PDA

View Full Version : Kamikaze pub'pokker, palun lukku



kamipokker
23.11.10, 13:24
..

nikitheone
23.11.10, 13:40
rake?

kamipokker
23.11.10, 13:42
rake?

Sellest räägib lähemalt juba e-maili või PM'i vahendusel.

nikitheone
23.11.10, 13:46
imo avalikusta see - inimesed tahavad teada, palju nad maksma peavad.

pikk28
23.11.10, 13:46
pane mulle ka siis PM

MauroIceMan
23.11.10, 13:48
Sooviks ka siis PM..

g00000se
23.11.10, 13:52
PM pls

muruntau
23.11.10, 14:01
miks peaks rake suurust PM'ima? absurd ju...

EGERT
23.11.10, 14:01
rake avalikuks! Ja kuidas on capitud? ja kas "no flop, no drop" kehtib? jne

Eeldusel, et on rake, siis on ka ju diiler?

kamipokker
23.11.10, 14:19
rake avalikuks! Ja kuidas on capitud? ja kas "no flop, no drop" kehtib? jne

Eeldusel, et on rake, siis on ka ju diiler?

Nagu ma juba vastanud olen, ei ole diilereid. Ma ei ürita mingit kasiinot püsti panna. Mille eest peaksin ma diileritele maksma? Selle hädise reigi eest? Pole mõtet nõnda rumalaid küsimusi esitada. Pigem tasuks mõelda selle peale, et mängimiseks ei piisa ainult lauda istumiseks. Vaja on ka chippe ja kaarte, mille ma oma raha eest soetan.

Minu eesmärgiks ei ole teenida mingit kasumit selle mängu korraldamisega. Minu eesmärgiks on pakkuda võimalust saada kokku ja mängida mõnusalt kaarte, mida ma ka ise soovin teha. Lihtsalt viimasel ajal on minu silmis vähe regulaarselt toimuvaid mõnusaid mänge, selliste nö. madalate panustega. See on eesmärgiks. Kui keegi on niivõrd kade, et ei raatsi selle minimaalse reik'i pärast tulla, siis ärgu tulgu. Ma ei käsi ju kedagi, lihtsalt pakun välja võimaluse saada kokku ja mängida. Nii lihtne see ongi.

Sorri, kui keegi tunneb ennast sellest postitusest puudutatuna, see ei olnud mu eesmärgiks. Rohkem sel teemal sõna ei võta ja mingit vaidlust ma siin teemas ei plaani aretada. Suhtugem positiivselt palun, aitäh. ;)

Lugupidamisega,

nomerlot
23.11.10, 14:27
Nagu ma juba vastanud olen, ei ole diilereid. Ma ei ürita mingit kasiinot püsti panna. Mille eest peaksin ma diileritele maksma? Selle hädise reigi eest? Pole mõtet nõnda rumalaid küsimusi esitada. Pigem tasuks mõelda selle peale, et mängimiseks ei piisa ainult lauda istumiseks. Vaja on ka chippe ja kaarte, mille ma oma raha eest soetan.

Minu eesmärgiks ei ole teenida mingit kasumit selle mängu korraldamisega. Minu eesmärgiks on pakkuda võimalust saada kokku ja mängida mõnusalt kaarte, mida ma ka ise soovin teha. Lihtsalt viimasel ajal on minu silmis vähe regulaarselt toimuvaid mõnusaid mänge, selliste nö. madalate panustega. See on eesmärgiks. Kui keegi on niivõrd kade, et ei raatsi selle minimaalse reik'i pärast tulla, siis ärgu tulgu. Ma ei käsi ju kedagi, lihtsalt pakun välja võimaluse saada kokku ja mängida. Nii lihtne see ongi.

Sorri, kui keegi tunneb ennast sellest postitusest puudutatuna, see ei olnud mu eesmärgiks. Rohkem sel teemal sõna ei võta ja mingit vaidlust ma siin teemas ei plaani aretada. Suhtugem positiivselt palun, aitäh. ;)

Lugupidamisega,

tundub solid üritus

kamipokker
23.11.10, 14:32
tundub solid üritus

No oleks pidanud rohkem täpsustama siis neile, kes võib olla täpselt aru ei saanud,

Sõna ei võta rohkem diilerite ja "miks reik on" teemal. Kui keegi soovib rohkem lisainfot reik'i kohta, siis palun küsida teemas PM'i või saata mulle PM. ;)

Tegemist on tavalise nö. homegame'ga.

Timpz
23.11.10, 14:38
pm

pikk28
23.11.10, 14:48
kui keegi toob chipsid, kaardid, organiseerib koha, organiseerib mängu, kutsub kohale sharkid ja fishid, siis ei näe probleemi küll tasuda su PM-s olev %.
tundub suht OK. Targemad muidugi võiksid nüüd välja arvutada, mitme BB-ga tasub sisse osta :)

kaval-ants
23.11.10, 14:49
chippe ja kaarte leidub ilmselt väga paljudel inimestel ja nende tasuta laenutamisega ei ole ilmselt kellelgi siin foorumist raskusi. Nii et mille eest maksta reiki, kui isegi diilerit pole?

Ise oleme kodumängudes tihti kasutanud diilerit ja reigi maksmise oleme teinud südametunnistuse põhiseks: iga poti võtja vaatab ise, palju maksab. Ja blaindide 1/2 juures on diileri keskmiselt 500-600eek õhtu jooksul sisse kasseerinud, mis ei ole minu arvates sugugi "närune".

Endal ei ole juba ammu enam mingit motivatsiooni osaleda mängudes, kus peab ise kaarte segama. Paljud on nagunii ennast üle joonud või lihtsalt ei oska jagada ja siis on hea, kui keegi hoiab asja kontrolli all.

kamipokker
23.11.10, 14:52
chippe ja kaarte leidub ilmselt väga paljudel inimestel ja nende tasuta laenutamisega ei ole ilmselt kellelgi siin foorumist raskusi. Nii et mille eest maksta reiki, kui isegi diilerit pole?

Ise oleme kodumängudes tihti kasutanud diilerit ja reigi maksmise oleme teinud südametunnistuse põhiseks: iga poti võtja vaatab ise, palju maksab. Ja blaindide 1/2 juures on diileri keskmiselt 500-600eek õhtu jooksul sisse kasseerinud, mis ei ole minu arvates sugugi "närune".

