hands/1083795)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

777KK (MP1): t75782 M = 36.09
LeidurLeo (MP2): t16669 M = 7.94
Tutanhamon1 (CO): t28690 M = 13.66
lilleaed (BTN): t7911 M = 3.77
Svenza (SB): t21948 M = 10.45
LilBigKahuna (BB): t14002 M = 6.67
olemich (UTG): t52707 M = 25.10
Faiv (UTG+1): t34422 M = 16.39
freetime909 (UTG+2): t20158 M = 9.60

Pre Flop: (t2100)
2 folds, freetime909 calls t800, 3 folds, lilleaed raises to t7811 all in, 2 folds, freetime909 calls t7011

Flop: (t17722) 5 :diamond: 7 :spade: 6 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t17722) 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t17722) J :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t17722
lilleaed shows T :diamond: A :club: (high card Ace)
freetime909 shows Q :heart: J :heart: (a pair of Jacks)
freetime909 wins t17722

ranka
19.12.10, 23:44
ja coca bluffit välja suurest pangast:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t100 - 9 players - View hand 1083796 (http://www.handconverter.com/hands/1083796)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Nevergivveup (MP2): t12993 M = 6.19
hotcocaEST (CO): t34599 M = 16.48
Cranii (BTN): t36449 M = 17.36
djtsha (SB): t24536 M = 11.68
BARCA77 (BB): t13909 M = 6.62
DeliverMeAAA (UTG): t12161 M = 5.79
aveiks (UTG+1): t12896 M = 6.14
Hero (UTG+2): t32287 M = 15.37
Its888 (MP1): t47881 M = 22.80

Pre Flop: (t2100) Hero is UTG+2 with 5 :heart: 2 :spade:
3 folds, Its888 raises to t1832, 1 fold, hotcocaEST raises to t4499, 3 folds, Its888 raises to t9900, 1 fold

Final Pot: t11098
Its888 shows 8 :club: 5 :club: (high card Eight)
Its888 wins t11098

ranka
19.12.10, 23:48
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t500/t1000 Blinds + t125 - 8 players - View hand 1083806 (http://www.handconverter.com/hands/1083806)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

777KK (BTN): t73132 M = 29.25
LeidurLeo (SB): t13419 M = 5.37
Tutanhamon1 (BB): t28040 M = 11.22
Svenza (UTG): t20898 M = 8.36
LilBigKahuna (UTG+1): t23729 M = 9.49
olemich (MP1): t7261 M = 2.90
Faiv (MP2): t34572 M = 13.83
freetime909 (CO): t71238 M = 28.50

Pre Flop: (t2500)
Svenza raises to t3000, 1 fold, olemich raises to t7136 all in, 5 folds, Svenza calls t4136

Flop: (t16772) 6 :spade: 6 :heart: 6 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t16772) 8 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t16772) 2 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t16772
Svenza shows A :spade: A :club: (a full house, Sixes full of Aces)
olemich shows 8 :heart: 8 :diamond: (a full house, Eights full of Sixes)
olemich wins t16772

ranka
19.12.10, 23:59
hand cocale:

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t500/t1000 Blinds + t125 - 9 players - View hand 1083822 (http://www.handconverter.com/hands/1083822)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Nevergivveup (UTG+1): t6293 M = 2.40
hotcocaEST (UTG+2): t21000 M = 8
Cranii (MP1): t40299 M = 15.35
djtsha (MP2): t16386 M = 6.24
BARCA77 (CO): t12384 M = 4.72
DeliverMeAAA (BTN): t7911 M = 3.01
aveiks (SB): t11571 M = 4.41
Hero (BB): t44587 M = 16.99
Its888 (UTG): t67280 M = 25.63

Pre Flop: (t2625) Hero is BB with T :club: J :diamond:
Its888 raises to t2168, 7 folds, Hero calls t1168

Flop: (t5961) J :heart: 6 :diamond: J :club: (2 players)
Hero checks, Its888 checks

Turn: (t5961) T :diamond: (2 players)
Hero bets t3000, Its888 calls t3000

River: (t11961) 5 :heart: (2 players)
Hero checks, Its888 checks

Final Pot: t11961
Hero shows T :club: J :diamond: (a full house, Jacks full of Tens)
Its888 mucks Q :diamond: K :spade:
Hero wins t11961

Chati ei ole näha aga cheskisin riveri kuna just paningi ta selliste kaartide peale ala 9Q, QK, AQ, AK, AT, KT, QT jne. Riveril võin aga ei pruugi kaotada riverit T-x vastu ,AX vastu kaotan aga kui ta juhtub korraks bet/foldima riverit siis saan ekstra reade + ekstra valuet.

ranka
20.12.10, 00:00
Aa muidugi ka väiksemad paarid.

ranka
20.12.10, 00:08
15 mängijat järgi:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/opem1.jpg

Pildi laadimise aeg kukkus ka aveiks :(

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t150 - 7 players - View hand 1083836 (http://www.handconverter.com/hands/1083836)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

hotcocaEST (UTG+1): t32036 M = 11.24
Cranii (MP): t37799 M = 13.26
djtsha (CO): t13886 M = 4.87
BARCA77 (BTN): t13822 M = 4.85
aveiks (SB): t10071 M = 3.53
Hero (BB): t49692 M = 17.44
Its888 (UTG): t70405 M = 24.70

