PDA

View Full Version : "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.



Leheküljed : [1] 2 3 4

lebovend
05.01.09, 19:43
Tere, proovin täna järjekordset shotti võtta. Seekord olen veidi targem, olles lugenud läbi "Poker Mindseti". Loomulikult üks kord lugemist võib jääda väheks ja mõnele ei pruugi piisata ka 100st korrast. Seepärast raamatut lugedes tegin pidevalt igasuguseid märkmeid ja panin tähele ka, mis ma enda juures saan muuta.
Veel pean siin väikest päeviku taolist asja lootes, et äkki aitab see kuidagi kohusetundele ja distsipliinile kaasa.

Siia kirjutan 4 põhilist tehnilist muudatust mängimise ajaks:

- Päeva stoploss 2 buyini.
- Vastavalt olukordadele kaitsen edaspidi oma kätt vähem ja proovin välja pigistada maksimumi. Käe liigne kaitsmine ei ole optimaalne mäng!
- Vähendan segavaid faktoreid, mis just mind eriti on seganud, sealhulgas: ei brausi Internetis, login välja MSNist ja proovin vähem refreshida HEMi graafikut.
- Teeme notesid, notesid, notesid!

Ülejäänud märkmed ja igasugused mõtteviisi parandamised jätan siiski enda arvutisse ja pähe.

Algus saab eriti raske olema, sest sisse kandsin €38 ja hüppan kohe poolikute buyinidega $NL10sse. Olen tagasi kodus e Triobetis ja samuti olen tagasi 6maxis ning eelneva 9 laua asemel jätkan siit esialgu 5 lauaga.

Ning juhul kui algus läheb hästi, siis selleks puhuks väike tulevikuplaan ka valmis tehtud:

$0-$500 - NL10
$500 - NL20(tagasi NL10sse $400 peal)
$1500 - NL50(tagasi NL10sse $1300 peal), esimene nädal mängin iga õhtu ainult tunnikese seal, teine nädal kaks jne. Ülejäänud aeg ikka eelmist limiiti.

Ja nüüd esimesele grindimisele!

Potsataja
05.01.09, 20:30
Sven21 blogi järgides olen ma aru saanud, et stoploss ei pruugi kõige õigem otsus olla. Küll aga on seda kaks teist: STOPTILT JA STOPGAMBLE !!!

lebovend
05.01.09, 21:37
Jah, stoploss ei ole pro-like liigutus. Ses suhtes, et kui sa oled saavutanud selle taseme, et sind järjestikused kaotused ei mõjuta üldse, siis miks mäng lõpetada. Aga mina kahjuks pole veel nii tugeva iseloomuga, eks proovin liikuda sinnapoole.

Esimene sess läks väga edukalt ja loomulikult võib süüdistada ainult kaarte selles.

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess1.jpg

Aga siiski olen nõrdinud, sest nagu graafikult näha on NSD jooneke ikka -liiga- miinuses. 600 käe peale 10 taala NL10s kaotada on ju tsipa liiga palju. Lähen kohe uurin HEMis kaotatud NSD käsi. Muudatusi vast ei hakka kohe ellu viima shorttermi puhul, kuid kui aus olla, on mu NSD joon koguaeg ikka liiga katastroofne olnud...hmm.

Aristotep
05.01.09, 21:51
2bi on stoplossiks minu arust vähe. Aga muidu edu bankrolli kasvatamisel.

Davy
06.01.09, 03:23
Aga siiski olen nõrdinud, sest nagu graafikult näha on NSD jooneke ikka -liiga- miinuses. 600 käe peale 10 taala NL10s kaotada on ju tsipa liiga palju. Lähen kohe uurin HEMis kaotatud NSD käsi. Muudatusi vast ei hakka kohe ellu viima shorttermi puhul, kuid kui aus olla, on mu NSD joon koguaeg ikka liiga katastroofne olnud...hmm.


Ärrrrrrrr plurrrrrrrrr MÄÄÄÄÄÄÄÄ

Non showdowni on võimalik tõsta floatimisega ja valetownimisega TAG vastaste vastu, kellel on olemas FOLD nupp. TAG saab aru, et sa ei 3 barrelda bluffiga. TAG saab aru, et tal ei ole mõtet Broke minna TPTK tüüpi käega ja ta foldib selle enamasti. Keda sa NL10-NL25 tahad käe pealt ära bluffida, kas callingstatione.... NIT-e , kes on äkki üliagresiivseks muutunud? FISH-e, kes kindalsti foldivad oma marginaalse käe alati alati ja igavesti?

Kui palju solid TAG vastaseid sa NL10s näed?

lebovend
06.01.09, 07:32
mis ärrrrrrr plurrrrr t2hendab?:D mingi pokkeritermin?

Davy
06.01.09, 10:19
mis ärrrrrrr plurrrrr t2hendab?:D mingi pokkeritermin?


urban dictionary`st ei vaatanudki :o ... Tähendab, et vaevad pead valede asjadega ;)

antnx
06.01.09, 12:23
Mis toas mängid? See jäi mainimata?

Metsapull
06.01.09, 12:37
Mis toas mängid? See jäi mainimata?


Triobetis mängib. See kuskil esimes posti keskel kirjas ka.

Aristotep
06.01.09, 13:01
Liiga palju vahite neid jooni. Ei oma suurt vahet, kas raha tuleb sul SD või NSD pealt.

lebovend
06.01.09, 13:14
Minu uueks eesmärgiks saab Arise bankrollist enda rolliga yle joosta järgneva kahe kuu jooksul!

Aristotep
06.01.09, 13:15
Sinu hetkegraafikut vaadates pead sa tempot kõvasti lisama :P

lebovend
06.01.09, 13:28
ei, kuidas sa ei taju. Sa l2hed tilti ja su winning rate.ee on kuu aega järjest 0.0/100le.
samal ajal pumpan ma 10BB/100'ga m88da sinust.

ei tglt kui reaalne olla, siis sellise -EV graafikuga on t6esti raske midagi kiiresti aretada:
http://web.zone.ee/viitkar/uusperiood.jpg

ment52
06.01.09, 13:30
Kas sa ei arva, et sinusugusel heal agressiivsel mängijal oleks mõtekam laenu võtta ja nl200 mängima minna? Micros on ju mõttetu kaardi ootamine ja üleüldse luckfest, bustoks minek garanteeritud.

lebovend
06.01.09, 13:32
millest sellisel hetkel selline nilbe sarkasm? :S

ment52
06.01.09, 13:34
Ei, lihtsalt arvasin, et sa võiks kõigile näidata, et su teooria peab paika :/

lebovend
06.01.09, 13:41
T2nasega 120 lk Poker Mindseti lugenud ja korralikult m2rkmeid teinud.

- "Leboka Teooria" unustatud. Termin, mida ei oskanud kasutada teoorias, on "schooling" ja selle kohta on päris hea artikkel:
http://www.playwinningpoker.com/poker/schooling/

Sa ei pea seda päevikut siin lugema ja keskenduma mu tegemistele, kui sa tunned mingit vimma v6i tylgastust v6i nii. Sellist sorti sitta sarkasmi mine pillu palun pokernewsis.

lebovend
07.01.09, 20:56
Eilne ja tänane.
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid234.jpg


Notede tegemine on fun, imho mitte ainult hea tulevikus 2ra kasutamiseks, vaid mind aitab ka tildi vastu mingil m22ral. Aa, ja lampi olen hakanud table selectionit tegema NL10s, see on ka suht fun.

Aga no esimesed kaks faili on juba 2ra olnud:
1.- HEMi graafiku refreshimine, et olla valmis stoplossi piiri ületamise puhul quitima.
2.- Pärast stoplossi piiri ületamist ikka edasi mänginud.

Irooniline eksole.

hotcocacola
07.01.09, 21:43
:D

oi kuda ma hakkan jälgima seda:D.
Mina tean mis muudatusi sa peaks tegema, aga sa ei võta mind kunagi kuulda, neist üks oli see, et kaitse kätt vähem :D

igastahes, edu donge :D

lebovend
08.01.09, 07:48
Oli kyll midagi sellist, aga sa ei oska kunagi ennast p6hjendada :D
ma ei saa kuulata lampi arvamust, kuidas tuleks m2ngida, kui mingit loogilist
seletust pole ju:P

hotcocacola
08.01.09, 09:34
Oli kyll midagi sellist, aga sa ei oska kunagi ennast p6hjendada :D
ma ei saa kuulata lampi arvamust, kuidas tuleks m2ngida, kui mingit loogilist
seletust pole ju:P


noo isegi kui ma põhjendaks ära, sa ei usuks mind :D
samas, kui paneksin selle teksti paberile, kirjutaks peale "Doyle Brunson X-Holdem", siis sa loeks selle kohe läbi :D

aga noh midagi hullu ei ole :D

lebovend
08.01.09, 11:35
hui oled kunagi mulle seletanud, miks k2tt ei ole vaja yle kaitsta v6i miks sa aukureaga koguaeg callid :D

Tigrano
08.01.09, 11:53
hui oled kunagi mulle seletanud, miks k2tt ei ole vaja yle kaitsta v6i miks sa aukureaga koguaeg callid :D


Sellesuhtes väga õige, alati peaks lahti seletama või põhjendama, sest vihjest on üldjuhul vähe kasu.

hotcocacola
08.01.09, 12:10
isegi kui ma olen üritanud põhjendada sa tuled: "OU RAIX, sa ei saa aru..."

krt, kunagi tahaks proovida täieliku ettekujutust, et prooviks 0st alustada ja ehitada end mingi paarisaja daala peale :D.
Või siis stardiks 10$ga ja üritaks end ehitada 500$ peale.

krt, aga mul poleks jaksu :D

lebovend
08.01.09, 13:24
Raix, seda olen korduval teinud. Ma parandan su eesmärki veidi:

teha $0st $1500ni ja sealt mitte $0 peale tildata :D

hotcocacola
08.01.09, 13:27
ma usun kui ma teeks 0st 5$ ja siis lendaks kuhugi nl5 @ trios, oleks ma juba paari käe pärast nii tildis, kuna sealne mäng on täielik idiootide kaladusfest :S ;D

lebovend
08.01.09, 18:45
Tänane sess:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess5.jpg


Paar kommentaari ka. Jäin väga rahule. Loomulikult kaardid olid ka taaskord peaaegu täielikult
pühendanud end minule, selle tõestamiseks otsisin välja ka selle sessi setihittimise edukuse,
milleks on kogunisti 25%!!!

Aga rahul ei ole ma mitte sellepärast, et ma olen hea setihittija. Mitmed neist settidest jäidki cbetidega
maksmata, üks-kaks neist hävitati rea poolt ja päris hull oli see kui mu overset ei pidanud undersetile
vastu, mis arenes turnis nelikuks. Rahule jäin sellepärast, et kordagi ei vaatanud sessi ajal graphi.

Ja veelkord table selectimisest. It's fun and with Holdem Manager it's easy too! Call 800-55-HEM now
and start grabing the money from the tables! Et kui ma mängin 5 laual ja Triobetis saab olla avatud 10
lauda, siis ülejäänud 5 lauda on mul koguaeg all ja HEM kogub infi sealt. Ja kui ma näen, et minu lauas pole
enam donke(ehk olen ise muutunud tabledonkeyks:p), siis ma kammin kiirelt need ylejäänud lauad läbi,
otsin mõne donkey, kellel VPIP 40+(tglt micros on neid 50+/1/0.5 vendasid ka s*t*auguni) ja stacki
oleks vähemalt 50BBd ja istun maha.


Yea, stuff,
Edu laudades!

lebovend
11.01.09, 20:28
Nädalavahetusel ei olnudki 60 tundi purjakil. Leidsin aega mängimiseks nii reedel, laupäeval kui ka pühapäeval.

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid6kuni10.jpg

Ja mina ei saa aru, miks nad arvavad, et ma olen häkker:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/mish2kk.jpg


Varsti saab UAga(Projekt "Uus Algus") täis 10k kätt, siis avaldan oma nitistatid ka.

lebovend
13.01.09, 22:56
15ndani on aega, et mu makstud rake j6uaks sinna 100 taala piirile, et siis 30 taala Triobetilt tagasi saada. Loodan, et j6uan ära orjata selle RB. Eile ei j6udnud yhtegi k2tt m2ngida, sest tundus v2ga arukas idee ennast t2iesti pumbaks juua. Aga t2na m2ngisin selle v6rra rohkem ja ronisin 9sse lauda. Usun, et see on NL10s arukas m6te. Jooks oli j2lle ulmeliselt hea :S 15 minuti jooksul floppasin kaks korda oma pocketiga nelikud ja m6lemad korrad maksti kinni kah. Ja graafik tuli säärane siis:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid11ja12.jpg

Tigrano
14.01.09, 02:32
Seda ässade kokkusattuvust on ikka magus vaadata.

lebovend
14.01.09, 18:28
Täna käis variatsioon külas :D Kaardijooks oli konkreetselt äärmusest äärmuseni. Üks hetk floppasin pocket ässadega neliku ja sain isegi raha sealt. Teine hetk sain 5 minuti jooksul pähe fullstackidega allinid 82:18 ja 94:6 olukordades.

Variatsioonirohkust peaksid ka kaks järgnevat pilti tõestama:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/seeongiomang.jpg

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid13ja14.jpg

Aga noh, rake'i 100 taala piir sai t2na yletatud, ehk ylehomme kingib Burgeti tiim mulle 30 taala.

Ja 10k kätt on täis, viskan põhistatid ka siia. Hoiatan, te pole midagi nii NITist veel näinud, arvestades sellega, et ma pelan 6maxi:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/12k_k2tt_stats.jpg


Edu laudades!

lebovend
18.01.09, 19:23
Vahepeal olin sunnitud ühtteist välja kandma. Sisse jätsin siiski nii palju, et 6 taalaga
lauda istudes oleks 20 buyini olemas. Siiski suutsin täna peaaegu pool bankrolli maha kaotada:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessnimega_kisubvistperse.jpg


Mingit tilti küll ei tajunud, graafikut ma ju ei piilu, ennustasin isegi vähem miinust. Ja sellised
olid kõige tähtsamad käed:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/korras_sess_____NOT.jpg


Praegu on küll selline tunne, et ei beati vist ikkagi seda mängu. Loodame, et see on shorttermist
tulnud hetkeemotsioon, heh.

