PDA

View Full Version : NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise



DaBeat
25.11.10, 13:26
$1/$2 No Limit Holdem
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG dungesz1986 ($94.80)
UTG+1 urmo1 ($322)
CO c00lf0nixPL ($194.65)
BTN Oravanpyora ($335.55)
SB TheOutFox ($253.15)
BB slaskmongo ($200)

Pre-Flop: ($3, 6 players) urmo1 is UTG+1 A:heart: 7:heart:
1 fold, urmo1 raises to $6, 1 fold, Oravanpyora calls $6, 1 fold, slaskmongo calls $4

Flop: 4:club: 5:heart: 10:club: ($19, 3 players)
slaskmongo checks, urmo1 bets $14, Oravanpyora calls $14, slaskmongo folds

Turn: 6:heart: ($47, 2 players)
urmo1 bets $30, Oravanpyora raises to $90,call?

16/11/1.1k kätt
fold to flop cbet 47%

fyte
25.11.10, 14:04
Pole küll nii kõrge limiidi grinder, kuid imo see lõhnab seti järgi ja stackid on deep ka, nii et tal vast raske foldida, kui backdoor :heart: draw kohale jõuab näiteks. Samas hero on OOP, nii et valuet raskem saada, kuid sellele vaatamata calliks turni ja läheks cr peale kui flush hitib ja leadiks kui openender tuleb kokku, et mitte lasta tal järgi checkida, kui tema jaoks board koledaks läinud.

60 vaja callida 167sesse potti => oddsid on ca 1:2,8, ning seti vastu on 13 outi, ehk siis oddsid hittimiseks on 1:3,5 kanti, seega piisab kõigest 50$ valuebetist riveril, et juba turni call +EV oleks, mõistagi enamus kordadest saame rohkem valuet.

// typo

$Lauri$
25.11.10, 14:44
Pole küll nii kõrge limiidi grinder, kuid imo see lõhnab seti järgi ja stackid on deep ka, nii et tal vast raske foldida, kui backdoor :heart: draw kohale jõuab näiteks. Samas hero on OOP, nii et valuet raskem saada, kuid sellele vaatamata calliks turni ja läheks cr peale kui flush hitib ja leadiks kui openender tuleb kokku, et mitte lasta tal järgi checkida, kui tema jaoks board koledaks läinud.

60 vaja callida 167sesse potti => oddsid on ca 1:2,8, ning seti vastu on 13 outi, ehk siis oddsid hittimiseks on 1:3,3 kanti, seega piisab kõigest 40$ valuebetist riveril, et juba turni call +EV oleks, mõistagi enamus kordadest saame rohkem valuet.

This.

Rigged
25.11.10, 15:18
Hero folds.

Sass
25.11.10, 18:45
ei tea aga mina leian siit kyll 15 outi ja imo saame me calliks 60:227 1:3.8

fyte
25.11.10, 19:11
ei tea aga mina leian siit kyll 15 outi ja imo saame me calliks 60:227 1:3.8
Lähed 160bb deep flushiga broke paardunud laual, kui vastane repib turnil setti?
ja 60:(47+30+90) =>60:167 => 1:2,8 siiski... Pole just raketiteadus.

Sass
25.11.10, 19:22
kas sa enda calli ei pea sinna otsa arvutama v?

HU grinder
25.11.10, 19:23
Riiveris äkki? 4h ja Th nt

DaBeat
25.11.10, 19:34
kas sa enda calli ei pea sinna otsa arvutama v?

Ei pea.

variatsioon
25.11.10, 21:19
wtf?? kas ma saan õigesti aru et herol on NFD+readraw+high card ja tahetakse foldiad 60$ betile et näha 227$ poti??

??

insta call(või raise) ju.

fyte
25.11.10, 21:42
wtf?? kas ma saan õigesti aru et herol on NFD+readraw+high card ja tahetakse foldiad 60$ betile et näha 227$ poti??

??

insta call(või raise) ju.
Arvan, et selle mõttega teema oligi tehtud, et arutada, kas callida või raiseda. Dno miks osasid foorumlasi erutab selline leveldamine.


Hero folds.

variatsioon
25.11.10, 21:56
IMO all ini on +EV. 1/3 kordadest villan ikka foldib.. ja kui callib on herol 30% vähemalt.

aga call tundub siiski parem.

ranka
26.11.10, 12:41
Ma foldin, sest vastane on tight ja deep. Tõenäoliselt ei ole tegu harjumuspärase floateriga. Meil on küll tugev tõmme, mis vajab implied oddse. Kuna me oleme OOP siis jube raske on edasi pappi välja väänata, kuna reatõmme riveriks oleks obvious ja ega mastitõmmegi eriti "nähtamatu" ei ole. Reatõmme võib veel minna spliti ning osad mastioudid surnud (tal set).

Kotkas1000
26.11.10, 13:05
Oleneb vastasest, aga minu meelest on see kas AI või fold. Kalduksin ise foldi poole Ranka poolt nimetatud põhjustel. Kui on mõni read tema võimalike muuvide osasa, siis AI, kuna meil on ikkagi super equityga kombinatsioon + tricky vastase puhul on ka fold equity suurel osal ajast olemas. Call ei ole minu arust juba ainuüksi sellepärast variant, et me oleme OOP.

pastilaa
26.11.10, 13:16
Parandage kui eksin, aga BD nut fd küll, aga ma ei cbetiks siin.

tolmuahv
26.11.10, 13:30
Ma calliks siin 100%. Kui me vastase paneme seti peale, siis on meil 13 outi. Ehk siis nagu eelpool välja toodi, kui hitime, peaksime saama vastaselt $50 veel juurde, et mäng break-even oleks.