Pre Flop: (t2850) Hero is BB with J :diamond: A :heart:
5 folds, aveiks raises to t3600, Hero raises to t49542 all in, aveiks calls t6321 all in

Flop: (t20892) 4 :spade: 8 :heart: 3 :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t20892) 2 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: (t20892) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t20892
aveiks shows Q :diamond: Q :club: (a pair of Queens)
Hero shows J :diamond: A :heart: (a straight, Ace to Five)
Hero wins t20892

ranka
20.12.10, 00:13
Svenza langes:

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t150 - 7 players - View hand 1083845 (http://www.handconverter.com/hands/1083845)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

777KK (BB): t55288 M = 19.40
Tutanhamon1 (UTG): t42215 M = 14.81
Svenza (UTG+1): t16699 M = 5.86
LilBigKahuna (MP): t24454 M = 8.58
olemich (CO): t15822 M = 5.55
Faiv (BTN): t32497 M = 11.40
freetime909 (SB): t74963 M = 26.30

Pre Flop: (t2850)
1 fold, Svenza raises to t16549 all in, LilBigKahuna raises to t24304 all in, 4 folds

Flop: (t35948) T :club: 2 :club: K :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t35948) 8 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t35948) 7 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t35948
Svenza shows 9 :spade: A :spade: (high card Ace)
LilBigKahuna shows Q :club: Q :diamond: (a pair of Queens)
LilBigKahuna wins t35948

ranka
20.12.10, 00:19
Persse, veiko eest :)

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t150 - 6 players - View hand 1083857 (http://www.handconverter.com/hands/1083857)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

hotcocaEST (BTN): t31676 M = 11.73
Cranii (SB): t41910 M = 15.52
djtsha (BB): t18810 M = 6.97
BARCA77 (UTG): t13372 M = 4.95
Hero (MP): t62913 M = 23.30
Its888 (CO): t69381 M = 25.70

Pre Flop: (t2700) Hero is MP with Q :club: Q :diamond:
BARCA77 raises to t13222 all in, Hero calls t13222, 4 folds

Flop: (t29144) J :spade: A :club: 2 :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t29144) 7 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t29144) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t29144
BARCA77 shows A :spade: 5 :spade: (a pair of Aces)
Hero shows Q :club: Q :diamond: (a pair of Queens)
BARCA77 wins t29144

ranka
20.12.10, 00:40
Tutanhamon out ja olemich taas mängus

Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds + t200 - 6 players - View hand 1083902 (http://www.handconverter.com/hands/1083902)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

777KK (SB): t46638 M = 12.96
Tutanhamon1 (BB): t18040 M = 5.01
LilBigKahuna (UTG): t41003 M = 11.39
olemich (MP): t54947 M = 15.26
Faiv (CO): t28672 M = 7.96
freetime909 (BTN): t72638 M = 20.18

Pre Flop: (t3600)
4 folds, 777KK raises to t3200, Tutanhamon1 raises to t17840 all in, 777KK calls t14640

Flop: (t36880) 6 :spade: 2 :diamond: J :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t36880) A :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t36880) J :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t36880
777KK shows K :heart: T :spade: (a pair of Jacks)
Tutanhamon1 shows Q :heart: 7 :spade: (a pair of Jacks - lower kicker)
777KK wins t36880

Spewmonkey
20.12.10, 00:47
Ühel vennal on päris kaugele arenenud verbaalne kõhulahtisus.
Congratz Cashewoutenile!

ranka
20.12.10, 00:51
Finaallaud:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/opem2.jpg

ja esimene kukkuja oli:
Poker Stars €100+€9 No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds + t200 - 9 players - View hand 1083929 (http://www.handconverter.com/hands/1083929)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

olemich (MP1): t20418 M = 4.86
hotcocaEST (MP2): t40339 M = 9.60
Cranii (CO): t44115 M = 10.50
djtsha (BTN): t77058 M = 18.35
LilBigKahuna (SB): t22103 M = 5.26
777KK (BB): t90950 M = 21.65
freetime909 (UTG): t89238 M = 21.25
Hero (UTG+1): t56954 M = 13.56
Its888 (UTG+2): t58825 M = 14.01

Pre Flop: (t4200) Hero is UTG+1 with 5 :spade: K :heart:
3 folds, olemich raises to t4800, 1 fold, Cranii raises to t43915 all in, 3 folds, olemich calls t15418 all in

Flop: (t44636) T :diamond: 8 :spade: 3 :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t44636) T :heart: (2 players - 2 are all in)

River: (t44636) 9 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t44636
olemich shows A :spade: J :club: (a pair of Tens)
Cranii shows Q :club: Q :spade: (two pair, Queens and Tens)
Cranii wins t44636

Tigrano
20.12.10, 00:58
Edu foorumi poistele :)

Godspeed_EJ
20.12.10, 01:03
Olete kõik end ära peitnud jah? Andke siis palun tournament ID.

Tänud.

