PDA

View Full Version : $20Rebuy: Turniiri keskfaas, 77 - mida teha?



ranka
04.01.09, 01:58
Shortie reade ei mäleta, oleksin snap-callinud ta shove. Suure stackie (bryanlai-737) readid: 25/6/0.7 - 97 kätt. Ehk pasiivne ahv.

No Limit Holdem Tournament
10 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Hero (7130)
UTG+1 Mr-Smoke (11621)
UTG+2 sifkoo (8160)
MP1 Klungper (8653)
MP2 eskalera (5142)
MP3 fadern2 (5281)
CO MrBlue09 (2062)
BTN macamo (11957)
SB bryanlai-737 (10644)
BB Andersons (9978)

Blinds: 200/400 Ante 30

Pre-flop: (900, 10 players) Hero is UTG 7 :diamond: 7 :spade:
Hero raises to 1,000, 5 folds, MrBlue09 goes all-in 2,033, 1 fold, bryanlai-737 calls 1,833, 1 fold, Hero ??? ??? ???

timukasr
04.01.09, 02:06
No tollele brynalai-737'le ei anna absoluutselt mingit head range ja mis MrBlue09'l paremat võib olla (2.5BB alles, ja account tehtud vb sel aastal - fish) - parim lahendus oleks shoveda, aga kui ei tunne end kindlalt siis võib foldida. Call on suht mõttetu, sest väga väheste floppide puhul julged edasi mängida ja see brynalai võib hittida mingeid käsi.

kilu6
04.01.09, 12:51
Kui ma see Brynla oleks, siis ma küll ei calliks SBlt mingi kehva lehega.
Kui respecti pole, siis shove, muidu fold.

ranka
04.01.09, 13:28
Kui ma see Brynla oleks, siis ma küll ei calliks SBlt mingi kehva lehega.
Kui respecti pole, siis shove, muidu fold.


Aga me saame flopis 1:5 pot oddsid, siis call ei tulegi kõne alla?

stennn
04.01.09, 13:44
pf call ja flopis panneks fishi checkimise peale peaaegu iga board AI, välja arvatud mingi 3 broadwayl ilmselt. Preflop ta enam ei foldi ja ise tead kas tahad 3way 77 pf AI minna. Call on parem ka sellepärast et kui tal on kõrgem keskmine pocket kui sul siis foldib flopis ülekaartide juhul ilmselt.

Tylos
05.01.09, 09:50
call oleks aktsepteeritav vaid positsiooni t6ttu.Kuna aga SB on "passiivne ahv" siis ei ole call option.Ranka seti hittimise v6imalus on suht v2ike.Samas on ta oma madala pocketpaariga kahe vastase vastu mis lihtsalt matemaatiliselt ei m2ngi enam.Calli puhul pole SB-st rankale mingit edasist kasu-kui SB hitib raiseb allinni,kui ei hiti siis foldib ja ysna v6imalik ,et shorty allinner hittis.
Ainuv6imalus AI v6i fold.Mina foldiks.Pole valuet.

antnx
05.01.09, 12:34
Mina siin ei calliks - see jobu brynai vms võib hakata ise flopis shovema ja naljatlema. Tal big stack kah, kui midagi hitib siis oleme kohe OUT

timukasr
15.03.09, 10:48
Esiteks push preflop ja teiseks lükka üle. Big stackil tundub olevat kehv käsi.

vsiu100
15.03.09, 12:49
no statside järgi on ta suht rumal. rumalaid on väga raske foldima panna, kui nad on raha sisse pannud samal panustamise ringil. Call tundub suht odav ja kuna ta on nii passiivne, siis tõenäoliselt bluffima ei hakka ja tuleb läbi checkkimine. Kaotuse korral jääb enam vähem ok stäkk, millega on push/foldi tehes piisavalt fold equityt ja võimalik tagasi tõmmata.


nõustun suures osas.

selliste oddsidega fold on kuritegu(peaegu 1:6). jammida ka ei päis taha, kuna dongil on ju raha sees ja kuidas sa siis foldid kui juba raha sisse oled pannud.
call.flopil hindad uuesti.
teine võimalus on pushida, foldida ei saa!


Esiteks push preflop ja teiseks lükka üle. Big stackil tundub olevat kehv käsi.

