PDA

View Full Version : Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300



SIR PINGWIN
30.11.10, 01:33
Diili kestvus: kuni kasum on 800$
Tuba: FullTilt
Limiit: Vastavalt bankrollile 80 BI min
Stake suurus: 300$
Kasumijaotus: 50/50 + rakeback 50/50

Plaanis m2ngima hakata MTT max buy in 3.30$ ja KO sng 90Man,ja mängin päevas vähemalt 20 mängu,(iga päev)


pokkeritubade kasutajad ja tulemused: Fulltilt (vana kasutaja) EntelTentel

http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/EntelTentel/poker/results/E36216A768C04673970FC27E9EDB19C7.html?t=2


Full Tilt (uus kasutaja) SIR PINGWIN

http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/SIR+PINGWIN/poker/results/81E8E57895A644168523A474E10FED8F.html?t=2


PokerStars (koht kust sai alguse minu kui pokkerimängija teekond)

http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/EntelTentel/poker/results/4ACB88EAD905459FBB9C54806DA5EF17.html?t=2

Et minust endast ka siis natukene,et olen busto 21.a pokkerimängija kes tööle pole läinud ja soov pokkerit mängida on jäänud,aga mida ei ole on Roll,mille üritan siis nüüd siin endale saada,m2nginud olen umb 2.a alguses läks kõik allamäge,ajapikku hakkasid tulema võidud ja asi edenes,cashis olen donk siiamaani,seda mängu ei ole õppinud ja donkan seal tavaliselt enda turniiri,sng võite maha,et saaks rahus magama minna:D eks see bustoks olemise 1 suurimaid põhjuseid ole. Ma ei ole siin foorumis postitusi teinud,ja ei ole ka kuskil mujal pokkeri foorumitest aktiivne,aktiivne ei ole kirjutama,küll aga olen lugema:) pokkeriraamatuid kui selliseid ma otsast lõpuni läbi lugenud ei ole,olen sirvinud ja kõrvataha pannud asju,olen pigem mängu käigus õppinud.
Mängija teekond algas mul pokerstarsist,kui state vaadata siis seda on seal ka näha.kolisin üle fulltilti,meeldib rohkem kui pokerstars,vähem osalejaid turniiridel ja üldse kuidagi ok on mängida.Esimene FullTilt kontole Pandi Ban ja ma ei saa seda kontot lahti,tegin uue.


Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.

Suudan teha head mängu ja 300 dollariline Roll et mängida/grindida MTT/SNG
on täiesti piisav ja motiveeriv.soov oleks mängida siis kuni kasum on 800$ ehk siis kokku 1100$ ja loodetavasti siis juba ennem selle aasta lõppu. kuna tulemas on jõulud/sünnipäev/uusaasta On väljaminekuid vaja teha palju, aga hetkel on sissetulekud 0 Siis loodan et leidub keegi kes on steigist huvitatud Täpsemalt saab steigi kokku leppida Steikijaga.Loodan et te mind kõik kohe pikalt ei saada ja leidub keegi kes on steikimisest huvitud! Kui tekib veel Küsimusi siis Ootan küsimusi.

Jaan

lenC
30.11.10, 07:22
Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.

Kuna tegu meile täiesti tundmatu inimesega, siis soovitan tungivalt huvilistel midagi sellest tsitaadist välja mõelda. GL

adam_q
30.11.10, 10:28
Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.


steikija peaks rolli kaasa võtma kohtumisele onju

kip
30.11.10, 10:50
saatsin PMi

SIR PINGWIN
30.11.10, 11:53
steikija peaks rolli kaasa võtma kohtumisele onju

See pole ilmselgelt vajalik ju

SIR PINGWIN
30.11.10, 14:32
saatsin PMi
Saatsin vastuse:)

SIR PINGWIN
30.11.10, 22:12
Stake võetud kasutaja kip poolt:)

edu mulle:)

mehumble
30.11.10, 22:42
Kip on julge poiss. Tore oleks kui võimalikult tihti saaksid oma arengut postitada. Edu minupoolt.

Äll
01.12.10, 03:47
edu

Helmps
01.12.10, 04:08
Jääme lootma parimat(igas mõttes)

kip
11.12.10, 10:01
noh miks ei mängi ja msnis ei ole, haha sain skämmi VB nii naljakas :D

Timpz
11.12.10, 11:14
lol

fikuuu
11.12.10, 11:28
Loodame,et ilmub välja ikka .

variatsioon
11.12.10, 13:25
PokkeriProde kiireim SCAM :D

armand0
11.12.10, 16:06
Kui tõesti lasi üle on küll väga kahju.


Siin peaks rangemaid meetmeid kasutama hakkama.

Cash87
11.12.10, 16:52
I just facepalmed myself

qbj0hn
11.12.10, 18:51
300$ mingi töötu kodaniku jaoks päris norm raha.
Täiesti sick kui another ülelask.

Sass
11.12.10, 18:54
pole ka imo kui mingeid 1 posti mehi staketakse IMO

oohoh
11.12.10, 18:55
pole ka imo kui mingeid 1 posti mehi staketakse IMO
Mõnele piisab 1st postist, a mõnejaoks on 1825 ka vähe.
14 mänguga on vana OPRi järgi ~400$ plussis

Sass
11.12.10, 19:09
kui kindel yldse on et need tema kasutajad on.

hotcocacola
11.12.10, 19:22
Steigitav peaks hetkel foorumis online olema. Eks ootame vastust :)

Sass
11.12.10, 19:30
Steigitav peaks hetkel foorumis online olema. Eks ootame vastust :)

ma ei tea kas ma olen pime vms aga mina "SIR PINGWIN" kyll online ei näe.. samas vb logis välja juba. Vaatasin ka üle questid.. 1 quest vaatas seda teemat isegi..

