PDA

View Full Version : 50nl: Kuidas mängida 2nd nutsi kõige kasumlikumalt turnil?



MeelisV
22.11.10, 21:58
Vastase kohta eriti reade ei olnud, sest olime mänginud alles umbes 20 kätt. Teadsin, et tegemist on halva ja kaotava mängijaga.

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($50.75)
SB ($57.30)

Preflop: Hero is BB with 10:heart:, 10:spade:
SB bets $1.25, Hero raises $4.50, SB calls $3.50

Flop: ($10) A:heart:, K:heart:, 6:heart: (2 players)
Hero bets $6, SB calls $6

Turn: ($22) J:heart: (2 players)
Hero :confused:

Küsimus, et kuidas oleks kätt kõige kasulikum edasi mängida, kaasa arvatud riveril (oletame, et river on blank)?

qjet
23.11.10, 03:38
check ja kui betib, siis c/c ja river sama. kui järgi checkib, siis river value bet ja call, kui shoveb.

ranka
23.11.10, 21:15
ma check-shoveks

Tupsik
23.11.10, 21:28
ma betiks edasi.

kas check shovega väikseid flushe, millega nad calliks ära ei hirmuta?

ranka
23.11.10, 23:01
ma betiks edasi.

kas check shovega väikseid flushe, millega nad calliks ära ei hirmuta?

tõenäoliselt need samad flushid foldivad ka riveril. seega bettides üle ühe tänava valuet nii või naa ei saa. kui me checkime ja checkib järgi, saame riveril valuet. kui betib saame ise value kätte kohe. teiseks anname võimaluse bluffida, järgi checkida veel pasema käega ning lasta tal hero-callida.

see minu arvamus, pole kindel tho kui õige.

Tupsik
23.11.10, 23:14
tõenäoliselt need samad flushid foldivad ka riveril. seega bettides üle ühe tänava valuet nii või naa ei saa. kui me checkime ja checkib järgi, saame riveril valuet. kui betib saame ise value kätte kohe. teiseks anname võimaluse bluffida, järgi checkida veel pasema käega ning lasta tal hero-callida.

see minu arvamus, pole kindel tho kui õige.

Vabalt võib hero callida oma madala ärtu, eriti kui tegu halva ja kaotav mängija. Üldiselt nõustun, et tihti kahte tänavat valuet ei saa.

Aga miks shove? Sellele vast veel väiksem võimalus calli saada, kui 2 tänavat ise panustades.

ranka
23.11.10, 23:29
Sest pank $22, järgi $40 ja kui ta betib siis tõenäoliselt betib miski $10-$15 ja enamus raha juba keskel.

MeelisV
23.11.10, 23:50
Aga kas flopi cbet oli ok? Põhimõtteliselt kui tal kõrgem paar või kõrgem :heart: seal on, siis olen ma funked!

ranka
24.11.10, 00:02
Ma oleksin ka cbettinud

MeelisV
24.11.10, 01:01
Tulemus siis:

Turn: ($22) J:heart: (2 players)
Hero checks, SB bets $15, Hero calls $15

River: ($52) 2:club: (2 players)
Hero checks, SB checks

Total pot: $52

Results:
SB had 3:spade:, A:spade: (one pair, Aces).
Hero had 10:heart:, 10:spade: (flush, Ace high).
Outcome: Hero won $51.50


Arvan, et max value sain, kuigi oleks tal väike :heart: olnud, siis ehk check/ship on the turn oleks ta võinud callida.

qjet
24.11.10, 18:03
aga kas riveris mingi gay bet oleks kasulik teha? shovet ta seal küll ei calli, mingi imelik bet sinna panna induceb veel bluffima või ta callib ikka "pot oddside" tõttu oma TP. iga summa riveris on ju ikka parem, kui 0 value.

Codecci
24.11.10, 18:12
check ja kui betib, siis c/c ja river sama. kui järgi checkib, siis river value bet ja call, kui shoveb.
This.

aga kas riveris mingi gay bet oleks kasulik teha? shovet ta seal küll ei calli, mingi imelik bet sinna panna induceb veel bluffima või ta callib ikka "pot oddside" tõttu oma TP. iga summa riveris on ju ikka parem, kui 0 value.
Ja this. Võib isegi minbeti panna, donkide vastu see jube mõnus lüke imo OOP niimoodi riveril teha hea käega, ma Barcelonas €5/€10 cashis tegin eile nii 2x, induces korralikult raha mu tasku :D