CTXrix
18.01.09, 21:23
Hetkeemotsioon muidugi. 12k käe põhjal üle 9 bb/100 ja ei beadi? ;) Beadid ikka, ära lippu alla lase! Need käed, millega täna kõige rohkem kaotasid...coolerid ja beadid. Nendega kaotaks igaüks.

lebovend
19.01.09, 07:37
nohjah, peale seda viimast sessi 4BB/100le siiski. NL10s v6iks see suurem olla imho.
see ongi jama, et nii suurt plusssessi pole olnud, kui palju siit miinuseid tuli.

marguzz22
19.01.09, 11:56
hah taVAline ära põe, ma olin vahepeal -8buyin 1 sess, mängisin ilusti tagasi;:) peeasi,et roll normaalne oleks, ei laseks tilti ennast, teeksid oma mängu ühesõnaga!

farik666
19.01.09, 20:49
lebo..võta laudu vähemaks... mul läks endal dets. lõpp täielikuk ikalduseks... mängisin 12-16 lauda... nüüd pole üle 9-10 võtnud ja mängu kvaliteet on paranennud..

lebovend
19.01.09, 20:59
hmm. kui ma oleks "piisavalt hea" siis ranka soovituse j2rgi 10-12 lauda NL2 kuni NL20 beatida on t2iesti
normaalne. nyyd kui ma ei beati neid, siis ma pole "t2iesti normaalne" ehk siis ma ei hakka tulevikus ka 5-6 lauaga beatima NL50 kuni NL100 ehk siis ma ei leia yldse pointigi oma "career attemptil".

Ma respektreerin seda, et mul on siin m6ned lugejad p2evikul ja eriti seda, et m6ned neist annavad n6u mulle, aga noh, "i used to beat NL20 while 9tabling", ehk siis kui ma praegu ei suuda 9tablega beatida NL10t, siis j2relikult on online pokker niiv6rd arenenud ja mina maha j22nud.

T2na kahjuks graafikuid n2idata pole, sest "tegime" mingit vana dokumenteerimise t88d yhe s6braga, abiks oli kummalegi 2 nelipakki, aga loodan, et homme suudan mingit graafikut siia postitada.

lebovend
20.01.09, 19:20
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess_TotalCrap_continued.jpg


http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/j2llegi_korras.jpg


Istusin 50 BBga lauda ja noh, ilmselgelt tegin selle AJ k2ega preflopis vea. Et kui nii j2tkub, siis umbes 2 sessi p2rast olen busto.

Enjoy.

hotcocacola
20.01.09, 20:45
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess_TotalCrap_continued.jpg


http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/j2llegi_korras.jpg


Istusin 50 BBga lauda ja noh, ilmselgelt tegin selle AJ k2ega preflopis vea. Et kui nii j2tkub, siis umbes 2 sessi p2rast olen busto.

Enjoy.


ma peaaegu vaataks praegu peeglisse ;D
sp ma ei julge enam mängida ;D
online ja live mäng on mul hetkel tohutult downswingine....aga huvitav, kuidas saada teada, kuna enam pole....

Keiss
20.01.09, 22:38
Ma olen hakanud tasapisi enda puhul aru saama millal ja kuidas swingid käivad :o usu või ära usu...

Tigrano
21.01.09, 08:30
Mis positsioonis sa seal selle AJ käega mängisid KK vastu ja miks callisid 3beti?

lebovend
21.01.09, 11:28
poss oli BTN, seda on sealt ka n2ha. 3beti callisin vast seep2rast, et "olin committed". Jah, ma juba mainisin, et m2ngisin tolle k2e valesti.

lebovend
22.01.09, 15:24
Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
nagu täna.

Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
oma viimaseid närvirakke.

Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

Have fun ja edu laudades.

pikk28
22.01.09, 15:49
Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
nagu täna.

Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
oma viimaseid närvirakke.

Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

Have fun ja edu laudades.

uskumatu!

hotcocacola
22.01.09, 16:58
Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
nagu täna.

Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
oma viimaseid närvirakke.

Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

Have fun ja edu laudades.


epic fail ? ;D

Helmps
27.01.09, 17:59
sügavad õnnesoovid ka minu poolt!

marguzz22
27.01.09, 18:17
soovitused tulevikuks


a) kogu kokku 300 dollarit ja kanna see kontole, siis ei pea sa kartma, et saad oma 6 beati ja oled busto
b) see ei ole mingi downswing kui saad paar coolerit 3000 käe jooksul, ***** mängi 30k kätt läbi ja siis räägime edasi
c) tee endale pokkeri põhitõed selgeks
d) Ma jooksin 10K kätt (5p järjest) breakeven ja siis tuli upswing ja +30 buyin ja see ongi pokker, variatsioon aga lõpuks võidame! peaasi et tilti ei satu ja emotsioone pole kui mänhgid

hotcocacola
27.01.09, 18:51
soovitused tulevikuks


a) kogu kokku 300 dollarit ja kanna see kontole, siis ei pea sa kartma, et saad oma 6 beati ja oled busto
b) see ei ole mingi downswing kui saad paar coolerit 3000 käe jooksul, ***** mängi 30k kätt läbi ja siis räägime edasi
c) tee endale pokkeri põhitõed selgeks
d) Ma jooksin 10K kätt (5p järjest) breakeven ja siis tuli upswing ja +30 buyin ja see ongi pokker, variatsioon aga lõpuks võidame! peaasi et tilti ei satu ja emotsioone pole kui mänhgid



või siis võta 300$, mine istu 2x PLO 200 sisse 150$ga ning ürita duubeldada:D ja ehk saad suurema bankrolli ;D

Tuul
27.01.09, 20:52
Sul on ju foorumi parim blogi nimi, kuidas sa nüüd loobuda saad

lebovend
11.03.09, 20:46
Tere jah, olin m6nda aega eemale, 3% foorumirahvast ilmselt r66mustas ja ylej22nud
rahval oli ilmselgelt yksk6ik. Nyyd kahjuks pean seda 3% muserdama, sest p2rast
pikemat pausi olen j2llegi siin. Olen kirjutanud oma tegemistest blogisse, siin v6ib kahe
lausega kokku v6tta, et Trios osalesin SNG Ranking Leaguel, milles ma Pronksiosa ka kinni
panin, lisaks hittisin turniiril teise koha ja siis sain ajutiseks mingi bankrolli. Siplesin ja siplesin,
tildise peaga ofcourse standard, et sai k6rgemale ronitud jne, lisaks omahas suur osa rahast kaotatud
jne. 6nneks suutsin vahepeal ikka paras osa rahast v2lja kanda ja ei kahetse tegelikult tagantj2rele
seda NL50 HUsse ronimist, kui siis ainult seda PLO10 teemat(Omaha is gay.)

Viimased riismed(va rakeback 100 taala, mis tuleb 15.m2rts) kandsin Triost PokerStarsi, seal m2ngisin p2ris mitusada 45 mehe Turbo SNGd. No ei suutnud ka neid beatida. Siis tegin paar normal speediga 180 mehe 4 taalast SNGd. Esimeses t6mmati j2lle kakkerisse mingi beadiga. Teine oli veidi huvitavam. Blindide esimesel levelil langesin KK vs T8o preflop allinidega 375 chipi peale. Suht ultratilt oli juba selleks ajaks tulnud, sest 20 minuti varem sain samamoodi KK vs T8 preflop allinidega suhkamisse. Aga seal oli yks vend, kes proovis mind rahustada vms. Uskumatult hea inimene tundus, ma oleks ise iga kell mingid chatis spammerid perse
saatnud, aga too vend tundus m6istvat mu valu :p Igatahes, passisin p2ris kaua seal oma v2ikese stackiga.
Vahepeal korjasin j2lle miski n2ruse duubli jne. Aga pmst surin 3 tundi seal. Sellesama vennaga j6udsime siiski m6lemad finaallauda ning mina l6petasin lausa teise kohaga. Ja see tyyp tuletas meelde, et mis stacki pealt ma nii kaugele j6udsin heh. Ehk j2llegi standard olukord, mis j2llegi andis plusspunkte vanale ytlemisele: "Never give up."

T2nasest unustasin need 45 mehe SNGd 2ra ja hakkasin 223 taalase bankrolliga 5 taalaseid DoN'e(Double or Nothing) pelama. No ajuvaba, isegi neid ei beadi vist normaalselt. 140 m2ngu tegin ja kasum 17 taala, no wtf. HEM n2itab ROIks 3%, no taevas tule appi, neid asju peaks 10%ga beatima. Aga no mis seal ikka, tambin edasi neid. Olen kangekaelne. Ei j2ta pokkerit neverfuckingever.


Never give up.


Tegelt lasen 20 lauda, aga siin sattus veidi rohkem neid:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/25.jpg

hotcocacola
11.03.09, 22:13
[x] sõltlane
[x] donk


mida sa kused, omaha on täiega saijebiiz

lebovend
11.03.09, 23:02
Nohjah, tegin veel k2ppelt 20 SNGd. 3 korda t6mmati 3 oudisega(standard) 2ra ehk siis
160 m2ngu t2na ja kasum 3 taala. Masendav, lihtsalt masendav ajaraiskamine
ja rakei tootmine.

Lutzky
11.03.09, 23:03
nii kui foorumisse läbustama tuled nii läheb sitasti ;D

uudistaja
12.03.09, 02:27
Mr Lebovend, tere.

Soovitan oma DON mang yle vaadata! Mina vaidan, et sa ei v6ida seal, sest teed ise vigu. 160 mangu peale 3$ teenida...midagi peab vaga nihu olema. Tegin prooviks peale su postituse lugemist yhe 20 laua sessi ja sain nagu varemalt 14/6. Ma olen neid elus omajagu manginud ja sealt PEAB kasum tulema kui 6iget mangu teed. GL

Aristotep
12.03.09, 04:39
Lebovend, mis su kasutaja on Starsis?

hotcocacola
12.03.09, 08:22
Lebovend, mis su kasutaja on Starsis?


lebovend

lebovend
12.03.09, 09:04
Mr Lebovend, tere.

Soovitan oma DON mang yle vaadata! Mina vaidan, et sa ei v6ida seal, sest teed ise vigu. 160 mangu peale 3$ teenida...midagi peab vaga nihu olema. Tegin prooviks peale su postituse lugemist yhe 20 laua sessi ja sain nagu varemalt 14/6. Ma olen neid elus omajagu manginud ja sealt PEAB kasum tulema kui 6iget mangu teed. GL



Sa oled jah meeles pokernews chatist kui DoNide ja muidu turnade pelaja. Ait2h soovituse eest. Eks ma ise ka m6tlen, et midagi peab ju nihu olema. Otsin netist abi ja otsin ka siit foorumist abi. Eks n2is, mis saab. Hetkel ei oska kyll midagi muuta enam. 2kki peaks yhe camtasia sessi siia foorumisse postitama...

hotcocacola
12.03.09, 09:33
Sa oled jah meeles pokernews chatist kui DoNide ja muidu turnade pelaja. Ait2h soovituse eest. Eks ma ise ka m6tlen, et midagi peab ju nihu olema. Otsin netist abi ja otsin ka siit foorumist abi. Eks n2is, mis saab. Hetkel ei oska kyll midagi muuta enam. 2kki peaks yhe camtasia sessi siia foorumisse postitama...



ja kui mina räägin, et sul on leakid sees, siis kuulen msnis sellist teksti:

"mine *****, mul pole leake"
"t***, mis sitta sa nüüd toodad?"
"minu vastu luckitakse"



mina paneks sinu asemel jah ühe sessi ülesse.
krt, me siiamaani pole teinud koos ühte sessi :D, tahaks täiega valu nähA:D

lebovend
12.03.09, 09:37
Tra raix 2ra spammi nahhui. Msnis ma saadan sind perse, kui sa hakkad mulle r22kima, kui rigged on triobet v6i et kui tight ma olen omahas, miks ma ei m2ngi 4c4dKh2h v6i kui sa seletad kui tegija sa pokkeris oled,
kui peebu vastu 3 korda riverisse t6mbad on sitta. Mine otsi oma msn history l2bi ja ytle mulle mitu korda sa sealt leiad s6na "leak" yldse.

hotcocacola
12.03.09, 09:39
ma ei saa otsida, tegin formati :(

ma olen ju öelnud, et probleem on su mängus :D, sa hakkad sõimama :D
no ja sa tahad öelda, et sa pole riverisse tõmmanud :D?

kuco
12.03.09, 09:58
no ja sa tahad öelda, et sa pole riverisse tõmmanud :D?


Keegi ei mäleta oma good beate... never ever

lebovend
12.03.09, 10:04
ma ei saa otsida, tegin formati :(

ma olen ju öelnud, et probleem on su mängus :D, sa hakkad sõimama :D
no ja sa tahad öelda, et sa pole riverisse tõmmanud :D?


Ma tahan seda 8elda, et sa aind seletad, et mu m2ngus on viga, kunagi ei ytle, mis viga
v6i mis tegema peaks ehk sa spammid t2iesti m6ttetult minu ajusse mingit teksti.

Ma tahan seda 8elda, et kui ma j2rjepidevalt t6mban aukuridasid riverisse, siis ma ei l2he
kuskile kelkima, kui h2sti mul laivis l2heb ja kui tegija ma olen ning h2sti valuet saan.

hotcocacola
12.03.09, 11:36
Ma tahan seda 8elda, et sa aind seletad, et mu m2ngus on viga, kunagi ei ytle, mis viga
v6i mis tegema peaks ehk sa spammid t2iesti m6ttetult minu ajusse mingit teksti.

Ma tahan seda 8elda, et kui ma j2rjepidevalt t6mban aukuridasid riverisse, siis ma ei l2he
kuskile kelkima, kui h2sti mul laivis l2heb ja kui tegija ma olen ning h2sti valuet saan.


sellist dongijuttu on ikka äärmiselt keeruline kommenteerida ;D

marguzz22
12.03.09, 12:17
minuarust foorumis aina hullemaks pasakütmiseks läheb :D

hotcocacola
12.03.09, 12:19
minuarust foorumis aina hullemaks pasakütmiseks läheb :D


tänapäeva ahjud puid enam ei taha :D

lebovend
12.03.09, 13:57
Töö juures olen praegu 30 lk 2p2s DoN strateegia topicu all stufi l2bi lugenud ning* m2ngin siin 1l laual neid DoNe praegu. Standard igap2evane pullipask, ei midagi uut absull:

1. flopis kaks paari K high vastu allinid, sai runnerrunner rea. (muidu oleks kindel raha mul)
2. buttonilt openshove KJga, call QT poolt ja ma out.
3. JJ prelfop allin, kaotus A4le.
4. Woohoo!
4. Woohoo! Ja nyyd 20 tabletama!

lebovend
12.03.09, 17:59
Nonii, lisaks sellele, et sai 2p2s tuhlatud omajagu, otsustasin ka oma m2ngu nii varajasemas faasis
kui ka hilises faasis veidi loosemaks muuta. Sessi tulemus oli v2ga positiivne minu jaoks, suudaks
selliseid nyyd veel m6ne teha, tuleks mingit eneseusku:


HEMi andmed:
Mänge: 72
ROI: 9,5%

Aristotep
12.03.09, 18:37
Doni varajases faasis tuleb just tight olla imo. Hiljem kui oled juba jõudnud push/fold staadiumisse, siis pead loose olema. Loomulikult tuleb valida, et kelle vastu lükkad ja kelle vastu mitte. Easy money...

lebovend
12.03.09, 21:08
Yes yes, see on see standard jutt, ma proovisin alguses olla seal extreme tight ja foldisin igast asendist
JJsid ja AQ ka. Nyyd hakkasin neid hilistest positsioonidest nt m2ngima. Isegi( :p ) TTga lykkan LPst raise sisse algfaasis. Ses suhtes, et kui oskad postflop m2ngu, siis tuleb teiste regularide ees isegi v2ike eelis seal.