Spewmonkey
11.12.10, 19:33
Last Activity: 11-30-2010 22:12

Hit'n'run.

hotcocacola
11.12.10, 19:37
aa sry, my bad, ma vaatasin valest rohelist märki

qbj0hn
11.12.10, 19:40
Last Activity: 11-30-2010 22:12

Hit'n'run.

Kurb kurb...:S.

flipmachine
11.12.10, 19:43
Kedagi stakeda on juba rohkem -ev kui kasiinos automaadile raha sisse sööta. Kurb indeed.

ranka
11.12.10, 19:44
Nüüd aitas. Pean bossdega nõu ja võtame midagi ette. Kasvõi hakkame ise kontrollima dokumente.

$$$
11.12.10, 19:45
Eino ühepostivennale stake andmine on ikka omaette geniaalsus lol.

hotcocacola
11.12.10, 19:45
Kuna ma ei ole siin foorumis aktiivne kasutaja,et see on ju mu esimene postitus,siis oleks loogiline kui ma saaksin kokku steikijaga,saadaksin passi koopia,annaksin enda isikuandmed või midagi taolist,et steikijal oleks mingisugunegi kindlus.Elan ise Tallinnas.




kas steikija kohtus temaga? sai dokumentide koopiad vms?

qbj0hn
11.12.10, 20:16
Siin pole midagi.Kui tõesti on ülelask siis IP-d asjad välja ja täie rauaga rsk.
Päris ära kliinib siuke huiamine ikka.Persse kunagi isa pool tööl käies pidin 2-3 nädalat 20-35kg-seid meekorpuseid tassima raskel maastikul,et see 300$ välja teenida.
Enough is enough.

Tarmonator
11.12.10, 20:36
Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.

hotcocacola
11.12.10, 20:48
Kas Facebooki saab teha mingisuguse võlglaste walli vms? Päris kõva oleks midagi taolist teha ja skämmerite wallile postita see link. Seda näevad inimese kõik tuttavad ja sõbrad...mmm life's fucked.

Aga obv...puhta idiootsus on steikida täiesti tundmatut inimest, kellel üks post, 300$ga...loollllllll

lenC
11.12.10, 20:48
noh miks ei mängi ja msnis ei ole, haha sain skämmi VB nii naljakas :D
Ta ju mängib ja päris kõvasti kohe? Buy-inide summa igatahes ei indikeeri, et ta oleks raha välja võtnud vms.

kas steikija kohtus temaga? sai dokumentide koopiad vms?
This. Pane mulle PM-i need andmed, ehk saan kuidagi aidata.

kalkaan
11.12.10, 20:54
Kui järgmise paari päeva jooksul veel kedagi stakeda tahate, siis pange teele ranka666 FTP's ja siiis kiri lenC'ile: kas steigid loomi, noori või lastekodu. Mängimas ei näe pärast kedagi, raha tagasi ei saa, kuid see läheb vähemalt paremasse kohta.

Kui nii kergekäeliselt stake annate, siis pole midagi imestada, et Fjodor baltas kõigile burgereid välja teeb.

qbj0hn
11.12.10, 20:54
Võib-olla tõesti niisama pabistatakse :D.
Mees ennast grindima unustanud vbl lihtsalt.:D

qbj0hn
11.12.10, 20:55
Kas Facebooki saab teha mingisuguse võlglaste walli vms? Päris kõva oleks midagi taolist teha ja skämmerite wallile postita see link. Seda näevad inimese kõik tuttavad ja sõbrad...mmm life's fucked.



See oleks väga väärt mõte (Y)(Y)(Y)!!!

Tigrano
11.12.10, 20:59
See oleks väga väärt mõte (Y)(Y)(Y)!!!

See oleks kõva sõna mingi petturid kommuun, saab panna ülelaskjaid üles, kirjeldusega kuidas pettis.

emmimees
11.12.10, 21:03
Päris lihtne on siin foorumis pappi teha ma vaatan..
GL bisnes mehed!
lol

Romka
11.12.10, 21:05
Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.

+1, täielik lollus ju.

ranka
11.12.10, 21:26
Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.

Lisatöö meile, maine alla.

Fabulous
11.12.10, 21:58
Lisatöö meile, maine alla.
+1

Kui midagi selle vastu ette ei võta, siis langeb foorumi reputatsioon ja tulevikus tekib kindlasti neid "scammereid" juurde kuna on juba teada et siin jagatakse heldelt raha.

Tylos
11.12.10, 22:22
oSbLpQEZP1Y

Sass
11.12.10, 22:27
vb olen mina jälle retarded v mida iganes.. andke sõimu aga vot mina küll selle postituse sisust praegu aru SIIN TEEMAS ei saanud. Loodan et keegi arvad samamoodi

andu_andu
11.12.10, 22:49
oSbLpQEZP1Y

hahahhaaaaa

dener89
12.12.10, 01:55
Ranno
anna teada,kui see vend on üles leitud...
teeme kodanikule väikse autosõidu :)

masterpuppet
12.12.10, 01:57
vb olen mina jälle retarded v mida iganes.. andke sõimu aga vot mina küll selle postituse sisust praegu aru SIIN TEEMAS ei saanud. Loodan et keegi arvad samamoodi

Kõige mõistlikum post üldse.

variatsioon
12.12.10, 02:06
Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.