Endal ei ole juba ammu enam mingit motivatsiooni osaleda mängudes, kus peab ise kaarte segama. Paljud on nagunii ennast üle joonud või lihtsalt ei oska jagada ja siis on hea, kui keegi hoiab asja kontrolli all.

Plaan on hea. Oleks väga tore, kui võtaksid enda peale sarnase iganädalase cashgame'i korraldamise. Tõenäoliselt jääb see plaan siiski ära, või mis?

Nagu ma varem juba ütlesin, ma ei sunni kedagi tulema, kellele tingimused ei sobi. Ääretult nõme on küll saada sellist negatiivset vastukaja plaanile. Nii tekib kohe küsimus, kas üldse on mõtet midagi korraldama hakata, kui siinsed inimesed oskavad kõiges vaid halba näha?

Lisan:

kaval-ants, kas enne reik'i suurusega tutvuma ei peaks? Sellise reik'ga, nagu mina kehtestasin, ei tule tõenäoliselt küll kuskilt seda 500-600 eeki kokku, mida diilerile anda. Aga elame näeme, kui kõik hakkavad massive rebuy'sid tegema, siis miks mitte kaasata mängu tulevikus ka diiler?

yolpa
23.11.10, 14:59
nagu ma sinu postitusest aru saan, siis sa pole ise varem väga sellise asja korraldamisega tegelenud?

kamipokker
23.11.10, 15:09
nagu ma sinu postitusest aru saan, siis sa pole ise varem väga sellise asja korraldamisega tegelenud?

Olen korraldanud varem regulaarselt mänge vaid sõpradega ja tuttavatega. Tegemist ei ole just minu erialaga, lihtsalt oleks soov tihedamini mängida. Teine võimalus on muidugi see, et keegi annab enda kasutusse oma chipid ja ei võta reiki. Siis paluks jätta oma chipid (vähemalt 500 võiks olla) ja 2 pakki kaarte Kamikaze'sse, sel juhul ei pea ma neid ise endale soetama. Sel juhul ei ole ka vajadus reik'iks. Säästate kõik 20 krooni.

-andres-
23.11.10, 15:28
Kui tahad usinalt rake'i saama hakata, pead läbi mõtlema ka süsteemi palju vaja võtta on, et ka diiler leida. Ja selliseid üritusi toimub Tallinnas, kus diilerid on sellistes "pubimängudes" olemas.

Mu mõte oli selles, et kui uurida ja veidi rohkem aega alla panna, siis küll leiab ka diilerid.

ristijeesus
23.11.10, 15:33
Näe, ühe diileri leiad juba siit:http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5566&highlight=diileriks

kamipokker
23.11.10, 15:41
Kui tahad usinalt rake'i saama hakata, pead läbi mõtlema ka süsteemi palju vaja võtta on, et ka diiler leida. Ja selliseid üritusi toimub Tallinnas, kus diilerid on sellistes "pubimängudes" olemas.

Mu mõte oli selles, et kui uurida ja veidi rohkem aega alla panna, siis küll leiab ka diilerid.

Jaa, aga mu eesmärgiks ei ole usinalt rake'i saada. Mu eesmärgiks on võimaldada nii endale kui ka teistele võimalus mängida pokkerit. Ma täitsa usun, et selliseid mänge leidub veel nii siin, kui seal.
Miks ma üldse reik'i lisasin? Et teenida tasa raha, mis ma pean chippide ja kaartide alla panema. Ma ei oskanud arvata ka, millist paanikat see siin tekitada võib, just kui Savisaar oleks võimu haaranud.
Mul pole mingit probleemi ise lauas kaarte diilida mängu käigus, samas poleks mul ka probleemi maksta nõnda madalat rake'i lihtsalt juba sellepärast, et keegi aktiivne inimene viitsib korraldada endale kui ka teistele mängu, isegi, kui kaardid ja chipid oleks juba tasuta olemas.

See selleks. Eks ma detsembri alguses küsin üle, palju inimesi oleks siit muidu huvitatud regulaarsest cashgame'ist, koos selle hirmsa rake'ga. Selle järgi otsustan ka, kas hakkan üldse varustust ostma ja vaeva nägema. Kui ka siis ainult vingumist siit vastu kajastub, siis on üpris selge, et mängu ma korraldama ei hakka. Elame, näeme.

Jõudu seniks

privador
23.11.10, 16:18
Ma arvan ka asjast positiivselt. Kamikaze on chill koht
Rake on t2itsa ok
On ju loomulik, et korraldajal on kulud, et seda asja vedada.
Voi arvate, et korraldaja m2ssab rahadega, kaartidega jne kuni purjus m2ngijad tulevad 2 k2tt taskus kohale ja hakkavad pokerdama?

Laenamisega on libe tee. Keegi k2kerdab kaardid 2ra, chipsikohver oksendatakse t2is vms..
Kergem on korraldajal ikka need v2lja osta...

Pealegi keegi selle "2riga" rikkaks never ei saa


diilerid on hea feature. Kui diilerile m2xta nt 400eeku ohtu jooksul oleks vist suht ok
Reigifondist saaks seda ajada kyll.

Rage
23.11.10, 16:21
no kui diilereid ei kasuta ja mingit lisaväärtust peale orgunni ja chipide/kaartide laenamise ei ole, siis sellisel juhul oleks lihtsam, et iga osaleja maksab esimese laksuna laua taha istudes teenusetasu või pileti 10-25 eeku vms hinna.. ja edasi ju savi.. pole mingit jauramist potide arvutamisel ja rake % arvutamisel jne.. iga mängija pealt see summa peaks mõnuga ära katma kaartide ja chipide kulumise ja orgunnimise kulud..

pikk28
23.11.10, 16:25
rage seal ei tulekski arvutada midagi, sest rake maksad sisseostu pealt

Rage
23.11.10, 17:01
rage seal ei tulekski arvutada midagi, sest rake maksad sisseostu pealt
aa ok.. norm..

Tuul
23.11.10, 17:03
Kui suur see rake siis on?

PM'i ma küll saatma ei hakka

pikk28
23.11.10, 17:03
sa ei peagi saatma, vaid pead küsima :)

mupsik
23.11.10, 17:08
Seadusandliku poole peale oled ka mõelnud ?

