PDA

View Full Version : sundey mill bubble



privador
06.12.10, 12:09
blindid 3k
ma buttonnilt leian KQo, folditakse minuni, stack 7,7k...
M2ngijaid j2rgi 1300/1260 saab raha. timebanki on j2rgi 10 sekki...
kui shoven saan suht 99% callli

M2nguplaan?

nomerlot
06.12.10, 12:20
mina pole mingi turnamängija, seega diletandi küsimus: kas eesmärk on mincashida või veidi kaugemale jõuda? Kui mincashida, siis foldin, ja loodan, et blindiringiga saab äkki bubble mööda või tuleb shovekõlbulikum käsi. Kui kaugemale jõuda, siis shoven, sul ju 2,5BB stack.
mida turnaprod arvavad?

emmimees
06.12.10, 12:35
Kas tõesti 2,5BBga annab rahasse foldida kui 40 inimest veel jäänud rahani? BR järgi mängitud turnadel ma lükkaks insta nuppe sellise nuts käega BTN isegi kui 2 inimest rahani, samas mõnel kallil turnal ehk jah foldiks lootuses mingigi kopika saada..

IamAllin
06.12.10, 12:40
no 40 inimest ja 2.5BB saab 3 ringi ära elada, sest hetkel oleme ka ju BTN peal. Aga ise lükkaks seal 99%. Saad ees olles nupud sisse ja seda ongi vaja. Duublisse ja võid mincashini ära elada, kui tahad.

E: Anted peaks ka ikka olema lol, niiet 2 orbitit elaks ainult ära? 99.99% paneks nupud (:

adam_q
06.12.10, 13:44
samas mõnel kallil turnal ehk jah foldiks lootuses mingigi kopika saada..

misse Sunday Milli sisseost on muidu?

emmimees
06.12.10, 13:48
Miski 220$ oli äkki..

adam_q
06.12.10, 14:01
sõltub jah, kui tähtsaks profitit peetakse. Kui pilet enivei läbi satika saadud, siis see min-cash ka norm protsendiga profit.

Marek K.
06.12.10, 14:09
nu privador, on tilt ka juba? pokkeriprod andsid nõu :)

nomerlot
06.12.10, 14:14
nu privador, on tilt ka juba? pokkeriprod andsid nõu :)

Kuni mõni päris turnapro arvab midagi, on ju kutsikate klähvimist ju ka niisama hea lugeda :)

Marek K.
06.12.10, 14:18
nomerlot su vastus oli suht ammendav ja asjalik, ära selle pärast põe.. ei öelnud sulle ;)

Godspeed_EJ
06.12.10, 14:30
Minu jaoks tundub see OP poolt levelina.

Nupud ja kõik, paremat spoti vaevalt enam saad.

PS: Kui alla BRi mängid, siis võiks jah siin ägiseda ja loota end rahadesse foldida, aga privadoril seda probleemi ei tohiks olla.

IamAllin
06.12.10, 14:32
Minu jaoks tundub see OP poolt levelina.

Nupud ja kõik, paremat spoti vaevalt enam saad.

PS: Kui alla BRi mängid, siis võiks jah siin ägiseda ja loota end rahadesse foldida, aga privadoril seda probleemi ei tohiks olla.

jap nupud tundub ainuke variant olevat, sest üldse ei taha uskuda, et selle stackiga rahadeni välja venitaks...

adam_q
06.12.10, 14:33
nomerlot su vastus oli suht ammendav ja asjalik, ära selle pärast põe.. ei öelnud sulle ;)

järgmine aasta läheb paremini BOTF-i qualifieris, ära muretse

Marek K.
06.12.10, 14:37
onu ole rahulik ja ära kujuta endale asju ette, see ei puutu üldse asjasse. lihtsalt sa kirjutad ju järjest igasse teemasse idiootseid poste.

adam_q
06.12.10, 14:40
onu ole rahulik ja ära kujuta endale asju ette, see ei puutu üldse asjasse. lihtsalt sa kirjutad ju järjest igasse teemasse idiootseid poste.

eks õpime

emmimees
06.12.10, 15:07
onu ole rahulik ja ära kujuta endale asju ette, see ei puutu üldse asjasse. lihtsalt sa kirjutad ju järjest igasse teemasse idiootseid poste.