+1

midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.

dener89
12.12.10, 02:37
+1

midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.

see ei muuda fakti,et tegu on vargaga

vennike
12.12.10, 02:47
ma olen igasuguse füüsilise vägivalla absoluutne vastane, aga mõnikord ikka tõesti mingi muu asi ei aita. loodan et ahv saab teenitud karistuse.

Helmps
12.12.10, 03:27
Jaan, looda et sa mõne pokkerimängija tugeva rusika otsa ei komista.Meil käed tildis vastu monitori sama tugevaks treenitud nagu stallonel ja chuck norrisel.

kip
12.12.10, 08:17
ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.

qbj0hn
12.12.10, 08:25
Jube rahulikult võtad asja :D.
Olgu kasvõi steikija big blind 300$,aga raha on raha imo,ning nii ebaausal ja alatul teel seda teenida,et kasutades ära inimeste headust on küll retarded.

Helmps
12.12.10, 08:53
ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.

Aga said mõne dokumendikoopia või midagi?

kip
12.12.10, 09:53
ei saanud.

inward
12.12.10, 10:00
"Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.

Char
12.12.10, 10:13
"Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.

aga ongi reeglites kirjas ju, et peab olema 500 posti
ise ei saagi stake küsida, topic pannakse kinni, aga seekord lihtsalt mõni mode andis loa

vähemalt vanasti oli nii

Helmps
12.12.10, 10:16
Samas poiss detsembris on mänginud küll http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/SIR+PINGWIN/poker/results/81E8E57895A644168523A474E10FED8F.html?t=2
Tra poiss nii kui rolli kätte sai lendas juba esimese turnana 2.2 rushi rebuy peale. Ja mängind on ta küll, aga diili raames kokku lepitud mänge väga vähe :D
Aga jah, valus laks.

ristijeesus
12.12.10, 10:32
*olen busto 21.a pokkerimängija kes tööle pole läinud ja soov pokkerit mängida on jäänud,aga mida ei ole on Roll...
*cashis olen donk siiamaani,seda mängu ei ole õppinud ja donkan seal tavaliselt enda turniiri,sng võite maha,et saaks rahus magama minna:D
*Esimene FullTilt kontole Pandi Ban ja ma ei saa seda kontot lahti,tegin uue.
*kuna tulemas on jõulud/sünnipäev/uusaasta On väljaminekuid vaja teha palju, aga hetkel on sissetulekud 0

Sellise venna esimene postitus ja saabki raha. Ei taheta dokumentide koopiaid ega midagi :confused:
Ei midagi isiklikku, kip, aga...
hCzncmEnIQQ

kip
12.12.10, 11:30
ma ju stakesin aint sellepärast, et see ta essa post ja ma ei lootnudki miljoneid teenima hakata selle stake pealt ja ei nuta raha ka taga, kui on läinud. äkki ilmub veel välja ja kui ei ilmu siis gg ja kogulugu. Rohkem lihtsalt nalja ei tee ja stake ühe posti mehi väga lihtne.

mehumble
12.12.10, 11:36
Ma arvan, et sellise mõtlemisega ei jõua kuhugi. Varsti võtavad need ülelaskjad rohkem raha ära kui suudetakse laudades toota. Ja kui sul rahast kahju ei ole, siis ma ei oska küll midagi öelda.
Mingid kindlad meetmed tuleks kasutusele võtta. Raha on raha ja lepingut ei ole raske koostada kui seda raha tõesti vaja on. Mingi kuu/kahe/kolme ajaloo väljavõte pokkerisaidilt valgustaks ka palju mis mehega tegu on.

Pahvak
12.12.10, 12:06
ma ju stakesin aint sellepärast, et see ta essa post ja ma ei lootnudki miljoneid teenima hakata selle stake pealt ja ei nuta raha ka taga, kui on läinud. äkki ilmub veel välja ja kui ei ilmu siis gg ja kogulugu. Rohkem lihtsalt nalja ei tee ja stake ühe posti mehi väga lihtne.

:confused:

mehumble
12.12.10, 12:11
:confused:

Täiesti kosmos tõesti. Stakemise eesmärk peaks olema endale hobusega kasumit toota. Seepärast peaks korralikult taustauuringut tegema, et olla võimalikult kindel kasumisse jäämises. Praegu lihtsalt antakse inimesele raha ja päeva kahe pärast mõeldakse juba kuidas antud raha tagasi saada.

kip
12.12.10, 12:28
:confused:tahtsin näha mis saab kui ühe posti venda stakeda. Tundub, et nägin ära, standard tulemus.

krokutill
12.12.10, 12:52
tahtsin näha mis saab kui ühe posti venda stakeda. Tundub, et nägin ära, standard tulemus.
pidin ka ikka registreerima konto, et öelda: IRW

kip
12.12.10, 13:09
irw irw ja aga kordan veel, et see pole täiesti kindel, et skämmed.
aga ärge nüüd naerge mu lahkuse ja lolluse üle endal hakkab ka häbi juba ja ma mõistan, et paljud nl2 härrad on siis shokis, et mida ma mõtlesin teda stakedes 300$. aga palun lõpetage see higistamine nüüd ja ma luban, et see 300$ mind pankroti ei viinud vaid hoopis tuvastasime petturi ja võime kindlad olla, et kedagi teist ta enam ei skämmi. Kui üldse sain skämmi.