Tuul
23.11.10, 17:09
sa ei peagi saatma, vaid pead küsima :)

Ma ei tea, millest sa räägid, aga selgelt on öeldud, et rake teada saamiseks peab maili või PM'i saatma

$$$
23.11.10, 17:09
Tundub, et teemas öeldi ära juba, et 20krooni, et lauda maha istuda. Miks oli seda nii raske kohe öelda? Oleks nagu kõvasti negatiivset tagasisidet ära hoidnud, aga muidu väga chill ettevõtmine ja GL ;D .

Tuul
23.11.10, 17:13
Kuna rake pidid olema summa pealt, siis 20.- on nähtavasti mingi eeldatav summa. Eks pinget ja pinevust peab üleval hoidma ja võib-olla on toredam PM'idele vastata, selle asemel, et ühe korra esimeses postis rake suurus välja tuua.

kaval-ants
23.11.10, 17:24
Plaan on hea. Oleks väga tore, kui võtaksid enda peale sarnase iganädalase cashgame'i korraldamise. Tõenäoliselt jääb see plaan siiski ära, või mis?

Nagu ma varem juba ütlesin, ma ei sunni kedagi tulema, kellele tingimused ei sobi. Ääretult nõme on küll saada sellist negatiivset vastukaja plaanile. Nii tekib kohe küsimus, kas üldse on mõtet midagi korraldama hakata, kui siinsed inimesed oskavad kõiges vaid halba näha?

Lisan:

kaval-ants, kas enne reik'i suurusega tutvuma ei peaks? Sellise reik'ga, nagu mina kehtestasin, ei tule tõenäoliselt küll kuskilt seda 500-600 eeki kokku, mida diilerile anda. Aga elame näeme, kui kõik hakkavad massive rebuy'sid tegema, siis miks mitte kaasata mängu tulevikus ka diiler?

Loomulikult jääb see plaan minu poolt ära, sest nagu ma mainisin, ei ole mul mingit motivatsiooni mängus ise kaarte segada, purjus mänguritele mängureegelid seletada jm. + rikkaks sellega ei saa, nagu Privadorgi ütles.
Seetõttu eelistan ise mängimiseks Olympicu või Nõmme pokkeriklubi.

Ma ei taha su plaani mitte maha teha, vaid pakkuda ideid, kuidas seda ahvatlevemaks teha (vähemalt minu jaoks). 2/4 blindide juures saate ju mingi 500 ikka diilerile kokku... selle nimel, et kord oleks majas ja saad ise mängule keskenuda. Oled sa üldse uurinud, äkki mõni endine töötu diiler/kaarte jagada oskav inimene on nõus veel vähemaga?
Selliseid kodumänge on terve linn täis (mitte küll regulaarseid)
Kui midagi juba korraldada, siis võiks ju teha midagi paremini/teistmoodi.

Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.

Edu!

STFU
23.11.10, 18:49
Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.



+1
:D KÕIK NÕMMELE KOLMAPÄEVAL KELL 9!!!!:D

EGERT
24.11.10, 10:01
Targemad muidugi võiksid nüüd välja arvutada, mitme BB-ga tasub sisse osta :)

Aga palun! Üldiselt alla 75bb ei tasu sisse osta. 300.- pealt (75bb) maksad sama reiki, mis 600 pealt (150bb). Vasakul teljel siis makstav rake, all sisseostetav summa :) Optimaalset lahendit siin väga pole, kuna tegemist on suht lineaarse asjaga - seega vahemik 400-1000 on "normaalne" :)

http://www.kets.ee/rake.jpg

nikitheone
24.11.10, 10:07
tundub, et mõttekas on sisse osta 4 krooniga

kamipokker
24.11.10, 10:11
Seadusandliku poole peale oled ka mõelnud ?

Olen küll mõelnud seadusandliku poole peale, sellepärast ei olegi avalikustanud Reik'i suurust/olemasolu. Pean tunnistama, et pole päris täpselt kursis seadusega antud punktide koha pealt, kuid olen üsna kindel (vähemalt loogikale toetudes), et see päris legaalne tegevus pole. See on ju siiski "kasumi" teenimine "hasartmängu" poolt. Kas selleks pole mitte vaja taotleda eraldi luba?

Mingit kindlat laudaistumise tasu ei ole.


Loomulikult jääb see plaan minu poolt ära, sest nagu ma mainisin, ei ole mul mingit motivatsiooni mängus ise kaarte segada, purjus mänguritele mängureegelid seletada jm. + rikkaks sellega ei saa, nagu Privadorgi ütles.
Seetõttu eelistan ise mängimiseks Olympicu või Nõmme pokkeriklubi.

Nojah, aga kellel üldse peaks olema motivatsiooni korraldada regulaarselt selliseid Toimivaid cashgame'i, ilma reik'ta? Oletame, et tulen enda ostetud varustusega ja lähen alguses broke, teen rebuy, lähen broke. Pole minu päev. Mis siis edasi? Katkestan mängu, korjan oma varustuse kokku ja lähen rahulikult kodupoole? Või siis passin näiteks 5h tasuta Kamikaze pubis edasi, et teised saaksid mängida? Minu arust ei ole see palju küsitud korraldamise, varustuse hankimise ja selle eest, et ma ise seal kohal käin ja majandan. Samuti olen ise bank, tegelen raha-chippideks vahetusega ja kui miskit puudu peaks jääma, maksan kinni oma taskust.

Olympicus ja Nõmmel Kii klubis on väga viis mängida, kuid panused on seal tunduvalt kõrgemad ja kindlasti üle-jõu käivad üpriski paljudele meile.



Ma ei taha su plaani mitte maha teha, vaid pakkuda ideid, kuidas seda ahvatlevemaks teha (vähemalt minu jaoks). 2/4 blindide juures saate ju mingi 500 ikka diilerile kokku... selle nimel, et kord oleks majas ja saad ise mängule keskenuda. Oled sa üldse uurinud, äkki mõni endine töötu diiler/kaarte jagada oskav inimene on nõus veel vähemaga?
Selliseid kodumänge on terve linn täis (mitte küll regulaarseid)
Kui midagi juba korraldada, siis võiks ju teha midagi paremini/teistmoodi.

Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.

Edu!

Ma võtan su nõu arvesse ja tänan juba ette ära. Eks ma uurin diilereid ja ma üldsegi ei välista seda, et tulevikus, kui asja toimima saab, hakkavad olema kohal ka diilerid. Iseasi muidugi, kuidas siuke asi seaduse piiridesse jääb, aga pole probleem ka seda uurida. Eks tuleb maksuametisse väike kõne teha ja uurida täpselt, mis, kus ja kuidas on lubatud.

