PDA

View Full Version : NL25 Bottom set



janek174
27.11.10, 17:31
Suht pika sessi lõpp ja eriti adekvaatne ise polnud enam asju hindama, stäkid ka natuke sügavamad. Mingeid mõtteid?


PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($23.45)
MP2 ($38.16) 35/3 140 kätt Suht passiivne vend
MP3 ($34.90) 28/13 147 kätt
CO ($25)
Hero (Button) ($34.10)
SB ($53.48)
BB ($25.46)
UTG ($24.30)
UTG+1 ($33.76)

Preflop: Hero is Button with 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
3 folds, MP2 bets $1, MP3 calls $1, 1 fold, Hero calls $1, 2 folds

Flop: ($3.35) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
MP2 checks, MP3 bets $2.50, Hero raises to $6.50, MP2 raises to $10.50, MP3 folds, HERO??

-andres-
27.11.10, 19:36
Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.

Tarmonator
27.11.10, 19:41
Variant ka callida ja kuna meil on positsioon, siis lasta tal kehvemaga veelkord panustada ja siis ta enam foldima nagunii ei hakka. Praegu võib ta isegi korrektse foldi teha kehvemaga meie shove peale.
A noh põhimõtteliselt mängiks nii,et stackid sisse saada.

pastilaa
27.11.10, 19:42
Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.

+1. Oleks üks neist vähegi asjalikkemate statidega, võiks foldile mõelda - antud juhul vastased lambad. Mõlemi ranges lisaks parematele setidele mitmed kombod 2p, AK, AA. Käsi millest ees oled, on kindlasti rohkem.

janek174
27.11.10, 19:43
Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.

Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.

5gww
27.11.10, 19:45
Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.

lükka need nupud sisse ja asi vask, pole mõtet sellised lambaid mingite käte peale panna, nad ei saa ise ka aru mis neil käes on. kui on set vastas siis on, shit happens.

-andres-
27.11.10, 20:11
Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.

Ei.

kardaanirist
27.11.10, 20:12
no nii nit küll nüüd olla ei saa. kogu teema on üks suur level? obv ship it. võid callida ka ja loota, et vastane turnis uuesti panustab. kui ei panusta, siis shove.

vapsik
27.11.10, 20:16
Sa ju ei mõtle foldi peale?

qjet
27.11.10, 20:49
Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.

ja AK pole selle villaini jaoks nuts?
mina pigem calliks ja ajaks nupud turnis sisse.

janek174
27.11.10, 20:53
Ok... kui level siis level. Obv keevitasin nuppe ja KK vastas. (fishid jagunevad kaheks, passiivsed callingstationid ja maniac agrofishid. Eks arvake ise, kumb seekord vastas oli). Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?

Edit: Arvestame nüüd ikka sellega kah, et fish (kelle PFR on 3) tõstis esimesena.

vapsik
27.11.10, 20:56
Arvad, et ta AA ei mängiks nii?

alaska
27.11.10, 20:59
Mina arvan küll, et ta AA nii ei mängiks. Sellega ta paneks 3.30 beti.

janek174
27.11.10, 20:59
Arvad, et ta AA ei mängiks nii?

Ei arva. Sellised callingstationid callivad ka second nutsiga riverini. Ja ega ta erilise actioniga enne ka silma ei paistnud, c/c QQ-ga varem mingi käe maha.

qjet
27.11.10, 20:59
Ok... kui level siis level. Obv keevitasin nuppe ja KK vastas. (fishid jagunevad kaheks, passiivsed callingstationid ja maniac agrofishid. Eks arvake ise, kumb seekord vastas oli). Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?

Edit: Arvestame nüüd ikka sellega kah, et fish (kelle PFR on 3) tõstis esimesena.

siis ära calli pre madalaid paare, kui sellised spotid su elu raskeks teevad.
kui tal seal oli KK, siis ta limp rangesee jääb ka AA, AK ja K9 võib samuti seal loogiline olla.

alaska
27.11.10, 21:00
Ta raises pre ju.

qjet
27.11.10, 21:03
Ta raises pre ju.