Igatahes tegin veel yhe sessi, mis l2ks j2llegi v2ga edukalt.

Overall $5.20 DoN tulemused HEMi andmete j2rgi:

Mänge kokku: 323
ITM: 56.3
ROI: 8.4 (Norm peaks olema 10% umbes, t2na n2gin yhe friigi DoN graafikut sharkscopest, mitme
tuhande m2ngu peale oli tal 17% ROI, sick munapea.)
$/hr: $9


Nii et ma olen hetkel ylimalt rahul. Ylimalt hea tunne on. 323 mängu pole just k6ige suurem n2itaja, aga usun, et väga palju hullemaks ei saa asi minna. Peaks need ikkagi ju väiksema variatsiooniga olema.

Aitäh.

RudiTurbo
16.03.09, 11:35
Kuskohas see HEM neid tournade ROI'si ja asju näitab?

lebovend
16.03.09, 11:48
Selle jaoks on sul vaja HEM 1.08 beta versiooni:

http://rvgsoftware.fileburst.com/Hm1.08Beta.exe


See release on veel Beta ikkagi põhjusega. Buge ja vigu täis veel.
Triobetis ei funkanud mul yldse see. PokerStarsis on vist siiski
enamjaolt kõik turnad ilusti sisse lugenud.

lebovend
16.03.09, 19:44
Minge metsa, mis grind praegu oli. Kõige pikem DONide sessioon mul.
Kaart oli nii kuradi katki, et no Anna Abi. Ja siis jonnisin, oi kus ma jonnisin:
"Ma ei l6peta enne 2ra, kui sess plussis"(<---leak?:p no come on, DONides ei saa miinusesse j22da)

L6pptulemus oli siis
4,5 tundi m&#228;ngimist
135 m&#228;ngu
ROI h&#228;dised 4.0
Tunniteenistus $6.4/H

Krt, hiirek&#228;si hakkas ka jubedast m&#228;ssamisest valutama.


EDIT: Yks plussis sess veel ja siis proovib juba $10.40 DONe.

UdusOlevSiil
16.03.09, 19:54
Minge metsa, mis grind praegu oli. Kõige pikem DONide sessioon mul.
Kaart oli nii kuradi katki, et no Anna Abi. Ja siis jonnisin, oi kus ma jonnisin:
"Ma ei l6peta enne 2ra, kui sess plussis"(<---leak?:p no come on, DONides ei saa miinusesse j22da)

L6pptulemus oli siis
4,5 tundi mängimist
135 mängu
ROI hädised 4.0
Tunniteenistus $6.4/H

Krt, hiirekäsi hakkas ka jubedast mässamisest valutama.


EDIT: Yks plussis sess veel ja siis proovib juba $10.40 DONe.


See on päri tõsine leak tegelikult minu arust :P

Potsataja
16.03.09, 19:55
Tunniteenistus $6.4/H



Usd 12,05, seega 6,4*12,05 (ei viitsi arvutada) = 72 krooni tunnis ehk 11 520 kuus, obv igati üle Eesti keskmise. Lebovend, üldiselt saada fortuuna konkreetselt p..e, peale seda saad isegi parema runni ja see fcking näkk tihub üksi nurgas nutta,

goldec
16.03.09, 20:03
See on päri tõsine leak tegelikult minu arust :P
Mul vastupidi just leak, iga kord kui veidi miinust tuleb lendavad lauad kinni ilma et proovikski plussi saada :D
Viimasel ajal olen suutnud edasi mängida ja ikka tagasi teha osa miinust, aga märts on üldse üks suur swing olnud.

UdusOlevSiil
16.03.09, 20:04
Mul vastupidi just leak, iga kord kui veidi miinust tuleb lendavad lauad kinni ilma et proovikski plussi saada :D


See ei pruugi leak olla, kui Sa tunned, et ei suuda oma parimat mägu teha, siis on isegi targem lauad kinni lükata.

goldec
16.03.09, 20:08
Ei, tildiga mul probleeme pole. Väga harva tuleb ette, kui tunnen, et ei suuda parimat mängu teha. (Iseasi muidugi see kui hea mu parim mäng on, haha)
Aga mingi selline tüdimus ja vastik tunne tuleb, et miks ma rasikan aega selle peale, kui miinuses olen, või break even jooksen ja nagu ütlesin on viimasel ajal seda väga palju olnud.

lebovend
16.03.09, 20:15
Usd 12,05, seega 6,4*12,05 (ei viitsi arvutada) = 72 krooni tunnis ehk 11 520 kuus, obv igati üle Eesti keskmise. Lebovend, üldiselt saada fortuuna konkreetselt p..e, peale seda saad isegi parema runni ja see fcking näkk tihub üksi nurgas nutta,



Kokkuv6ttes 700 mängu peale $9.44/h. Loodan, et beadin neid 10 taala done ka ja saaks kasv6i paar taalagi tunniteenistuseks juurde, paha ei teeks :p

Aga sellest fortuuna jutust ei saanud ma nyyd kyll mitte muhvigi aru, et mis sa sellega 8elda tahtsid.

RudiTurbo
17.03.09, 14:30
Tegin praegu 12 20$ DON'i korraga ja vaatasin samal ajal sharkscopes lauas olevate mängijate sharkscope infosi kah.

Silma jäi mingi mängija Almöi, kellel on valusalt stabiilne graafik ning üle 11k profitit ning nägin teda shovemas AK'ga juba suht varaste blindide juures ning siis nägin kui ta lükkas AJo sisse UTG kuskil 1600 chipsiga 8 mängijat olid veel alles 100/200 blindide juures. Huvitav, kas siis nii lampi premiumite shovemisega tulebki lihtsalt mehel raha taskusse?

Aga enamus mängijaid, keda vaatasin olid küll kohutavad, stabiilseid luusereid ka nii palju, et uskumatu lausa. Ühes lauas oli 6 mängijat alles, alla 2k polnud kellelgi stack ja mul oli algul isegi suurim stack 3k'ga ja vaatasin siis, et suht tightid mehed ja lasin kõik sharkscopest läbi, kõik olid kaotavad mängijad peale ühe, kellel oli ainult 600 mängu ja mingi kasum kuskil flipatud lol! Seega lasin neil seal rahulikult sõdida, ühekorra lükkasin AKs sisse, sest hakkasin juba alla 2k vajuma ja suht võrdsed olid veel kõik, kuid peagi nad sõdisid seal mõne venna väixex ja raha tuli taskusse 8)
Hetkel tuli siis ära 7/12st, kuid AK vs AQ ühes lauas läx metsa, ühes lauas AK vs AA ning ühes lauas KJ shoves ja kuna olin kõige väixem , siis callisin AQ'ga ja board jooxis QK10QK, lollerpergel!

Proovin siis neid natuke täna grindida, tundub, et 12 lauda suht paras, kuid kui umbes 4 lauda järgi, siis viimastel laudadel olukorrad üle vaadata ning meelde jätta, lauad paremasse nurka lükata ja siis uusi laudu avama hakata cascadega vasakule :)

lebovend
17.03.09, 14:47
Njaa. Ma ise siin ka nyyd grindisin m6ned tunnid. No esimese kahe tunni jooksul 3outerite vastu vist
kaotasin rohkem, kui neid v6itsin. Kolmandal tunnil sain ennast v2ikesesse kasumisse ning oligi
aeg proovida 10 taala DONe. HORROR j2tkus, ROI tuli -17 ja tagasi 5 taalaste juurde. Masendav.

Ei ole see DONide toksimine ka mingi meelakkumine. Teist päeva j2rjest juba kohutav lebovenna
ahistamine k2ib.

RudiTurbo
17.03.09, 18:04
Tegin praeguseks juba vist umbes 48 tükki neid, eelmine oli just super sess, tuli 8/12st ning ühes keerasin valusalt kanni liidristacki pealt, kui AQ shovesin, mõtlesin, et mis neil ikka olla saab ja üx värdjas leidis QQ ja obv sain järgmise flipi ka põske.

Ja olin siis juba ühe SNG võrra suht kasumis ja nüüd pidi ikka mingi haige RIGGED sess tulema, kus ainult 4/12st võitsin ja nüüd olen ühe võrra kahjumis + rake.

Rigged sessi nael oli, kui olin pea kõige suurem stack ja 6 oli alles ning suht suur stack lükkas UTG all ini, ma mõtlesin, et no ei ole halb õnn ja AA vastas, callisin, oli hoopis AK, mis suutis flopist A leida, sick rsk! Ja 5st eluliselt tähtsast flipist kaotasin vist 4 ning sessi algul oli veel üx KK vs AK, kus tervet stacki ei kaotanud, kuid jobu checkis kaks tänavat oma flopi A'ga ja riveris otsustasin callida any beti.

1 sess veel ja siis ujuma, loodan, et lõpetan asja vähemalt even - rake hetkel!

lebovend
17.03.09, 18:20
Lol, no ma panin ka viimaste mängude ajal oma oma kaotused siis kirja:

QQ vs 99
KK vs QQ vs Q9
AA vs JQ
99 vs 88
QQ vs 66
AA vs JKs (Royal Flush talle, et ikka kindel oleks)
AA vs 77
AA vs AK vs 55

Siin nimekirjas on siis alla poolte mängude 2 või 0 oudiste beadid preflop allinidega.
3 oudiseid, nagu võite ette kujutada, oli persetäis rohkem, 60:40 olukordadest pole
yldse mõtet rääkida ning flippide peale pole ma juba ammu silmagi pilgutanud.
Lisaks ofcourse hästi palju olukordi, kus MINA olen taga oma hea käega ja kaotan.


Täna siis 7 tundi mängimist teenistusega $10/h.

Uskumatu, et on võimalik isegi DONe nii tuimalt kaotada. Lihtsalt uskumatu. Esialgu oma
mängu ma muudatusi ei tee, sest ei taha shorttermile toetudes neid teha. Aga no kaks
päeva on ainult paska pritsitud näkku. Kui päeva-kaks veel nii asi läheb, siis on asi hapu.

Suht kass olla ja nyyd jooma.

RudiTurbo
17.03.09, 18:58
lol, mul tuli veel üx kebberniit sess, 4/12 veel Seekord pold nagu midagi teha, kaks korda AQ shove SB'lt, AA callib BB'lt.
-150$ , yess!

Aristotep
17.03.09, 19:49
Viimased 2 päeva on täiesti pe**es DoNidega. Lihtsalt ei ole võimalik võita. Mängi millega tahad, Stars lihtsalt irvitab sulle näkku ja veeretab chipsid vastasele. HEMi EV joont vaadates võtab silme eest mustaks....

Krt, mind huvitab, et mis tulemused see Starsi käte uuring andis. Fck haige 3-oudiste pidu... >:(

Täiesti peaga vastu seina jooksmise tunne on. Vaadati, et mees saab liiga rikkaks ja nüüd tuleb kraanid kinni keerata ja nusserdada igal võimalik kombel.

hotcocacola
17.03.09, 20:04
proovisiin donne ja siis sngsid, täiesti pe**es :S, omal ajal polnud stars rigged, aga nagu mõned juba eelnevalt on väitnud, siis see aasta on asjalood nagu eriti pe**es JA NII ONGI :S

pidevalt lendan monster käega välja või siis kui peaksin ise kobistama floppi oma 3 oudise, siis turni või riverisse on 100% !!!!!!!!! GARANTEERITUD nende out ja persest ma saangi.

tna oli 7x KK mul, neist 6x oli vastas AA, millele kaotasin ja 1x oli AA mille vastu hittisin.
NO JA KÕIK KORRAD OLIN MINA ENNE AA-d, tratiltexpress:D, aga õnnex pole hullu väga:D

just

KK vs A6
flop: 6xx
turn: 6

NOOOOOOOOOOOOOOOO TRA :D
ma loodan et ranka ja teiste saadetud handhistory vaadatakse ja scannitakse läbi, et asi on ikka väga mäda:D

RudiTurbo
17.03.09, 21:46
Lebovenna isiklik asdjais pauks teema :D

lebovend
18.03.09, 12:21
tra kui paha oli hommikul olla...

Ot, Aris,sa said ka siis esimese miinusp2eva DONidega???

See oli nyyd kyll p2ris huvitav kokkusattumus, et m6lemad r22kisime, et
DONidega pole v6imalik kaotada ja nyyd korraga hakatakse meile
anaaloperatsioone tegema.

lebovend
18.03.09, 14:20
[ ] On reaalne, mis kolmandat päeva toimub DONides.

Jälle sügavas miinuses. ABSURD.

Aga ma olen nüüd SilverStar.

[ ] Excitement. Kotib jah.

Ainuke viis, kuidas variatsiooni võita pokkeris, on edasi grindida.

Kui inimene on endas kindel, et ta mängib samamoodi nagu ta koguaeg on mänginud, samat mängu,
millega ta on stabiilset kasumit näitanud, siis tal pole ju absoluutselt mingit põhjust lõpetada mängimist
ja "teha paus" languse ajal. So fuck it. Edasi grindima.

hotcocacola
18.03.09, 14:56
day2 @ starsi sngdes.

FGISDFHGSUDFHGSDFIGSDFGHSIFDGHSDFIGHSDFigsdofigiap ufoyasgdfaysgdfoaysdgfoaysdgfoyasgdfaosdfasdf

kuidas nad hitivad?
kas nad maksavad rohkem raket, seega hitivad full housse paremini ?
tundub nii, sest ma ei saa aru, kuidas boku87 suutis võita :D:D

nüüd ma vist tean, miks suured pokkeriässad ostavad end kohe kuhugi 10 000$ buyiniga turnale otse sisse, mitte ei tao satikaid, asi pole selles, et nende bankroll on nii suur, vaid lihtsalt selles, et pokerstarsis oleks kõik nii rigged ja nad hui jõuaks main evendile :D

Aristotep
18.03.09, 16:48
Jep, miinuspäev tuli. Tänase päeva veedan DoNi topicut lugedes ja homme lendan värskete ideedega peale. Kuigi midagi uut ja põhjapanevat ma küll leidnud ei ole...