* Nagu varem juba mainisin, siis detsembri alguses tõstan teema uuesti üles ja uurin, palju oleks inimesi huvitatud mängust. Eks siis näeb, mis ja kuidas saab. Esimene mäng toimub, kui üldse toimub, kindlasti ilma diileriteta, koos reik'ga.

Tänud,

EGERT
24.11.10, 10:26
Ma ei saa ka väga vingumisest aru, puhas kuld ettevõtmine ju :)

makz
24.11.10, 10:57
Sai kunagi uuritud seda asja MTA-st, ehk pakub huvi(ei taha OP-le halba, lihtsalt infoks ka kõigile teistele kes ei tea, 2. küsimus läheb vist otseselt teemasse ka):

Küsimused:

1. Kas pokkerimänguks vajaliku varustuse (mängulaud, kaardid jms.) raha eest rentimist saab tõlgendada hasartmängu korraldamisena (mäng toimuks varustuse omaniku territooriumil tunnihinna alusel)? Põhimõte on sama, mis näiteks piljardimängimiseks vajaliku varustuse rentimine piljardipubides.

1.2 Juhul kui tegu on hasartmängu korraldamisega, siis kas pokkerimänguvarustuse tasuta kasutada andmine selle omaniku territooriumil on lubatud?


2. Viidates seadusandlusele: ''Hasartmänguseaduse § 2 lg 1 kohaselt on hasartmäng mäng, milles osalemise tingimuseks on mängija poolt panuse tegemine.''. Kas tegu on hasartmänguga, kui mängijale on mängus osalemine tasuta, ehk puudub panus, kuid samas on tal võimalik võita raha või muud vara?
Kokkuvõtvalt: kas ilma panusteta pokkerimäng ei ole seadusandluse silmis hasartmäng?


3. Kas institutsioonid, kellel on olemas hasartmängu korraldamiseks vajalikud load, võivad korraldada panustega pokkerimängu institutsiooni territooriumil, kellel puuduvad hasartmängu korraldamiseks vajalikud load?



Vastus:


Olemasoleva info põhjal ja kirjeldatule saab järeldada et tegemist on hasartmänguga hasartmänguseaduse tähenduses.



1. Kui klient soovib mängida pokkerit ja osalemine on tasuta siis tõesti puudub panus.

Kuna antud klient maksab vajaliku varustuse eest, et mängida siis on tegu panusega, kuna ta panustab vajaliku varustuse eest, et selles mängus mängida, isegi kui klient saab tasuta mängida.

Samas võrreldes piljardimänguga ei ole seal võitu siis ei ole tegemist hasartmänguga. Kuna antud juhul on kirjeldatu põhjal panus, juhuslikkus ja võit (kirjas ei selgunud millest tekib võidufond) olemas, siis on

tegemist hasartmänguga hasartmänguseaduse tähenduses.



Juhime tähelepanu, et hasartmänguseaduse § 9 lg 1 kohaselt õnnemängu, toto või osavusmängu korraldamise õigus on juriidilisel isikul, kes vastab käesoleva seaduse nõuetele ning kellel on hasartmängu

korraldamise tegevusluba ja hasartmängu korraldusluba. Seega ennem ei tohi korraldada õnnemänge kui juriidilisel isikul on taotletud tegevusluba ja korraldusluba mängukoha põhiselt.



1.2. Samas kui antakse pokkerivarustus tasuta mängimiseks omaniku territooriumil on see lubatud ja sellisel juhul puudub mängus panus.

Samas kui üks tunnustest siis panus, juhuslikkus või võit puudub võib antud pokkeri turniire korraldada. Samuti ei rakendata mängulaudadel korraldatava õnnemängutruniiri korral mängulaua maksumäära

(20 000 krooni). Selleks peab olema tagatud järgmine nõue: videokaamera suunatud laua peale, et igal hetkel saaks üle kontrollida, et neid laudu ei kasutata tavalise õnnemängu korraldamisel.



2. Kui mängija mängus osalemine on tasuta (klient ei maksa laua eest ega panusta mängu eest), kuid samas on tal võimalus võita raha või muud rahaliselt hinnatavat auhindu siis on antud pokeri turniir

lubatud ja selleks korraldusluba ega PMTK nõusolekut vaja ei ole.

3. Kõigepealt tooks välja, et õnnemänguturniire võib korraldada ettevõte kellel on olemas tegevusluba. Kui ettevõte kellel on olemas tegevusluba soovib korraldada õnnemänguturniire väljaspool

mängukohta siis jah ta võib seda teha ilma korraldusloata kui vastavalt hasartmänguseaduse §-dest 34, 37 ja 39 on täidetud tulenevad nõuded.

Seega peab olema täidetud mängukohale hasartmänguseadusest tulenevad nõuded (HasMS § 34, 37 ja 39).



Juhime tähelepanu, et HasMS § 40 lg 2 kohaselt peab enne õnnemänguturniiri korraldamist korraldaja esitama kirjaliku teate Maksu- ja Tolliametile.

lenC
24.11.10, 10:58
Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?

kamipokker
24.11.10, 11:19
Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?

Kahjuks liiga vara veel selliseid lubadusi teha, aga ei välista midagi. Oleneb ka sellest, kuidas asi käima läheb, kui plaanis edaspidi ka diileri teenust kasutada, siis kindlasti mitte.

Elame näeme,

peete82
24.11.10, 11:54
Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?

Isegi sihukesest küsimusest ei saa aru. Kui inimene tuleb, korraldab, majandab chippide ja rahadega, loob soodsa võimaluse mängimiseks, ja talle jääb pärast seda mõne õlle raha üle, siis ei ole põhjust seda pahaks panna.
Minu toetus.

$$$
24.11.10, 13:03
Samuti olen ise bank, tegelen raha-chippideks vahetusega ja kui miskit puudu peaks jääma, maksan kinni oma taskust.


:heart:

con
24.11.10, 13:04
no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).

Priidix
24.11.10, 13:10
no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).

Orkse aga fb-si ei viitsi jagama hakata jah. Parim on e-maili teel. Ja rake kohta võid mulle ka PM! Muidu eriti lahe, et keegi on võtnud sellise asja käsile ja korraldab midagi sellist:rolleyes: EDU!

kamipokker
24.11.10, 13:11
no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).

