PDA

View Full Version : 50NL: KQ OOP Turnil.



MeelisV
28.11.10, 19:55
Vastane sama, kes teises käes:
Vastane loose/agressive, flopil meeldis palju c/r teha. PF callis 3bete kergelt. Suht halb mängija oli.



No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($99.70)
SB ($81.15)

Preflop: Hero is BB with K:heart:, Q:heart:
SB bets $1.75, Hero raises $5.50, SB calls $4

Flop: ($12) 2:club:, 8:heart:, 10:club: (2 players)
Hero bets $7, SB calls $7

Turn: ($26) A:spade: (2 players)
Hero :confused:



Kuidas kätt õigesti edasi mängida?

$$$
29.11.10, 00:01
Mis varasemates 3bet potides juhtunud on? 2 Barreldanud oled? Foldis callis?

Igatahes mina betiks 16-20 , turni äss on hea kaart barreldamiseks.

MeelisV
29.11.10, 01:00
Mis varasemates 3bet potides juhtunud on? 2 Barreldanud oled? Foldis callis?

Igatahes mina betiks 16-20 , turni äss on hea kaart barreldamiseks.

Ta ei kipu eriti foldima, ka 3bet potides mitte. 1 varasem käsi läks oma A6ga turnil broke kui mul oli AK. Board oli siis A239.
Ja kui ta siis tõstab, siis läheksid broke või foldiks? Deepid oleme ka ju.

qjet
29.11.10, 01:54
kui ta läks broke A6, siis jääb ta rangesse väga palju Ax float käsi samuti flopis. siiski ma paneks 2nd barreli ja raise peale foldiks, sest oop mingit mängu tegema hakata on väga raske. kui callib, siis river annaks arvatavasti alla, kui ei paranda oma kätt. ja kui river peaks tulema KQ, siis c/c J ma arvatvasti c/r ai, sest riveri ta betib nii bluffi, kui ka käega.

ranka
29.11.10, 23:18
Betiksin $16, sest äss on ilmselgelt scare kaart + sulle tulid lisaks Q ja K outidele nüüd gutshoti oudid. Sul on veel read, et ta ei taha eriti 3betted pottides foldida siis floatimise tõenäosus on üpriski suur.

Aga ma ei tea, kuidas riverit edasi mängida :( Ma hirmstasti tahaks siin kolme barreli peale minna.

MeelisV
30.11.10, 14:46
Tegelikult oli nii, et ma c/f turnil, sest kartsin just, et ta võis AX-ga floatida flopil ja ka TX-ga ei läheks ta kuhugi ja kui ma riveril ei hiti, siis on suht c/f anyway, sest ma 3 barrel bluffe suht kunagi ei tee, eriti siis deepina. Kui tal siis AX, siis mul ainult 3 või 4 outsi riveril hitida. Et siis vältida väga halba seisu riveril, siis otsustasin alla anda ja kaotada $13 rather then potensiaalsed $81.
3 barrelit poleks ma kindlasti suutnud õhuga panna, küll aga bet $16 ja fold to raise on the turn kõlab mõistlikult. Kuid jah, kui ta turni callib, siis on riveril jama.

Codecci
01.12.10, 10:31
Kuidas ta 3bet pottides mängib? Kui ta väga järele ei anna 3bet pottides, siis ma ei cbetikski floppi. Üldiselt turn hea barreldamise kaart, aga kui ta T-d ei foldi siis ei ole mõtet, sest siis pead blank riveri shovema, aga tal võib samas olla ka AT või mingi random A või võib isegi T-ga riveri herocallida.

MeelisV
01.12.10, 14:34
Kuidas ta 3bet pottides mängib?

See:

Ta ei kipu eriti foldima, ka 3bet potides mitte. 1 varasem käsi läks oma A6ga turnil broke kui mul oli AK. Board oli siis A239.
Ja kui ta siis tõstab, siis läheksid broke või foldiks? Deepid oleme ka ju.

Aga põhimõtteliselt enam vähem mängitud käsi, sellise vastase vastu?