PDA

View Full Version : Pokerskills --> IRL



adam_q
30.11.10, 08:47
Kas teil on olnud kasu pokris omandatud skilli (mindset/aggro vms) pärast päriselus mõne otsuse tegemisel kasu?

peale obv gämble, et ilma kummita põrutad klubihoora, et kas saad haiguse/lapse või ei.

ma näiteks pimekurvis möödasõitu teen palju tihedamini kui paar aastat tagasi --> gämble, et kui auto vastu tuleb, siis saan foldida, aga 90% juhtudest villain foldib beti peale ning kurvist väljun juba esimesena.

Madis Very
30.11.10, 08:48
+/- EV peale mõtlemine aitab ikka väga palju ! :D

nomerlot
30.11.10, 09:02
Kas teil on olnud kasu pokris omandatud skilli (mindset/aggro vms) pärast päriselus mõne otsuse tegemisel kasu?

peale obv gämble, et ilma kummita põrutad klubihoora, et kas saad haiguse/lapse või ei.

ma näiteks pimekurvis möödasõitu teen palju tihedamini kui paar aastat tagasi --> gämble, et kui auto vastu tuleb, siis saan foldida, aga 90% juhtudest villain foldib beti peale ning kurvist väljun juba esimesena.

Pimekurvis möödasõit on flippamine for rolls ja positiivse tulemi puhul sa ei duubelda. IMHO täiesti -EV.
Pigem juba ilma kummita klubihoor, seal on mingigi positive outcome variant, kuigi gamblemine ikka.

ristijeesus
30.11.10, 09:02
ma näiteks pimekurvis möödasõitu teen palju tihedamini kui paar aastat tagasi --> gämble, et kui auto vastu tuleb, siis saan foldida, aga 90% juhtudest villain foldib beti peale ning kurvist väljun juba esimesena.

Pokkerimängijana peaksid olema tuttav sellise nähtusega nagu "bad beat". Ja see saab valus olema. Loodetavasti ainult sulle.

Booyaka
30.11.10, 09:03
ma näiteks pimekurvis möödasõitu teen palju tihedamini kui paar aastat tagasi --> gämble, et kui auto vastu tuleb, siis saan foldida, aga 90% juhtudest villain foldib beti peale ning kurvist väljun juba esimesena.

pole hea nali imo!

oohoh
30.11.10, 09:13
Liikluses vahepeal loose-aggro sessid, sügisel sain cooleri

adam_q
30.11.10, 09:21
Pimekurvis möödasõit on flippamine for rolls ja positiivse tulemi puhul sa ei duubelda. IMHO täiesti -EV.
Pigem juba ilma kummita klubihoor, seal on mingigi positive outcome variant, kuigi gamblemine ikka.

ei ei, ma räägin sellest, et alustan möödasõitu pimekurvis, aga kui keegi vastu tuleb, siis obv hoog maha :biggrin:. varem ei alustanudki ja istusin vaguralt teise auto taga.

pikk28
30.11.10, 09:36
no ikka räägid ju lauslollust suust välja. Ma siiralt loodan, et sa teed oma trikke üksi autos olles

ranka
30.11.10, 09:43
no ikka räägid ju lauslollust suust välja. Ma siiralt loodan, et sa teed oma trikke üksi autos olles

+1

Nagu matu very juba mainis siis +/-EV ja "long-run" mõtlemine on tekkinud. Pigem on just vastupidi, et ma ei lähe enam pimedas kurvis möödasõidule kuna see on -EV.

g00000se
30.11.10, 09:55
Mhm, ma ärritun palju kergemini nüüd

adam_q
30.11.10, 09:55
no ikka räägid ju lauslollust suust välja. Ma siiralt loodan, et sa teed oma trikke üksi autos olles

rahu, pikk28. ma üritasin diskussioooni elavdada. kas tuleb veel näiteid?

CheekyMullet
30.11.10, 10:02
Pokerskills pole mulle kahjuks taganud sooja kohta Isamaa ja Res Publica Liidus, ju siis pole veel seda õiget skilli.

raunsz
30.11.10, 10:03
On kasu. Nt sportides, sõbraga konsooli mängides arvutan peast tõenäosusi. Rohkem matem, aga mul poh. :D pkr~!

Otsustusvõime on paranenud (nt, call-fold, või edasi mõtlemine striitidel). Päriselus tavaliselt mõtlen nii kaua mis ainet õppida kui 3 tööd tulekul, kumma neiuga välja minna, poes mida süüa osta jne. Viimasel ajal olen sihikindlamaks muutunud. +EV

pikk28
30.11.10, 10:05
rahu, pikk28. ma üritasin diskussioooni elavdada. kas tuleb veel näiteid?
ma suht rahulik. Lihtsalt ma ei saa aru mismoodi sa saad sellist rumalat juttu suust välja ajada. Ma ju sind IRL näinud ja juttu ka puhunud. Normaalne tüüp oled. aga siin foorumis ajad miskit sousti suust välja.

adam_q
30.11.10, 10:06
On kasu. Nt sportides, sõbraga konsooli mängides arvutan peast tõenäosusi. Rohkem matem, aga mul poh. :D pkr~!

