PDA

View Full Version : Sweat/coaching Kas keegi viitsib aidata NL5 mängijat?



Marek
03.01.09, 14:05
Mängin PS'is NL5 tasemel ja olen seal ~6-7ptBB/100 võitja ~30k käe jooksul (see 6-7ptBB on NL5 kohta vähe ka tegelikult ja näitaja on umbes kuna viimsed 5k käsi olen teinud ilma trackerita, mu PT3 trial sai läbi ning pole jõudnud endale small stakes HEM'i soetada), aga tunnen et teen palju vigu ja ei oma paljudes olukordades aimugi mis oleks tegelikult õige move ja vb leidub keegi kes viitsiks pühendada tunnikesegi sellele, et mind aidata natukene enne kui ma liigun omadega NL10'sse.

Vabandan kui teema on vales alamfoorumis.

ranka
03.01.09, 15:31
Ei ole vales alamfoorumis aga mina isiklikult leian, et väikestel limiitidel coachi pole vaja. Seal on vaja teada, mis käsi mängida ning kõik. Coach ei pea sulle ütlema, et foldi nüüd 72o PF või ära 44-ga AK9 laual broke mine jne.

Tigrano
04.01.09, 17:38
Mängin PS'is NL5 tasemel ja olen seal ~6-7ptBB/100 võitja ~30k käe jooksul (see 6-7ptBB on NL5 kohta vähe ka tegelikult ja näitaja on umbes kuna viimsed 5k käsi olen teinud ilma trackerita, mu PT3 trial sai läbi ning pole jõudnud endale small stakes HEM'i soetada), aga tunnen et teen palju vigu ja ei oma paljudes olukordades aimugi mis oleks tegelikult õige move ja vb leidub keegi kes viitsiks pühendada tunnikesegi sellele, et mind aidata natukene enne kui ma liigun omadega NL10'sse.

Vabandan kui teema on vales alamfoorumis.


Jälgi nl10 grinderite nurka, loe vanu postitusi ja kohe, kohe tuleb sinna palju huvitavat.

ESTPatrick
04.01.09, 23:10
ära bluffi kahte vastast. Kõik