Ma nii moe pärast küsin, et missuguse asjakohase panuse SINA siia teemasse oled andnud?

privador
06.12.10, 17:32
ok panin nuppe molemad nii sb kui bb callisid ja bb 25o voitis
Motlesin lihtsalt selle peale, et kui ma lagiks, kas ma enne bb joudmist jouaks rahasse?
chiosEV mottes toesti on push kindel
Samas tundus push siiski parem sest flipi voites saan kohe ka cashi+mul on voimalus veel konkureerida esikoha eest
Kui nt foldin ja pean veel blindid 2ra andma, siis nullin sisuliselt edasised voimalused

Codecci
06.12.10, 17:52
Kas keegi suudab mulle selgeks teha, miks turniirid erinevad cashgamest nö. "ellujäämise" seisukohalt? Ma ei saa aru sellest, et "siis on turniir läbi"... So what? Järgmine pühapäev tuleb ju uus turniir, +EV on +EV. Ainuke argument oleks see, et sa ei võta gämbling situatsiooni sellepärast vastu, et sul on nii suur eelis ülejäänud fieldi vastu, et nt. 60-40 olukordade võtmine on -EV. Aga 2.5BB stackiga ei ole ju midagi mõelda, isegi laua halvim mängija ei saa su vastu viga teha. Sellise stackiga ma võtaks hea meelega 40-60 olukorra ka vastu isegi kui ma oleks parim mängija turniiril, sest mängija tugevus turniiril ei ole ainult oskused ja teadmised vaid ka stack minu arvates.

EPT High-Rolleril mu viimane käsi oli:

Kaotasin just suure käe, olin laua shortstack, 13BB-d, peale minu veel 3 mängijat alles, kõigil stackid 40BB+ ja mingit suuremat lammutamist ei toimunud, 2 venda lauast turniiri elu ohtu panna ei tahtnud.

Cutoffilt laua kõige tightim vana avab minraisega (varem on ta tugevate kätega avanud rohkem, laua kõige tightim tähendab seda, et ta buttonilt-cutoffilt vast J7o jms ei ava nagu me ülejäänud lauas, aga ei tahaks uskuda et ta QJ, KT jms käed avamata jätab), leian buttonilt A8o (stack 13BB), SB-l on mingi imelik vanem härra, kes foldis bubbles blind vs blind olukorras AKs kui vastane nuppe pani vähem kui 50BB deep, BB on Juha Helppi (soliidne live mängija, tundub, et on õppinud ka tänapäeva pokkeri selgeks ja ei pane nitti). Anted on ka mängus, seega kui kõik foldivad võidan ~ 4BB-d. Kütan nuppe. Thoughts?

Btw, sellises olukorras kui keegi reaalselt pakuks mulle flippi (mul 13BB ja ülejäänud laual 40BB), siis ma tõenäoliselt võtaks selle vastu, olgugi, et pean ennast lauas paremuselt teiseks mängijaks. Kas kuskil mu mõtteprotsessis on viga?

pastilaa
06.12.10, 18:21
Kas keegi suudab mulle selgeks teha, miks turniirid erinevad cashgamest nö. "ellujäämise" seisukohalt? Ma ei saa aru sellest, et "siis on turniir läbi"... So what? Järgmine pühapäev tuleb ju uus turniir, +EV on +EV.

+1. Olen näinud ka ühte kohalikku live turna prod pargis minsteal-foldimas BB shovele mitu kohta enne mulli kääbusstackiga (M=4). Ei hammusta lahti...

vonkartoffel
06.12.10, 18:32
Kõik inimesed ei mõtle optimaalselt, selle pealt pparimad raha võidavadki pokkeris. Mina arvan et selles situatsiionis tundub fold parem, kuna on mindud rahadesse foldima nagu ma aru saan praegu, sisi tuleks seda ka teha lõpuni. Kui on kaotatud just mingi suur pot mille tagajärjel on 2,5BB ja mängija on võimeline sellest veel midagi tegema siis shove.

