PDA

View Full Version : Soovin stake 888poker for MTT



DaddyDuffy
01.12.10, 23:55
Tuba: 888
Stake: 200$
Limiit: kuni 5$ MTT turniirid
Kasum: 60/40 stakeja kasuks
Stake pikkus: kokkuleppel stakejaga

Plaanis siis mängida kuni 5$ sisseostuga MTT turniire, päevas mängiks 10+ turniiri

Pokkerit olen mänginud 2 aastat, varasemaid saavutusi on olnud Unibeti pokkeritoas ja mõni isegi Pokerstarsis kuigi seal sai vähe mängitud..
888-s olen mänginud mõned kuud, ka seal paar head kohta on aga kahjuks
ronin ikka ja jälle cashi ning ei saa seal cashis mina kuidagi..
Kuna siis foorumis tuntud ei ole siis olen nõus stakejaga kokku leppima kuidas
minu isik kindlaks teha st kas saadan talle panka mõne kopika, id kaardi pilt vms.
Usun et suudan seal toas, madala sisseostuga turniiridel nii mõndagi korda saata.
Ja see ka, et ma pole varem ühtegi stake diili teinud nii et kui on ettepanekuid vms mis ma peaks muutma või lisama diili pakkumises siis antke aga teada.
Loodan et tekib mõnel huvi :)

Parimat, Tanel

lenC
02.12.10, 00:01
gl

DaddyDuffy
02.12.10, 00:05
Kui ma valesti aru ei saanud, siis tänan!
Õnne läheb alati tarvis

mehumble
02.12.10, 00:37
Graafikud ei teeks paha. Samuti saitide kasutajanimed. Tekitab rohkem kindlust teistes.

DaddyDuffy
02.12.10, 00:42
Kahjuks ei ole eriti kursis graafiku jms. ( ei tea kust saada neid )
Unibetis MadnessEST
Pokerstarsis Psych0deLix
888-s Stuff03

Priidix
02.12.10, 02:18
Unibet: http://img258.imageshack.us/img258/3647/unio.jpg

888: http://img547.imageshack.us/img547/4715/888w0.jpg

Pokerstars: ei näe, ja väike sample.

kip
02.12.10, 03:34
samplid on lausa olematud ja 200$ 5$ MTTsi mängides on paraku busto kerge tulema aga gl!

DaddyDuffy
02.12.10, 06:46
Kuni 5$, mitte ainult 5$ omasid..
Unibetis pikemat aega olin ka kasutaja vandaal
Ettepanekud on vägagi oodatud :)

Arcticman
02.12.10, 14:58
vandaal unibetis mul taggitud semi-fishina.:rolleyes:

dabljuu
02.12.10, 15:08
Noh, olgem ausad mikrostake lunijad ongi ju semi-fishid. Aga pole välistatud, et neist saavad korralikud mängijad, eksole.

DaddyDuffy
02.12.10, 15:08
cashis?

Arcticman
02.12.10, 15:41
jah, kuskil turnadel näinud ka kahtlaseid liigutusi tegemas, aga sry igatahes gl.

flipmachine
02.12.10, 15:41
Unibet: http://img258.imageshack.us/img258/3647/unio.jpg

888: http://img547.imageshack.us/img547/4715/888w0.jpg

Pokerstars: ei näe, ja väike sample.

väike Op..Kust sa saad vaadata unibeti mtt graafikuid?

ninasarvik11
02.12.10, 15:47
väike Op..Kust sa saad vaadata unibeti mtt graafikuid?

tahaks ka teada:)

DaddyDuffy
02.12.10, 15:53
kahtlaseid liigutusi või mitte, aga võite on mul olnud nii mõnigi ja ma usun et ainult
niisama oma ässasid oodates turniire ei võida, vahetevahel tuleb ka kahtlaseid liigutusi teha.
Tegelt ei saanud aru mis sa nende all mõtled, aga no vahet pole..
Igatahes, kui huvi teki st arvatavasti ei teki, siis esmaspäeval teen ise depo,
kui muidugi rahad kätte saan ja siis üritan sama mängida nagu oleks stake saaduna mänginud ja panen siia teemasse ka kirja kas miskit tuleb jne või lendan kohe bustosse..
Aga ootame esmaspäevani, võimalik et kellelgi isegi tekib huvi..