Ei ole minul küll soovi kellegi perekonnanimede ega muude isiklike andmete järgi. Plaanis esialgu soetada vähemalt 500 chipine kohver koos 2 paki kaartidega, nii et kui just kaks lauda ei tule, pole mingi probleem kahe pakiga mängida. Seda, - kus, kuidas ja mis inimeste arvust saadik avame ka teise laua, mõtleb veel natuke. Tõenäoliselt saab selleks minimaalseks arvuks 12 mängijat.

EDIT:

Tõenäoliselt hakkab registreerimine toimuma just nimelt e-maili ja foorumi läbi.

EGERT
24.11.10, 13:27
No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.

kamipokker
24.11.10, 13:33
No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.

Ma esimeste mängude ajal vaatan, kui palju keskmiselt reik'i korraga tuleb. Eks siis saab juba edasi majandada. Diileri võtmine on väga hea plaan ja kindlasti üritan seda ka tulevikus teostada, kui piisavalt vahendeid leidub. Sellepärast pole vaja rohkem muretseda. ;)

Teine asi, kui kellelgi on tuttavaid diilereid, keda soovitada, siis võib seda muidugi teha, kuid mitte veel. Tõenäoliselt enne 2011't nagunii diilerit veel võtma ei hakka.

Priidix
24.11.10, 13:50
No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.

Mhm, http://img12.imageshack.us/img12/7518/kkkxg.jpg

Keiss
24.11.10, 15:11
Liiga suurelt tahad korraldada seda asja. Liigu vaikselt edasi. 1000kr buy-in? Mismoodi sa seda ette kujutad? Inimesed istuvad õlleklaaside vahel, segavad ise kaarte ja tuhanded ees? Varem või hiljem tuleb jama. Loodan, et eksin.

kamipokker
24.11.10, 15:46
Liiga suurelt tahad korraldada seda asja. Liigu vaikselt edasi. 1000kr buy-in? Mismoodi sa seda ette kujutad? Inimesed istuvad õlleklaaside vahel, segavad ise kaarte ja tuhanded ees? Varem või hiljem tuleb jama. Loodan, et eksin.

Ei saanud täpselt aru. Mis mõttes "liiga suurelt" ? Maksimum buy in on 1000 krooni, ma ei eeldagi, et inimesed ennast selle summa eest sisse ostma hakkaksid. Võin julgelt öelda, et mina üle 400 korraga küll ei osta, ei näe selleks vajadust. Kui keegi aga tahab, siis miks teda keelata? Ma ei usu ka, et eriti vahet on, kas max. buy in'iks on 200bb või 250bb, ja no alla 200bb oleks ka juba natuke kentsakas.

Nii et, palun selgitust,

Ettetänades

kuco
24.11.10, 16:31
Mhm, http://img12.imageshack.us/img12/7518/kkkxg.jpg

Tuttav nägu. Nimi?

Priidix
24.11.10, 20:20
Ilus neiu on:) Aga nime ei mäleta enam, kuskilt netist võtsin (vb isegi siit foorumis).

Jaagupi
25.11.10, 11:48
ma olen käpp.

kuco
25.11.10, 11:49
Tuttav nägu. Nimi?

Ise küsin. Ise vastan.

Marguerite Moreau

udikaz
25.11.10, 12:04
Mulle ka pm rake kohta paluks.

reket25
26.11.10, 03:22
Sooviks samuti pm-i rake kohta.

kamipokker
26.11.10, 07:53
PM'id saadetud. Kui kellelgi on veel soovi, siis julgelt küsida.

Tervitades,

Keiss
29.11.10, 00:31
Ei saanud täpselt aru. Mis mõttes "liiga suurelt" ? Maksimum buy in on 1000 krooni, ma ei eeldagi, et inimesed ennast selle summa eest sisse ostma hakkaksid. Võin julgelt öelda, et mina üle 400 korraga küll ei osta, ei näe selleks vajadust. Kui keegi aga tahab, siis miks teda keelata? Ma ei usu ka, et eriti vahet on, kas max. buy in'iks on 200bb või 250bb, ja no alla 200bb oleks ka juba natuke kentsakas.

Nii et, palun selgitust,

Ettetänades

Ma võin sulle ennustada, mis sellistel nn. homegamedel juhtub tavaliselt kui seltskond on enamasti võõras. Algus on tavapäraselt tihke ja meeldiv ning suhteliselt short (200bb deep) kuid peale 7ndat õlut on enamasti reloade tehtud metsikult ning tekib olukord, kus vaja on kindlasti diileri järele, kes langetab erapooletu otsuse. Ehk siis lõpuks on summad laual sama suured nagu kasiinos ja pinged lähevad suureks ning igasugused dead handid jms teemad tõusevad aktuaalseks eriti kui selline tegevus on baaris. Mängu lõpus on mingi osa kassast obv kadunud jne...oeh mängige parem kasiinos või sõpradega kodus.

Endiselt loodan, et eksin. Aga inimesed paraku ei muutu enamasti.

adam_q
29.11.10, 10:10
viimsis oli ka kord mingi jant, et maksti papp lõpus välja ja siis mingi paar meest jäid üldse ilma. variant ju koolitada välja baaridaam.

Priidix
29.11.10, 10:42
OK, oleme paar korda teinud kamikazes laivi. Kõik on korras olnud, ise olin ka swipsis esimene kord aga ikkagist keegi mingit tüli vms pole nokkkima hakanud. Alati on olnud sõbralik seltskond. Kahtlen ,et midagi halvasti võib minna ja kui läheb siis quit. Igaljuhul pooldan selle ürituse korraldamist.

kamipokker
29.11.10, 11:31
Ma võin sulle ennustada, mis sellistel nn. homegamedel juhtub tavaliselt kui seltskond on enamasti võõras. Algus on tavapäraselt tihke ja meeldiv ning suhteliselt short (200bb deep) kuid peale 7ndat õlut on enamasti reloade tehtud metsikult ning tekib olukord, kus vaja on kindlasti diileri järele, kes langetab erapooletu otsuse. Ehk siis lõpuks on summad laual sama suured nagu kasiinos ja pinged lähevad suureks ning igasugused dead handid jms teemad tõusevad aktuaalseks eriti kui selline tegevus on baaris. Mängu lõpus on mingi osa kassast obv kadunud jne...oeh mängige parem kasiinos või sõpradega kodus.

Endiselt loodan, et eksin. Aga inimesed paraku ei muutu enamasti.