Huvitav kokkusattumus on küll. Starsil on nuhid siin foorumis, nüüd näitavad kohta kätte :D

lebovend
18.03.09, 20:43
See ei ole võimalik ju, kulla rahvas, see ei saa olla normaalne.
Mismoodi, how the fucking fuckady fuck? TRA MIS TOIMUB? KAS SEE ON DOWNSWING VÄ?
Kuidas see nahui reaalne on, et ma 6 päeva võidan nende DON SNGdega ja nyyd kahe päeva jooksul
368 Sit and God ja 25 buyini miinust ehk enam kui neljandik bankrollist on kadunud.

No tra need pole mingid 45 mehe v6i miljoni mehe SNGd ju, need on krdi DOUBLE OR NOTHING turniirid.
10 meest per turna. Pooled saavad raha. KUIDAS ON SIIN VÕIMALIK KAOTADA 25 BUYINI????

Nii palju siis mu unistuse t2itumisest, et beadin midagigi.

FUCK OFF

hotcocacola
18.03.09, 22:07
mul ple nii hullu miinust, aga ega ma ka aru ei saa, nii tsaus biidid tulevad et jube :S:D

lenC
19.03.09, 04:35
Ma proovisin päev-kaks regulaarstruktuuriga done ja kaotasin mingi 100 turniiriga 20BI-i joostes mingi 30BI alla EV HM-i väitel.

muruntau
19.03.09, 05:40
kas donid raskemad ei ole, kui tavalised sng'd, sest fishid saavad ju ka enamvähm aru, et seal tuleb rämedalt tightim olla ja seega peaks regularide edge väiksem olema?

Aristotep
19.03.09, 06:22
Halvem on siis kui liiga palju regulare satub ühte lauda kokku. Fishid hakkavad ikka kohe algusest lammutama ja lähevad all-ini müstiliste kätega vahest.

RudiTurbo
19.03.09, 06:53
irw, müstiline DON'ides kaotajate arv on tekkinud järsku ;D
Mul läx ka kuskil 90SNG'ga 12 BI'd :)

hotcocacola
19.03.09, 07:58
mario, kas sa tahad öelda, et pokerstars pole RIGGED :D?
kas sa usud nüüd, et mingi sait võib RIGGED olla :D?

lebovend
19.03.09, 08:45
eee.....ei?

donkdonkdonkdonkdonkdonkdonkdonkdonk

ranka
19.03.09, 10:56
eee.....ei?

donkdonkdonkdonkdonkdonkdonkdonkdonk


LOL@dongi pilv.

hotcocacola
19.03.09, 11:00
(_)
\ \
\ \
\ \
\ \
\ \
\ \
(__)(__)

antenn.

EdgarP
19.03.09, 19:34
Oioi,kui hea oli lugeda seda teemat hetkel ! ! ! Olen nüüd natuke aega tegelenud Pokerstarsis DONidega-kasutajanimi Doneq. Olen mitu korda istunud ühes lauas ka Lebovennaga, kuna sai siis meeldivalt cashouditud ning pärast seda tundub mulle, et ma nagu ei oskaks enam mängida :s - beat beadi otsa-ning kolisin 5sesse DONi. Üldiselt vaatasin ka sharkist statse ja ROI 25% ?!
Aga milleni ma tahtsin jõuda on see-tundub et vastu suurt Starsi mega kampaaniat on jälle sisse lülitatud kill the regular and help the donk ja seda igas limiidis....sest see ju on ok, kui sinnu AA murravad 49o, callitakse ****ga sinu preemiume ning beat on garanteeritud.
Aga kas keegi targem oskab öelda sharki järgi,kas tegu on ilmselt pärast meeldivat upswingi rahustava cooleriga ? Sest mänge suhteliselt vähe hingel,ca 1500
Igaljuhul oli kogu jutu mõte just see, et olin juba mustas masenduses beatide pärast-nagu oleks päeva pealt lolliks jäänud,kuid et nagu näha,meil kõigil see mure antud perioodil... :)
Igaljuhul edu laudades!

UdusOlevSiil
19.03.09, 19:39
kas donid raskemad ei ole, kui tavalised sng'd, sest fishid saavad ju ka enamvähm aru, et seal tuleb rämedalt tightim olla ja seega peaks regularide edge väiksem olema?




Kusjuures ei saa tihti peale aru. Vahel mõni vend oskab isegi suht suurte stäkki mõttetu lehega maha mängida.

lebovend
19.03.09, 22:16
25%,wtf,just tsekkisin,no seeon juebanormaalne, oledsakindel et see sul ainult DONidega?

EdgarP
19.03.09, 23:20
25%,wtf,just tsekkisin,no seeon juebanormaalne, oledsakindel et see sul ainult DONidega?


Terve PSi aja peale,kus olen m&#228;nginud raha peal (peaks olema alates vist sept-okt ?!) olen m&#228;nginud maksimum 100 tavalist SNGd...

Sama mis ma tahtsin juba ennem kirjutada-jah eirasin BR managmenti ja liikusin kiiremini &#252;lesse ja seda selle p&#245;him&#245;ttega, et ma &#252;ritan neid mitte m&#228;ngida robotlikult-st ei m&#228;ngi &#252;le 4 laua korraga-nii saan vaadata ,kelle raise ma callin ning keda pushin,sest giga multitades(mida olen ka teinud-15 lauda korraga) teed sa asju robotlikult ning sisse tulevad leakid - ala callid liiga looseilt v&#245;i r&#252;ndad suurt stacki,kes sind any 2 callivad. Ei tea kas need just sind puudutavad,endal oli nii.

ranka
20.03.09, 05:40
Oioi,kui hea oli lugeda seda teemat hetkel ! ! ! Olen nüüd natuke aega tegelenud Pokerstarsis DONidega-kasutajanimi Doneq. Olen mitu korda istunud ühes lauas ka Lebovennaga, kuna sai siis meeldivalt cashouditud ning pärast seda tundub mulle, et ma nagu ei oskaks enam mängida :s - beat beadi otsa-ning kolisin 5sesse DONi. Üldiselt vaatasin ka sharkist statse ja ROI 25% ?!
Aga milleni ma tahtsin jõuda on see-tundub et vastu suurt Starsi mega kampaaniat on jälle sisse lülitatud kill the regular and help the donk ja seda igas limiidis....sest see ju on ok, kui sinnu AA murravad 49o, callitakse ****ga sinu preemiume ning beat on garanteeritud.
Aga kas keegi targem oskab öelda sharki järgi,kas tegu on ilmselt pärast meeldivat upswingi rahustava cooleriga ? Sest mänge suhteliselt vähe hingel,ca 1500
Igaljuhul oli kogu jutu mõte just see, et olin juba mustas masenduses beatide pärast-nagu oleks päeva pealt lolliks jäänud,kuid et nagu näha,meil kõigil see mure antud perioodil... :)
Igaljuhul edu laudades!


Peale cashouti/boonuse võtmist aktiveerub Starsis karistuseks 14 päevaline doomswitch.

K2snakas
20.03.09, 05:55
Peale cashouti/boonuse võtmist aktiveerub Starsis karistuseks 14 päevaline doomswitch.


kõik ei saa sinu moodi oma miljoneid PSi kontol hoida :spade:

Provoker
20.03.09, 07:39
kõik ei saa sinu moodi oma miljoneid PSi kontol hoida :spade:


Väike kadeduseuss?? ;D

lebovend
20.03.09, 08:53
Terve PSi aja peale,kus olen mänginud raha peal (peaks olema alates vist sept-okt ?!) olen mänginud maksimum 100 tavalist SNGd...

Sama mis ma tahtsin juba ennem kirjutada-jah eirasin BR managmenti ja liikusin kiiremini ülesse ja seda selle põhimõttega, et ma üritan neid mitte mängida robotlikult-st ei mängi üle 4 laua korraga-nii saan vaadata ,kelle raise ma callin ning keda pushin,sest giga multitades(mida olen ka teinud-15 lauda korraga) teed sa asju robotlikult ning sisse tulevad leakid - ala callid liiga looseilt või ründad suurt stacki,kes sind any 2 callivad. Ei tea kas need just sind puudutavad,endal oli nii.



Täiesti õige jutt, tegelikult ikkagi vana tõde :) Vähem laudu ---> kvaliteet, rohkem laudu --> kvantiteet($$$ peer hauer).
Muidugi saab isegi 20 tabledes robotlikult "mitte stealida suurelt stackilt" ja muid asju sisse harjutada, aga jah, kindlasti ei suudaks longtermis ROId v6rdv22rsena hoida vs 1-4 lauda.

Aga 25% on ikkagi ULMELISELT suur, ilmselgelt on asi käpas sul. Aga ega sa miskit HEMi v6i midagi ei kasuta? Tahaks jubedalt teada, mis su tunnipalk ikka on.

EdgarP
20.03.09, 12:43
Täiesti õige jutt, tegelikult ikkagi vana tõde :) Vähem laudu ---> kvaliteet, rohkem laudu --> kvantiteet($$$ peer hauer).
Muidugi saab isegi 20 tabledes robotlikult "mitte stealida suurelt stackilt" ja muid asju sisse harjutada, aga jah, kindlasti ei suudaks longtermis ROId v6rdv22rsena hoida vs 1-4 lauda.

Aga 25% on ikkagi ULMELISELT suur, ilmselgelt on asi käpas sul. Aga ega sa miskit HEMi v6i midagi ei kasuta? Tahaks jubedalt teada, mis su tunnipalk ikka on.


To Ranka : kuidas seda doomswitchi välja saab lülitada või on autostop,lol ?

lebovend: täiesti õige jutt :) saab kõike ka teha kvantiteediga... head näited sellest on Easycompany5- tema on rohkem 20 Don regular,mängib ka 50 ning enamsti kuskil kuni 30 lauda. Ning 50 doni regular Rickypapro- väga korralikud näitajad,samas multitabeltajad.

Programmina kasutasin Pocker Trackerit, kuid nüüd sai selle aeg läbi- ei meeldinud väga ja kogu vajalikku data kätte saamine võttis liialt aega, et ilmselt üritan HEMiga sina peale mingi aeg saada.

Ühtlasi täheldasin, et PSis on ,kuidas seda seletada... räiged kiiksud...või nüansid,mida tuleks silmas pidada just kuna "random" seda nõuab... et tegelikuses seda iga normaalne pokeri mängija ei teeks...vb see loll jutt... ning samuti pead arusaama,milliseks mäng sinu jaoks kujuneb, et kas pead istuma,näppu imema ja lootma õige kaardi peale(st sa ei lähe ka esimese hea kaardiga sõtta,kuna lihtsalt ei hiti) või saad kiirelt stacki ülesse ja saad kõiki pushida, nii kuidas meeldib jne jne. Et kui sa multitad,siis on sul raske läbi näha iga mängu kujunemise suunda...ning lähed mitmel korral pushima hea kaardiga,õiges positsioonis jne-teed kõike õigesti ,aga see lihtsalt ei ole sinu laud-sa ei hiti... et kui tihti sa viskad preemiumi maha preflop?? ja kui tihti ,kui flopil ei hiti jne jne. Et mõne laua puhul on vaja kindlasti kannatlikust ja head timeingut-tihti piisab vaid ühest võitvast käest ja paarist blind stealist,et mäng edukalt lõpetada. <------ kõike seda jama on raske multitades ning TURBOSID mängides teha...
Tunnitasu oleneb suuresti,mis limiiti mis koguses mängida... exmaple(mitte et te ise arvutada ei oskaks,lol, aga et näidata ka selle poole miinuseid) : 50+4 DON x 4 - võidad kõik 4 400-216 võidad 3 300-216 võidad 2 200 -216 ja on hoopis miinus :D :D et eks see tunnitasu on seoses kõrgemas limiidis ja vähemaid laudu mängides ebastabiilsem...olen võitnud ka 11 või 12 tki järjest samas olen kaotanud ka 4jast 3,nii et H tasu mõõtmine läheks raskeks.
Hoian su teemal silma peal ja soovin sulle edu !

lebovend
20.03.09, 13:38
Yea, no HEM teeb tunnitasu arvutamise k6ik sinu eest ära.

Ning kuidas doomswitch yle kavaldada? Pead cashoute tegema buddytransferi kaudu, siis
Mr.Doom ei taju 2ra, et sa tglt lased buddyl enda panga arvele saata raha. Selle jaoks ongi
Pokerclubis Tim, kes tegeleb nende rahaasjadega. Kusjuures teatud saitidel ta ei v6ta enam
vahelt ka.

Ning kui DONe ei beadi, siis tuleb ju ikkagi cashi minna "kasumit pyydma". Kuna siin foorumirahvale EV graafikud ei meeldi, siis ma pean kuidagi teistmoodi n2itama, miks ma ei beadi NL10t. 75 minutit mängu
ja -410 Big Blindi. Have fucking fun ja nautige kevadet:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/v2gaheaalguskevadele.jpg

EdgarP
20.03.09, 13:48
Yea, no HEM teeb tunnitasu arvutamise k6ik sinu eest ära.

Ning kuidas doomswitch yle kavaldada? Pead cashoute tegema buddytransferi kaudu, siis
Mr.Doom ei taju 2ra, et sa tglt lased buddyl enda panga arvele saata raha. Selle jaoks ongi
Pokerclubis Tim, kes tegeleb nende rahaasjadega. Kusjuures teatud saitidel ta ei v6ta enam
vahelt ka.

Ning kui DONe ei beadi, siis tuleb ju ikkagi cashi minna "kasumit pyydma". Kuna siin foorumirahvale EV graafikud ei meeldi, siis ma pean kuidagi teistmoodi n2itama, miks ma ei beadi NL10t. 75 minutit mängu
ja -410 Big Blindi. Have fucking fun ja nautige kevadet:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/v2gaheaalguskevadele.jpg

Kui tõsiselt te nüüd seda doomswitchi juttu siin räägite ???

Teiseks,ma üritasin ka cashis "tasa teha"- räääige miinus....