Hero calls $1

Tarmonator
27.11.10, 21:03
COOOOOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Ja ma olen 100% kindel, et seda teemat ei oleks siin kui vastasel oleks olnud AA, AK, K9

alaska
27.11.10, 21:11
kui tal seal oli KK, siis ta limp rangesee jääb ka AA, AK ja K9 võib samuti seal loogiline olla.

Ma ütlesin selle lause peale, et villain raises pre ju. Ei saanud aru, mida sa selle limprangega AK, K9 öelda tahtsid.

Ahangama
27.11.10, 21:13
ohoh, mis teema. Ei olegi tähtis mis tal seekord käes oli, loeb longrun ja kui sellises spotis iga kord nuppe teed siis korjad LONGRUNNIS $$$.

janek174
27.11.10, 21:14
COOOOOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Ja ma olen 100% kindel, et seda teemat ei oleks siin kui vastasel oleks olnud AA, AK, K9

Palun seleta mulle, kas sa tõesti usud, et xx/3 passiivne fish teeb sellises kohas K9-ga (või mõne muu pakutud näitega) C/R.

nomerlot
27.11.10, 21:15
nende jaoks on nuts ka 2 paari, mõnikord ka TPTK.

Solid arutelud meil siin foorumis, küll KK pre fold, küll seti fold kuival flopil.
Nitimeri oleme.

alaska
27.11.10, 21:16
Kas ta üldse tõstab pre siis K9?

janek174
27.11.10, 21:17
nende jaoks on nuts ka 2 paari, mõnikord ka TPTK.

Solid arutelud meil siin foorumis, küll KK pre fold, küll seti fold kuival flopil.
Nitimeri oleme.

Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?

alaska
27.11.10, 21:18
KK.

kardaanirist
27.11.10, 21:21
Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?



jep. ainult selle vahega, et sellise käega ei "eeldaks" ma midagi ja ei proovikski fishi käe peale panna. lihtsalt prooviks fat valuet võtta.

janek174
27.11.10, 21:25
jep. ainult selle vahega, et sellise käega ei "eeldaks" ma midagi ja ei proovikski fishi käe peale panna. lihtsalt prooviks fat valuet võtta.

Ma soovitaks ikkagi nüüd kogu seda olukorda endale ette kujutada (positsioonid, stacki suurused jne) ja siis korralikult oma otsus läbi mõelda. Niisama lambist '' mul on ülepaar, mul on set, mul on KK'' nuppe teha, ei vii tänapäeval eriti kuhugi.

alaska
27.11.10, 21:27
Me peame vist juurede lisama, et janeki enda range vastaste silmis on kah suht nit, ehk setmining preflop ja seti hittimine postflop?

-andres-
27.11.10, 21:32
Alaska, vähemalt sina leveldad siin teemas?

kardaanirist
27.11.10, 21:52
Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?


hmm.. kui nüüd järele mõelda, siis





shove?

janek174
27.11.10, 21:53
Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!

vapsik
27.11.10, 21:56
Noo Sul alati samad käed ka. Üritad ime kohtades mingeid sette või PF KK-d foldida.

pastilaa
27.11.10, 21:57
Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!

igav spot lihtsalt - dongi vastu seti ever ei foldi. otsi mõni selline käsi, kus sa päriselt raha kaotad, siis tuleb ka asjalikum arutelu kindlasti.

Edit: Karums jõudis ette

Tarmonator
27.11.10, 21:57
Palun seleta mulle, kas sa tõesti usud, et xx/3 passiivne fish teeb sellises kohas K9-ga (või mõne muu pakutud näitega) C/R.

Jah ma tõesti usun, et antud vastane teeb siin sellist mängu minu pakutud kätega. Ainuke argument on siin praegu tema PFR mis on 3.
Ja selle sisse mahuvad kenasti AK, KK, AA...ja nende kõigiga, ma kordan, KÕIGIGA, ta mängiks täpselt samamoodi sellel flopil. Seekord ei jopanud, next hand. Ma näen, et swong on sulle mõjuma hakanud:cool:


Noo Sul alati samad käed ka. Üritad ime kohtades mingeid sette või PF KK-d foldida.
Ja mitte ainult, need kõik on lisaks veel kaotatud coolerid. I say result oriented

janek174
27.11.10, 22:05
Selgepilt, et minu pakutud käed ei sobi. Ülejäänud suudan ma ise ka ära lahendada...