Noh jah, eks igasuguseid kentsakaid asju võib juhtuda, aga sellegipoolest kipun arvama, et mingeid suuri tülisi seal toimuma ei hakka.
Napsu võtmine ei ole kindlasti keelatud, kuid, kui inimene, mis tahes põhjusel hakkab enda käitumisega teisi segama, siis ma usun pole probleem ta rahulikult minema saata. Vaevalt seal nüüd keegi rusikatega vehkima hakkab!

Olen ise ka enne käinud erinevatel pubimängudel, ka Kamikaze pubis. Pole veel kordagi näinud, et mängijad omavahel nõnda tülli läheks, et sellest mingi suurem probleem tekiks. Nii et lootkem siiski parimat. Loomulikult ei välista midagi, eks siis peagi selgub, mis saama hakkab.


viimsis oli ka kord mingi jant, et maksti papp lõpus välja ja siis mingi paar meest jäid üldse ilma. variant ju koolitada välja baaridaam.

Selletõttu tegelengi rahaasjadega ise. Kui miskit puudu peaks jääma (loodame, et ei jää) siis maksan puudujääva osa enda taskust kinni, nagu varem ka siin juba mainisin.

privador
29.11.10, 15:12
Mina arvan ka, et ettevaatlik peab olema.
No on selliseid inimesi, kes alati probleeme otsivad(kriminaalse taustaga)
Ja seal kus liigub alkohol ja raha kisub igasuguseid tegelasi ligi.
Ja kui on alkohol m2ngus voib lobusast suminast saada massikaklus, mis on korraldajale koige hullem oudusunen2gu.

taipupole
29.11.10, 15:18
Ja kui on alkohol m2ngus voib lobusast suminast saada massikaklus, mis on korraldajale koige hullem oudusunen2gu.

Selle vältimiseks peaks sündmuspaigal olema erootilise massaaži tegijad, kes pinge välja mudiks.

kamipokker
29.11.10, 15:35
Nojah eks selle ma mainin küll ära, et kui mõni kriminull tuleb ja relvastatud röövi käigud varastab ära kohvrid ja klotserid inimeste näppude otsast, siis seda ma küll korvama ei hakka. Sama punkt kehtib veel tornaado puhul, maavärina puhul, pommiplahvatuse puhul ja kindlasti mõtlen mõned ekstreemsed näited veel välja.

vilkar
29.11.10, 17:19
Nojah eks selle ma mainin küll ära, et kui mõni kriminull tuleb ja relvastatud röövi käigud varastab ära kohvrid ja klotserid inimeste näppude otsast, siis seda ma küll korvama ei hakka. Sama punkt kehtib veel tornaado puhul, maavärina puhul, pommiplahvatuse puhul ja kindlasti mõtlen mõned ekstreemsed näited veel välja.

lol @ relvastatud rööv, no camoon mehed :D

jumala loomaed kirju aga normaalseid inimesi on alati rohkem ja vaevalt mõni purjus vana sealt mingit kohvri runni üritab teha, kui see veel kindla inimese käes on....

pigem tuleks mingid laua reeglid paika panna, et ei tuleks tüli sellest, et mõni valesti showdownile läheb vms ja any miss deal on miss deal jne, et ei oleks mõtetuid vaidlusi.

EGERT
29.11.10, 18:02
Kui seltskond korraldab niisama mängu, nagu eelmine kord kamikaatses, pole probleemi. Siis, kui keegi üksi korraldab ja reiki küsib, on röövlid platsis :D

BTW, palju siin eestis selliseid eramänge üldse röövitud on?

janek174
29.11.10, 18:10
Sellised mängud on targem teha kinnised. Mängima saab ainult kellegi ''vana olija'' soovitusel ja vastutusel. Igasugu lambikatid tänavalt on ju toredad rahakotid, kuid samapalju kui nad raha toovad, toovad nad ka probleeme.

Tarmonator
29.11.10, 21:37
Olen ka skeptiline selliste ürituste suhtes. Plaan on ilus ja hea ja kindlasti ei taha ma seda maha teha, aga ettevaatlik peaks olema. Varem või hiljem saab keegi vastu pead ja siis on politseid ja asjad ja probleeme rohkem kui rubla eest. Siin foorumiski on neid juhtumeid juba mitmeid kajastatud, Kajamehe lugu, Keiss vist on tunda saanud, Tartu piljardiklubis oli mingi teema. Krt isegi Tartu olympicus antakse otse kaamerate all tooliga vastu pead kui järjekordne kuupalk on cashis ära kaotatud.
Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker. Aga see püsis ka ainult selle pealt, et seal käis ainult üks kindel seltskond. Ja kui lõpuks see suuremaks hakkas minema, siis millegi pärast tuli ka kiire lõpp...

kamipokker
29.11.10, 22:42
lol @ relvastatud rööv, no camoon mehed :D

jumala loomaed kirju aga normaalseid inimesi on alati rohkem ja vaevalt mõni purjus vana sealt mingit kohvri runni üritab teha, kui see veel kindla inimese käes on....

pigem tuleks mingid laua reeglid paika panna, et ei tuleks tüli sellest, et mõni valesti showdownile läheb vms ja any miss deal on miss deal jne, et ei oleks mõtetuid vaidlusi.

Kindlasti paneme paika mingisugused reeglid ja kindlasti peale esimest mängu viib sisse ka mõned muudatused. Asi lihtsalt selles, et ma pole enne nii suure-kaliibrilist mängu (minu jaoks) läbi viinud, nii et paljudki asjad võivad lihtsalt ununeda, mis tuleks kindlasti üle mainida/kinnitada enne mängu. Olen alati avatud headele nõuannetele näiteks läbi PM'ide, kui kellelgi on mõtteid, kuidas saaks antud mängu paremaks ja ka näiteks turvalisemaks kõigi jaoks muuta. Aga hetkel lähtun ise vaatepunktist, et vaatame esimese mängu ära ja eks siis kindlasti paistab, mida, kui palju ja kuidas tuleks parandada.

Turvalisuse all ei pidanud meeles röövastatud röövi.


Sellised mängud on targem teha kinnised. Mängima saab ainult kellegi ''vana olija'' soovitusel ja vastutusel. Igasugu lambikatid tänavalt on ju toredad rahakotid, kuid samapalju kui nad raha toovad, toovad nad ka probleeme.

Väga hea plaan, kindlasti võtan selle arvesse ja usun, et sellise asja võib täitsa ellu viia. Selle punkti tarvis on aga esmalt vaja välja selgitada nö. vanad olijad.