M10 mulle ei meeldi pushida utg 77ga. ok reise imo pf. teine võimalus, et foldid pf olenevalt lauast. pf pushid sellise stackiga ei indikeeri ülimat tugevust ja need callitakse maha 88+,AQs+(mõni donk ka AT+)

timukasr
15.03.09, 16:29
Push/fold võib alata 15BB-st tegelt.

lebovend
15.03.09, 16:34
No erinevat allikad ajavad erinevat teksti. Olen kuulnud k6ige rohkem, et alates
10BBst hakkab push/fold, samas hiljuti lugesin strateegiat, et tglt on alatest 13BBst.

Tegelt pole vahet, mis kus keegi ytleb, pead ikka ennast ja enda reade usaldama.

vsiu100
15.03.09, 17:41
Push/fold võib alata 15BB-st tegelt.


hero stack 17+BB. ja nagu ütlesin, imo ei ole sellise stackiga push väga tugeva käe märk.

timukasr
15.03.09, 19:25
Oih, arvutasin valesti, aga ikkagist. Teed raise preflop ja juba oledki commited. Kuna tegu on rebuy'ga läheksin ikkagist all-in.

Valts
15.03.09, 22:14
No erinevat allikad ajavad erinevat teksti. Olen kuulnud k6ige rohkem, et alates
10BBst hakkab push/fold, samas hiljuti lugesin strateegiat, et tglt on alatest 13BBst.

Tegelt pole vahet, mis kus keegi ytleb, pead ikka ennast ja enda reade usaldama.


Antega mängus on M-i järgi imo otstarbekam mängida. Aga samas kui tunned ennast BB-dega mugavalt ja arvestad ka antesid, siis vahet pole.

kivisaba
18.03.09, 17:58
see kas pushida 10 bb 13 bb or 15 bb pealt oleneb eelkõige lauast
mida loosemad mängijad seda suurema stackiga võib pushida (seda siis käega)

vaenekala
22.03.09, 10:10
Mina näen siin ainult push või fold. Raised 2,5bb ära peale seda keegi keevitab allin on veits jama majas, callida väga ei taha ja 1000 chipi on läinud, antud olukorras, ma vist calliks siis need 1000+ chipi ka ära, aga see oleks ilmselge põletamine kui me 7 ei hiti. Ma viskaks tegelt need seitsmed pref. hoopis ära, aga seda teeksin ka ainult mina vist.

donkament
22.04.09, 18:10
Instacall. Saame siin üsna head pot oddsid seti hittimiseks + shoveme flopil kus üks ülekaart, mis ei tundu eriti ohtlik. näiteks 248 flop on instashove, rääkimata undercardidest või setist. Donkil ei ole siin hea käsi, väga harva on tegemist trappimisega, enamasti on ikka mingi AT sugune sitt ning loodab, et sa preflop sisse ei lükka. Ja kui flopp on sitt, siis c/f. Bluffimine on mõttetu.

EGERT
22.04.09, 20:58
kui callijal vähegi ajusi on, siis peaksid maha callima ja "implicit collusion", ehk mõlemad checkite lõpuni välja.

risti7
24.04.09, 17:17
fold? fold???? FOLD???????? Fold siin on täiesti absurd.
Shortiel võib siin olla any two, oleme ta range'ist ees pika puuga. Passiivne donk võib muidugi mingit kavalat slowplayd teha, aga ma pakun, et pigem on tal a) Ax, misjuhul x võib olla < 7, b) kaks suurt kaarti, mille vastu oleme kergelt ees, c) väike paar, millest oleme pikalt ees.

Ainult kaks võimalust - kas call ja shove any flop või siis kohe arr in. Me oleme mõlema venna range'ist nii pika puuga ees, et foldimine on täiesti kriminaalne. Sul on väga väike stack, potis on dead money paksult, see on selgelt olukord, kus selles turna faasis tuleb kas akumuleerida või bustoks minna, mitte vaikselt foldida ja vinduda oma paari BB otsas.

Lõpuni checkimine on veel absurdsem idee - see tuleks kõne alla mu meelest ainult FT puhul, siin on tegemist keskfaasiga, kus mängija bustimine ei anna kellelegi eriti midagi.

mihke666
26.04.09, 11:48
call/allin, fold flop, kui flop suckib*

Tarq666
26.04.09, 14:52
minu arvates kindel shove, kõik viitab sellele, et callija loodab flopis hittida