PDA

View Full Version : NL25 regiga HU AK pf AI



con
21.11.10, 00:12
niisiis suht standard situatsioon.


Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 3 players - View hand 1036645 (http://www.handconverter.com/hands/1036645)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $25.35
BTN: $13.68
Hero (SB): $25.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K :heart: A :heart:
1 fold, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero raises to $5.20, BB raises to $15.50, Hero raises to $25 all in, BB calls $9.50
[/color]


pooltargumendid AI minemiseks:

1.Hu's on AK väga nuts
2.antud juhul oli 5$ mul potis 4betina mis andis mulle 60:40 potoddsid
3.arvestaks ka seda, et suited, mis annab ak vastu 5% lisa equilitit

vastu:

1. vastane nitreg
2. minu nit image


vastane 1bb/100 reg, täielik bumhunter, enamasti fishidega HU, seega hu peaks jagama(mis küll winrates ei kajastu)
fr statsid 15/11, 3bet 5
kas keegi usub, et FR nitreg läheks AI AQ/AJ mu vastu?


küsimus 2: kas AK pf AI HU olles tavalise(12/10 3bet 3) nitregi vastu saab olla +ev? HU mehed ütlevad, et obv jh aga FR niti mõtlemine on veits teine

Ahangama
21.11.10, 00:28
15/11 ei ole nii nitregi midagi ja 3bet 5 päris suur, mille vastu AK väga hea käsi ja meile flipp kindlasti. Sinu nit image räägib ikka sinu kasuks :)
Mina flippan siin, näeb ka AQ ja 1bb venna vastu ka muud metat vahel :)

pastilaa
21.11.10, 10:58
BvB AK aruharva foldin. Aga ise vaatan siin alati ka venna resteali %. Kui rohkem käsi kah venna vastu. 3bet 5% juures võib vend olla tegelikult suhteliselt tight blindidelt ja loose 3bettija btnilt. Või vastupidi jne. Kui väga tight restealija, siis kui IP oleks - calliks.

ranka
21.11.10, 21:36
15/11 ei ole nii nitregi midagi ja 3bet 5 päris suur, mille vastu AK väga hea käsi ja meile flipp kindlasti. Sinu nit image räägib ikka sinu kasuks :)
Mina flippan siin, näeb ka AQ ja 1bb venna vastu ka muud metat vahel :)

Fullringis olev 15/11 kannikatega vend ei ole 3-handedis 15/11 vaid pigem miski 30/20 või priskemgi. Standard ja hästi mngitud.

Keiss
22.11.10, 07:04
küsimus minu arust pigem selles, kas tahad variatsiooni suureks ajada. Kui jah siis nupud sisse ja mitte ainult 3 handedis vaid alati sb vs bb igal pool sellise käega kui 100bb deep. Ei usu, et ta sulle AQ-ga vastaks nii aga tavaliselt flippad või kui tiltab siis pole vahet.

Pahvak
22.11.10, 10:54
küsimus minu arust pigem selles, kas tahad variatsiooni suureks ajada. Kui jah siis nupud sisse ja mitte ainult 3 handedis vaid alati sb vs bb igal pool sellise käega kui 100bb deep. Ei usu, et ta sulle AQ-ga vastaks nii aga tavaliselt flippad või kui tiltab siis pole vahet.

:confused:

See on kõige müstilisem väide mu arust. Kui suureks seda variatsiooni sinu arust ajada saab? Kõige suurem on variatsioon siis kui sa saad 50% equityt ja alla selle on juba -EV (kui pole surnud raha ja on HU pot). Küsimus EI OLE selles, kas me tahame variatsiooni suureks ajada, vaid kas mäng teenib kasumit või mitte.

nomerlot
22.11.10, 11:17
3handed mängus ja BvB, need üldstatsid ju suurt ei tähenda, AKs on ju igati hää käsi PF stäki sissesaamisek. Kui AJs oleks teemaks, siis saaks arutada, kas on liiga õhuke. Või kuidas?

ranka
22.11.10, 18:32
küsimus minu arust pigem selles, kas tahad variatsiooni suureks ajada. Kui jah siis nupud sisse ja mitte ainult 3 handedis vaid alati sb vs bb igal pool sellise käega kui 100bb deep. Ei usu, et ta sulle AQ-ga vastaks nii aga tavaliselt flippad või kui tiltab siis pole vahet.

3handed/HU mängus AK-ga PF all-in minemine on väga kaugel flipist. Ma ütleks, et isegi parem käsi kui AA, sest tal blockeri effect ässade/kunnide vastu. Ässadega võrreldes on sul suurem tõenäosus, et vastasel on väiksem domineeritud äss. Isegi AQ on HU-s flipist väga kaugel olev käsi.

Keiss
22.11.10, 21:19
Ma ei saa aru sellisest mõttekäigust, et kui näeme, et vend surub meid allini poole siis AK on parem kui AA ja muudkui lähme aga allini suurima rõõmuga. Selles mõttes, et miks see nit peaks meid nii hirmsalt suruma Ax käega? Pigem on tal ikka mingi paar ning mina seal FULL RINGI regi vastu ei taha elu eest flippama minna. Sest tal ilmselt ikkagi suur paar seal. Selle pärast räägingi variatsiooni kõrgele ajamisest. Aga noh kui 100 buy-ini selja taga siis muidugi. Kui oleks 6maxi reg siis teine teema.

ranka
22.11.10, 22:18
Ma ei saa aru sellisest mõttekäigust, et kui näeme, et vend surub meid allini poole siis AK on parem kui AA ja muudkui lähme aga allini suurima rõõmuga. Selles mõttes, et miks see nit peaks meid nii hirmsalt suruma Ax käega? Pigem on tal ikka mingi paar ning mina seal FULL RINGI regi vastu ei taha elu eest flippama minna. Sest tal ilmselt ikkagi suur paar seal. Selle pärast räägingi variatsiooni kõrgele ajamisest. Aga noh kui 100 buy-ini selja taga siis muidugi. Kui oleks 6maxi reg siis teine teema.

3handed mängus AK ei ole flip! Umbes sama tugev käsi kui full ringis ajada UTG-lt KK all-in suvalise mitte nit regi vastu.