Olen ka skeptiline selliste ürituste suhtes. Plaan on ilus ja hea ja kindlasti ei taha ma seda maha teha, aga ettevaatlik peaks olema. Varem või hiljem saab keegi vastu pead ja siis on politseid ja asjad ja probleeme rohkem kui rubla eest. Siin foorumiski on neid juhtumeid juba mitmeid kajastatud, Kajamehe lugu, Keiss vist on tunda saanud, Tartu piljardiklubis oli mingi teema. Krt isegi Tartu olympicus antakse otse kaamerate all tooliga vastu pead kui järjekordne kuupalk on cashis ära kaotatud.
Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker. Aga see püsis ka ainult selle pealt, et seal käis ainult üks kindel seltskond. Ja kui lõpuks see suuremaks hakkas minema, siis millegi pärast tuli ka kiire lõpp...

Kindlasti tasub pigem karta, kui kahetseda. Ma usun, et janek174 poolt välja pakutud lahendus lapiks siinkohal kinni üsnagi mitmed sellised rumalad olukorrad, kus lauda peaks sattuma täiesti võõras tundmatu isik.
Pean tunnistama, et ei ole üldsegi kursis nende untsu läinud mängudega, mis oma postituses välja tõid. Kui kuskil on mõni suurem arutelu/ajalugu nende kohta (näiteks mõni foorumi teema) ja ei ole palju küsitud, siis oleks väga tänulik, kui keegi tooks need teemad siinkohal välja. Näiteks saadaks mulle need lingid PM'ile. Ei ole ise suurem asi foorumis-surfaja otsimise kohapealt.

*

Mis arvaks muidu foorumirahvas sellest, kui enne igat nö. cashgame'i postitaks registreeritud kasutajanimed iganädalasse teemasse? Nii oleks inimestel enne mängule tulekut hea ülevaade sellest, kes on kohal ja kui palju on kohal. Inimesed, kes ennast läbi foorumi, läbi e-maili või mis iganes muul moel pole registreerinud läbi minu, lihtsalt lauda istuda ei saa.
Sõbrad on otseloomulikult teretulnud, neid märgistaks lihtsalt nõnda:

Mihkel +2
Taavi
Ants +1

(Nimed on puhtjuhuslikud)

Ootan vastukaja! :)

janek174
30.11.10, 20:31
Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker...

Olid kuldsed ajad...

kamipokker
06.12.10, 07:43
Nii, aeg oleks siis väljakuulutada esimene mäng. Lubasin seda küll eile teha, kuid kahjuks ei jõudnud eile arvuti taha.

Esimene mäng toimuks siis 11. detsember 2010 algusega kell 16:00 Kamikaze pubis. Mänguks oleks siis No Limit Holdem 2/4 eek blindidega. Miinimum buy in 50bb, maximum 250bb. Et osaleda, siis palun saata email, PM või siis anda teemas märku enda tulekust. Kõik osalejad kirjutan listi vormis siia postitusse. Kui teiega tuleb keegi kaasa, siis palun märkida enda nimi + arv (olenevalt mitu tuleb). Kui olete ennast juba kirja pannud, siis palun ka kohale tulla.

kamipokker
06.12.10, 08:03
Mul enda poolt tuleb tõenäoliselt 2 sõpra, ma ei tea, kas neil siin user'id on. Aga panen nad kirja alles siis, kui nad on oma jah sõna kindlalt öelnud.

fyte
10.12.10, 14:47
Palju homme siis rahvast tulemas? Kl 17.15 paiku hakkab turna mustamäel, nii et vb astuks enne läbi ja teeks tunnikese cashi.

pwndre
11.12.10, 16:42
päris huvitav, söögile paneks hindeks 5/10 st pokkerile 0/10 tuleks teinekordki kujutletavat pokkerit mängima

kaval-ants
11.12.10, 18:15
päris huvitav, söögile paneks hindeks 5/10 st pokkerile 0/10 tuleks teinekordki kujutletavat pokkerit mängima

Mis mõttes? Jäi üldse ära? Räägi lähemalt

$$$
11.12.10, 18:35
No mina , pwndre, fyte ja ta sõber olime seal, chipe või kedagi teist polnud
Tubli korraldus kamipokker :) .

kalkaan
11.12.10, 18:43
Nii, aeg oleks siis väljakuulutada esimene mäng. Lubasin seda küll eile teha, kuid kahjuks ei jõudnud eile arvuti taha.

Esimene mäng toimuks siis 11. detsember 2010 algusega kell 16:00 ET Kamikaze pubis.
FYP

valustyng
11.12.10, 19:23
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

EGERT
11.12.10, 20:35
Eelmine postitaja oleks võinud asja korraldada, kasutajanimi oleks ideaalne :)

pwndre
11.12.10, 21:59
urod

fyte
11.12.10, 22:06
Kuna see pubi asus 5mindi kaugusel autoga sõites, siis aega eriti palju raisku ei läinud õnneks, aga kui oleks näiteks spetsiaalselt tulnud kusagilt kaugemalt kohale, et pelada ning mitte kedagi pole, siis oleks reaalselt tilti läinud küll ..

udikaz
11.12.10, 22:53
hea et ta kohvrite eest ette veel väikest rake ei küsinud :)

nikitheone
12.12.10, 19:18
scammimine on tõusnud uuele tasemele PP foorumis :)

con
12.12.10, 21:07
kustutatud

kamipokker
14.12.10, 11:32
Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!

con
14.12.10, 12:05
sel juhul võiksid ette teatada kui üritus ära jääb, nii lõunaks vms.
aga saan sinust hästi aru ja võtan oma sõnad tagasi. vabandan liiga kiirete järelduste eest. jäi mulje, et kadusid kuskile üldse ära kuna mõned päevad olid juba möödas.

üldiselt huvi peaks olema, esimene kord tuli ca 20 inimest. kui tahad veel korraldada siis pane suurelt teema pealkirja see, et asi käib nimekirja alusel ja kuupäev. peab puust ja punaseks tegema.

privador
14.12.10, 12:42
Mind ajaks hoopis korraldajana tilti, kui osalejad teada ei anna voi k2ivad nagu jumal juhatab, kui ise mollad, rahastad jne. Alguseks on vaja saada siiski kindlat kriitilist massi
aga jh foorumis oleks voinud teada anda et j22b 2ra.

kamipokker
14.12.10, 12:47
Oleksin võinud muidugi ühe postituse teemasse teha, poleks raske olnud. Ei mõelnud selle peale tol hetkel, kuna ei osanud aimata, et inimesed siiski teadaandmata kohale ilmuvad. Kui inimestel oleks huvi mängida, siis võiks minu poolest see laupäev või pühapäev mängu korraldada. Mis arvate? Seekord siis, kui inimesed huvi välja ei näita paneks teemasse ka teate mängu mitte-toimumisest.
Lisasin ka teemasse (1. postitus) informatsiooni SUURELT JA PUNASELT, kuidas registreerida ennast ja oma sõpru mängule.