kivisaba
06.12.10, 19:42
see turnaelu müüt pärieb jah livepokkeri fishidelt. kõik otsused mis on +chipEV tuleb vastu võtta kui otsus pole tugevalt negatiivne $EV

ja postitatud käsi on ilmselge shove

Uniquest
09.12.10, 14:04
Kas keegi suudab mulle selgeks teha, miks turniirid erinevad cashgamest nö. "ellujäämise" seisukohalt? Ma ei saa aru sellest, et "siis on turniir läbi"... So what? Järgmine pühapäev tuleb ju uus turniir, +EV on +EV. Ainuke argument oleks see, et sa ei võta gämbling situatsiooni sellepärast vastu, et sul on nii suur eelis ülejäänud fieldi vastu, et nt. 60-40 olukordade võtmine on -EV. Aga 2.5BB stackiga ei ole ju midagi mõelda, isegi laua halvim mängija ei saa su vastu viga teha. Sellise stackiga ma võtaks hea meelega 40-60 olukorra ka vastu isegi kui ma oleks parim mängija turniiril, sest mängija tugevus turniiril ei ole ainult oskused ja teadmised vaid ka stack minu arvates.

EPT High-Rolleril mu viimane käsi oli:

Kaotasin just suure käe, olin laua shortstack, 13BB-d, peale minu veel 3 mängijat alles, kõigil stackid 40BB+ ja mingit suuremat lammutamist ei toimunud, 2 venda lauast turniiri elu ohtu panna ei tahtnud.

Cutoffilt laua kõige tightim vana avab minraisega (varem on ta tugevate kätega avanud rohkem, laua kõige tightim tähendab seda, et ta buttonilt-cutoffilt vast J7o jms ei ava nagu me ülejäänud lauas, aga ei tahaks uskuda et ta QJ, KT jms käed avamata jätab), leian buttonilt A8o (stack 13BB), SB-l on mingi imelik vanem härra, kes foldis bubbles blind vs blind olukorras AKs kui vastane nuppe pani vähem kui 50BB deep, BB on Juha Helppi (soliidne live mängija, tundub, et on õppinud ka tänapäeva pokkeri selgeks ja ei pane nitti). Anted on ka mängus, seega kui kõik foldivad võidan ~ 4BB-d. Kütan nuppe. Thoughts?

Btw, sellises olukorras kui keegi reaalselt pakuks mulle flippi (mul 13BB ja ülejäänud laual 40BB), siis ma tõenäoliselt võtaks selle vastu, olgugi, et pean ennast lauas paremuselt teiseks mängijaks. Kas kuskil mu mõtteprotsessis on viga?

ICM. Ainuke arvestatav põhjus. MTT bubbles on see fishine argument ikkagi, finaallauas võibolla. Ma mängin push-fold olukordasid nii, nagu chipEV = $EV MTT-del.
Priva käest: kui sa sealt 99% callid saad, on KQ valueshove.
Codecci käsi: väga cutoff tundub, A9o/A8s, samas live high stakes mängudes pole osalenud kunagi.

Codecci
09.12.10, 14:30
Viitsid lahti seletada selle ICM mõiste?

Uniquest
09.12.10, 14:57
Point selles, et turniiri teatud faasides pole kaotatud chippide väärtus võrdne võidetud chippide väärtusega, st. EV chippides ei võrdu sinu võiduga rahas.

Seda seletatakse tavaliselt nii: turniiri alguses on igal chipil mingi nimiväärtus, oletame, et alustasid 100$ turniiri 1000 chipiga, siis on iga chip väärt 0.1$. Turniiri lõpus on kõik chipid võitja käes, ometi ei ole kõik raha, mis mängu pandi, tema käes. Ekstreemsed näited tekivad SNG-des, kus bubbles tehakse väga tight folde, kuna järgmistel kätel oleks väiksed stäkid allin ja double up on vähe väärt võrreldes lihtsalt rahadesse saamisega.
Winner-takes all (sh. HUSNG-d) turnadel see ilmselgelt ei kehti. Aga sellega tehakse üpris tihti vigu.

privador
09.12.10, 16:00
mulle ei meeldi codecci push a8 Kui oleks BB siis veel be situatsioon