Mandre
20.12.10, 01:04
333098034

ranka
20.12.10, 01:11
Koverter jälle nussib:

PokerStars Game #54531257559: Tournament #333098034, €100+€9 EUR Hold'em No Limit - Level XXII (900/1800) - 2010/12/20 1:04:15 EET [2010/12/19 18:04:15 ET]
Table '333098034 5' 9-max Seat #2 is the button
Seat 2: hotcocaEST (42677 in chips)
Seat 3: Cranii (80616 in chips)
Seat 4: djtsha (67492 in chips)
Seat 5: LilBigKahuna (15553 in chips)
Seat 6: 777KK (80825 in chips)
Seat 7: freetime909 (93288 in chips)
Seat 8: ranka666 (65962 in chips)
Seat 9: Its888 (53587 in chips)
hotcocaEST: posts the ante 225
Cranii: posts the ante 225
djtsha: posts the ante 225
LilBigKahuna: posts the ante 225
777KK: posts the ante 225
freetime909: posts the ante 225
ranka666: posts the ante 225
Its888: posts the ante 225
Cranii: posts small blind 900
djtsha: posts big blind 1800
*** HOLE CARDS ***
Dealt to ranka666 [4d Td]
LilBigKahuna: folds
777KK: folds
freetime909: folds
hotcocaEST said, "priit, miks sina nii kaugele ei jõudnud ?"
ranka666: folds
Its888: raises 2168 to 3968
hotcocaEST: folds
Cranii: raises 5032 to 9000
djtsha: folds
hotcocaEST said, "jaaaa, aeganõudev värk"
Its888: raises 44362 to 53362 and is all-in
Cranii: calls 44362
*** FLOP *** [Tc Js Ts]
*** TURN *** [Tc Js Ts] [Th]
*** RIVER *** [Tc Js Ts Th] [Ad]
*** SHOW DOWN ***
Cranii: shows [Ah As] (a full house, Aces full of Tens)
Its888: shows [Qs Qh] (a full house, Tens full of Queens)
Its888 said, "aaaa"
Cranii collected 110324 from pot
Its888 finished the tournament in 8th place and received €350.00.
*** SUMMARY ***
Total pot 110324 | Rake 0
Board [Tc Js Ts Th Ad]
Seat 2: hotcocaEST (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: Cranii (small blind) showed [Ah As] and won (110324) with a full house, Aces full of Tens
Seat 4: djtsha (big blind) folded before Flop
Seat 5: LilBigKahuna folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: 777KK folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: freetime909 folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: ranka666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Its888 showed [Qs Qh] and lost with a full house, Tens full of Queens

PokerStars Game #54531338019: Tournament #333098034, €100+€9 EUR Hold'em No Limit - Level XXII (900/1800) - 2010/12/20 1:05:41 EET [2010/12/19 18:05:41 ET]
Table '333098034 5' 9-max Seat #3 is the button
Seat 2: hotcocaEST (42452 in chips)
Seat 3: Cranii (137353 in chips)
Seat 4: djtsha (65467 in chips)
Seat 5: LilBigKahuna (15328 in chips)
Seat 6: 777KK (80600 in chips)
Seat 7: freetime909 (93063 in chips)
Seat 8: ranka666 (65737 in chips)
hotcocaEST: posts the ante 225
Cranii: posts the ante 225
djtsha: posts the ante 225
LilBigKahuna: posts the ante 225
777KK: posts the ante 225
freetime909: posts the ante 225
ranka666: posts the ante 225
djtsha: posts small blind 900
LilBigKahuna: posts big blind 1800
*** HOLE CARDS ***
Dealt to ranka666 [5s 8d]
hotcocaEST said, "gg"
Cranii said, "yeah"
hotcocaEST said, "nh cran"
777KK: folds
freetime909 said, "(Y)"
Cranii said, "yep"
freetime909: raises 1800 to 3600
Cranii said, "ty"
ranka666: folds
hotcocaEST: folds
Cranii: calls 3600
djtsha: folds
LilBigKahuna: folds
*** FLOP *** [Ks Qh As]
freetime909: bets 7200
Cranii: calls 7200
*** TURN *** [Ks Qh As] [2d]
hotcocaEST said, "sa ei oska foldida"
freetime909: bets 5400
Cranii: calls 5400
*** RIVER *** [Ks Qh As 2d] [Kc]
freetime909: bets 7200
Cranii: calls 7200
*** SHOW DOWN ***
freetime909: shows [Ac Td] (two pair, Aces and Kings)
Cranii: shows [Qd Qc] (a full house, Queens full of Kings)
Cranii collected 51075 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 51075 | Rake 0
Board [Ks Qh As 2d Kc]
Seat 2: hotcocaEST folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: Cranii (button) showed [Qd Qc] and won (51075) with a full house, Queens full of Kings
Seat 4: djtsha (small blind) folded before Flop
Seat 5: LilBigKahuna (big blind) folded before Flop
Seat 6: 777KK folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: freetime909 showed [Ac Td] and lost with two pair, Aces and Kings
Seat 8: ranka666 folded before Flop (didn't bet)

7 left

ranka
20.12.10, 01:12
6 left:

PokerStars Game #54531645081: Tournament #333098034, €100+€9 EUR Hold'em No Limit - Level XXIII (1000/2000) - 2010/12/20 1:11:07 EET [2010/12/19 18:11:07 ET]
Table '333098034 5' 9-max Seat #2 is the button
Seat 2: hotcocaEST (38402 in chips)
Seat 3: Cranii (175328 in chips)
Seat 4: djtsha (71092 in chips)
Seat 5: LilBigKahuna (11278 in chips)
Seat 6: 777KK (76550 in chips)
Seat 7: freetime909 (60713 in chips)
Seat 8: ranka666 (66637 in chips)
hotcocaEST: posts the ante 250
Cranii: posts the ante 250
djtsha: posts the ante 250
LilBigKahuna: posts the ante 250
777KK: posts the ante 250
freetime909: posts the ante 250
ranka666: posts the ante 250
Cranii: posts small blind 1000
djtsha: posts big blind 2000
*** HOLE CARDS ***
Dealt to ranka666 [Kc 8d]
LilBigKahuna: raises 9028 to 11028 and is all-in
777KK: folds
freetime909: folds
ranka666: folds
hotcocaEST: folds
Cranii: folds
djtsha: calls 9028
Cranii said, "I got only haters, why so ((("
*** FLOP *** [Qd Js 2s]
*** TURN *** [Qd Js 2s] [7s]
*** RIVER *** [Qd Js 2s 7s] [6h]
hotcocaEST said, "gg"
*** SHOW DOWN ***
djtsha: shows [As Ah] (a pair of Aces)
LilBigKahuna: shows [Ad 6s] (a pair of Sixes)
djtsha collected 24806 from pot
LilBigKahuna finished the tournament in 7th place and received €425.00.
*** SUMMARY ***
Total pot 24806 | Rake 0
Board [Qd Js 2s 7s 6h]
Seat 2: hotcocaEST (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: Cranii (small blind) folded before Flop
Seat 4: djtsha (big blind) showed [As Ah] and won (24806) with a pair of Aces
Seat 5: LilBigKahuna showed [Ad 6s] and lost with a pair of Sixes
Seat 6: 777KK folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: freetime909 folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: ranka666 folded before Flop (didn't bet)

ranka
20.12.10, 01:47
Njaa out. T8 vs A8, algul pihta, siis splitti ja siis K3 vs A9 out. Ei tahtnud väiksemaks enam ennast lasta.

Muidug kõik bluffid läksid perse. Mängija kes, foldis 14/14 3betile siis leidis käe, QJ käega coca mõtles pikalt ja foldis (oleks ta vast shovenud), craii 3betis ja tagant allin. Fold.. gree jälle tükike läind. freetime 26/7 vend completesd SB, mul 96o ja raisen, saan otsa shove. Foldin, tal JJ.

Paha poiss.

hotcocacola
20.12.10, 02:56
Nats kripeldab.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1395.snc4/164765_1760522057034_1358540170_1934040_1555456_n. jpg

Tigrano
20.12.10, 02:58
Kahju, oleks hea meel olnud aga gg ranka ja hcc ;)

a1a2a3
20.12.10, 03:01
Ma tahan näha videooooo FT-st, eriti chat, millal ja kuhu sa paned? gg wp

hotcocacola
20.12.10, 03:24
Rääkisin ESTPAtrickuga. Tõenäoliselt teeme nii, et kuna ranka ja mina võtsime video linti, siis peale renderdamist ma seda veel ülesse ei pane, vaid saadan Rankale. Enne uut aastat võtavad nad mõlemad videod ette ning kommenteerivad häälega :)

Fakt on see, et video läheb ülesse ja sellest annan kindlasti teada =))

hotcocacola
20.12.10, 03:24
FT chat oli jah toores, kahjuks HU-d mängides ma väga ei jõudnud seda jälgida...lol

more info @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010/12/opem-main-event-2-koht.html

a1a2a3
20.12.10, 03:35
kk, I follow your blog since summer. Noh HU ajal midagi huvitavad ei olnud, kõik toetasid sind lol, why everyone hates me? lol, nvm great game, Runner-Up also Brag, kui jäi mingi 3 lauda ma lootsin et kohtume HU-s lol, revenge 4 summer

hotcocacola
20.12.10, 04:01
Heh, kui FT algas, siis mõtlesin: Cranii on ainuke, kellega HUsse ma jääda ei tahaks. Sama oli NLHE HUSNG evendil, kus lootsin sinuga mitte kohtuda :D.

gg wp

ESTPatrick
20.12.10, 05:52
Rääkisin ESTPAtrickuga. Tõenäoliselt teeme nii, et kuna ranka ja mina võtsime video linti, siis peale renderdamist ma seda veel ülesse ei pane, vaid saadan Rankale. Enne uut aastat võtavad nad mõlemad videod ette ning kommenteerivad häälega :)

Fakt on see, et video läheb ülesse ja sellest annan kindlasti teada =))

Kui ranka kinnitab, siis võtame 2 pilti ette ja kommenteerime mõlemat korraga, et põnevam oleks. Ja umbes stiilis nagu Juur ja Kivirähk eurovisiooni kommenteerivad. Viin, hapukurgid ja muud jupid kindlasti lähedusse, et jänu ei tuleks ega kõht tühjaks ei saaks

ranka
20.12.10, 05:56
Kahte pilti me nüüd küll ette ei võta. On üks video ja kõik. Kuna HCC pidas kauem vastu ning mul tuli päris palju nõmedusi sisse (ala msn/skype aknad avanesid suht delikaatse ja tundliku infoga, tuleb välja lõigata) siis tõenäoliselt läheb loozi hcc.

a1a2a3
20.12.10, 06:01
võtke coca video, aga pane oma karte video peale ranka, ma tahan näha, millega sa seal 3bettinud mind lol

ranka
20.12.10, 06:05
sind ma eriti ei 3betinudki kuna mul su üle oli sitt pos.