Vabandan veelkord nende ees, kes eelmine laupäev kohale tulid.

kamipokker
14.12.10, 12:51
Panen siis lihtsalt ühe kuupäeva paika, kui inimesed on huvitatud, siis mängime, kui ei ole huvitatud, siis ei mängi. Ajaks ja kohaks oleks pühapäev 19.12.2010 ja paigaks endiselt Kamikaze pubi. Kõik reeglid ja muu informatsioon on sama. Alustaks 16:00. Endast ja oma sõpradest teada anda formaadis: [oma kasutajanimi + sõprade arv]. Teada anda hiljemalt 24h enne mängu algust.

ranka
14.12.10, 14:50
Lisasin ka pealkirja väikese teavituse.

taipupole
14.12.10, 22:03
Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!

Sellise teksti peale tuleks ma isegi Hiiumaalt kohale!

sip3lgas
16.12.10, 00:02
krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .

$$$
16.12.10, 04:14
Parim on see et tahetakse reiki , aga kohale ei suvatseta ilmuda :) . Et järgmine kord anname rake baaridaami käte? :) .

kamipokker
16.12.10, 10:16
Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus. :p

(Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

Palun teema lukustada.

adam_q
16.12.10, 10:21
krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .

köhasiirup, meibi?

g00000se
16.12.10, 11:07
köhasiirup, meibi?

Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...

soouni
16.12.10, 11:43
kuule sa ikka korraldasid järelikult seda sitalt et midagi välja ei tulnud nagu mida sa siis lambist sõimad foorumlasi. oli mingi aeg sul välja pakutud inimeesed ilmusid kohale ja sa lasid ule nad noh. mida sa mõtled et tahab keegi siis nii cashi mängimas käia ve. ja mingi reik kah kuskil õllemängul ka. unreal. piider

harryahven
16.12.10, 11:50
Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...

+1

sip3lgas
16.12.10, 13:05
köhasiirup, meibi?
hmmm , ebareaalne . seda teksti kirjutades ei mõelnud väga eelnevale tekstile . Mai tea , muud moodi ei oskanud nokkida et siis pidi aasta pirni maha ikka panema ?
Köhasiirup ? WTF ? ...

harryahven
16.12.10, 13:46
Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus. :p

(Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

Palun teema lukustada.

kõrvaltvaatajana tekib tõesti küsimus, et mida siin möliseda on?! oli ju kirjas, et ette teatada tulekust.. saan aru, et ei pannud tähele ja nüüd tähendab see seda, et keegi ei taha enam minna ja kõik teevad maha, et lasi üle. siin ei ole ju midagi ega kedagi üle lasta, kui inimene ise tahab mängida ning oleks kindlasti kohal olnud, kui keegi teada oleks andnud. inimene omast ajast sebis chipid ja koha, ma ei tea küll kui suur see rake on, aga seegi on täiesti ok ju.. nõmmel sama pauk ja keegi ei mölise ega tee maha, seal küll oma diiler. isegi oleks võibolla läbi astunud mõnikord, kahju et heatahtlik inimene kohe ***** saadetakse ühe apsu pärast. ja rake peaks olema mini-minimaalne, eriti kui pole diilerit? võiks sellest väiksest feilist veits mööda vaadata ning anda uue võimaluse kuna väga võimalik on see, et sündimas üks väga mahe koht mängimiseks. gl!

armand0
16.12.10, 21:57
Suht närvi ajab see jama siin !

Inimesed raiskavad enda aega ,et korraldada normaalset cashi ja teie ainult vingute.

Ja tõesti 20kr "rake" pärast möliseda, minge kõik parki ja toetage neid parem.

Inimene raiskab oma aega ,et teistel oleks parimad võimalused mängimiseks ise mingit kasu saamata !

ranka
16.12.10, 23:49
Parkis olen ma suht safe, et keegi kallale ei tule, et sohki ei tehtaks ja et pärast mänug lõppu saan oma raha ka kätte.

harryahven
17.12.10, 00:04
level? molli võib vabalt saada lympsis, on selliseid olukordi olnud pokkerilaudades. FM-i debiilne otsus võib arvesse minna juba sohina sinusuhtes ja kui tõesti mingi monster pot vastasele antakse (ala vastane roobib laua alla ja 2 sõpra mängivad korraga tema eest ning see pole dead hand), siis oled oma rahast ka ilma..

con
17.12.10, 00:35
kuule sa ikka korraldasid järelikult seda sitalt et midagi välja ei tulnud nagu mida sa siis lambist sõimad foorumlasi. oli mingi aeg sul välja pakutud inimeesed ilmusid kohale ja sa lasid ule nad noh. mida sa mõtled et tahab keegi siis nii cashi mängimas käia ve. ja mingi reik kah kuskil õllemängul ka. unreal. piider
kaks asja siin maailmas on piiritud.


igatahes kahju jh, et nii läks, nähtavasti pole siis huvi piisav. üks hakkab siunama ja teised hoiavad ka kohe eemale, ega endal piisavalt otsustusvõimet pole.
miskit up siis annan märku.

edu edaspidistes tegemistes!

Jaagupi
20.12.10, 07:00
naljamehed on koos. 20 eeki rake pärast jääb korralik üritus ära. Kellele ei meeldinud mängige oma 0.01/0.02 blindidega rahakat edasi ja vinguge bad beatide üle. Siia võiks ikka arvestatavad mehed tulla.

timz0333
20.12.10, 11:48
krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
Enda oma löön khmkhm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .


köhasiirup, meibi?


Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...


+1


hmmm , ebareaalne . seda teksti kirjutades ei mõelnud väga eelnevale tekstile . Mai tea , muud moodi ei oskanud nokkida et siis pidi aasta pirni maha ikka panema ?
Köhasiirup ? WTF ? ...

No sh¤t aga see on tõesti aasta pirni kandidaat.