PDA

View Full Version : tobi otsib motti for MTT/SNGs



tobi
23.11.10, 12:59
Tere,
Mul on huvi saada staket MTT/SNG-de mängmiseks. Sügisest olen hakanud neid ise rohkem proovima ja mõne tulemuse ka saanud, kuid sugugi ei kipu SNG-sid mängima nii nagu võiks - rohkem. Endal on roll olemas, et mängida, kuid sellest ei piisa ning seetõttu mõtlesingi, et ilmselt motiveeriks mind mängima hoopis stake. Seeläbi on keegi, kes paneks paika reeglid kuna ja palju võiksin mängida ja tuleksid ka tulemused. Hetkel olen paari kuuga vaikselt mängides saavutanud 1-2 MTT võitu ja mõned SNG võidud, kuid volüümi juurde keerates peaksid asjad paranema.
Asjast täpsemalt - mängin Full Tiltis ja oleks soov lasta 135man 4.40$ turbo RUSH SNGsid, kuna need täis meeletuid vaalasid ja seega vist kerge beatida. Kui asjaga hakkama saab, siis edasi 11$ turbo RUSH SNGde peale.
Lisaks nendele võiks lisada kuni 5$ MTT turniire.
Sample on väike, kuna olen olnud hirmus laisk - midagi siiski -

http://img194.imageshack.us/i/turniir1.jpg/ <- MTT+SNG
Ligikaudu 100 MTTd ja 80 SNGd

http://img192.imageshack.us/i/turniir2.jpg/ <- SNGs

Stake suurus võiks olla umbes 400$
Kellel huvi, siis PM läbi saab küsida kasutajanime ja täpsemalt turniiride tulemusi OPR-ist näha.

Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM
Hold'em NL $3,987 $3,353 529% $4.77 2433 11% 25/133 19%
Hold'em L/PL $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%
Omaha $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%
Omaha Hi Lo $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%
Other $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%


Kui huvi ei ole või teema ei kuulu avalikustamiseni, siis jätkan omal käel rahulikult hobimängimist ja midagi ei ole katki :)
Mind teab siit foorumist paremini kivisaba, kellega olen ühe diili läbinud ja kes peaks teadma, et üle laskma ma kindlasti ei hakka.
Potensiaalne stake andja võiks olla ka ise SNGde ja MTTde mängimises sõna- ja näpuosav.
Tänud ja GL

ranka
23.11.10, 19:58
Edu!

mehumble
24.11.10, 05:15
Ma ei usu, et keegi tahaks sulle anda mingit summat kui sa siia ühe suure tabamuse paned ja mõne sng kohta graphi postitad. Väga segaseks jätab asja "Endal on roll olemas, et mängida, kuid sellest ei piisa ning seetõttu mõtlesingi, et ilmselt motiveeriks mind mängima hoopis stake."
Ma usun, et sa võiksid ennem enda raha eest mänge proovida ja võibolla ehk vist kergelt beadid kah.

tobi
24.11.10, 06:55
Ma olen enda raha eest mitu kuud turniire mänginud juba. Enne seda olid rahalauad, mis enam üldse ei tõmba, kuna pole piisavalt skilli. Ikka enda raha eest .p
Eks ma lasen ikka sama vaikselt edasi ja paari kuu pärast siis oleks ette näidata 400 turniiri praeguse 200 asemel. Idee olekski selles, et paari kuu pärast võiks stake tõttu ette näidata 600+ ma arvan.
Ja 4 dollarilisi RUSH SNGsi peaks beatima iga mõtlev inimene, ma pole näinud kuskil mujal hullemat mängu.

udikaz
24.11.10, 08:52
Just selline moti küsimus vaevas mind täna. pole pikemat aega midagi erilist mänginud, sest ei leia selleks mittemingisugust motivatsiooni...tahaks uuesti järjepeale saada. tulin siia otsima lahendust. Pakuksin siis välja best profit with 2 weeks beti. ainult sng-s või mtt-s. ning nagu ma aru saan siis sulle sobiks low stake. olgu. maximum buy in oleks siis 20$ mtt või sng. paneks mõlemad 200$ summa vahele ning kes rohkem profitit näitab see võidab. Rahad saadame loomulikult mingile adminnile seniks hoiule, et ei tuleks mingit skämmi. mis sa sellest mõttest arvad?

E:summa ei pea muidugi 200$ olema

kip
24.11.10, 12:30
teeks med stake ja ma joiniks ka, kuna moti puudus vaevab ka mind. :)

udikaz
24.11.10, 12:45
kip soovid kaasata siis kuni 54$ buy in?

tobi
24.11.10, 13:27
highrollerid :redface:
Kui beti teeks, siis vaid juhul kui min. mängude arv paika panna ja ROI peale, sest pole masstableja, isegi kui pingutaks ja seetõttu sarnast profitit ei ole lootust tooda võrreldes 10+ laudade ja ajaliselt igapäevaste mängijatega.
Aga stake meeldiks mulle rohkem. Näis veel, äkki keegi tunneb huvi.

udikaz
24.11.10, 13:39
no ma ka ei ole mass tableja. minu pärast võib roy peale ka teha:) mul ei ole sellessuhtes vahet. ning ära arva, et tingimata 10+ laudadel mängija näitab suuremat profitit kui 2-3 tableja. stake ei oleks suurem asi mott, mingi prob bet töötaks mu meelest paremini :p

redddman10
24.11.10, 23:53
mis kasutajanimi tildis on tobi? ise ka rushi sit gode fänn:D