variatsioon
12.12.10, 13:10
kui tihti sa raha vaestele/kodututele/jne annetad?

kip
12.12.10, 13:18
pole sinu asi ma arvan, või mis?

inward
12.12.10, 13:19
Tra nahhui on lõbus mõnitada kipi ? Tema enda asi, ega ta nutma ja halama ei pea hakkama foorumis mingi 300$pärast. Võtab asja rahulikult ja tegeleb asjaga.

krokutill
12.12.10, 13:23
ei mõnitagi kip´i aga see pingviin on ikka klass omaette.

kjmrc
12.12.10, 13:25
Tunned/tead teda siis või?

IamAllin
12.12.10, 13:26
miks te ilgute kipi kallal? Teistes steigi teemades, kus steikija kurdab, et lasti üle ning tahab raha tagasi ja fafafafa, tulete Te ja hakkate mölisema, et ise olid nii loll ja nüüd oled rahast ilma ning vii metsa, mine ukse taha, löö pea sodiks jne. Selles teemas, aga ütles Kip, et tal sellest rahast suva, tegi väikese eksperimendi endajaoks ning pole täiesti kindel et üle sai.

PS: vb panin natuke segast, sest hommik ja ülu sees, aga selline mulje jäi küll. piiiis (:

krokutill
12.12.10, 13:31
eiei tunne aga lihtsalt tuleb migi vant foorumisse ja ytleb, et näet selline asi, et oleks vaja stake sellele limiidile. tööl pole käind ja olen hirmus kibe käsi pokkeris ja garanteerin 100% et stakeja saab korraliku kasu ja hoplaa ongi 300$ teenitud! Happy end ylelend!

äkki Liis Haavel?

lebovend
12.12.10, 13:43
kordan: diilide teema on foorumi parim teema.
palun 2rge pange seda kinni ja 2rge pange mingeid piiranguid.
pigem tehke mingeid bannereid ja reklaamige sitaks, et siin saab
stakesid/diile teha.

see pole level. see on p2ris, sest see on sitaks hea +EnV.
inimeste lollus on yleyldse yks hea entertainment.

PLEASE CONTINUE
SHOW MUST GO ON.

ma peaks mingi m6ne tunni p2rast kaine olema, asdf.

inward
12.12.10, 13:49
kordan: diilide teema on foorumi parim teema.
palun 2rge pange seda kinni ja 2rge pange mingeid piiranguid.
pigem tehke mingeid bannereid ja reklaamige sitaks, et siin saab
stakesid/diile teha.

see pole level. see on p2ris, sest see on sitaks hea +EnV.
inimeste lollus on yleyldse yks hea entertainment.

PLEASE CONTINUE
SHOW MUST GO ON.

ma peaks mingi m6ne tunni p2rast kaine olema, asdf.

Sõjavägi ajud pehmeks teinud ?...Ära enam rohkem peale võta eksole.

Potsataja
12.12.10, 13:58
Tõsiselt, kogu see teema on nagu mingi sotsiaalne eksperiment. Kõigepealt soovib üheposti mees küsida stake´i ja üks mode/admin annab selleks loa, kusjuures stake´i küsimuse postituses pole absull midagi konkreetset peale summa ja MTT/SNG mängusoovi. Siis veab tal veel imekombel nii palju, et juba sama päeva on stake olemas.

Õige ekseriment läheb lahti alles aga 11 päeva hiljem ja põhiosalised ei ole siin mitte stake andja ja saaja :rolleyes:

PS. Kip, kui veel eksperimenteerida tahad siis saada PM. Mul rahad otsas ja kõht tühi, tahaks stake´i/steiki :biggrin:

lebovend
12.12.10, 14:06
Sõjavägi ajud pehmeks teinud ?...Ära enam rohkem peale võta eksole.

noh, s6jav2gi ka vb, aga rohkem ikkagi syydistaks Ansipit.

aga see on ju nagu hea show siin. popcorn aind puudu.
ah 6ige, ma ei salli popcorni.

HU grinder
12.12.10, 14:12
kordan: diilide teema on foorumi parim teema.
palun 2rge pange seda kinni ja 2rge pange mingeid piiranguid.
pigem tehke mingeid bannereid ja reklaamige sitaks, et siin saab
stakesid/diile teha.

see pole level. see on p2ris, sest see on sitaks hea +EnV.
inimeste lollus on yleyldse yks hea entertainment.

PLEASE CONTINUE
SHOW MUST GO ON.

ma peaks mingi m6ne tunni p2rast kaine olema, asdf.

+mirrrion

Codecci
12.12.10, 15:16
irw irw ja aga kordan veel, et see pole täiesti kindel, et skämmed.
aga ärge nüüd naerge mu lahkuse ja lolluse üle endal hakkab ka häbi juba ja ma mõistan, et paljud nl2 härrad on siis shokis, et mida ma mõtlesin teda stakedes 300$. aga palun lõpetage see higistamine nüüd ja ma luban, et see 300$ mind pankroti ei viinud vaid hoopis tuvastasime petturi ja võime kindlad olla, et kedagi teist ta enam ei skämmi. Kui üldse sain skämmi.
Mismõttes tuvastasime petturi? Tal on kindlasti superkahju, et oma aastatega teenitud hea nime ära rikkus.