pastilaa
20.12.10, 11:39
GG boyz!

hotcocacola
20.12.10, 16:48
Ega minu pos parem polnud, vasakul agronoom cranii ja paremal ranka.
Kohe jõuan koju ja vaatan video üle, upin ylesse ning saadan rankale/patrickule.

a1a2a3
20.12.10, 18:28
mul 3 bet kogu tarna oli mingi 7-8% lol sick nittimine oli ju, mul vist 4b>3bet oli

ranka
20.12.10, 18:50
mul 3 bet kogu tarna oli mingi 7-8% lol sick nittimine oli ju, mul vist 4b>3bet oli

Lauas olid kolm nitti - sina ja siis freetimest paremal käel olev mängija, kes oli 11/7 vms. Su majaga call riveril oli lihtsalt vapustav QQ-ga AKQXK laual. Aga WP.

a1a2a3
20.12.10, 20:29
I don't think so, kas sa stack off seal vastu kolm barrels? Ma ei arva et seal midagi halvem callib. Stack size on ka mõjutanud, ning arvestades, et ma tundsin eddge ma ei tahaks riskida seal. Btw mul oli 25/22/7 aga võib olla see on natukene vale arvestades et see on kogu turna stats. Station olen ju, K high call FTW lol, kui coca näitas QQ mul oli "-.-" Anyone see this call any good arvestades action ning meie history?

No-Limit Hold'em Tournament, 1600/3200 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t313089)
Hero (SB) (t186911)

Hero's M: 38.94

Preflop: Hero is SB with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
Hero bets t4800, BB raises t11035, Hero calls t7835

Flop: (t28470) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB bets t18055, Hero calls t18055

Turn: (t64580) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t64580) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
BB bets t41311, Hero calls t41311

Total pot: t147202

Results:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, sevens).
BB had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, Queens and sevens).
Outcome: BB won t148002

ESTPatrick
20.12.10, 20:37
KJ0 OOP preflop call, oi jummel kui kaotav mäng see on

hotcocacola
20.12.10, 20:43
Sain cranii mängust palju aru:
Riveril väike vbet= tugev käsi, millega võtab kindlasti valuet.
Riveri suur 3/4 bet...see oli mystika. Ta tegi 2-3x seda ja ma ei suutnud callida. Peale matshi arvasin, et see võis olla 100% bluff.

HU alguses hakkasime üksteist 3bettima, aga härra adjustis minu vastu ja teadis, et omab edget HUSNGs (mis MTT lõppfaas siiski on). Callis kõik mu BTN raised tuimalt maha ja üritas mängida postflopis üle...:D

hotcocacola
20.12.10, 20:50
Ranka, see oli see käsi mis mind huvitas.


Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t500.00/t1000.00 Blinds - 9 players - View hand 1085807 (http://www.handconverter.com/hands/1085807)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Nevergivveup (UTG+2): t12793.00 12.79 BBs
Hero (MP1): t29900.00 29.90 BBs
Cranii (MP2): t36249.00 36.25 BBs
djtsha (CO): t19136.00 19.14 BBs
BARCA77 (BTN): t12509.00 12.51 BBs
DeliverMeAAA (SB): t11161.00 11.16 BBs
aveiks (BB): t12696.00 12.70 BBs
ranka666 (UTG): t38987.00 38.99 BBs
Its888 (UTG+1): t54280.00 54.28 BBs

Pre Flop: (t1500) Hero is MP1 with Q :club: A :club:
ranka666 raises to t2000, 2 folds, Hero raises to t4600, 5 folds, ranka666 raises to t13000, 1 fold

Final Pot: t10700
ranka666 wins t11825.00
(Rake: t-1125)

ranka
20.12.10, 20:50
Selles QQ suures potis callib sind maha any king, AQ, mõni äss, väiksmead majad jne. Tõenäoliselt ta kas vbetib või bluffib ning vbeti rangest oled pikalt ees. Preflop call oli ka pask. Too käsi vist üldse freetime vastu oli?

hotcocacola
20.12.10, 20:53
Cranii QQ fuller oli jah freetimei vastu.

Hetkel uurin HEMi HH-d ja õnneks freetimei flat tegi asja kergeks ja sain foldida. Kui freetime oleks vahepealt foldinud, mis oleks olnud kõige parem move?



Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t1200.00/t2400.00 Blinds - 6 players - View hand 1085813 (http://www.handconverter.com/hands/1085813)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t88954.00 37.06 BBs
Cranii (UTG): t162058.00 67.52 BBs
djtsha (MP): t84520.00 35.22 BBs
777KK (CO): t67700.00 28.21 BBs
freetime909 (BTN): t37181.00 15.49 BBs
ranka666 (SB): t59587.00 24.83 BBs

Pre Flop: (t3600) Hero is BB with Q :club: A :heart:
Cranii raises to t5255, djtsha raises to t12000, 1 fold, freetime909 calls t12000, 3 folds

Flop: (t32855) 7 :heart: 9 :club: 5 :spade: (2 players)
djtsha bets t33961.00, freetime909 calls t25181 all in

Turn: (t83217) 9 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t83217) 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t83217
djtsha shows K :diamond: A :spade:
freetime909 shows 6 :diamond: 6 :club:
freetime909 wins t84417.00
(Rake: t-1500)

hotcocacola
20.12.10, 21:00
Üks huvitav käsi veel.
Mida teha turnil, kas raise to 4000 or shove?
Trükkisin 4k valmis, kuid mõtlesin ümber, kuna ta on haige station ning shove tundub kindlasti fishisem ja loosem lüke kui raise.