Edit: Cooleritest on asi kaugel. Te tõesti paneks siis ming 150BB stackiga nuppe siin külma kõhuga? (küsin juba neljandat korda, mis käe peale te siis vastase panete,kas tõesti AA, AK)

janek174
27.11.10, 22:10
igav spot lihtsalt - dongi vastu seti ever ei foldi.

Edit: Karums jõudis ette

Defineeri DONK, palun!

leits
27.11.10, 22:10
AA'ga PF AI ship ning ylej22nud k2ed foldi ... iisi money

saaks aru kui MP2 oleks 6/5, 9/8 tyyp .. aga no be real .. seal voin any crap olla

kardaanirist
27.11.10, 22:11
Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!

mis level? päris tõsiselt on see shove koht.

kui vastas olekski AK või AA olnud ja sa oleksid selle käe võitnud, kas oleksid selle siia postitanud?

said stackid sisse ja well played!

pastilaa
27.11.10, 22:15
Selgepilt, et minu pakutud käed ei sobi. Ülejäänud suudan ma ise ka ära lahendada...

http://www.world-wide-art.com/art/va/printjpgs/s/cschulz/knoweverythingbutanswers.jpg

Edit: Cooleritest on asi kaugel. Te tõesti paneks siis ming 150BB stackiga nuppe siin külma kõhuga? (küsin juba neljandat korda, mis käe peale te siis vastase panete,kas tõesti AA, AK)

http://images.shopping.indiatimes.com/images/product/99999_AnyTimeTempsn_f.jpg


this

emmimees
27.11.10, 22:34
Mõtleks kuidas rahad sisse saaks... nii kuiva flopiga ehk calliks isegi, ilmselt ei ole sellist turni kaarti ,mis teda rohkem kartma paneks, AA, AK ajab stäkid niikuinii sisse..

arvamusliideripoeg
27.11.10, 23:00
Defineeri DONK, palun!

janek174

Pahvak
28.11.10, 03:16
janek174

Lol.

Janeki teemad teevad. As played fold preflop, fold flop. Ei tasu liiga keerulistesse olukordadesse ennast panna, sest 55 ei floppa kunagi nutsi (va quads) - alati on overset ja rida vastase ranges.

dabljuu
28.11.10, 03:26
Eino inimene küsib nõu, selleks foorum ongi ju.

Shove.

Pahvak
28.11.10, 03:42
Eino inimene küsib nõu, selleks foorum ongi ju.

Shove.

Ei küsi ta mingit nõu. Tegemist on kogenud nitiga, kellel on oma kõikumatu arvamus ja kui ta avastab, et kõrgema limiidi winnarid ei foldigi, siis ta ei taha neid uskuda.

Et päris trollimise post poleks, siis võid ju flopi callida kah. Midagi väga karta pole ja saad nõrgema range vastu turnis rahad sisse.

alaska
28.11.10, 13:11
Aga võtkegi siis arvesse, et tegemist on kogenud nitiga, kelle vastu mängitakse teistmoodi. Kui HERO ranges pole siin kunagi midagi muud peale seti, siis enamasti on ta ju siin taga?

pastilaa
28.11.10, 13:34
Aga võtkegi siis arvesse, et tegemist on kogenud nitiga, kelle vastu mängitakse teistmoodi. Kui HERO ranges pole siin kunagi midagi muud peale seti, siis enamasti on ta ju siin taga?

Pigem tuleks arvesse võtta seda, et mängijate 35/3 ja 28/13 jaoks on vastase image nende avatar.

Tigrano
28.11.10, 14:45
No sellised mängijad 30/3 jne mängivad konkreetselt kätt, vastase image ei loe siin küll midagi. Kui ta avab ei ole ta mingi 30/3 vaid 3/3 mängija, kas sellest on raske aru saada.