Cash87
12.12.10, 15:32
Muide see võis täitsa vabalt olla mõni vanadest petturitest juba. Teadis täpselt kuidas küsida ja mid öelda. :S

variatsioon
12.12.10, 15:33
Mismõttes tuvastasime petturi? Tal on kindlasti superkahju, et oma aastatega teenitud hea nime ära rikkus.

scammer saatis ju kipile ID kaar.... oh wait.. nvm.

kjmrc
12.12.10, 15:54
:D:D

ristik
12.12.10, 16:06
ea uumor :biggrin:

poolakas
12.12.10, 19:12
Päris nõme on selline ilkumine ühe osapoole kulul, eriti kui ta on öelnud et oli täiesti teadlik oma "lollusest" ja oli teadlik riskidest. Gämblis siis gämblis, mis see teie asi tagant targutada on, ega keegi teie taskust pole midagi võtnud. Lõpuks polegi siin foorumis muud kui level ja sapi pildumine igas teises teemas ja postis.

Võtke parem õppust antud olukorrast, kipi kulul on näitlik õppetund tehtud.

Tarq666
12.12.10, 19:19
Päris nõme on selline ilkumine ühe osapoole kulul, eriti kui ta on öelnud et oli täiesti teadlik oma "lollusest" ja oli teadlik riskidest. Gämblis siis gämblis, mis see teie asi tagant targutada on, ega keegi teie taskust pole midagi võtnud. Lõpuks polegi siin foorumis muud kui level ja sapi pildumine igas teises teemas ja postis.

Võtke parem õppust antud olukorrast, kipi kulul on näitlik õppetund tehtud.

+1 Kip´i kallal parastamise läbi üritatakse ennast välja elada? Mõelge, mis mulje see teist endist jätab.

Godspeed_EJ
12.12.10, 20:23
Päris nõme on selline ilkumine ühe osapoole kulul, eriti kui ta on öelnud et oli täiesti teadlik oma "lollusest" ja oli teadlik riskidest. Gämblis siis gämblis, mis see teie asi tagant targutada on, ega keegi teie taskust pole midagi võtnud. Lõpuks polegi siin foorumis muud kui level ja sapi pildumine igas teises teemas ja postis.

Võtke parem õppust antud olukorrast, kipi kulul on näitlik õppetund tehtud.

Ega sa sellest ju aru ei saa, et igast scammereid tuleb juurde nagu seeni peale vihma, kui neile nii kergekäeliselt raha jagatakse. LenC tõi veel eraldi välja, et inimesed võiks omavahel kohtuda ja andmeid vahetada aga ju siis polnud huvi.
Fine, Kip acceptis oma 300$ lossi ja ei põe selle pärast - ega ei peagi. Kokkuvõttes on aga selline kergekäeline raha loopimine kogu foorumile kahjulik.

Ma soovitaks Rankal, Tigranol ja teistel adminnidel tõsiselt mõelda, mis moodi nende stakemis teemadega edasi minna, sest sellise tempoga on varsti iga neljas uus liige lihtsalt scammi peal väljas. Tundub, et dumbusereid on siin foorumis liiga palju ja see omakorda vajab regulatsiooni kõrgemalt poolt.

no_limit
12.12.10, 21:59
Ei ole kipi käitumise vastu pretensioone, vaid ülelaskja vastu. Minu arust hea, et veel leidub inimesi, kes usuvad teistest head. Kui pidada iga tänaval möödujat scämmijaks on vast elu üsna depressiivne. Stakemisele teha minget ametlik dokument, mis kinnitaks võlaseisust. Viimase legaalsest küljest ei oska midagi soovitada.
Foorumlaste poolt võrdlemisi nõme ilkumine. Foorumi rahvas peaks ikka vast rohkem kokku hoidma vms.GL

Pahvak
12.12.10, 22:04
Minu arust hea, et veel leidub inimesi, kes usuvad teistest head. Kui pidada iga tänaval möödujat scämmijaks on vast elu üsna depressiivne.

Uskumine, et inimesed ei scammi, ei tee maailmast paremat paika. Maailmast teeb parema paiga see kui inimesed ei scammi. Diip värk, ah.

HU grinder
12.12.10, 22:06
Minu meelest on sitaks hea, et on veel inimesi, kes kukuvad siin targutama, moraali lugema, õiglust taga ajama või teisi korrale kutsuma - kuradi suur tänu teile. See on lihtsalt nii naljakas, halenaljakas. Minu lemmik teema mõneks ajaks kindlasti, et teid tuleks veel! Tunduvalt parem, kui lugeda mingi nõrka 1 level "nalju"/leveldamisi.

inward
12.12.10, 22:15
See on sinu arust halenaljakas, kui meid häirib mõnitamine foorumiliikmete poolt inimese üle, kes jäi oma rahast ilma ???

Oliverk
12.12.10, 22:21
Loomulikult. Mingi vanarahva jutt oli lollidest ja nende rahadest.

Mida rohkem häbi oma rumaluse üle on seda kindlam on et 50 a pärast kui Liis Haaveli lapselaps maja scammiam tuleb siis tuletab vanu PP foorumi aegu meelde ja äkki maja jääb alles.

