PDA

View Full Version : PokkeriProd.com vajab abi!



Leheküljed : 1 [2]

ranka
17.12.10, 07:36
Paar päeva tagasi natuke kahetsesin, et maybe oli viga ja peaks taasavama. Pärast eilset foorumi sidebari lisamist tunnen, et nüüd on blogid tegelt paremad.

a) nad on pealehel olemas, kellele ei meeldi lülita välja
b) ei pea isegi klikki tegema ja loed neid mis meeldib
c) vaata ESTPatricku viimast posti ja pm. saab samamoodi nagu ka vanasti.

See ei tähenda, et see peaks nii jääma. Blogide kohapealt ootame kindlalt selle aasta lõpuni.

Oliverk
17.12.10, 08:01
Testi seda aasta lõpuni ja siis tee küsitlus. Annab vast selgeima pildi. Ja kõik kes tahavad saavad üle katsetada praeguse blogimise.

LuuK
17.12.10, 10:09
-Et yldse midagi l6puni lugeda, klikka "read more" ja l2hed omakorda uuele lehekyljele. Et kommentaare lugeda, klikka kommentaaride peale ja l2hed uuele lehekyljele. Meh? A kust ma yldse tean, mitu kommentaari ma 2ra olen lugenud ja mitu on uut? KAS MA J2TAN IGA MEHE IGA POSTITUSE kommentaaride arvu meelde, et juhul kui tunni p2rast tulen, siis tean, et "N2e, kurat, ahangama viimasel postitusel oli enne 4 commenti, on hetkel ka, OH JUMAL T2NATUD, ma ei peagi eraldi kontrollima minema, kas ma olen neid kommentaare lugenud.

Sa unustasid selle, et kui kommentaar juhtub olema natuke pikem, tuleb kogu kommentaari nägemiseks klikkida veelkord Read more.
Selle asjanduse looja pole kasutusmugavusest und ka näinud.

lebovend
17.12.10, 10:22
Aye. Kusjuures k6ige rohkem n2rvi ajab see, et m6ned inimesed ei saa aru, kui kilplaslik see systeem on ja kui mitu korda ebavajalikum ning ilmselt lugedes ei m6tle kaasagi, et jah, head pointid sees, vaid pigem, "ahno standard vingumine, next post please."

Aga see ei ole standard mingi harjumise teema, et "oh, k6ige uue peale vingutakse, kyll harjutakse 2ra ja hakkab rohkemgi meeldima." Harjumuse asi on need skinid, kus nuppude paigutus lihtsalt nihkub, v2rvitoonid muutuvad, bla bla, aga p6him6te j22b samaks. Minugi poolest tehke kuu aja p2rast uus uuendus, pange skini v2rviks roosa, mul ausalt pohhui, kyll harjub t6esti 2ra.

Aga see bloginduse systeem on perse keeratud ja kes ei saa aru sellest, et asi on sitaks ebamugavam ja ebapraktilisem, need ma v6in ausalt pikale ka saata.

Tuul
17.12.10, 12:45
See kui ma üks õhtu endale uut passwordi tahan rackebacki saidil, ei tähenda, et ma järgmised päevad iga paari tunni tagant endale uut passwordi e-maili'le tahaks
see just praegu toimub, tehke korda

rohelinekonn
17.12.10, 13:35
need foorumi päevikud olid siin segamas teisi teemasi.
Kõik spämmisid samamoodi oma päevikuid et ainult oleks new postide alla esimesel lehel näha ja et jumala eest saaks postcounti üles siis oma tunnise sessi ajal pane päevikusse 5 erinevat posti oma cooleritest. Otsida mingi kasutaja päevikut polnud kah just tore selle jama seest nüüd on ilusti kõigi blogid tähestilikuses järiekorras. Ja sa tuled nutma et pead kaks kilikki rohkem tegema?
Ja kui blogid peaks sellepärast välja surema siis on ainuke põhjus et postitamise eest ei saa oma postcount enam üles mille peale pooled enam ei näe mõtet oma tegutsemisel.
Muidugi võib jaurata nüüd teemadel et siis võib teha nii et neid poleks new posti all näha ja teha süsteemi et need postid sinna mis lähevad nr sinu suures spämmimises ei muuda aga usu mind siis sureks nad välja samakiiresti nagu sa väidad et nad nüüd surevad.

Mulle meeldib lõpuks new postide all midagi muud näha kui ainult päevikuid

lebovend
17.12.10, 13:51
ah mine perse, kui inimesed sul postcounti jaoks p2evikutesse spamivad. tra ma v6in samah2sti yksk6ik kuhu mujale spamida. selle jaoks pole p2evikut vaja.
synnita veel mingeid idiootseid "argumente" plskthx.

Pahvak
17.12.10, 14:00
Pohhui need argumendid aga fakt on see, et ma ei viitsinud seda jama lugeda, mis päevikutes oli. Mingi 10 kvaliteetblogi max oli siin.

lebovend
17.12.10, 14:17
oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S

Rage
17.12.10, 14:26
+1 lebo jutule..

mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..

g00000se
17.12.10, 14:35
Blogimine/blogide lugemine ei sümpatiseeri enam.

Pahvak
17.12.10, 16:16
oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S

Polegi parem välja filtreerida. Ma lihtsalt ei loe neid väga enam kuigi headest blogidest on kahju ja need head blogid vist tõstan endale RSS feedsi. Kuigi kui blogide kohta oleks oma 'foorum' oma 'new posts' nupuga, siis oleks täitsa ok ja mina rahul.

peete82
17.12.10, 19:42
Ranka.
Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.

ranka
17.12.10, 20:12
+1 lebo jutule..

mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..

Blogide subscription: http://foorum.pokkeriprod.com/blog_subscription.php?do=userlist&pp=20&order=desc&sort=lastblog

ranka
17.12.10, 20:15
Ranka.
Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.

1. Kaotasin ära read more nupu (tekib siis kui 5,000 tähemärki või pikem post aga vaevalt, et keegi raamatuid kirjutab)
2. Arvan, et saab
3. Saab

Skyline
17.12.10, 21:31
Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?

Tigrano
17.12.10, 21:31
Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?

Esialgu jah, niikaua kui probleem saab lahendatud.

ranka
17.12.10, 22:03
Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?

See on "tasuta" modifikatsioon, mille "supportimine" lõpetati ära kuna Digital Port UK läks minu andmetel VBulletiniga tülli. Tasulises versioonis sai selle vilkuja ära võtta.

Kuna hetkel ei ole veel pealehele paigutus valmis siis seetõttu ei viitsi DP UK-ga läbirääkimis teha erandi asjus, sest tahaks pealehe/foorumi bänneri ühise teha. Üldiselt see "vilkuja" oleks tulevikus väga solid lahendus reklaami jaoks. Ala bännerid vahelduvad (nagu praegu) ning vahel on üks bänner näiteks "PokerStarsi OPEM 2010" ja kui vilkuja peale vajutad siis viib Starsi OPEM'i lehele.

ranka
17.12.10, 22:05
Oh ja veel. Selle vilkuja peale võiksite vajutada ning vaadata näiteks toda kodukat. Too on täpselt sama vbulletini versioon - blog, foorum ja CMS (CMS on meil välja lülitatud). Vaadake selle lehe skinni, sest mulle too tundub päris ilus (jube PTR'i moodi :P). Selliseid skinne saaks vabalt ise ka teha, kuna ainult värvid vaja ära muuta.

ranka
30.12.10, 15:09
Edasi jätkame siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/3300-***-Foorumis-Pealehel-Toimunud-Toimuvad-Uuendused-Tagasiside-K%C3%BCsimused-***