PDA

View Full Version : Millal callida ja millal 3 bettida AK, AQ preflop



RudiTurbo
04.01.09, 14:32
Iga kord kui olen kuskil hilisemas positsioonis, siis tekib küsimus, kumbapidi nüüd kasulikum on, kas lihtsalt callin kuna olen positsioonis või kuna olen positsioonis, siis võin juba suuremat potti mängida ja 3Betin.

Blindidest tavaliselt olen hakanud 3 bettima, sest siis kui ei hiti, on initsiatiiv minu käes ja pot tuleb tihti Cbetiga ära.

Samuti mis mängijate vastu on kasulikum 3 bettida.

ment52
04.01.09, 15:13
FR või 6max?

Tigrano
04.01.09, 17:33
Mitu mängijat potis, kes on vastased, mis positsioonidelt mängu tulnud jne, siis saaks hakata mõtlema.

RudiTurbo
04.01.09, 18:14
Full Ring

Kui ise olen CO või Button ning vastane on raisenud MP'lt või COlt kui olen Button.

Kuidas siis käituda erinevate mängijate puhul?

ranka
04.01.09, 19:20
Ei viitsi pikka juttu kirjutada aga väikesed thumbruled:

[x] kui oled CO, Button või SB ja saad 3beti, siis alati 4beti ning mitte kunagi ära foldi. Kui oled MP3 ja 3bettor on loose, siis ka ära foldi.
[x] vastane on CO, Button või SB, ta tõstis ja sa oled peale teda, siis alati 3beti ja lükka allin, kui ta 4betib. Mitte kunagi ära foldi.
[x] SB vs BB ära foldi ka AQ-d.

RudiTurbo
04.01.09, 21:10
Ei viitsi pikka juttu kirjutada aga väikesed thumbruled:

[x] kui oled CO, Button või SB ja saad 3beti, siis alati 4beti ning mitte kunagi ära foldi. Kui oled MP3 ja 3bettor on loose, siis ka ära foldi.
[x] vastane on CO, Button või SB, ta tõstis ja sa oled peale teda, siis alati 3beti ja lükka allin, kui ta 4betib. Mitte kunagi ära foldi.
[x] SB vs BB ära foldi ka AQ-d.



Thx, aga kui Sul maailma igavus peale tuleb, siis loeks hea meelega ka pikka juttu :)

lenC
04.01.09, 21:13
Arvan et küsimus on liialt üldine, et sellele vastata saaks. Postita käte foorumisse konkreetseid PF spotte, see ei ole ainult turni ja riveri otsusteks :)

Aga võin öelda enda stampnõuande - parem on olla liiga agressiivne kui liiga passiivne ;)

Rage
05.01.09, 14:41
Ei viitsi pikka juttu kirjutada aga väikesed thumbruled:

[x] kui oled CO, Button või SB ja saad 3beti, siis alati 4beti ning mitte kunagi ära foldi. Kui oled MP3 ja 3bettor on loose, siis ka ära foldi.
[x] vastane on CO, Button või SB, ta tõstis ja sa oled peale teda, siis alati 3beti ja lükka allin, kui ta 4betib. Mitte kunagi ära foldi.
[x] SB vs BB ära foldi ka AQ-d.

see on siis AK ja AQ kohta? ehk siis võiks nende kaartidega olla +EV allini minna nendelt positisoonidelt preflopis?

muidu microlimiitide tabeli järgi kui minu 3beti peale allini minnakse pf's, siis ma ootaks sealtpoolt KK+, ehk ma oleksin taga oma kaartidega.

marguzz22
05.01.09, 14:50
m

antnx
05.01.09, 15:04
Mina AQ kunagi ei 3beti. Kas leak?

-andres-
05.01.09, 16:15
Oled tightim lihtsalt, pole veel leak, aga kui edasi mängid ja limiite vallutad, siis piisava readi korral ei saa sa hiljem actionit. Kui ainult KK+ ja AK 3betid, siis 3bet range on nii väike, et hiljem ei saa enam actionit.

RudiTurbo
07.01.09, 03:20
Ei viitsi pikka juttu kirjutada aga väikesed thumbruled:

[x] kui oled CO, Button või SB ja saad 3beti, siis alati 4beti ning mitte kunagi ära foldi. Kui oled MP3 ja 3bettor on loose, siis ka ära foldi.
[x] vastane on CO, Button või SB, ta tõstis ja sa oled peale teda, siis alati 3beti ja lükka allin, kui ta 4betib. Mitte kunagi ära foldi.
[x] SB vs BB ära foldi ka AQ-d.



Täna siis piinasin kõiki CO ja Buttoni raise nii, et vähe pole ning enamasti folditi ära, all ini õnneks minema ei pidanud.
Käisin täna esimest korda üle +500$ ühe sessi jooxul, lõpp vajus natuke ära, kuid siiski rekordsess :)