Codecci
12.12.10, 22:53
Noh, üldiselt ma ka pigem mölisen nende kallal kes ülesaaja kallal võtavad, aga see on lihtsalt liiga unreal mis siin teemas toimub. Pmselt sama kui lauas istud ja keegi tuleb küsib $10 lubadusega homme $20 tagasi saata.

inward
12.12.10, 22:57
Ilmselgelt oli stake andmine kipi poolt sinisilmne ja rumal. Aga noh, imo rämedalt trollida ja mõnitada pole ka mõtet. Peace.

variatsioon
13.12.10, 03:24
keegi ei olegi rämedalt trollinud ja paar mõnitavat posti peaks ka iga inimene üle elama.

adam_q
13.12.10, 09:44
see aasta jõuluvana ei tulegi, sest kipivana käis ära juba 8=)

Helmps
13.12.10, 11:05
Oi jumal.Kõik nagu turumutid, vahutavad ja tänitavad kipi kallal, peamine et saaks ikka parastada.Obv kip tegi kingituse, aga mis rahuldust te saate soola haavadele puistamisest?

lypsja
13.12.10, 11:14
tegelikult on normaalne piisavas koguses soola puistamine et kipil endal ja teistel ei tuleks isu järgmine kord sama lollust korraldada, kuid samaaegselt peaks tegelema ka adminnide punt lahenduste leidmisega, et see foorum tõesti ei muutuks "lollidemaaks"... aga selles osas täiesti päri et leveldamist ja trollimist on üle mõistuse siin foorumis (kohati kaob isu üldse midagi lugeda siin)

peete82
13.12.10, 11:15
Kip. Kas sa tead selle tüübi nime, reaalset meiliaadressi vms? Mul on kogemusi, kuidas taolised maksma saada.
Muide, kui politseisse avaldus teha, kas Pokerstars annaks politseile välja tüübi isikuandmed?

Codecci
13.12.10, 11:34
Kip. Kas sa tead selle tüübi nime, reaalset meiliaadressi vms? Mul on kogemusi, kuidas taolised maksma saada.
Muide, kui politseisse avaldus teha, kas Pokerstars annaks politseile välja tüübi isikuandmed?
Huvitav küsimus, äkki litsentsiga saidid isegi teeks seda? Samas konkreetne juhtum ei saanud toimuda PokerStarsis, sest seal pole buddy transferit ja sinna ta raha kanda ei saanud.

Konso
13.12.10, 11:34
Kip. Kas sa tead selle tüübi nime, reaalset meiliaadressi vms? Mul on kogemusi, kuidas taolised maksma saada.
Muide, kui politseisse avaldus teha, kas Pokerstars annaks politseile välja tüübi isikuandmed?

Kui politsei küsib, siis loomulikult peab stars need andmed saatma.

Helmps
13.12.10, 11:41
tegelikult on normaalne piisavas koguses soola puistamine et kipil endal ja teistel ei tuleks isu järgmine kord sama lollust korraldada

Vaidlen vastu.See tänitamine nüüd küll kellegi stakemisvalmidust/mittevalmidust ära ei võta.See lihtsalt mõttetu iba.Ja kip vaevalt nüüd enam kedagi stakeb, isegi neid kes seda võibolla vääriks (oleks kasumit tootvad ja usaldusväärsed mängijad).Selle asemel et siin mitte kuhugi viivat paska suust välja ajada.

Helmps
13.12.10, 11:43
Huvitav küsimus, äkki litsentsiga saidid isegi teeks seda? Samas konkreetne juhtum ei saanud toimuda PokerStarsis, sest seal pole buddy transferit ja sinna ta raha kanda ei saanud.

Yeah, diil toimus fulltildis nagu esimesest postist aru võib saada.

lypsja
13.12.10, 12:02
kuni momendini, kus kip ise tunnistas et tegi paraja lolluse ja tal tegelt poh et nii läks oli vbl isegi vajalik kipi kallal võtmine - mul jäi vähemalt mulje et talle poleks muidu vist eriti kohale jõudnud, millega ta hakkama sai... ehk pikas plaanis talle see +EV (ja teistele ka ehk)... aga edasised leveldamised ja trollimised peaks olema adminnide poolt karistatavad, muidu see porno siin ei lõppegi kunagi...

aga idee mis käidi kuskil mujal välja, kus stake küsija täidab ankeedi, mis saab olema ka vastava teema avamise tingimus nr1 ja kus on ära toodud mis meetmeid võib rakendada ülelaskmise korral ning et sellest on stake küsija teadlik ja nõustub sellega, oleks küll igati mõistlik ma arvan... stakemise teemal kirjutatakse staket puudutav info ja adminnidel on muu tähtis inf (juhuks kui asi metsa läheb ja vaja petis kõigile avalikustada)... iseasi kuidas see kõik juriidiliselt vettpidavaks saada - isikuandmete kogumine vist pole kõigile lubatud ka meie riigis (samas nimi ja sünniaeg vist on lubatud - isikukood ja dok koopiad on vist hellemad teemad)

E: kas digiallkiri poleks lahendus??

