PDA

View Full Version : Nl200 KTo



mahe
20.11.10, 18:01
vastane regular 22/18, fold to 3bet: 49%, fold to cbet: 35% 581kätt

Cassava Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1036158 (http://www.handconverter.com/hands/1036158)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $220.05
BTN: $72.35
SB: $358.55
Hero (BB): $200.00
UTG: $258.80

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with T :diamond: K :heart:
UTG raises to $6, 1 fold, BTN calls $6, 1 fold, Hero raises to $25, UTG calls $19, 1 fold

Flop: ($57.00) 4 :diamond: 2 :diamond: Q :diamond: (2 players)
Hero bets $32, UTG calls $32

Turn: ($121.00) J :club: (2 players)
Hero ???

Blackbirds
20.11.10, 20:06
Turnis ta ei foldi midagi minu arust. Flopis ma betiks kas vähem või ei betiks üldse muidu. Ei pea nii palju tegema.

ranka
21.11.10, 12:54
Üliraske koht IMO aga check-fold vist tõesti tundub parem.

MeelisV
21.11.10, 15:25
Üliraske koht IMO aga check-fold vist tõesti tundub parem.

What about bet 1/2 pot ja fold to raise? Ja kui calli saad, siis vastavalt riverile?

sixmax
21.11.10, 15:54
I prolly check-fold. Bettimine on lihtsalt lootmine, et tal on A:diamond:K või TT ja meil on T blocker. Kui turn tahaks shoveda, oleks vb suurema flop betiga ette valmistanud.

Ei mõista preflop 3beti ka. Statside järgi ei foldi vastane palju 3bettidele ja käsi on üldse halb, et seal squeezeda. Oleks sul siis mingi A5s või 86s... aga KTo? :S This isn't TV poker!

PokerDevil
22.11.10, 11:16
+1 sixman-ile. Viga/probleem ei ole flopis ega turnis vaid pre-flop 3betis, IMO.

krayzie
22.11.10, 11:42
ma shoveks, meil ju ainult umbes psb alles. kui ta 3bette ja cbette ei austa võib tal igasugust random trashi veel ranges olla mis üle ühe barreli ei kannata + isegi herocall range vastu peaks meil hea equity olema.

aga jah, preflop ma foldiks lihtsalt.

ranka
22.11.10, 15:28
ma shoveks, meil ju ainult umbes psb alles. kui ta 3bette ja cbette ei austa võib tal igasugust random trashi veel ranges olla mis üle ühe barreli ei kannata + isegi herocall range vastu peaks meil hea equity olema.

aga jah, preflop ma foldiks lihtsalt.

Meil ainult hero-call range vastu ongi ju hea equity ja seda hero-calling range me foldimegi ainult välja. ja kui ta ei julgenud AdX tüüpi kätega floppi shoveda siis nüüd sai ta paari/combo draw lisaks.

KraindOnMaind
22.11.10, 16:46
Kui ma mõtlen standard regi peale, siis mina eeldaks tavaliselt nende cold call rangeks AQ+ ja enamasti mingi middle pair+, mõni retard callib ka 100%-lt any pp-ga sest obv nad hitivad alati. Kui nüüd konkreetselt käest rääkida, siis peaks turni imo shovema, eriti võttes arvesse 3 bet suurust, mis peaks tunduma villainile palju strongim antud spotis, ning kui tal just AKdd JJ või QQ pole (võimalik on ka muud setid though, aga ma eeldan et nendega ta siiski ei overcalli nii suurt 3-betti), siis peaks ta seal foldima, AdQx oleks juba suht gamble call tema poolt, aga tavaliselt klikitakse siiski ka seal call ära. Ehk siis tegelikult näib villaini play sellise floatina, mida näeb iga päev miljon korda.
Ehk antud juhul tuleks mängida selle peale, et su 3-bet on preflop kuidagi väga strong, kui oleks normal size 3bet, siis ma checkiks floppi ja floatiks. Üldiselt soovitan foldida selline käsi antud positsioonis, 49% fold to 3b ei ole imo selleks piisav et seal leveldada.

krayzie
22.11.10, 19:11
Meil ainult hero-call range vastu ongi ju hea equity ja seda hero-calling range me foldimegi ainult välja.

ja teenime hunniku dead money. super töö meie poolt.

ranka
22.11.10, 19:23
ja teenime hunniku dead money. super töö meie poolt.

Ma algul tahtsin ka shoveda aga siis konstrueerisin miski range, mis umbes oleks nii (calling range): JJ-TT,AQs-AJs,KJs+,QJs,AQo-AJo,KJo+,QJo. Selle vastu on meil 27% equityt aga ma ei pannud range AdX käsi, samuti ranges on näiteks ThTc, mille ta nüüd peaks foldima. QQ+ exludesin täielikult. QQ tõesti ei ole aga KK-AA võib miski ajast olla.

Ütleme kui me checkiks ja ta shoveb siis meil on vaja 35% equityt siis tundub mulle, et meil seda mitte kuidagi ei ole. Siis jäävad variandid shove või check-fold. Shovega foldime miskit nänni ära aga ma ei suuda mõelda kui palju.