PS! Eelnevalt oli ta limpinud samast positsioonist (eelmine ring) JQo-ga

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t250.00/t500.00 Blinds - 9 players - View hand 1085820 (http://www.handconverter.com/hands/1085820)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BARCA77 (UTG): t19589.00 39.18 BBs
karol stala (UTG+1): t42232.00 84.46 BBs
No Option Mr (UTG+2): t15012.00 30.02 BBs
Svenza (MP1): t17008.00 34.02 BBs
olemich (MP2): t43679.00 87.36 BBs
Tutanhamon1 (CO): t16247.00 32.49 BBs
Its888 (BTN): t34285.00 68.57 BBs
Klapacius50 (SB): t7492.00 14.98 BBs
Hero (BB): t12682.00 25.36 BBs

Pre Flop: (t750) Hero is BB with 7 :heart: J :club:
1 fold, karol stala calls t500, 6 folds, Hero checks

Flop: (t1250) 3 :spade: J :heart: 9 :diamond: (2 players)
Hero checks, karol stala bets t1500.00, Hero calls t1500

Turn: (t4250) 7 :club: (2 players)
Hero checks, karol stala bets t1500.00, Hero raises to t10622, karol stala calls t9122

River: (t25494) 5 :heart: (2 players)

Final Pot: t25494
karol stala shows 8 :heart: 8 :spade:
Hero shows 7 :heart: J :club:
Hero wins t26034.00
(Rake: t-540)

a1a2a3
21.12.10, 00:05
KJ0 OOP preflop call, oi jummel kui kaotav mäng see on

lol? u rly fold KJo in HU?

http://img254.imageshack.us/img254/4876/1z4aejn.jpg (http://img254.imageshack.us/i/1z4aejn.jpg/)

2 coca,
Sain cranii mängust palju aru:
Riveril väike vbet= tugev käsi, millega võtab kindlasti valuet.
Riveri suur 3/4 bet...see oli mystika. Ta tegi 2-3x seda ja ma ei suutnud callida. Peale matshi arvasin, et see võis olla 100% bluff.


Mul ise oli huvitav mis sa mõtled sellest

2 ranka, kui ta annab 4 bet pre siis sa ikka stack off QQ-ga?

ranka
21.12.10, 00:34
Muidugi, see oli ju lauas kõige dongim mängija.

a1a2a3
21.12.10, 00:40
postflop>preflop

isegi 70 v 30 not good

ranka
21.12.10, 00:45
Kui nii siis nii. Sellist teooriat HU profi poolt ei oleks eriti oodanud. Räägid nagu viimne full ring rakeback nit.

tafka31
21.12.10, 00:48
Kõik need, kes võitsid sellise OPEM turniiri, millele toimub analoogne võistlus ka live-pokkeri Eesti meistrivõistlustel, teenisid lisaks meistritiitlile ka antud live-turniiri tasuta pääsme


Tarvi saatis eelnevalt maili, kus ta ütles, et sellist asja ei ole.

Any comments?

hotcocacola
21.12.10, 00:56
Peab olema, seda kinnitavad mitmed erinevad saidid. Maybe teeb selle hoopis Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon välja :)?

a1a2a3
21.12.10, 00:56
Kui nii siis nii. Sellist teooriat HU profi poolt ei oleks eriti oodanud. Räägid nagu viimne full ring rakeback nit.

mis teooria sulle ei meeldi? et postflop>preflop?

Või et panna kogu stack(good stack) riski paremal juhul 70 v 30? Kui ma mängiks HU siis muidugi 70 v 30 on uber +EV, aga MTT-s ei ole. QQ on võimalik hästi mängida postflop.

hotcocacola
21.12.10, 00:57
http://www.all-linn.ee/2010/12/online-pokkeri-eesti-meistriks-tuli-%E2%80%9Ccranii%E2%80%9D-uldrankingu-voitis-%E2%80%9Ccashewouten%E2%80%9D/

Järgmine Eesti pokkerimängijate mõõduvõtmine toimub juba uue aasta alguses Eesti live-pokkeri meistrivõistlustel. Kõik need, kes võitsid sellise OPEM turniiri, millele toimub analoogne võistlus ka live-pokkeri Eesti meistrivõistlustel, teenisid lisaks meistritiitlile ka antud live-turniiri tasuta pääsme.

Tarvi
21.12.10, 00:58
Tarvi saatis eelnevalt maili, kus ta ütles, et sellist asja ei ole.

Any comments?

PokerStarsi kliendituge pole sellest informeeritud. Uurin homme.
Vabandan juba ette ära. Piinlik.

hotcocacola
21.12.10, 01:00
Kirjutasin sellest Pokernewsi foorumisse ka @ http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic4020/21.htm#124780

kivisaba
21.12.10, 05:40
wp Cranii hea näha sind tegusid tegemas jälle kokku saame siis tähistame

tsh
21.12.10, 11:21
Cranii QQ fuller oli jah freetimei vastu.

Hetkel uurin HEMi HH-d ja õnneks freetimei flat tegi asja kergeks ja sain foldida. Kui freetime oleks vahepealt foldinud, mis oleks olnud kõige parem move?



Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t1200.00/t2400.00 Blinds - 6 players - View hand 1085813 (http://www.handconverter.com/hands/1085813)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t88954.00 37.06 BBs
Cranii (UTG): t162058.00 67.52 BBs
djtsha (MP): t84520.00 35.22 BBs
777KK (CO): t67700.00 28.21 BBs
freetime909 (BTN): t37181.00 15.49 BBs
ranka666 (SB): t59587.00 24.83 BBs

Pre Flop: (t3600) Hero is BB with Q :club: A :heart:
Cranii raises to t5255, djtsha raises to t12000, 1 fold, freetime909 calls t12000, 3 folds

Flop: (t32855) 7 :heart: 9 :club: 5 :spade: (2 players)
djtsha bets t33961.00, freetime909 calls t25181 all in

Turn: (t83217) 9 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t83217) 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t83217
djtsha shows K :diamond: A :spade:
freetime909 shows 6 :diamond: 6 :club:
freetime909 wins t84417.00
(Rake: t-1500)

Kui freetime ei oleks flattinud ja sa oleks 4bettinud siis mu jaoks oleks see veel hullem spot olnud, ei saa seal sind eriti muu peale kui QQ+ AK panna ning 40/60 selle range vastu.

Ilma freetime flatita sa peaksid mind seal suht tugeva range peale panema, sest 3bettisin UTG openit, samas carnii avas sealtki üsna loosilt ja ma oleks teda 3bettinud vähemalt AQ+, TT+. Kui sa nüüd kogu selle asja kokku paned, siis AQ'ga oleks vist päris hea 4bettida ja foldida 5betile? Igastahes marginaalne spot nii või naa.

freetime overcall oli väga haige ja ootamatu samas olin suur osa turnast taga koos mänginud ja ta oli üsna spewy.

Enne floppi oli juba plaan pushida igat boordi, sest pot nii suur kuna ei taha lasta tal bluffida ja sundida võibolla hetkel paremat kätt maha panna (kui tal väike võimalus, et AT+ vms käes), kuigi suured PP'd tunduvad rohkem tõenäolised ja väga marginaalne või isegi spewy mäng. kui 66 nägin oli ikka wtf :D
Flopist muidugi õige call

Mis te minu olukorras oleks teinud, c/f, puke & find a better spot?

heiki
21.12.10, 11:25
Siiski-siiski. ETPFi ja PokerStarsi kokkuleppel saavad live piletid võitjad nendelt OPEM turniiridelt, millel on lives sarnane turna olemas. Ehk siis järgmised viis mängijat järgmistele turnadele:

OPEM #11 - Cranii - €300 Main Event (21.01)
OPEM #10 - Punapea AA - €50 Ladies Event (16.01)
OPEM #9 - Cashewouten - €150 Pot Limit Omaha (18.01)
OPEM #5 - Kavboi - €150 H.O.R.S.E (15.01)
OPEM #3 - tafka31 - €150 NLHE Heads-Up (20.01)

Võitjatega võetakse ka otse ühendust, et täpsustada detailid ja leppida kokku võistlussärgi number.

Tarvi
21.12.10, 11:44
No siis on sellele vastus olemas. Vabandan, et ma õiget infot ei osanud anda

a1a2a3
21.12.10, 11:56
2 tsh 3bet ai pf no more options

tafka31
21.12.10, 12:49
No siis on sellele vastus olemas. Vabandan, et ma õiget infot ei osanud anda

np...hea, et ikka nii pidi välja kukkus!!!

tsh
21.12.10, 13:21
2 tsh 3bet ai pf no more options

Miks sa arvad, et ma peaks seal 67BBga istuvale utg openile 35BB sisse shovema?

20BB stackiga oleks väga bueno ja nobrainer aga 35Bb'ga tundub liiga spewy. freetime 66'test oleks tõenäoliselt lahti saanud aga paremad käed oleks üle tõstnud ja mul oleks olnud kerge panna need eelmainitud QQ+,AK peale ning peale mõningast ägisemist oleks ehk isegi foldinud. yeaaah im a nit 8=)

a1a2a3
21.12.10, 17:32
ouch, valesti vaatasin stack size, my bad.

ranka
22.12.10, 19:42
Anthonyle tuli kiri, et ta ei võitnudki EPT Snowfesti paketti ja vaadates tabelit: http://www.pokerstars.ee/opem/rankings/

Edastasin kirja vastavatele inimestele, et see jama saaks likvideeritud ja annan teada kuidas asi laheneb. Minu jaoks on siin ainult väga kitsad lahendused:
a) kui juhtub, et need punktid tabelis on õiged siis peab PokerStars või kes iganes paketi kompenseerima, kuna terve nädal oli nii edetabelit reklaamitud ja sellest sõltus ka mängijate strateegia
b) kui juhtub, et tabel on õige siis PokerStars peab ennast hakkama parandama, sest minu jaoks oli terve OPEM seeria suur fail. Läbikukkunud struktuurid, klienditugi ei teadnud ei punktidest, ei live auhindadest mitte midagi ja nüüd see prohmakas.

Spewmonkey
22.12.10, 19:52
"Eesti meistrivõistluste liidrite edetabelit uuendatakse iga päev. " Kas seda tehti üldse kordagi?
.EE osakond annab endast jätkuvalt parima, et endist .comi loodud laitmatut mainet maha teha.

ranka
22.12.10, 19:54
Seda uuendas Heiki exceli tabelis. Enne viimast eventi käis meilt kui ka PN'ilt läbi, et pm. olemich peab jõudma top4, et võita pakett. Sinna ta kahjuks ei jõudnud.