Ma eluaeg nendega koos mänginud, sest ongames on neid miljon igas lauas.

Kui selline mängija avab või veel hullem CR, siis seda ainult nutsiga ja siin on minuarvates küll küsimus, et millega ta sellisel kuival flopil veel CR ja mis kahest paarist te siin jahute tal pole siin ranges üldjuhul isegi 99, tihti isegi mitte ak, sest neid meeldib fishidel hoopis limpida rohkem.

Muidugi foldida on alati raske aga siin ei saa sellel nitil muud olla kui aa, kk või ak CR on veel jubedam ja näitab veel rohkem tugevust.

Potsataja
28.11.10, 15:02
3,0%= JJ+,AKo,AKs. Flopi CR jätab alles KK ja AA.

qbj0hn
28.11.10, 21:08
Ei foldi maailma suurima niti vastu ka seal setti...
vbl tõesti jah kui tegemist mingi 2/3 vennaga,et aint AA/Kk pre t6stab ok :D
Foldi ei leia
Nii dry flop ka veel,eet jumalauta

masterpuppet
28.11.10, 21:44
Ohmmumeie. Meil vastase kohta 140 kätt ning paneme kinnisilmi 100% ranged FISHIDELE ???

kardaanirist
28.11.10, 22:12
Ohmmumeie. Meil vastase kohta 140 kätt ning paneme kinnisilmi 100% ranged FISHIDELE ???

oh jumal auta. meil on 3rd nuts ja me proovime fishe käe peale panna.

kahe sekundin shove! shove, shove, shove!

leits
28.11.10, 22:30
ma panen ta setile.. foldin

Tarmonator
28.11.10, 23:14
tra leits ära levelda

con
28.11.10, 23:36
No sellised mängijad 30/3 jne mängivad konkreetselt kätt, vastase image ei loe siin küll midagi. Kui ta avab ei ole ta mingi 30/3 vaid 3/3 mängija, kas sellest on raske aru saada.

Ma eluaeg nendega koos mänginud, sest ongames on neid miljon igas lauas.

Kui selline mängija avab või veel hullem CR, siis seda ainult nutsiga ja siin on minuarvates küll küsimus, et millega ta sellisel kuival flopil veel CR ja mis kahest paarist te siin jahute tal pole siin ranges üldjuhul isegi 99, tihti isegi mitte ak, sest neid meeldib fishidel hoopis limpida rohkem.

Muidugi foldida on alati raske aga siin ei saa sellel nitil muud olla kui aa, kk või ak CR on veel jubedam ja näitab veel rohkem tugevust.

+1, nõustun täielikult.
see on fishi eri liik- passiivne fish. agressiivsust näidates on neil alati pmst nuts. igast 40/4, 35/2 jne lähevad sinna. samuti ka weak-tightid 12/3, 17/3 on sellised kes agrotavad ainult (üli)nutsiga.
ja c/r 3ways nii on ikka väga tugev

AK ei usu eriti, KK, AA sobivad ainult.

calliks ära, turnis ajaks sisse, ühtegi turni kaarti ei kardaks nkn(kõik blankid va. 2xk). saab natuke suuremalt rangelt ehk valuet(maybe tõesti AK).
märgiks ära, et potis surnud raha ka omajagu.
fishid teevad ime 4bette jne ja suudavad siis ikka foldida, seega pole vaja shoveda veel imo.

mul ka 4h sess seljataga, homme vaatan uuesti.

//vaatasin, et raises 16peale. kuna tegelt raises ainult 10 siis call pole eriti hea, pigem raise/shove kuna psr poleks turnis niihea kui võiks olla.

qbj0hn
28.11.10, 23:38
Passiivset fishi on kõige kergem lauas readida ka.Nad võiks samahästi kaardid face up mängida ...

leits
29.11.10, 00:55
Passiivset fishi on kõige kergem lauas readida ka.Nad võiks samahästi kaardid face up mängida ...

Miks sa nii arvad?

qbj0hn
29.11.10, 10:31
Check-call check-call ja kui mingi raise vahepeal tuleb on ez laydown...standard lyke passiivse fishi poolt on minraise nutsuga.