Seniks GL!

armand0
02.12.10, 16:21
Noh, olgem ausad mikrostake lunijad ongi ju semi-fishid. Aga pole välistatud, et neist saavad korralikud mängijad, eksole.

well see pole tõsi.

Paljud inimesed ei saa bankrolli haldamisega hakkama ja vaja on teha cashoute.

Ja ma olen näinud NL100 mängijaid kes on seal kõvasti plussis olnud ,aga tänu probleemidele on tulnud küsima NL10 stake.

Priidix
02.12.10, 19:28
väike Op..Kust sa saad vaadata unibeti mtt graafikuid?

palun ..::)

http://img46.imageshack.us/img46/6983/unisa.jpg

Priidix
02.12.10, 19:30
kahtlaseid liigutusi või mitte, aga võite on mul olnud nii mõnigi ja ma usun et ainult
niisama oma ässasid oodates turniire ei võida, vahetevahel tuleb ka kahtlaseid liigutusi teha.
Tegelt ei saanud aru mis sa nende all mõtled, aga no vahet pole..
Igatahes, kui huvi teki st arvatavasti ei teki, siis esmaspäeval teen ise depo,
kui muidugi rahad kätte saan ja siis üritan sama mängida nagu oleks stake saaduna mänginud ja panen siia teemasse ka kirja kas miskit tuleb jne või lendan kohe bustosse..
Aga ootame esmaspäevani, võimalik et kellelgi isegi tekib huvi..

Seniks GL!

Tee päevik! On endal parem ja kindlasti palju rohkem vaatajaid. Siia stake teemasse kõik foorumlased ei vaata ning alati kui miskit mureks saad alati küsida teistelt.::) GL minupoolt!

DaddyDuffy
02.12.10, 19:34
Kui kohe bustosse lendan pole päevikul väga mõtet..
Kui kuskilt korralikku bankrolli suudan sebida, siis võib isegi edasi mõelda..

adam_q
27.12.10, 12:06
Stuff03, congrats tänahommikuse 2. koha eest. Kas HU diili ei teinud? Kui keegi ei steikinud, siis mõnus cashivooog :)

ranka
27.12.10, 12:08
Räägi meile ka millest sa räägid.

adam_q
27.12.10, 12:10
888 toas 50k$ guaranteed 2. koht (buy-in 75$), sharkscope näitab täpsemalt, miski 4kilo vä. ma ise lendasin ca 130ndana, aga tsekkisin teiste eestlaste mängu ka.

DaddyDuffy
07.01.11, 01:26
Tere, lugu siis järgmine..
Mängin siis 888 pokkeritoas MTT turniire, nagu siin juba üleval juba kirjas oli hiljuti üks suurem hitt ja on olnud ka väga palju väiksemaid..
Probleem siis selles, et nii kui suure turnal 2. koha sain on motivatsioon 0 väiksematel turniiridel ja isegi suurtel.. algul läheb hästi ja mingil hetkel lihtsalt kukub mäng jumala .....
Tekkis väike mõte, et motivatsiooni tõsta küsiks stake. Stake õnnestumises olen 100% kindel ja et stakeja riske maandada pakun 50% make up, et siis kui stake ..... kukub maksan poole raha omast taskust tagasi..
Stake suuruseks sooviks siis 400$ ja mängiks 5$-20$ sisseostuga MTT turniire, esialgu siis 5$-10$ kuni mõni hitt ära tuleb ja siis juba suuremaid.. ning satikaid nädalavahetuste suurtele turniiridele..
Kellel konkreetne huvi siis võib kuidagi sebida ka tulemusi, mida mul seal toas viimasel ajal ikka on ette näidata..
Stakejale võin saata ka id-kaardi pildi isiku kindlaks tegemiseks.
Kellel huvi siis andke märku :)

adam_q
07.01.11, 08:42
täida mu soov ja ma analüüsin ja kaalun steikimist seejärel ::)

DaddyDuffy
08.01.11, 04:26
Heh, ma sain vist aru küll.. ma olen juba korra kirja saatnud ka aga vastust mull ei tulnud, vaatan siis livechatti mis nad räägivad sellest. Aga ma ütlen nii palju, et selle turniiri handhistoryst sul ei pruugi midagi vaadata olla..
Aga vahet pole, nalja saab ikka :D

adam_q
08.01.11, 09:56
Aga ma ütlen nii palju, et selle turniiri handhistoryst sul ei pruugi midagi vaadata olla..
Aga vahet pole, nalja saab ikka :D

joppas?