Tigrano
22.12.10, 20:06
Väga hull olukord ikka, loodab, et asi saab mõistliku lahenduse.

Spewmonkey
22.12.10, 20:08
Selge, mõtlesin, et see exceli fail oli su enda panus. Eeldatavasti starsi tabeli koostaja suutis lihtsalt selle NB! osa hi-rolleri puhul kahe silma vahele jätta, aga loodetavasti tehakse parandused kärmelt ära.

ranka
22.12.10, 20:56
Jup viga peaks olema h-rolleri eventis ja sain aru, et vastus tuleb kahe tunni jooksul. PokerStarsis on OPEM'i osas väga suur infosulg.

Tarvi
23.12.10, 18:00
Tegemist oli tehnilise veaga meie süsteemis ning võttis aega, enne kui probleemi üles leidsime. Vabandame siiralt selle eest ning võtame asjaosalistega isiklikult ühendust.

Edetabel koduleheküljel uuendatakse nii pea, kui võimalik.

ranka
23.12.10, 18:19
Loodan, et selliseid vigu enam ei kordu ja edaspidi PokerStars suhtub taolistesse üritustesse natuke rohkem motiveeritumalt ning kriitilisemalt. Isiklikult olin väga-väga ärritunud toole viima "apsu" peale. Too õhtu kui Anthony sai kirja ja võttis minuga ühendust siis hakkasid käed vihast värisema. Lootsin tunduvalt kvaliteetsemat korraldust ja suuremat motiveeritust.

See on siis halb aga oli ka väga palju head. Turniirid toimusid õigel ajal, lõpuks saadi struktuurid korda ning põhiturniir oli enam kui nauditav. Samuti turniiride tehnilised lahendused on Teil väga head - HORSE ja Heads-Up. Paljudes teistes tubades ei ole üleüldse võimalik HU mänge teha või on siis nõmedad piirangud, et ala saavad mängima kas 8, 16, 32 jne. mängijaid või/ja payout struktuurid on "rigged". Lisaks veel PokerStarsi klienditoe töötaja meie foorumis kuulamas, mida mängijad tahavad.

Seega võtaks asja kokku nii:
a) Korralduslik pool oli väga hea, v.a. esimeste turniiride struktuurid. Aga siinkohal ei ole süüdi ainult (või ei ole üldse) PokerStars vaid meie (ETPF'i) tegemata töö.
b) Klienditoes oli infopuudus ja seda ma ei oska öelda, kuidas too tekkis. Selle ma uurin välja, et järgmine kord sellist jama ei toimuks.
c) press ja reklaam olid kuidagi väga "kauged", sest tean mängijaid, kes said opem'ist teada või jõudis alles kohale väga hilja. See ei ole ka PokerStarsi süü.

PS! See on minu enda arvamus, mitte ETPF arvamus ja sinu vastu ei ole midagi Tarvi.

Tarvi
23.12.10, 18:25
Loodan, et selliseid vigu enam ei kordu ja edaspidi PokerStars suhtub taolistesse üritustesse natuke rohkem motiveeritumalt ning kriitilisemalt. Isiklikult olin väga-väga ärritunud toole viima "apsu" peale. Too õhtu kui Anthony sai kirja ja võttis minuga ühendust siis hakkasid käed vihast värisema. Lootsin tunduvalt kvaliteetsemat korraldust ja suuremat motiveeritust.

See on siis halb aga oli ka väga palju head. Turniirid toimusid õigel ajal, lõpuks saadi struktuurid korda ning põhiturniir oli enam kui nauditav. Samuti turniiride tehnilised lahendused on Teil väga head - HORSE ja Heads-Up. Paljudes teistes tubades ei ole üleüldse võimalik HU mänge teha või on siis nõmedad piirangud, et ala saavad mängima kas 8, 16, 32 jne. mängijaid või/ja payout struktuurid on "rigged". Lisaks veel PokerStarsi klienditoe töötaja meie foorumis kuulamas, mida mängijad tahavad.

Seega võtaks asja kokku nii:
a) Korralduslik pool oli väga hea, v.a. esimeste turniiride struktuurid. Aga siinkohal ei ole süüdi ainult (või ei ole üldse) PokerStars vaid meie (ETPF'i) tegemata töö.
b) Klienditoes oli infopuudus ja seda ma ei oska öelda, kuidas too tekkis. Selle ma uurin välja, et järgmine kord sellist jama ei toimuks.
c) press ja reklaam olid kuidagi väga "kauged", sest tean mängijaid, kes said opem'ist teada või jõudis alles kohale väga hilja. See ei ole ka PokerStarsi süü.

PS! See on minu enda arvamus, mitte ETPF arvamus ja sinu vastu ei ole midagi Tarvi.

Täiesti õigustatud kommentaarid & konstruktiivne tagasiside on hea. Nõustun, et kõik ei läinud kõige paremini ning meil on sellest palju õppida. Klienditoe poolelt võin öelda, et andsime endast kõik, et võimalikult palju informatsiooni saada ning mängijate tagasisidet korraldajatele edastada.

Eesmärk on järgmine kord siis paremini.