Codecci
13.12.10, 12:14
ID-kaardiga autentimine võiks olemas olla nagu HinnaVaatluses. Ainult autentitud kasutajad saavad Steigi alafoorumisse teemasid teha.

lypsja
13.12.10, 12:18
ID-kaardiga autentimine võiks olemas olla nagu HinnaVaatluses. Ainult autentitud kasutajad saavad Steigi alafoorumisse teemasid teha.

novot... kui HV-s asi toimib, peaks ju siin ka saama selle asja toimima... mis suured bossid asjast arvavad? :)

Helmps
13.12.10, 12:36
Eks see teema vist tahab kopikat alla saada, aga reklaamirahade eest võiks investeeringu teha küll.

variatsioon
13.12.10, 12:39
+1 to lypsja .. peaks kopima HV taktikaid.. sest seal liigub ikka tunduvalt rohkem raha ringi ning petiseid on vähem.

adam_q
13.12.10, 16:01
iseasi kuidas see kõik juriidiliselt vettpidavaks saada - isikuandmete kogumine vist pole kõigile lubatud ka meie riigis (samas nimi ja sünniaeg vist on lubatud - isikukood ja dok koopiad on vist hellemad teemad)



pooltevahelises lepingus võib ju kõik isikukoodid jne avaldada, ma adminnidena ei viitsiks jebida sellega, võibolla aitaks lepingut välja töötada ning anda alusplatvormi, kust steikijad ja steigitavad üksteist leida saavad

redddman10
13.12.10, 16:17
vana igatahes mängib iga päev.peab lauda chatti teatama minema et scämmer:)

variatsioon
13.12.10, 16:41
ehk ei olegi scammer? ;)

lypsja
13.12.10, 16:46
pooltevahelises lepingus võib ju kõik isikukoodid jne avaldada, ma adminnidena ei viitsiks jebida sellega, võibolla aitaks lepingut välja töötada ning anda alusplatvormi, kust steikijad ja steigitavad üksteist leida saavad

ega ei peakski ju iga päevaselt rohkem jebima, kui admin vaatab ankeedi üle (mis on autenditud läbi ID-kaardi) koos stake teema tekstiga ja kui kõik ok, vajutab rohelist nuppu ja teema ilmub foorumisse kõigile nähtavaks - ala mingi selline süsteem oleks ju igati mõistlik... palju neid uusi stake teemasid ikka siin tehakse - healjuhul keskmiselt 1 paari päeva jooksul

Potsataja
13.12.10, 16:46
ehk ei olegi scammer? ;)

http://playerscope.com/SIR%252bPINGWIN/FullTiltPoker?pid=44517610&pnid=2&p=2010&tt=8

See oleks päris huvitav lahendus. ;)

camu
13.12.10, 16:49
Imo peaks kõik staketeemad ära keelama ning stakemisse kui sellisesse taunivalt suhtuma. Ok, on erandeid ja see on arusaadav, aga suuremas osas on tegemist kerjamisega.
Samamoodi tuleks siin teemas veidi vaiksemalt võtta, sest tüüpilise eestlase parastamisega küll mitte midagi paremaks ei muuda. Asjaosaline sai ise aru oma veast (kui tahtis saada) ning teiste irvitamine ei muuda mitte midagi.
Üldsegi pole ma eriti kindel, kas scämmer ja inimene, kes mängib on sama inimene.
Parimat!

hotcocacola
13.12.10, 18:59
Imo võiks teha uued reeglid. Steikida saab vaid kasutajaid, keda soovitatakse mõne tuntud foorumlase poolt.

Nt. Ma otsin steiki. Ranka kinnitab, et olen usaldusväärne ja minema ei jookse + ta on näinud mind, omab minu kontakte jne.

Kui steigitav peaks üle laskma, siis nö käendaja annab andmed või räägib temaga.

peete82
13.12.10, 19:03
Yeah, diil toimus fulltildis nagu esimesest postist aru võib saada.

Aga tüübil on kasutaja starsis, nagu saab samast lugeda! Et - Stars saab aidata kaasa kurjategija tabamisele, miks siis mitte?

lenC
13.12.10, 19:05
0% tõenäosus, et Stars mingeid andmeid meile avaldama hakkab

Rigged
13.12.10, 22:56
Reaalselt ei koti mitte ühtegi pokkerituba, kust keegi nende mängijatest on raha saanud, põhiline, et ikka mängitaks. Igatahes soovin edu, et saaksite asjad rahumeelselt lahendatud.

variatsioon
14.12.10, 05:34
Imo peaks kõik staketeemad ära keelama ning stakemisse kui sellisesse taunivalt suhtuma. Ok, on erandeid ja see on arusaadav, aga suuremas osas on tegemist kerjamisega.
Samamoodi tuleks siin teemas veidi vaiksemalt võtta, sest tüüpilise eestlase parastamisega küll mitte midagi paremaks ei muuda. Asjaosaline sai ise aru oma veast (kui tahtis saada) ning teiste irvitamine ei muuda mitte midagi.
Üldsegi pole ma eriti kindel, kas scämmer ja inimene, kes mängib on sama inimene.
Parimat!

ma ei mõista kuidas stake küsimine on kerjamini.
kas sinu arust ärile investorite otsimine on ka kerjamine?

kui sind need kerjamise teemad häiriviad siis sa ei pea ju neid lugema??

variatsioon
14.12.10, 05:36
Imo võiks teha uued reeglid. Steikida saab vaid kasutajaid, keda soovitatakse mõne tuntud foorumlase poolt.

Nt. Ma otsin steiki. Ranka kinnitab, et olen usaldusväärne ja minema ei jookse + ta on näinud mind, omab minu kontakte jne.