Kolmandaks tundud vb natuke liiga kärsitu olevat...ma ei tea su mängu ega loomu, aga DONid nõuavad ikka räiget passimist ja kannatlikust, ala nagu istuks tund aega bubbles, lol

Ja ilusat kevade algust sullegi :)

hotcocacola
20.03.09, 14:52
mine pihifsdfsfgsidfhgosufdghsdfgsdufgsfdg -ätRAAAAAAAAAAAAAAAAATRAAAAAAAAAAAAA MA EI SAA AARURURUU :@

teen omaha cashi ja 4x jutti on mul turnil nuts ja river aina paardub (-4 BI), kutid saavad nelikuid :S NO MIDA V*********************** TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PEDEKARI SEE STARS, NAHUI NAD VÕIX KOHE KÕIK ÄRA HITTIDA JA KOGUA RAHA AÄRA VTTA, SIIS EI SAA TILTIDA :SS::SS:S:S:S:S: FAKEN TRAAAAAaaaaaa

lebovend
20.03.09, 14:54
Sa ikka veel ei usu, et doomswitch on olemas? ...no pildid r22givad enam kui tuhat s6na:
http://poker.pro.br/conteudo/wp-content/uploads/2008/01/pokerstarsdealer.jpg

http://media.intellipoker.com/blog/wp-content/uploads/minraise/Unbenannt.JPG


Esimesel pildil on Burget DJ'ks ja see teine ongi PokerStarsi pult. Siin on ka üks igapäevane näide, mis võib juhtuda, kui liiga tugevasti vajutada seda "krasnaja knopkat".

http://media.photobucket.com/image/doomswitch/fozzy71/Misc%20Crap/doomswitch.gif


Arvestades veel seda, et puldid on tegelikult väga vanad, siis sageli need nupud kiiluvad kinni ja seepärast ongi m6nikord v2ga pikad downswingid. Räägitakse, et kui PokerStarsis KidPokerile saata 2 senti, siis sageli saab mängija hea jooksu osaliseks.

hotcocacola
20.03.09, 15:15
http://media.photobucket.com/image/doomswitch/fozzy71/Misc%20Crap/doomswitch.gif


Arvestades veel seda, et puldid on tegelikult väga vanad, siis sageli need nupud kiiluvad kinni ja seepärast ongi m6nikord v2ga pikad downswingid. Räägitakse, et kui PokerStarsis KidPokerile saata 2 senti, siis sageli saab mängija hea jooksu osaliseks.







kled, mine perse oma doomswitchiga, see on lihtsalt rigged :D. Aga see gif fail on vana, aga alati saab täiega naerda :D:D:D:D:D

lebovend
20.03.09, 16:40
Hetkel on minu nupp vist kinni kiilunud, t2iesti absurdne ju, mis toimub, tänasega -5,5 buyini
Ja lisaks suitsetamisele ja joomisele kolmas k6ige suurem p6hjus miks ma vara suren:
Ma ei salli idiootseid inimesi ning raiskan tohutult närve ja energiat nende vihkamisele.
Siin miski poiss tõmbas pärast minu preflop raisei, betpote flopis ja turnis riverisse masti:
MMA HerRo1: u betting to much
lebovend: UMM DUH???
lebovend: to make your draw expensive, donk
MMA HerRo1: shut up fish
lebovend: and still you called, rtard
MMA HerRo1: u make my nut flush expensive
MMA HerRo1: loool
MMA HerRo1: fool
lebovend: nut flsh DRAW, moron
MMA HerRo1: ill get it
MMA HerRo1: so ****



Standard käsi täiesti, aga no see, kuidas idioot ise ytleb, et suured betid olid ja siiski callib need maha
ja siis veel ylbitseb ning ei saa ise ka aru kui vastuolulist teksti ta ajab. See piiritu inimeste lollus, idiootsus....see hämmastab mind ikka iga päev.

Provoker
20.03.09, 16:47
Vihata küll ei ole mõtet selliseid. Need ju toodavadki lõpuks pappi kuna iga kord draw ei õnnestu. 8)

lebovend
20.03.09, 16:53
Eino see kas 6nnestub mastidraw v6i mitte see pole hetkel yldse oluline. Ma ei m6tlegi ainult
pokkerit, kui ma r22gin piiritutest lollustest, ma r22gin yleyldiselt elust. See on lihtsalt
nii arusaamatu, kuidas suudetakse j2rjest yllatada debiilsustega. Ma ei teagi, kumb mind
rohkem rahutuks teeb, kas lollid inimesed v6i see, et ma ise neid lolle inimesi absoluutselt ei m6ista
ehk siis selles m6ttes on nad ju minust k6rgemal, kui ma neist aru ei saa :S

Tough logic, huh?

Provoker
20.03.09, 16:57
Nu lollust leiab igal pool ikka kui ringi vaadata. Ma isiklikult ei vaeva enda pead sellega kui asi mind konkreetselt ei puuduta. Ning lollus on kohati ikka päris hea huumor mis mitmeks päevaks või isegi kauemaks meelde jääb. :)

lenC
20.03.09, 17:01
Eino see kas 6nnestub mastidraw v6i mitte see pole hetkel yldse oluline. Ma ei m6tlegi ainult
pokkerit, kui ma r22gin piiritutest lollustest, ma r22gin yleyldiselt elust. See on lihtsalt
nii arusaamatu, kuidas suudetakse j2rjest yllatada debiilsustega. Ma ei teagi, kumb mind
rohkem rahutuks teeb, kas lollid inimesed v6i see, et ma ise neid lolle inimesi absoluutselt ei m6ista
ehk siis selles m6ttes on nad ju minust k6rgemal, kui ma neist aru ei saa :S

Tough logic, huh?

No päriselus ei anna need lollakad sulle raha, pokkerilauas aga küll. Soovitan kõik teha, et fishil oleks võimalikult mugav ja hea tuju, kui ta lauas on.

EdgarP
20.03.09, 20:22
lebovend: sain vastuse enda müstilisele ROIle ,mis tänaseks juba 26%.
Nimelt arvestab shark ka 4.40sed 180 mehe SNGsid,mida pelan ka enam vähem ja see ROI kõrgeks lööbki ;)

lollir
21.03.09, 01:27
4.4sed 180 mehe omad on täis donkfest ju! FT's alles tuleb tavaliselt oskuslike mängijaid vastu, enne mitte! Kui suckouti ei saa enne seda siis oled kindlalt mõnusalt rahas

EdgarP
21.03.09, 13:48
4.4sed 180 mehe omad on täis donkfest ju! FT's alles tuleb tavaliselt oskuslike mängijaid vastu, enne mitte! Kui suckouti ei saa enne seda siis oled kindlalt mõnusalt rahas


Väga ei viitsinud eelmisi lehekülgi läbi lugeda ?
Ja 4.40sed on kuidas kunagi ning kui kaardi haldjas vs random tögavad,siis pole seal võimalik suurt midagi teha

lebovend
21.03.09, 21:09
Nonii. Täna olen jälle toksinud päris mõnusalt neid DONe, teen enne kuu lõppu
GoldStari ära, et lihtsalt lahe olla(sest ega midagi kasulikku nagunii sellest ei saa ju)

Igatahes pole pokkerit ilma variatsioonita. Ka täna oli ROI keskmisest väga erinev. Aga
õnneks oli variatsioon täna minu kasuks. Seega DONidega tegin eilse suure cashikaotuse tasa
pluss rohkemgi veel, sain taaskord bankrolli 10 taalase DONide jaoks ja kuigi algus tundus
karvane, sain siiski ka nendega l6puks plussi(varem oli nendega 3 buyini miinust). Seega
õhtu on läinud edukalt, poes on käidud, kommid on laual ja kaks pudelt energiajooki ka.

Grind on!

lebovend
22.03.09, 00:35
Umm, wow. Selle jaoks me ju m2ngimegi pokkerit, et seda tunnet kogeda. No ylim6nusalt
l&#228;ksid viimased sessid. Lihtsalt super. Toon allpool eraldi v&#228;lja 5 ja 10 taala DONid, siis
saate isegi aru,* kui h&#228;sti kaart jooksis ja kui palju rolli m&#228;ngib ikkagi kellaaeg, millal
online pokkeriga tegeleda:

$5.20 DONid:
L&#228;bi m&#228;ngitud: 1284 m&#228;ngu.
ROI: 6.2%
$/hr: $8.19

$10.40 DONid:
L&#228;bi m&#228;ngitud: 140 m&#228;ngu.
ROI: 15%
$/hr: $40.0

Arvan, et vist ei roni n&#252;&#252;d niipea 20 taalaseid toksima, loodan, et suudan piisavat tunnitasu
saada $10 DONides ja seda v&#245;imalikult stabiilselt. &#196;kki peakski ainult &#245;htuti p&#228;rast 22.00 m&#228;ngima.
Hmm, no eks n&#228;is.


T&#228;nan t&#228;helepanu eest!

ranka
23.03.09, 11:57
Ma olen mõelnud, et kui ma oleksin hea SNG või/ja HU mängija, siis ma mängiks primas rounderseid - just neljandat ja kolmandat levelit ning koguks tokeneid.

Mu küsimus on, et miks sa, kui plussis SNG mängija seda ei tee? Ma arvaks, et rounder (starsis steps) formaadis turniiridel on fishe tunduvalt rohkem, kuna auhinnafond viiendal levelil on suur ning mitte ükski fish ei saa hit&runi teha (sest tokeneid ei saa vhaepela rahaks vahetadA). See peaks ju hoidma sitaks dead money raha puus.

RudiTurbo
23.03.09, 12:06
Ma olen neid vahel proovinud Trios, see esimene round on alati nii rigged ;D
Aga ega ma neid väga palju ka proovinud pole, probleem on selles, et nad ei täitu eriti kiiresti, muidu päris kena variant tundub tõesti rahategemiseks.

Samuti teeksin Starsis neid stepse hulgi, aga probleem on selles, et need söövad bankrolli ära enne kui valueni jõuad.

Muidu starsis olen üxkord WCOOPi ajal ühe katsega jõudnud läbi 3 stepsi ning neljandas sain uue katse neljandasse, ehk siis viienda bubble. Järgmisel katsel langesin kolmandasse , sealt jälle kohe tagasi neljandasse, kuid siis lõppes mu teekond.

Aga kui teha omale kõigepealt hunnik lvl 2 tickteteid jne, siis peaks ikka mingi value lõpuks kätte saama, kas siis kuuendast või neljandast.

ranka
23.03.09, 12:14
Starsis on jama see, et need 40 tablevad bokud on nendel turniiridel, kolmanda või neljanda stepsi ticketi ($215) saad sealt rahapuust välja viia $215 sisseostuga turniiride rahapuusse ja kolmandaks stepsidel ei ole kindlustatud rahaline summa vaid enamus on mõeldud teistele turniiridele.

RudiTurbo
23.03.09, 12:20
Kuskilt lugesin midagi, et järgmine aasta vist ei saa enam Stars kohti sisse osta WSOPile , seega paketi raha saadakse cashis ja pead ise sisse ostma, aga ma ei mäleta kus seda nägin, mingi 2p2 teema vist oli ammu.

lebovend
23.03.09, 12:20
Kui rohkem sai m&#228;ngitud Triobetis, siis sai neid ikka proovitud kyll. Aga jah, seal
j&#228;&#228;b m&#228;ngijatest puudu, et stabiilselt toota.

Ning PokerStarsis just tsekkisin, ma kas ei leidnud v6i ongi nii, et k6ik Stepsid viivad
v&#228;lja Steps 6-ni ja seal kukutakse jagama igasuguseid pakette, mitte sula.


EDIT: Pluss variatsioon peaks siiski paljudes kordades jubedam olema, kui DONides ning
Mina, Tilt ja Variatsioon pole juba ammu enam s&#245;brad.

ranka
23.03.09, 12:33
Kuskilt lugesin midagi, et järgmine aasta vist ei saa enam Stars kohti sisse osta WSOPile , seega paketi raha saadakse cashis ja pead ise sisse ostma, aga ma ei mäleta kus seda nägin, mingi 2p2 teema vist oli ammu.


Ma võin eksida aga minu arvates sa ei saa sularahas vaid $W dollarites ning ostad läbi Starsi "eri turniiri" end sisse. Ja igasugu mitte puhaste doltside vahetamine on paras kepp, võid saada külma või kui kasutad suuri usaldusväärseid saite, siis pead maksma vahendajale pappi, mis short-termis polegi kõige hullem. Kui aga kavatsed nii SNG mängijana elatuda, et kvaliftseerud pakettidele läbi stepside (ma ei ole kindel, kas kõike stepse papiks saab vahetada, WSOP omasid peaks saama) ja saad $W dollareid, siis long runnis anna ära väga suure hulga oma ROI-st.

Kui aga saab otse sullis selle, siis võite mu jutule sellise märgi peale tõmmata.



Kui rohkem sai mängitud Triobetis, siis sai neid ikka proovitud kyll. Aga jah, seal
jääb mängijatest puudu, et stabiilselt toota.

Kui kunagi vaatasin, siis õhtu peale paar Level 3 ja Level 4 roundersit ikka käima läks ning isegi Level 5 mäng ei olnud eriti harukordne. Samuti ei ole mu idee miski uus ja tihti võis näha samadel turniiridel samasid nägusid.. Aga kui tiirutada Level4-as, mille buy-in on t275+t27.5, kus esimesed 5 saavad t600 (550+50 tokenit) ja kui see päevas paar korda täitub, siis mulle tundub, et see on päris-päris hea diil SNG mängijale ja võid ilma bankrolli reegliteta väga kiirelt väga kõrgele jõuda. 10,000 tokenite rolli juures hakata stabiilselt ainult level4 ja level5 mängima, siis peaks toitma küll, samuti reikbäk peaks aitama nats.

Täna, kui meeles siis hoian lobbyl silma peal ehk nüüd peale Ladbrokesi tulekut täituvad need lauad veelgi kiiremini, sest õhtusel ajal on pidevalt 20,000 mängijat online.




Ning PokerStarsis just tsekkisin, ma kas ei leidnud v6i ongi nii, et k6ik Stepsid viivad
välja Steps 6-ni ja seal kukutakse jagama igasuguseid pakette, mitte sula.


Nii peaks olema, step4 piletiga saad osta sisse ka $215 buy-iniga turniiridel (Sunday Million, Warm-Up jne.)

RudiTurbo
23.03.09, 12:37
See lvl 4 on jah, nagu double or nothing

Aga kas ma saan sellest tokenite süsteemist õieti aru, et ntx, kui võidan lvl 1 ära ja saan lvl 2 tokeni, siis saan selle eest kas teha ühe lvl 2 tourney või 5 lvl 1 tourneyt?

ranka
23.03.09, 12:46
See lvl 4 on jah, nagu double or nothing

Aga kas ma saan sellest tokenite süsteemist õieti aru, et ntx, kui võidan lvl 1 ära ja saan lvl 2 tokeni, siis saan selle eest kas teha ühe lvl 2 tourney või 5 lvl 1 tourneyt?


Minuteada küll, sest tokenid on sisuliselt MicroGamingu turniiri dollarid, mida saad kasutada ainult roundersite turniiridel. Nii kordadki ainult ühte levelit ja kasvatad tokenite arvu ning hakkad bankrolli rohkem jälgima. Fishid ju tuntud bankroll managmendi eirajad ja raiuvad kalevipoja kombel kogu aeg ülesse, mis on hea, sest nii on ka suhteliselt kõrgete buy-inidega roundersid üpriski fishised ja nagu ma enne mainisin - nad ei saa ju enne cashouti teha, kui tokenid on rahaks vahetatud ja seda saab teha ainult level viies. Seega kui fish on ühes turniiril, siis tema raha saab kaduda ära ainult läbi rakemasina pokkerituppa aga tõesti kahtlen, et seal tase nii tugev on.

lebovend
23.03.09, 16:51
Niih, h2sti v2ike vahekokkuv6te. Eile ei teinud yhtegi DONi. Vot ei olnud tuju ja
ei teinud. Teen mis tahan. Olen nii 2ge. Pealegi 6htul kui oleks tahtnud, siis kardan et poleks
saanud(v2hemalt eelmine pyhap oli kyll v6imatu midagi Starsis teha). T2na tegin siis t88
juures cashi, j2lle multitabletasin turbolaudades NL10t ja etskae, suutsin isegi 400+ BBd plussi j22da.
Laudades n2gin ka lenCi, kes ytles, et ehitab endale Starsis rolli. Edu sulle!