Kolmandaks tal võib endal olla näiteks JdTx, Jd9x või 9dJx, mis iganes ja need langetava meie equityt ning ma rangesse ei pannud mitte ühtegi masti, mis võib tal siin küll olla. Seega minu jaoks suht clear check-fold.

krayzie
22.11.10, 21:45
dno, imo võib väga vabalt villaini ranges olla random sitta mis igaks juhuks turni vaatab (jah, paljud regularid on halvad ja antud juhul villain vähemalt preflop ja flop suur foldija ei paista olevat). Ma ei imesta kui antud käes sellised monsterid nagu 66, A:club:4:club: või A:heart:5:heart: vastu vaataks + mingi muu awful oop float.

ranka
22.11.10, 22:02
dno, imo võib väga vabalt villaini ranges olla random sitta mis igaks juhuks turni vaatab (jah, paljud regularid on halvad ja antud juhul villain vähemalt preflop ja flop suur foldija ei paista olevat). Ma ei imesta kui antud käes sellised monsterid nagu 66, A:club:4:club: või A:heart:5:heart: vastu vaataks + mingi muu awful oop float.

Jah ma nõustun aga kas sa tõesti arvad, et see on siis nii suur +EV shove? Ma pigem ma arvaks, et isegi kui shove on kasumlik siis on ta break-even'ist (0EV mängust) natuke suurem. fold on jällegi 0EV.

krayzie
22.11.10, 23:30
Teab mis suurt EV eelist sealt tõesti ei leia aga calli puhul vähemalt saaksime notetud kui spewmonkey ning edaspidi herocallitaks meid suurtes pottides kindlasti lightimalt....

variatsioon
22.11.10, 23:37
keegi viitsiks ehk villani flop calling range kirja panna?

ranka
23.11.10, 13:29
Teab mis suurt EV eelist sealt tõesti ei leia aga calli puhul vähemalt saaksime notetud kui spewmonkey ning edaspidi herocallitaks meid suurtes pottides kindlasti lightimalt....

IMO non heads-up ja low level mängudes, kus regularid muutuvad ja mass-multitablevad on sinu "real game" image suht mõttetu. Ma mõtlen, et mängijad loovad sinust reeglina pildi PT3 vikerkaare värvilise statistika põhjal, mitte kas sa hero-callisid või tegid suure bluffi. Isegi kui notead ei oska nad õigesti adjustida või sina hakkad "üleadjustima". Ainus, mis me saame on tema kohta infot, et kas ta foldib/callib ja kui callib siis millega.

Minu jaoks liiga marginaalne situatsioon ja liiga kallis sellist infot osta. Shove tunduks hea kui teame, et vastane juba callib lightilt aga seda infi äi ole.

PS! checkides võime ka infot saada.

ranka
23.11.10, 13:30
keegi viitsiks ehk villani flop calling range kirja panna?

Ma ei viitsi. Ma eile konstueerisin juba teistkorda uue range ning pm. ma postituses ütlesin ära, et mis käed tal turnil olla võivad (mis callivad/foldivad).

tolmuahv
23.11.10, 15:06
Ma ei shoveks siin, vaid betiks ca. $105. Kui minu vastu siin hero shoveks, siis tahan callida, kuna hero on tihti draw peal ja üritab potist välja ajada mind. Kui vastane teeb minu silmis committing 2nd barrel beti, siis ma enam masti tõmmata ei taha ja igasuguse AQ tüüpi käega hakkaks ka mõtlema, et vastane paistab pigem oma kätt draw vastu kaitsvat ja paneb mind kallilt draw'd ostma.

Committing 2nd barreli vastu peaksime saama foldima ruutuga AK, 55-TT jms sodi. Check-fold on minu arvates siin liiga weak. Kui sellistes spottides kergelt alla anda, siis on meie vastu IP floatimine üsna kasumlik tegevus.

Kui me siin checkime, siis villainil puudub võimalus teha suur viga. Kui ta betib, siis me foldime nii bluffi kui made handi vastu (vea teeme meie), kui ta checkib ja me riveril ruututa rida ei hiti, siis võimaldame villainil uuesti bluffida või minna SD-le ja võita A-high tüüpi käega suur pott. Sellepärast betiks ja annaks villainile võimaluse teha suur viga (s.t. foldida).

KraindOnMaind
25.11.10, 21:15
ma tõesti ei kujuta ette kuidas regular seal calliks pre J9o-QJo ja isegi kui meil on calling range olemas, siis tuleks mõelda ka seda kuidas hero käsi vastasele paistab... muidugi kui tal on turnitud 2 pair, siis ta ei foldi, aga ma ei kujuta küll ette et keegi seal lihtsalt top pairiga calliks

ESTPatrick
27.11.10, 00:13
ma tõesti ei kujuta ette kuidas regular seal calliks pre J9o-QJo ja isegi kui meil on calling range olemas, siis tuleks mõelda ka seda kuidas hero käsi vastasele paistab... muidugi kui tal on turnitud 2 pair, siis ta ei foldi, aga ma ei kujuta küll ette et keegi seal lihtsalt top pairiga calliks

AQ ma küll ei foldiks, QK ruutuga ka suht raske foldida