Rankalt: Kui ise oled siin setiga ja river tuleb kolmas mastikaart või rida ja vastane betib nt. $60 riveril $227 potti, kas sa foldid oma seti siin? Kui ei foldi, siis pole antud situatsioonis Herol ju ka mõistlik turni raise peale foldida.

Lisaks peab vastasele andma mingi tõenäosuse bluffiks ka. Ta võib samamoodi draw'l olla ja kui turnil foldima ei saanud ja riverit ei hiti, siis annab alla (s.t. meie A high võib poti võita). Muidugi on sel juhul vastase ranges ka ristiga mastitõmme, mida me mõnel korral tahame suurelt välja maksta, kui river meile rea ja vastasele masti kokku toob.

Palju huvitavam küsimus oleks, mida teha kui river tuleb meie jaoks soodne. Kas CR mastiga ja lead-out reaga? Kui riverit ükskõik kuidas hittides lead-outida $200 all-in, kas villain foldib oma seti kui ta peab callimiseks vaid 30% good olema? Minu meelest on riveril max value saamine siin palju raskem kui turnil otsustamine.

ranka
26.11.10, 13:39
Ma calliks siin 100%. Kui me vastase paneme seti peale, siis on meil 13 outi. Ehk siis nagu eelpool välja toodi, kui hitime, peaksime saama vastaselt $50 veel juurde, et mäng break-even oleks.

Rankalt: Kui ise oled siin setiga ja river tuleb kolmas mastikaart või rida ja vastane betib nt. $60 riveril $227 potti, kas sa foldid oma seti siin? Kui ei foldi, siis pole antud situatsioonis Herol ju ka mõistlik turni raise peale foldida.

Lisaks peab vastasele andma mingi tõenäosuse bluffiks ka. Ta võib samamoodi draw'l olla ja kui turnil foldima ei saanud ja riverit ei hiti, siis annab alla (s.t. meie A high võib poti võita). Muidugi on sel juhul vastase ranges ka ristiga mastitõmme, mida me mõnel korral tahame suurelt välja maksta, kui river meile rea ja vastasele masti kokku toob.

Palju huvitavam küsimus oleks, mida teha kui river tuleb meie jaoks soodne. Kas CR mastiga ja lead-out reaga? Kui riverit ükskõik kuidas hittides lead-outida $200 all-in, kas villain foldib oma seti kui ta peab callimiseks vaid 30% good olema? Minu meelest on riveril max value saamine siin palju raskem kui turnil otsustamine.

Implied oddsid kehtivad eeldusel, et me mängime riveri perfektselt. Kui peaks juhtuma "õnnetus", et riveril on mastikaart meile aga maja kaart talle siis kui maksame talle midagi kinni muutuvad meie implied oddsid väiksemaks. Teine asi kui tal floatis floppi 8c9c ning turn on 8 või on tal hetkel käes 78 ning turn 3 siis oleme jälle raskes seisus. Maksame kinni ta panuse ning implied oddsid jälle maas.

Minule tundub, et me ostame ise omale riveriks probleeme tundmatute implied oddsidega. Ainukesed puhtad kaardid on non-paardunud mastikaardid ning neidki on maksimaalselt 7.

variatsioon
26.11.10, 16:16
kui sa sa ta range str8 drawe paned siis peaks ju kindlalt callima.

ja imo vastane callib 50%+ poole potise peti kui flushi hitib. = +ev callida
+ imo meil on väga head rea oddsid.. hui vastane paneb meid str8 drawi peale.

ranka oleta et sul on set ja river on poti8.. vastane callib 75% ~pot size peti imo.(/bet/f samapalju)

+ see muudab meie imaget paremaks.

ranka
26.11.10, 16:22
kui sa sa ta range str8 drawe paned siis peaks ju kindlalt callima.

ja imo vastane callib 50%+ poole potise peti kui flushi hitib. = +ev callida
+ imo meil on väga head rea oddsid.. hui vastane paneb meid str8 drawi peale.

ranka oleta et sul on set ja river on poti8.. vastane callib 75% ~pot size peti imo.(/bet/f samapalju)

+ see muudab meie imaget paremaks.

Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.

fyte
26.11.10, 16:43
Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.
Nagu ma esimesel lehelgi välja pakkusin, siis reaga leadiks ja bd-flushiga, ehk siis riveril nutsi omades, läheks cr peale. Pot on riveril 227$ ja donkbetime näiteks 90-120, arvad tõesti et vastane foldib kergekäeliselt nii tihti? Ses suhtes et kui vastane pidevalt nii alla annab, siis saab ju abuse'da ja varastada tihti pot talt ära.

variatsioon
26.11.10, 17:08
Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.

no ok.. kui sa tõesti arvad et vastane c/f any drawi peale siis on ka meie oudid kõik risitid mida on palju loogilisem repida kui ärtut.

või mis?