Koju j6udes tegin nyyd 1 h2sti v2ikese sessi ehk 21 m2ngu ja kuigi tervis on hetkel pask ning otsustavates k2tes tehti 3 ja 2 outeri suckoute 5-6 tykki, suutsin siiski sessiga nulli j22da. Seega olen
ylimalt rahul. Keset sessi kasutasin j2llegi Sharkscopei 5 tasuta otsingut 2ra ja seegi kord ei petnud
mu vaist mind ehk as usual, 3-4 otsingut 5st leian j2lle v6itvaid m2ngijaid, kelle kohta note teha Starsis. Toon t2na otsinguakna ka siia, et n2ha millest r22gin.

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/kuradiregularid.jpg

Egas muud midagi, kui edasi grindima, enne 28ndat oleks vaja KullaTähe staatus saada, siis
saab osaleda ilma satikata Monthly 100k freerollis, milles osalejate arvu kohta mul infot pole ning teiseks
saan proovida satikaid 75k Weekly Freerollile, kus viimane kord oli osalejaid 1500, mis on isegi yllatavalt v2ike v6rreldes Starsi igap2evaste regularturnadega, kus on umbes sama prize pool, aga osalejaid 2-4 korda rohkem ning lisaks spamitakse veel addone ja rebuysid. Seega, kui kellelgi on v6imalus neid freerolle
teha, soovitan siiralt nendega aega viita...kasv6i 6lle k6rvale.

RudiTurbo
23.03.09, 17:00
Sick, 5 dollaristega on tüüp teinud 5k$!!

Aristotep
23.03.09, 18:33
Sick grind, muud midagi.

lebovend
23.03.09, 20:10
Nahhui ma ei suuda seda sitast variatsiooni taluda. No fucking unreal. Ma tean, et ma olen nõrk variatsiooni suhtes ja see teeb valusalt haiget mulle ja sellep2rast ma pelangi ju DONe, et seda sitta v2hendada. No mis krdi bankroll management. Kurat kui Sit and Go m2ngijal on vaja 100 buyini, siis DONide puhul peaks see n6ue ju sitaks v2iksem olema eksole. Ja bljat kui mul on 80+ buyini ja ma teen tyrastunud m2ngu ja kaotan sellega 16 buyini ehk fuckign VIIENDIKU bankrollist sitaste DONidega, no mis krdi bankroll pasahuinjaast me siin r22gime. Mis fakin 100 buyini. Tra siin on vaja ju seitseteist miljonit buyini, et see motherfucking bitch variatsioon m6ju ei avaldaks.

T
Ü
R
A

Timpz
23.03.09, 21:03
Eeskuju on leitud, maybe kunagi saab DoN taktikast rääkida :D? kuidas 1.10-seid biitisid ,kui üldse neid pelasid

lebovend
23.03.09, 21:05
Ei m2nginud 1.10 DONe. Aga soovitatav oleks muretseda $17 000 000, enne kui nii k6rgetesse
Sit and Godesse ronid, sest variatsioon v6ib muidu bankrolli 2ra syya.

Timpz
23.03.09, 21:10
ok, tiltprobleem on endalgi olnud , kuid mitte veel DoN-idega. mis BRiga alustasid viieste mängimist?

lebovend
23.03.09, 21:23
Kle kandsin miski 100 taala sinna Starsi. Langesin vahepeal 8le, hittisin mingi SNG teise koha.
Ja pmst umbes 200 taala peal alustasin 5 taalaste DONide toksimist. 500 peal 10 taalaseid.
Siis langesin j2lle. Olin tagasi 5 taalastes. Nyyd vahepeal olin siis 800 peal, aga nyyd tundub, et kerib j2lle
sinnasamusesse asi. No ma ei tea, veider v2rk. Mulle hakkab tegelikult juba tunduma, et argip2evadel
EET kella j2rgi enne 22.00 on tegelikult see asi seal fishisem kui n2dalavahetusel p2rast 22.00.

Lihtsalt vennad ei foldi nii h2sti, kui n2dalavahetusel seda tehti ja callitakse ka ultralightilt. Seega
kaks p6hirelva yldse, positsioon ja fold equiti nullitakse 2ra ning asi muutub crapshootiks.

Aga praegu panin miski satika Millioni Turbo Takedownile kinni. Selles turnas saab v2hemalt
iga kolmas inimene kommiraha. Ei tohi failida ometi seal!

hotcocacola
23.03.09, 21:38
see on parim thread siin foorumis :D, iga 5nda posti juures saab end lambaks naerdud :D

uudistaja
24.03.09, 04:32
Hei. Ma kuulsin, et sa mangid neid turboDone. Seega, kui saad 5% roi oled juba hasti pannud! Kui tahad roid 10-15, siis mangi tavalisi.
Turbod seega head VPPde tootmiseks, tavalised raha teenimiseks. GL!
Mina ise ntx olen tavalisi mangides viimase 4 paevaga 420$ kasumis. Enamus on 5$ omad, mingi osa 10$ omi.

lebovend
24.03.09, 16:21
Ja ongi nii vist, et päevasel ajal Starsis on DONe raskem beatida, kuna donkide vastu
SNG hilisemas faasis ei m2ngi FE ja positsioon mingit rolli. Igatahes eile õhtul pärast 22.00
suutsin päevase jõhkra miinuse kaks korda väiksemaks teha ja täna testi m6ttes ronisin jälle
päevasel ajal mängima neid, ei näinud ühtegi regulari ja uusi nimesid kontrollisin ka sharkscopest
ja kõik sattusid miinuses mängijad ja no ma ei suuda beatida, tehke mis tahate.

Kas keegi DONimängijatest veel neid kellaaegu oskab PokerStarsis kommenteerida?
Mida cashimängijad arvavad?

Igatahes mul jääb praegu mulje, et kõigepealt tuleb mitu tundi kodus passida ja nokut näppida,
et siis kell 22.00 saaks mänge beatima hakata. Sweet.

timukasr
24.03.09, 16:47
Ega päeval on cash gamed ka suht saksa nitte täis. USAkad magavad.

Timpz
24.03.09, 17:16
praegu tegin 8 tükki, rahas kuues, mul eriti aeg ei ole mõjutanud

lebovend
24.03.09, 19:32
Tänase päeva märksõna on anaalseks.



...sick

Timpz
24.03.09, 19:36
tee paus vms kui nii sitasti läheb

hotcocacola
24.03.09, 19:56
popurii

http://img441.imageshack.us/img441/6538/mariopoppuriii.jpg

lebovend
24.03.09, 19:59
rofl, raix :D



tee paus vms* kui nii sitasti l&#228;heb


Mis kurat ma sellest pausist saan, kui ma tean, et mu m2ng on kogufuckingaegsama?

Potsataja
24.03.09, 20:49
rofl, raix :D

Mis kurat ma sellest pausist saan, kui ma tean, et mu m2ng on kogufuckingaegsama?


Väike küsimus:

Sinu füüsiline vorm on ka kogufuckingaegsama? Seega võivad riided, mida sa väljas kannad olla täpsemalt samad nii +20, kui ka -20 juures ?

hotcocacola
24.03.09, 21:05
Väike küsimus:

Sinu füüsiline vorm on ka kogufuckingaegsama? Seega võivad riided, mida sa väljas kannad olla täpsemalt samad nii +20, kui ka -20 juures ?


owned

lebovend
24.03.09, 23:08
Väike küsimus:

Sinu füüsiline vorm on ka kogufuckingaegsama? Seega võivad riided, mida sa väljas kannad olla täpsemalt samad nii +20, kui ka -20 juures ?


I must be dumb, ma ei saa jälle aru, mida sa öelda tahad. Kord räägid sa täiesti lambihetkel
"fortuunast" mulle ja nüüd räägid ilmast? Kas sa tõesti praegu võrdlesid mu mängu riietega
ja soojakraade kasumiga? Wtf?

Kas sa saad sellest aru, kulla inimene, et ma mängingi koguaeg täpselt samamoodi neid mänge.
Vahet pole, kas ma olen haige, üliterve või kas väljas on -20 kraadi. Ma mängin neid mänge robotlikult.
Olen koguaeg mänginud, nii tõusuhetkedel kui ka langustel ja mängin nii ka edasi.

Praegu tegin 3 tunnise sessi, sellega elimineerisin tänase kahjumi ning enamus osa eilsest
kahjumist. Äkki oleks pidanud pausi tegema ja mitte mängima, kuna enne seda 3 tunnist sessi kaotasin palju?



ma olen lammas ja ei saa üldse aru, millest räägitakse, aga ma kogun niisama poste

+1

Potsataja
24.03.09, 23:58
Ma võrdlesin Sinu füüsilist vormi ja mänguoskust. Olenemata füüsilisest vormist peab arvestama väliste teguritega ehk temperatuuriga. Sama kehtib ka mänguoskuse kohta ehk olenemata mänguoskusest peab arvestama ka halva/hea kaardijooksuga. Muide, riietus= mindset. ;)

Selle varasema fortuuna p..e saatmise jutuga mõtlesin ma, et mida vähem sa lased swingidel ennast mõjutada, seda paremini hakkab lõppkokkuvõttes minema.

lebovend
25.03.09, 08:52
No offence, aga kas tõesti on asi minus või äkki on keegi sulle varem ka seda
öelnud, et sa ajad raskesti mõistetavat juttu väga imelikel hetkedel?

1.Keegi soovitab mul paus teha.
2.Mina vastan, et paus ei mängi mingit rolli.
3.Sina mainid, et peab arvestama variatsiooniga.


???

Kuidas see "variatsiooniga arvestamine" on seoses "pausi tegemisega"?

masterpuppet
25.03.09, 08:56
Kõige tähtsam on ikka mindset paika saada. Enne kui mängima asud, siis peavad totaalselt emotsioonid kadunud olema. Ei tohi mõelda millelegi muule, kui eesolevale sessile ning samuti peab töökoht selline olema, et ei tekiks muid häirivaid mõtteid, mis segaksid mängu.

Ise ka ei usknud, et antud ettevalmistused aitavad coolerite/bad beatide vastu, kuid ise olen kogenud, et siis suudan need kiiremini ületada ning teha uuesti A-mängu, et beadid tasa teha. Ning üllataval kombel satun ka vähem sellistesse olukordadesse, mida saaks kvalifitseerida bad beatidena.

antnx
25.03.09, 09:41
Paus ei vii ära downswingi. Paus ei määra mingit tähtsust su mängule. ise arvasin ka, kui halvasti jooksin, et teen pausi äkki läheb paremaks. Kaardid sellest paremaks ei lähe, lihtsalt otsused on selgemad :)

hotcocacola
25.03.09, 10:37
Paus ei vii ära downswingi. Paus ei määra mingit tähtsust su mängule. ise arvasin ka, kui halvasti jooksin, et teen pausi äkki läheb paremaks. Kaardid sellest paremaks ei lähe, lihtsalt otsused on selgemad :)


ehk siis vabane tildist marioke :D

marguzz22
25.03.09, 10:50
downswing tuleb välja grindida muud ei midagi

lebovend
25.03.09, 11:25
Paus ei vii ära downswingi.

Seda ma räägingi.


downswing tuleb välja grindida muud ei midagi

+1


ma ei saa üldse teemale pihta, täitsa perses, aga kogun ikka poste

jah, nõustun sinuga

hotcocacola
25.03.09, 12:39
Seda ma räägingi.+1jah, nõustun sinuga



anna andeks, et ma ei kirjuta 10 realisi poste, kuidas tildist vabaneda ning kuidas saada mindset paika ;D
ma eeldan, et klassikalise piinlemise vastu aitab lihtsalt toores huumor ;D




http://img516.imageshack.us/img516/2205/mariomsnssnn.png

Rage
25.03.09, 12:46
mhm.. võibolla postitaksid miski enda pikema ajalise graafiku.. mingi paari nädalase oma.. sinna graafiku peale võid muidugi paintis ka jooni vedada ja juurde kirjutada, kus ja mis limiite vms mänge mängid... hetkel tundub topicu nutu ja hala intensiivsuse järgi, et oled pool eesti riigi eelarvet maha mänginud ;D :D

lebovend
25.03.09, 13:06
mhm.. võibolla postitaksid miski enda pikema ajalise graafiku.. mingi paari nädalase oma.. sinna graafiku peale võid muidugi paintis ka jooni vedada ja juurde kirjutada, kus ja mis limiite vms mänge mängid... hetkel tundub topicu nutu ja hala intensiivsuse järgi, et oled pool eesti riigi eelarvet maha mänginud ;D :D


Veidi pingutad üle, pidevalt saab lihtsalt ühest ala "Fuck variatsioon" postitusest terve lk arutlust
näiteks teemal "kas paus on vajalik", seega tundub nuttu rohkem kui seda tglt on. Ütleks pigem veerand
üleeelmise aasta eelarvest.


Graafikust niipalju, et alguses enne seda äkilist sirget ülesse uurisin niisama elu. Pärast seda tegin ainult 5 taala DONe. Vahepeal seal keskel on värdjas langus, korra proovisin 10 taala omasid, läks lurtsu, tagasi 5stesse. Pärast august väljaronimist olengi ainult 10stes olnud. Story of my life:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/graafikuuem.png

Rage
25.03.09, 13:21
Veidi pingutad üle, pidevalt saab lihtsalt ühest ala "Fuck variatsioon" postitusest terve lk arutlust
näiteks teemal "kas paus on vajalik", seega tundub nuttu rohkem kui seda tglt on. Ütleks pigem veerand
üleeelmise aasta eelarvest.
ma vist ajasin su topicu Leitsi omaga sassi:-)

muidu tundub graafik üsna pinks-ponks olema..

hotcocacola
25.03.09, 14:35
kled we, graafik on sul jumala ilus :D, ma mõtlesin, et sa nutad ja halad sp et su graafik suundub kanjonisse :D

pikk28
25.03.09, 14:39
Veidi pingutad üle, pidevalt saab lihtsalt ühest ala "Fuck variatsioon" postitusest terve lk arutlust
näiteks teemal "kas paus on vajalik", seega tundub nuttu rohkem kui seda tglt on. Ütleks pigem veerand
üleeelmise aasta eelarvest.