DaddyDuffy
08.01.11, 13:57
mitte seda, aga ma ei ole pokkerit kuskil väga õppinud..
katse-eksitus meetodil nagu öeldakse..
betsized vb paigast ära ja kindlasti mõni kahtlane liigutus ning ka mõne käega väga joppas, aga ma usun et kui ei joppa siis sellisel turniiril sellist kohta ei saavuta..

DaddyDuffy
08.01.11, 14:23
Muidugi kui kellegil soovi võib mind üksikult ka siis 888 suurtematele turniiridele stakeda, mingi reede, laupäeva, pühapäeva omadele vms.. Pakkusin sellise variandi, kuna tean et mind siin ei usaldata ja tahaks natuke tõestada, et mind saab usaldada ja et ma võin nii mõndagi turniiridel korda saata :)

Murdock
08.01.11, 14:48
MA VÕIN KÜLL EKSIDA,aga minu mäletamistmööda oli selle "vandaal"-iga mingi stakemis jama pokernewsi foorumis.
Eiviitsi tuhnata seal foorumis :p

Cash87
08.01.11, 14:55
sorri aga kuidas stake sind motiveerib? küsid 400$ kui endal peaks bankroll olema vabalt üle 4k$ peale selliseid hitte?

DaddyDuffy
08.01.11, 15:12
sorry, aga kui sa asjast huvitatud ei ole siis nahhui sa tuled siia paska ajama ?
minu raha koti sisu on ma usun ainult minu asi ja mitte kellegi teise.. ja kui huvitab siis 2. koht sai 7500$
kuidas stake mind motiveerib ?, ma mängin kellegi teise rahaga ja ma ei põleta võõrast raha ning muidugi kui siin foorumis mulle stake antakse siis kõige suurem asi: tahan tõestada, et mind saab usaldada ja ma suudan turniire beatida..
sobib ?


to Murdock: Pole ELUSEES pokernewsi foorumis stake saanud, 1 korra olen küsinud, mingi aasta tagasi vms.
nii et ei saa ka sinust aru, miks on vaja siia paska ajama tulla..

emmimees
08.01.11, 15:43
Minumeelest inimene viisakalt küsis midagi, mitte ei tulnud suvalist "paska ajama". Miks küsiks, et nahhui on vaja kraesse karata nii kohe :)

DaddyDuffy
08.01.11, 15:54
sorry ja loodan et ta sai oma vastuse.. lihtsalt ei meeldi kui tullakse midagi ajama ja ise huvitatud asjast ültse ei ole..
lihtsalt et saaks ka kuskil sõna sekka öelda ja aega viita ?
ja veelkord sorry kui valesti aru sain :), ei küta mingit viha ega vaenu siin ülesse

DaddyDuffy
08.01.11, 15:55
sorry ja loodan et ta sai oma vastuse.. lihtsalt ei meeldi kui tullakse midagi ajama ja ise huvitatud asjast ültse ei ole..
lihtsalt et saaks ka kuskil sõna sekka öelda ja aega viita ?
ja veelkord sorry kui valesti aru sain :), ei küta mingit viha ega vaenu siin ülesse

sorm
10.01.11, 14:44
mängid pokkerit lõbupärast või askumiteenimsie eesmärgil?

DaddyDuffy
10.01.11, 20:30
Ei VAJA mingit staket, raha mängimiseks jagub, pole vaja muretseda :)
Teema lõpp!

DaddyDuffy
10.01.11, 20:34
Vastan siis ikka küsimustele ka ära, mis seal on..
Pokkerit mängin nii ja naa, lõbu saab küllaga aga ega raha paha ole.. Eesmärgid ikka on :)
nl1k-algus läks hästi, edasi muidugi enam nii hästi ei läinud, raha läks sinna auku palju..

emmimees
10.01.11, 21:15
Fishe oli palju Nl1k ?

Rigged
11.01.11, 08:12
nii kaua kuni mängis, ei saanud regid vinguda

yolpa
11.01.11, 10:22
need stake teemad muutuvad siin rohkem huumori teemadeks

Tigrano
11.01.11, 10:30
Viimased 2 stake teemat on muutunud tõesti, aga tihti on ka stake soov väga segane, siis hakkavad lihtsalt sellised küsimused tulema.