Otsustusvõime on paranenud (nt, call-fold, või edasi mõtlemine striitidel). Päriselus tavaliselt mõtlen nii kaua mis ainet õppida kui 3 tööd tulekul, kumma neiuga välja minna, poes mida süüa osta jne. Viimasel ajal olen sihikindlamaks muutunud. +EV

wow, nice. neiuga välja minnes tead, mida järgmistel tänavatel teha ka?:rolleyes:

Rage
30.11.10, 10:17
aegajalt kui mingi lahjem auto foori taga kõrvale võtab ja tuuritab.. mõtlen kohe.. et mängib oma kätt üle või et puhas bluff..


ja eile jusht MSNis rääkisin sõbraga lumelauast.. et ma olen uusi hüppeid õppima minnes sama hull NIT kui pokkeris BRMiga a la alles 100BI juures julgen uut asja proovima minna.. ja et kui võtangi shoti ja hullu matsu maha panen, siis võib laua ja asjad selleks päevaks kokku pakkida, sest "scared money" tunne on peal ja enam ei tule ükski hüpe välja:-)

raunsz
30.11.10, 10:21
wow, nice. neiuga välja minnes tead, mida järgmistel tänavatel teha ka?:rolleyes:

Poleks pidanud vist mainima. :D
Aga seda külge peab lihvima veel, praegu check-call lõpuni välja.

Pahvak
30.11.10, 10:23
Ükskord poes mõtlesin, et kui iga 5. coca-cola on tasuta, siis see on 25% roi.

kuco
30.11.10, 10:30
Ükskord poes mõtlesin, et kui iga 5. coca-cola on tasuta, siis see on 25% RB.

FYP

Pahvak
30.11.10, 10:32
FYP

Bettin 4 colat, võidan keskmiselt 5 colat? :confused:

EDIT: mitte hotkoolat.

low-flow
30.11.10, 10:37
taara on rakeback

mehumble
30.11.10, 13:25
Poleks pidanud vist mainima. :D
Aga seda külge peab lihvima veel, praegu check-call lõpuni välja.

Ma mõtlesin, et sul on standard move all-in

soouni
30.11.10, 13:28
taara on rakeback

+25


mul ikka mahe rakeback jookseb peale:D

Rage
30.11.10, 13:33
taara on ikkagi suht kehv RB diil.. alla 10%.. umbes nagu OO:-)

nomerlot
30.11.10, 13:35
taara on ikkagi suht kehv RB diil.. alla 10%.. umbes nagu OO:-)

parem ikka kui ainult FPP-dega freerolli hittimine ehk osta õlut ja saada SMS, võidad auto

Rage
30.11.10, 13:39
irw.. hea (Y)

ok2aa
30.11.10, 13:40
ma näiteks pimekurvis möödasõitu teen palju tihedamini kui paar aastat tagasi --> gämble, et kui auto vastu tuleb, siis saan foldida, aga 90% juhtudest villain foldib beti peale ning kurvist väljun juba esimesena.

su pokkeriskill pole vist eriti hea.

nomerlot
30.11.10, 13:41
kui mõelda, mis oleks hea rakebackiga jook, siis saab seda vist nendest lõbumajadest, kus maksmise vorm käib joogiostmisega ehk ostad tonniga pudeli sitta vahuveini ja saad tüdruku pealekauba.

ok2aa
30.11.10, 13:42
kui mõelda, mis oleks hea rakebackiga jook, siis saab seda vist nendest lõbumajadest, kus maksmise vorm käib joogiostmisega ehk ostad tonniga pudeli sitta vahuveini ja saad tüdruku pealekauba.

minu teada on seal asi nii, et ostad tüdruku ja pead tonnise pudeli ka veel ostma.

Rage
30.11.10, 13:44
minu teada on seal asi nii, et ostad tüdruku ja pead tonnise pudeli ka veel ostma.
lmao.. turna overlay pead RBMist kinni maksma:-P

nomerlot
30.11.10, 13:48
minu teada on seal asi nii, et ostad tüdruku ja pead tonnise pudeli ka veel ostma.

Assa raisk, siis on tegu hoopis kõrge rakega toaga. Peab kõrgemates limiitides mängima, siis on rake cap väiksema tähtsusega.

EDIT: varsti saab sõnastiku teha, kuidas IRL nähtusi pokkerisse tõlkida.

$$$
30.11.10, 15:05
http://plusev.keenspot.com/comics/plusev20060922.gif

ranka
30.11.10, 21:00
minu teada on seal asi nii, et ostad tüdruku ja pead tonnise pudeli ka veel ostma.

irvvvvv

timz0333
07.12.10, 18:59
just irw


Pead ostma tonnise pudeli.

Ise suudan rohkem külma närvi säilitada ja elulisi coolereid vastu võtta, kahjuks analüüsin mõnda olukorda brain manageris ainult liiga kaua.