Graafikust niipalju, et alguses enne seda äkilist sirget ülesse uurisin niisama elu. Pärast seda tegin ainult 5 taala DONe. Vahepeal seal keskel on v**djas langus, korra proovisin 10 taala omasid, läks lurtsu, tagasi 5stesse. Pärast august väljaronimist olengi ainult 10stes olnud. Story of my life:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/graafikuuem.png

ilus graafik
see sul aasta algusest? või 1 kuu graafik?

lebovend
25.03.09, 15:07
See on Starsi lifetime graafik Sharkscopest. Ehk siis kui alguses m6ned SNGd v2lja arvata, on see
graafik alates selle aasta 8ndast märtsist ehk siis pole veel 20 päevagi vana.
Võiks olla identne HEMi graafikuga:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/nooremkui20DONgraafik.jpg

lebovend
25.03.09, 20:54
Päeva kokkuvõte:
Cashis väike miinus, siirdun vaikselt NL10st NL25sse.
Triobetis tegin turnasid ja SNGsid jälle, noh, fail, as usual.
DONidega jäin 8 buyini miinusesse ehk siis kümnendik bankrollist,
mille ma leian siiski olevat väga suur osa.

Homse ja ülehomsega vaja saada 360 VPPd, et siis järgmine kuu
lahe olla oma kullatähega.

Õlle lahti ja Top Geari vaatama!

lebovend
26.03.09, 21:35
Vot hakkangi päeva-kokkuvõtte-postituste nimeks panema "Päeva kokkuvõte", fucking geniaalne ju?
Siis inimesed, kes ei viitsi seda igavat teksti lugeda, saavad kohe kiirelt vehkat teha siit ja uue topicu
otsida, kus midagi huvitavamat lugeda.


Päeva kokkuvõte:
10 tablesin päeval jälle turbolaudu, seekord siis juba NL25 omasid. Alguses lendasin kenasti 2 BI plussi,
siis olid standardolukorrad QQ vs AA, KK vs AA ja KK vs AK kaotused ja vajusin 2 BI miinusesse. Sealt august tulin siiski cashiga välja ja siis juba koju turnasid tegema. Seal suckiti taaskord KK vs AK ära ja muud
sellist sitta ehk päev ikkagi päris kenasti miinuses, aga ei midagi katastroofilist, kuigi tahaks nüüd kunagi jälle plusspäeva ka kogeda.

Triobetis alustasin 2 päeva tagasi projektiga "Pohhuilt Bustoks", kui mul oli seal 100 euri. Plaan oli teha
palju turniire ja SNGsid. Nii ka on läinud, turnad obviously kõik perses, BR käis vahepeal 0 lähedal juba ära seal, aga siiski olen suutnud 11 euriste Extreme Turbo 5 seater SNGdega elus püsida. Nii, et kuigi olen mänginud Triobetis täiesti BR managemendi vabalt, olen siiski pidanud vastu 11 euriste SNGdega juba kolm päeva, pappi on seal järel veel 62 euri, lisaks olen suutnud kolme päevaga päris kena hunniku PPsid sinna tekitada ja rakeback on ka juba yle 60 taala. Ka see pole veel kõik. Lisaks kõigele eelnevale usun, et olen homme juba SNG Ranking League Silver tabelis sees(Jah, sain just teada et uus Liiga on juba üle nädala käinud), seega kui sealt raha ei saa, saan vähemalt 20 mehe freerollis osaleda ja seal omakorda ilma teha.

Aitäh.

PS: Õlle maitseb jälle hästi.
PPS: Nautigem elu.

lebovend
26.03.09, 22:35
Õhtu kokkuvõte:


Õlu sai otsa :(

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/grolsch.jpg

lebovend
27.03.09, 11:06
Hommiku kokkuvõte:


Plusspäeva pole juba mõnda aega näinud. NL25s ei ole midagi uut.
Coolerid ja beadid.

AK vs K5, flop K high + nutflush draw, allinid ja river 2 oudine viib jälle poti.
AK vs 88 K8x flopiga.
AA vs 22
jne

Seitsmendik bankrollist kadunud. Ei beadi sitta, mis teha.

Aristotep
27.03.09, 12:21
Kas sa enam done ei mängi?

lebovend
27.03.09, 12:26
Muid SNGsid ja turnasid ja cashi teinud. Nyyd kui uuesti DONide kallale lähen, siis
proovin vastavalt soovitusele regular kiirusega neid, äkki seal võidan variatsiooni.

Aristotep
27.03.09, 14:22
Kui tavalisi tuled mängima, siis vast näeb ühes lauas. Ma mängin ka 10.80 done nüüd.

lebovend
27.03.09, 22:20
Olen praegu üle 7 tunni mänginud 35k Guaranteed rebuydega.
Ning olen lowest stackina finaallauas. Duubel või kaks ei teeks paha.

lebovend
27.03.09, 22:28
Kõige nõrgem vastane lauast kadus kah. 8 alles. Stack ubersitt.

-andres-
27.03.09, 22:41
Mis toas mängid seda ja mis kasutajanime all?

lebovend
27.03.09, 22:44
PokerStars ikka. Kasutaja lebovend. Aga hide search on peal. Ei lase teid ligi!

lebovend
27.03.09, 22:49
Üks poiss langes JJ vs KK. 7 alles, mul on ainult mõni big blind.

lebovend
27.03.09, 22:50
AA vs AK sain duubli. 5 out of 7

Timpz
27.03.09, 22:57
wow nice

-andres-
27.03.09, 23:00
Leidsin ka ülesse lauast, ilus lisa BR'le tulemas. Edu!

lebovend
27.03.09, 23:03
m2rkasin jah, et p2ris mitu nuhki juba lauas spammimas eesti keelt ja vaatamas, kuidas
ma j2rjest kuivan seal, hehe. Ootan, et saaks positsioonis mingite kaartidega lykata, aga
alati keegi j6uab enne mind raise 2ra teha.

Timpz
27.03.09, 23:09
mitu rebuyd?

congratz

lebovend
27.03.09, 23:30
Et siis jah miski 1200 taala umbes, 7. koht. Viimane käsi oli standard ma ultralowga
88 vs KK ja kuigi fanbase oli taga, siis nende spam chatis 8t flopi, turni ega riverisse
ei toonud ja nii ta jäi.

Oleks muidugi miski 400 taala rohkem saanud, kui paar kätt enne minu langemist
poleks highstackeri QQ kaotanud yhe teise shortstackeri kahele lowcardile. :/

Kokkuvõtteks ütlen, et enda mänguga jäin ülimalt rahule, kohe turna alguses tegin ühe
suckoudi ja kespaigas sain Ax VS AK spliti ja sellega asi piirdus. Seekord jäi siiski
ära veel lebovenna hiilgehetk.

lebovend
29.03.09, 17:06
Eile ja täna sai veel igasuguseid turniire toksitud. Projekt "Pohhuilt Bustoks"(ehk Triobeti viimased 100 euri
11 euriste SNGdega maha pelada) lõpuks õnnestus. Kahjuks peab lähiajal uue sarnase projekti käivitama, sest suutsin ennast 5 päeva SNG grindiga viia SNG Ranking League Silver tabelis 8ndale kohale. Eks siis
homse ja ülehomsega langen, aga 15 sekka jään niikuinii, sealt saan pileti freerollile, kus osaleb 20 inimest,
sealt omakorda saan pileti kuskile live evendile ja sealt saan palju raha. Lisaks saan rakebacki üle 160 taala.

Ning uhh ohh, Starsis on täna siis Turbo Takedown. Suurima prize pooliga turniir, mida ma eales mänginud olen ning oleks ju tore, kui seal miskit head juhtuks.

Kapuuts pähe ja tagasi grindima!

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/rahategemisn2gu.jpg

hotcocacola
29.03.09, 18:43
sa näed välja nagu gay-isasmurf :D

lebovend
29.03.09, 18:44
Jah, ma tean, et Smurfid on su nõrkus.
Aga siiski, see on mu tavapärane rahategemisnägu, nii ma grindingi.

lebovend
29.03.09, 22:27
Oeh, ma olen idioot. No lihtsalt fucking idioot. Suutsin ikka ennast välja bluffida
Turbo Takedownilt average stackiga. JJga otsustasin minna agressiivseks turnis, kus tuli maha teine
ärtu ning turnis jätkata agressiivsusega, kus tuli maha kolmas ärtu ja vastane
tegi lihtsa calli paardunud lauaga ja näitaski kaht lisaärtut. Oleks võinud ju edasi teha
solid tight mängu ja kasvõi neid esimesi rahakohti puudutada seal, mis pole üldse
keeruline, aga ei, mul on vaja fucking herot jälle mängida. Nüüd olen kurb.

hotcocacola
29.03.09, 23:14
http://img242.imageshack.us/img242/8996/lebosmurf.jpg

Potsataja
29.03.09, 23:21
JJga otsustasin minna agressiivseks turnis, kus tuli maha teine
ärtu ning turnis jätkata agressiivsusega, kus tuli maha kolmas ärtu ja vastane
tegi lihtsa calli paardunud lauaga ja näitaski kaht lisaärtut.
:o

lebovend
29.03.09, 23:22
8=====D :o

RudiTurbo
30.03.09, 09:56
Reraisesin Sind NL25's AA'ga eile :D Nothing personal ;D

Ning mulle jagati kohe järgmine käsi ka AA, lootsin nii väga, et raised uuesti ja saan uuesti 3 beti panna, siis olexid mõelnud, et krt ma norin Sind ja mulle oma stacki andnud :D

lebovend
30.03.09, 10:16
instamuckisin KK.

hotcocacola
30.03.09, 13:13
instamuckisin KK.


kui sa nii teeksid, siis sa peaks olema hero/koka/lsd üledoosi all :D

lebovend
30.03.09, 13:50
Uuendus:

Ei midagi uut, ei beadi ikka veel midagi.
set vs overset, AK vs AJ riverisse jms. -2BI

hotcocacola
31.03.09, 12:21
http://img26.imageshack.us/img26/982/mariolaheraix.jpg


nüüd ma olen sama lahe kui lebovend ;D ;D ;D

lebovend
31.03.09, 12:29
Sama donk ka? Mul ikka stabiilne miinus pokkeris. No ei suuda absoluutselt neilt sitaaukudel raha v2lja
pigistada, täiesti absurdikas. Proovi igast asendist erinevaid stiile jms, no ei. Täna proovisin siis ultra
LAG moneyass donkeysh spewtard imaget. No poisid nägid mind riveris pidevalt õhku näitamas.
Ja kas on kasu sellest? EI no nahhui, need samad idiootsed 7VPIP NITid suutsid ikka k6ik kolm tanavad callida "donkey" vastu paljalt mastidrawga kui mul TPTK, ofcourse riveris see mast kätte ka saada.

No nahui kasu mul sellest "image tegemisest"? Mis kuradi värdjas raamatus sulle donkide vastu drawimist õpetati, kuradi vigane laps?!

hotcocacola
31.03.09, 12:47
foldi flopis TPTK ja näita oma kätt + kirjuta chatti:"i dont have the balls to let u drawagainst me"

Rahapada
01.04.09, 20:07
nummid

lebovend
01.04.09, 20:33
Konkreetne mees. Repsekt.

lebovend
06.04.09, 16:11
See kuu on täitsa kena, päike särab, õhk soojeneb ja cashis on ainult üks miinuspäev.

Aga täna jäi üks asi häirima, peletasin jälle donkey ära chatis vist :S

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($4.65)
SB ($57.60)
Hero (BB) ($25)
UTG ($24.65)
MP1 ($43.45)
perses95%VPIPgaTyraJyri (MP2) ($94.05)
CO ($28.95)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, perses95%VPIPgaTyraJyri calls $0.25, 2 folds, SB bets $0.65, Hero raises $2.50, perses95%VPIPgaTyraJyri calls $2.50, 1 fold <---EXCELLENT FUCKING LIMP/CALL

Flop: ($6.25) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $5.50, perses95%VPIPgaTyraJyri calls $5.50 <-- **** MIS RETARD

Turn: ($17.25) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $16.75 (All-In), perses95%VPIPgaTyraJyri calls $16.75

River: ($50.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $50.75
Main pot: $50.75 between Hero and perses95%VPIPgaTyraJyri, won by perses95%VPIPgaTyraJyri

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Kings).
perses95%VPIPgaTyraJyri had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, sevens and twos).
Outcome: perses95%VPIPgaTyraJyri won $48.30


Mul see haiglane huvi ju, nagu mõned võib-olla teist juba teavad, et proovin ikka vahest liiga palju inimestest aru saada. Seekord siis oli poisil vastus tema tegutsemisviisile järgnev: "I put you on AK".
Ning varsti lahkuski superreadija Negreanu NL25 lauast $120se stackiga.

Jah, oleks võinud äkki preflopis rohkem raiseda, mitte, et sellel vennal plaanis foldida oli oma suited kaarte.
Jaajaa, turnis äkki maha aeglastanud vms. Aga närvi ajas siinkohal siiski kaks asja: Et selliseid ajuvabasid retarde ikka õnnistatakse ulmeõnnega ning see, et võib-olla oleks donk lauda jäänud, kui poleks ta peale kurjaks saanud.

hotcocacola
06.04.09, 16:19
MIKS SA OMA READE EI KASUTANUD :S :S :S easy open fold :D

Rage
06.04.09, 16:31
no comments:



eijahh.. eile NL25.. BB peal KK.. UTG+1 limpis.. BTN limpis.. raise 6xBB UTG+1 callis 72s ja flopis sai 7'le pihta... callis mu cbeti.. turnis sai 2'le pihta.. ja ma võisin oma KK'ga lutti imeda... chatis mees veel targutas, et ownis mu ära.. ma arvasin selle peale, et ta donkluckys mu ära... aga krt natukene sõimu oleks küll tahtnud lasta...

hetkel üldse... pendeldan ühe koha peal.. +-40 taala.. graafik paneb jälle külgsuunas..

kilu6
06.04.09, 16:50
Eile ja täna sai veel igasuguseid turniire toksitud. Projekt "Pohhuilt Bustoks"(ehk Triobeti viimased 100 euri
11 euriste SNGdega maha pelada) lõpuks õnnestus. Kahjuks peab lähiajal uue sarnase projekti käivitama, sest suutsin ennast 5 päeva SNG grindiga viia SNG Ranking League Silver tabelis 8ndale kohale.


Mis sul ROI tuli seal super killer 11% feega Super STTga (10+1 STT 5player)? Kas 120EUR RB (0.3EUR per mäng) pluss 100 EUR bonust (8 koht Silveris) katab ehk ära selle lossi?

Eelmine kord kui proovisin, siis ma ei suutnud ka neid 5player STTsid beatida.

lebovend
06.04.09, 16:55
Kuule ei tea nende ROIsid, Triobeti kliendi turnad ei taha mul üldse HEMiga koostööd teha.
Aga no alustasin 100 euriga, l6petasin 0s. Vahepeal tegin saadud PPde eest ikka sitta kanti
turniire, rakeback 2k EEKu pluss Silveri tabeli eest sain 75 euri.