Gensoft
11.01.11, 11:23
http://chipmeup.pokernews.com/forum/11/topic/45732/looking-to-back-players/888-poker?page=last

JohannesJ
11.01.11, 14:36
nii kaua kuni mängis, ei saanud regid vinguda
lmao
sry aga räägid et ei ole hand historyt mõtet vaadata kuna betsizingud ja asjad paigast ära aga samas pokkerit oled mänginud juba üle 2 aasta....
Ja siis küsid 400 usd stake
Ja võita 7.5k USD ja minna nl1k:O lifegämbler ikka:D:D:D

imthcplant
11.01.11, 17:42
Ei nu ausalt inimesed... See foorum on juba nagu Delfi kus kommentaaridega püütakse ära panna.

Võtke kokku ennast kui inimene küsib stake siis küsimused on teretulnud kui need küsimused ka viivad kuhugi.
Kui sina ei ole inimene kes stake annaks siis ei ole vaja ka küsida ju.

Suht nõme vaadata juba kuidas koguaeg aind mingit total paska postitatakse. Oftopicud on ju olemas minge valage sinna oma tilt
ei ole vaja otseselt kellegi kaela lennata ja teiste tuju rikkuda.

Andke parem korralikku infot/abi/nõu.

yolpa
12.01.11, 12:28
Ei nu ausalt inimesed... See foorum on juba nagu Delfi kus kommentaaridega püütakse ära panna.

Võtke kokku ennast kui inimene küsib stake siis küsimused on teretulnud kui need küsimused ka viivad kuhugi.
Kui sina ei ole inimene kes stake annaks siis ei ole vaja ka küsida ju.

Suht nõme vaadata juba kuidas koguaeg aind mingit total paska postitatakse. Oftopicud on ju olemas minge valage sinna oma tilt
ei ole vaja otseselt kellegi kaela lennata ja teiste tuju rikkuda.

Andke parem korralikku infot/abi/nõu.

kuna ma sind irl tean ei hakka ma sulle halvasti ütlema, kuigi tahaks. Kui inimene on konkreetne lifegambler, siis mis krdi steiki ta otsib. Kui tüüp saab turna hiti ja lendab kohe nl1k, siis tee sealt omad järeldused. Kui tahad korralike stake teemasi näha siis mine vaata mõned teemad allpool üvelav.

harryahven
12.01.11, 16:01
Ei nu ausalt inimesed... See foorum on juba nagu Delfi kus kommentaaridega püütakse ära panna.

Võtke kokku ennast kui inimene küsib stake siis küsimused on teretulnud kui need küsimused ka viivad kuhugi.
Kui sina ei ole inimene kes stake annaks siis ei ole vaja ka küsida ju.

Suht nõme vaadata juba kuidas koguaeg aind mingit total paska postitatakse. Oftopicud on ju olemas minge valage sinna oma tilt
ei ole vaja otseselt kellegi kaela lennata ja teiste tuju rikkuda.

Andke parem korralikku infot/abi/nõu.

+1 yolpale ja see, et sinu stake samuti perse läks, siis äkki on sel põhjust ka?? üks klemm räägib "Mängin nii 6max kui FR sama mängu. Ei hakka küll enda ranget oluliselt laiendama kuna lauas vähem mängijaid." ja "Miks see huvitav on? Kui on lauas fishe siis fullringis on rohkem jagatud käsi ja suurem tõenäosus et fish on saanud käe mis on tema jaoks mängitav." jne juttu ja teine vend on hittinud 7.5k ja NL1k tõmmanud, tra siis mõtle veits peaga, keegi lihtsalt ei paku ju steiki kui on arusaadav, et inimene mõtleb üle ja ei biidi pokkerit. ma saan aru kui te mõlemad postitaks otsin coachi teemasse, sina oled ju kaotav mängija ja teine vend hittinud ilusa bankrolli mida ehitama hakata, aga obv pole piisavalt teadmisi. ära tõesti imesta miks freerollija, kelle lifetime sngd on miinuses ja tahab päevapealt NL10-NL25 hakata biitima, stake teema perse läheb, samamoodi nagu seegi teema. te lihtsalt toodate nii head leveldamise ja trollimise materjali mida ei saa kasutama jätta.

"Andke parem korralikku infot/abi/nõu." - sebi 50$ ja lenda NL2 ja õpi! hästi arendad end ja süvened, siis pole NL10 üldse kaugel.. lihtsalt kannatust.

edu!