Kui steigitav peaks üle laskma, siis nö käendaja annab andmed või räägib temaga.

piisaks tavalisest lepingust kuhu kirjutadakse ID kaardiga alla.

peete82
14.12.10, 10:30
0% tõenäosus, et Stars mingeid andmeid meile avaldama hakkab

Jutt oli sellest, et politseisse avaldus teha ja siis politsei küsib andmed. Mingisugusele suva lambale muidugi Stars midagi ei avalda, lolliks pead mind või?
Näib, et raha omanikul on pohhui, seega pole mõtet siin rohkem sooja õhku välja ajada.

muhaa
14.12.10, 11:06
ID-kaardiga autentimine võiks olemas olla nagu HinnaVaatluses. Ainult autentitud kasutajad saavad Steigi alafoorumisse teemasid teha.

Olen HV foorumi kasutaja alates 2003a. ID autentimise vajalikkust ei suutnud HV foorumi ässad antud korra sisse viimisel ära põhjendada. HV kaudu äri ajades on iseloomulik asjaolu see, et kaupa tehakse posti vms kaudu. Nii saab keegi enne kauba saatmist raha või vastupidi. Seega on ju alati teada, kelle kontole raha kantud on. Sel viisil ei ole ka ID autentimine lahendus. Küll aga sai selle põhjendusega muuta äriteemad tasuliseks rõhuvas enamuses olnud ID kaardiga mitteautenditud kasutajatele, s.h ennast pangalingiga autentinud kasutajatele. Pigem tasub usaldada kasutajate jäetud tagasisidet, kuigi ka see ei taga tehingu turvalisust just 100%.

Samuti on sealtkaudu saadavate isikuandmete turvalise hoidmise tagamine foorumipidaja poolt küsitav.

P.S Uuele kasutajale tehtud ettemaksu eest saab ka seal foorumis kõva sõimu osaliseks.

Codecci
14.12.10, 12:48
Olen HV foorumi kasutaja alates 2003a. ID autentimise vajalikkust ei suutnud HV foorumi ässad antud korra sisse viimisel ära põhjendada. HV kaudu äri ajades on iseloomulik asjaolu see, et kaupa tehakse posti vms kaudu. Nii saab keegi enne kauba saatmist raha või vastupidi. Seega on ju alati teada, kelle kontole raha kantud on. Sel viisil ei ole ka ID autentimine lahendus. Küll aga sai selle põhjendusega muuta äriteemad tasuliseks rõhuvas enamuses olnud ID kaardiga mitteautenditud kasutajatele, s.h ennast pangalingiga autentinud kasutajatele. Pigem tasub usaldada kasutajate jäetud tagasisidet, kuigi ka see ei taga tehingu turvalisust just 100%.

Samuti on sealtkaudu saadavate isikuandmete turvalise hoidmise tagamine foorumipidaja poolt küsitav.

P.S Uuele kasutajale tehtud ettemaksu eest saab ka seal foorumis kõva sõimu osaliseks.
No siin asi ongi selles, et ei liigutada raha pangast vaid pokkeritubadest ja pärisnime reeglina ei teata või teatakse valesti. Ja ID-kaardiga autentimine vähendab siiski kõvasti riski, et lastakse raha kellegi teise nimele kanda (kuigi samas võiks siis ju kellegi teise ID-kaardiga autentida ka, aga kordades lihtsam on X inimesele valetada, et lasid inimesel Y kanda raha tema kontole, kui teha nii seda kui ka küsida tema ID-kaarti).

Sass
14.12.10, 12:49
ehk ei olegi scammer? ;)

ma LOLiks kõvasti siis nende haterite peale

variatsioon
14.12.10, 12:53
ma LOLiks kõvasti siis nende haterite peale

result oriented motherfucker.

Sass
14.12.10, 14:09
result oriented motherfucker.
request ban for insulting in public and personal.

ok ei trolla

muhaa
14.12.10, 15:03
No siin asi ongi selles, et ei liigutada raha pangast vaid pokkeritubadest ja pärisnime reeglina ei teata või teatakse valesti. Ja ID-kaardiga autentimine vähendab siiski kõvasti riski, et lastakse raha kellegi teise nimele kanda (kuigi samas võiks siis ju kellegi teise ID-kaardiga autentida ka, aga kordades lihtsam on X inimesele valetada, et lasid inimesel Y kanda raha tema kontole, kui teha nii seda kui ka küsida tema ID-kaarti).

Selles osas on sul õigus.

fyte
17.12.10, 17:51
Mis siis siinsest keissist saanud on? Pingviinist pole miskit kuulda olnud?

Potsataja
17.12.10, 17:54
Mis siis siinsest keissist saanud on? Pingviinist pole miskit kuulda olnud?

Tundub, et mees on isegi rohkem kaotanud, kui stake sai.

http://playerscope.com/SIR%252bPINGWIN/FullTiltPoker?pid=44517610&pnid=2&p=2010&tt=8

vilkar
03.03.11, 11:45
Nii kahtlasele härrale poleks elu sees stake andnud .. korduvalt busto ja töötu...

5 postitust foorumis...

kahju sust kip

Cremer
03.03.11, 14:44
Aga emand Karma väga võlgu ei jää. 300 küsis ja 974 kaotas :) ehk 674 eest keevitas ise välja.

Ma tegin vennale "stake" 20€, jäin vennast ilma :D - kellele selliseid vendi ikka vaja on...hahaha