Ja fee on siiski 10% neil ju ;)

kilu6
06.04.09, 18:07
Kuule ei tea nende ROIsid, Triobeti kliendi turnad ei taha mul üldse HEMiga koostööd teha.
Aga no alustasin 100 euriga, l6petasin 0s. Vahepeal tegin saadud PPde eest ikka sitta kanti
turniire, rakeback 2k EEKu pluss Silveri tabeli eest sain 75 euri.

Ja fee on siiski 10% neil ju ;)


No siis oli see ROI vast -1% kuni -2% ca 500 mängu peale ja kui rakeback annab ROI=3%, oled plussis. Aga jah, ajakulu vist ei tasu ära.

My bad, fee on tegelikult 1 / 11 = ca 9.1% (rakebacki 30%+10% arvestades siis 5.1%)

lebovend
11.04.09, 20:05
Nohjah, ei oskagi kuskilt alustada...

See kuu olen m&#228;nginud t&#246;&#246; juures MTT Turbo SNGsid, nendega olen j&#228;&#228;nud kasumisse.
Enda rahuloluks v&#245;in &#246;elda, et t&#246;&#246; juures &#252;htegi cashik&#228;tt teinud. Seega k&#245;ik
cashis tehtud k&#228;ed on kodus tehtud ja salvestatud HEMi. M&#228;ngin NL25 ja olen j&#228;lle mures.

L&#228;ks h&#228;sti, kuni siis selle n&#228;dalavahetus otsustasin p&#228;hendada puhtale grindimisele, sest
"n&#228;dalavahetustel on PokerStars ju puhas kullaauk". Noh, perse ma &#252;tlen selle peale. Kui
ikka need kaks p&#228;eva kaarti jooksma ei saa, siis v&#245;ib kullaotsimism&#245;tted peast &#228;ra p&#252;hkida.

Eilne ja t&#228;nane p&#228;ev:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/vittusn2dalavahetus.jpg

Et kui ikka KKga jooksed AA otsa, kaotad terve buyini ja siis j&#228;rgneva paarisaja k&#228;e jooksul
kaotad veel AA vs KK kaks korda fullbuyini, siis &#252;tleme nii, et see maitse mis suhu tuleb, ei
ole magus martsipan.


Kokku olen see kuu teinud NL25s 13700 k&#228;tt ja BB/100 on kena 1.58.
MASENDAV ajaraiskamine, t&#228;iesti m&#245;ttetu istumine. Mis see norm peaks olema NL25s,
10BB/100 vms? NO HOW THE FUCK see possible on? **** see on ju t&#228;iesti ebareaalne.
Ma enne n&#228;dalavahetust jooksin 5-6BB/100le keskmiselt, n&#252;&#252;d siis alla 2. KUIDAS KURAT ON V&#213;IMALIK
10BB/100le joosta, supermanid olete? T&#228;iesti pe**es, see ei ole v&#245;imalik ju. &#213;petage mind ka
m&#228;ngima, PLZKTHX.

S&#245;nadega on tegelikult raske kirjeldada seda m&#245;ttetuse tunnet, v&#245;ib-olla mu avatar aitab.

McFoldberg
11.04.09, 20:59
Üliväike sample sul, ehk standard variatsioon, ära lase end sellest häirida.
6bb/100le on NL25-s täiesti kobe winrate.

lebovend
11.04.09, 21:11
Sedand kyll, et kaks p&#228;eva pole mingi v&#228;ga suur n&#228;itaja, aga ma peaks ju n&#252;&#252;d
p&#228;ris mitu p&#228;eva jubedat "hot runi" kogema, et saada winrate sinna 6BB l&#228;hedale.

Patricku "The Wellist" lugesin v&#228;lja, et tema jaoks oleks 10BB/100le norm NL25s.
Et noh, ma ei teagi n&#252;&#252;d.


Mis siis ikka, edasi grindima.

Tuul
12.04.09, 00:08
Patrick ütles 10bb, sina tahad 10BB(=20bb)

lebovend
12.04.09, 00:10
M6tlesin jah, et ei avalda enne kuu l6ppu oma graafikut, et siis nagu yllatusena panna
kuskile sinna Kuugraafiku topicu alla, et "N2ete, lebokas suudab ka ikkagi microlimiiti beatida".
Aga ei, persse sellega, no fucking surprise here.

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/2009m2rtsialgus15kK2tt.jpg


Lihtsalt ylimasendav...k6ik see raisatud aeg...raisatud m2rtsikuu...raisatud 2 aastat...ja ei suuda
beatida microlimiidi cashi stabiilselt. T6esti ei ole s6nu, kuidas seda tunnet kirjeldada.

Ei hakka eraldi k&#228;si postitama, HEMi abil saab lihtsamalt k&#228;si n&#228;idata, kui tahad mitmekaupa n2idata. Olgu, ei n&#228;ita vastaste stackisuuruseid ning vastase positsiooni ning bettide suurusi, aga yldmuljest v6i pointist saab aru, peab ainult oskama lugeda.(X on check, B on Bet, R on Raise, C on Call, (AI) t&#228;hendab, et juba eelneval t&#228;naval on allini mindud). Eks anal&#252;&#252;sige neid k&#228;si ja &#246;elge ,miks lebovend p&#228;rast 2 aastat ei suuda sendilaudu beatida:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/2009m2rts15kK2tt.jpg

RudiTurbo
12.04.09, 00:41
Ma nägin Sind vahepeal lauas jälle ning mul oli vist Su kohta 150 kätt ning näitas, et oled 6/5 NIT.

Päriselt oledki nii tight?

ranka
12.04.09, 01:06
IRW, mis avatar lebovennal!

hotcocacola
12.04.09, 02:42
IRW, mis avatar lebovennal!



ei ranka, ausalt, ma annan sulle 1$ kui sa kasutad admini õigusi ja muudad lebovenna usernamei ära, kas lebofishiks või lebosmurfiks ;D

oitarvi
12.04.09, 02:43
Õpi ässa poketit foldima. ;D
Okei, must huumor.
Ma tean mida sa tunned..

ranka
12.04.09, 05:14
ei ranka, ausalt, ma annan sulle 1$ kui sa kasutad admini õigusi ja muudad lebovenna usernamei ära, kas lebofishiks või lebosmurfiks ;D


Saada PM suurema summaga. Lebovenna suu tuleb ka ju kinni taguda, $1 vist jääb väheks :)

lebovend
12.04.09, 11:38
Ma nägin Sind vahepeal lauas jälle ning mul oli vist Su kohta 150 kätt ning näitas, et oled 6/5 NIT.

Päriselt oledki nii tight?

Ma olen täisnit ju(mitte päris 6/5 siiski), mida ma seal mikroliimidi fullringis ikka ette kujutan, isegi raskusi kohati telestaari mängimisega. Laudu on mul ka rohkem korraga lahti, kui sul persekarvu. Ja kuni
nädalavahetuseni on kõik hästi töötanud.

lebovend
12.04.09, 17:09
Täna otsustasin teha turniiripäeva. See tähendas Triobeti regamist umbes 6-7le turnale + rebuyd ja addonid. PokerStarsis regasin 10+ turnale ning rebuyd ja addonid. Siiamaani on kõik seamunni läinud.
Sõnu pole jällegi vaja, mis need retardid seal kokku keedavad. Mingis 30k Guarantees peaks kohe oma
alla avg stackiga rahadesse jõudma, see ilmselt jääbki päeva tipphetkeks.

Edu laudades ja saatke variatsioon minu eest ka perse veel kord.

lebovend
12.04.09, 18:01
Ei ole ju normaalne, NO **** EI OLE NORMAALNE. Issand jumal, järjekordselt turna läinud perse,
kus rebuy ja addon tehtud ja enne 3 j2rjestikku k2tt olin yle avg. Esimene k2si teen hea foldi riveris
seti vastu, teises käes kaotas mu KK mingile idikale, kes suutis Q high flop boardiga turni teise Q
t6mmata ja kolmas k2si minu top paar vs sama jorsi flopatud rida. Trios veel kaks turnat tuleb, Starsis
on ka veel miski 4-5 turnat algamas veel.

30k Guarantees tuli 972 osalejat, 81 alles, ma hetkel 50. Leppisime yhe tyybiga kokku, et HeadsUpis chopime evenilt.

lebovend
12.04.09, 21:24
30k Glt langesin AJ shove 10+BB vs 66 call preflop ning praegu l6petasin oma t2nase viimase turniiri
99 shove vs AA kuti vastu, kes just eelmine käsi sai duubli AA vs TT...go figure.

N2dalavahetuse saab kokku v6tta s6naga FAIL, lisanditeks lisame sinna ette veel ULTRA.
Trios pelasin pool bankrolli maha, ylej22nud cashoutisin, Starsis...eks n2is mis saab.

lebovend
12.04.09, 22:22
Mis edasi? Minu graafik:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/eioska2009huumor.jpg

hotcocacola
12.04.09, 22:24
tunned bustohaisu?

vapsik
12.04.09, 22:25
Mis edasi? Minu graafik:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/eioska2009huumor.jpg



Kerge bän kulub ehk ära?

Olgu kuidas on teistes teemades, aga kui uus inimene tuleb suure murega foorumisse abi saama, siis võiks korrakski oma naljad endae hoida.

lebovend
12.04.09, 22:27
Äkki banib sinu ära su nime t6ttu?
Kui antud "uustulnuk" ei leidnud 6iget teemat, kuhu oma probleem postitada, siis
olen 92% kindel, et ta ei leia seda kohta siin ammugi.

Seal on p6hjus miks ma just sinna teemasse ei postitanud, eksole. So fuck off?

kilu6
12.04.09, 22:27
http://img412.imageshack.us/img412/8484/eioska2009huumor2.jpg

lebovend
12.04.09, 22:29
ROFL, n1 !! :D V2hemalt osad meist pole oma huumorisoont kaotanud.

hotcocacola
12.04.09, 22:29
rahunege maha :D
fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...

pikk28
12.04.09, 22:31
tra ma ei saa aru kes on lebovennawannabe.....keegi võiks valgustada......

vapsik
12.04.09, 22:32
rahunege maha :D
fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...


Äkki selgitad oma kolme punkti (...) tagamaid?

lenC
12.04.09, 22:32
mis case teil nende nimedega on üldse ???

vapsik
12.04.09, 22:33
rahunege maha :D
fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...


Asi ei ole bannimises, vaid selles, et uute liikmete üle ei ole vaja hakata nalja tegema.

mihkel88
12.04.09, 22:36
wannabe on lihtsalt mingi tont, kes tahab lebole ära panna ...väga imeliku viisi on valinud, suht solvav ja mitte üldse naljakas. Viimane vend kes bännist peaks kobisema midagi.

pikk28
12.04.09, 22:37
a nüüd selge.
see ju meie pull ehk udusolevsille ehk lebo....

pikk28
12.04.09, 22:38
wannabe on lihtsalt mingi tont, kes tahab lebole ära panna ...väga imeliku viisi on valinud, suht solvav ja mitte üldse naljakas. Viimane vend kes bännist peaks kobisema midagi.

metsapull pole kindlasti tont. suht norm tyyp tundub
sry lebokas et sinu päevikut risustasin.

lenC
12.04.09, 22:38
mhmh, meil hakkas scoop praegu, et hiljem vaatab. Kui originaalsele lebole see ei meeldi, siis peaks mingi kompromissi nimevahetuses leidma(me saame väga lihtsalt muuta nimesid).

Mulle tundub küll, et metsapulliga tegu pole.

mihkel88
12.04.09, 22:39
pole aimugi mis ta eelnevad aliased on olnud, hindan praeguse screenname põhjal

vapsik
12.04.09, 22:40
mhmh, meil hakkas scoop praegu, et hiljem vaatab. Kui originaalsele lebole see ei meeldi, siis peaks mingi kompromissi nimevahetuses leidma(me saame väga lihtsalt muuta nimesid).


Ise ta pakkus taolise nime välja, aga minu poolest võib nime küll ära vahetada.

lenC
12.04.09, 22:42
pane PM-iga uus nimi ja saab teema õigele rajale tagasi.

lebovend
12.04.09, 22:48
Asi ei ole bannimises, vaid selles, et uute liikmete üle ei ole vaja hakata nalja tegema.

Vaata kui inimene on suutnud endale sebida mingisuguse pokkeriabiprogrammi, aga ei suuda k6igest muust pokkeriga seostuvast yldse aimugi saada, fuck, ei suuda isegi 6iget teemat leida, kuhu oma mure postitada,
siis see inimene on minu jaoks idioot. Ja idiootide yle mulle meeldib alati nalja visata.


Mis puutub sinu nimesse, siis päris sellist nime ma ei ole kyll kellelegi soovitanud aga kui leiad, et olen, siis j2rgmiseks soovitan sul peaga vastu ahju joosta ning siis p2rast seda soovitan veel kolm korda peaga vastu ahju joosta.

Ning l6petuseks soovitan sul mitte seda p2evikut siin lugeda.

hotcocacola
12.04.09, 22:57
nintendo_wii?

vapsik
12.04.09, 23:45
pane PM-iga uus nimi ja saab teema õigele rajale tagasi.


Saatsin PM-i. Tänks.

lebovend
13.04.09, 19:45
Et kui enne viimast nädalavahetust mängisin keskmiselt 10 lauda, nädalavahetusel keskmiselt
15 lauda, siis täna mängisin keskmiselt 4 lauda + 1 turna.

NL25, MA EI OLE LOOTUSETU JUHTUM:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/2009_13_m2rts_4lauda.jpg

leits
13.04.09, 19:48
hiiter:=`)

lebovend
13.04.09, 19:50
hiiter:=`)

no ilmselgelt, aga nädalavahetusel kolm päeva oli asi "hiiterist" kaugel, seega tänane päev oligi
hea tasakaalustuseks ja bb/100le näitab selle kuu kohta nüüd 5.27

leits
13.04.09, 20:10
mul on -5bb/100 :)

hotcocacola
13.04.09, 21:06
mariol lihtsalt hot run

RudiTurbo
13.04.09, 21:48
Sellepärast ma täna ei võitnudki, et lebovend oli laudadest raha minema viind

lebovend
13.04.09, 21:55
Yea, homme hitin samasuguse runi, siis tekib juba inimese tunne :D
Meanwhile, õlu +
http://www.youtube.com/v/FBLbrJxGtro&hl=en&fs=1

Pahvak
13.04.09, 22:13
Mul sõber kinkis kunagi Downi särgi ja ütles, et see on Tooli oma :D

lebovend
13.04.09, 22:16
Tooli discography on mul ka arvutis olemas, seal isegi paar head lugu on,
aga Down on lihtsalt...mmm.....see pole mitte super bänd, vaid superband.