PDA

View Full Version : button minraise



suitsutihane
09.12.10, 00:37
lugesin 2+2 concept of the week : blinds stealing ja siiamaani pole respekteerinud minraise late positionist aga
Teeb seda keegi? pluss obv et 57% peab aint töötama et profit oleks
teie arvamus mikrodes minstealimise teemal? teeb seda keegi?

Rage
09.12.10, 09:56
alates NL50 juba peaks toimima.. allapoole vast mitte.. ma ise hakkasin 2BB stealimist kasutama NL100st.. where they respect your raises ;-)

HU grinder
09.12.10, 11:30
Micros mõttetu imo

sixmax
09.12.10, 12:28
Minu kogemus ütleb, et 2,5x raise töötab paremini kui minreis. Minreisi callitakse rohkem. Psühholoogiline värk I guess. 1BB on lihtsam potti panna kui 1,5bb. ;)

Minu jaoks suurim probleem minreisimisega on see, et erinevad vastased reageerivad sellele väga erinevalt. Mõni callib palju, mõni foldib palju, mõni 3betib palju. Tulemus on see, et ma ei ole kunagi oma vastase haardes kindel. Kui ma raisen 3x, siis on mul palju parem idee sellest, millega vastane callib ja 3betib.

Samuti minreisimine annab pocket paaridele set oddsid SBst ja BBst, aga kui raiseks suuremalt, siis peaks 22-66 sageli ära viskama.

Muidugi on veel ka rake mure. Minreisides näed rohkem floppe ja see tähendab rohkem reiki. Rake is EV-, mmmkay.

Minreisi ma kasutan siis, kui see on eraldi spetsiifiliselt tehtud kellegi jaoks adjustmentiks. Näiteks vastane foldib LIIGA palju ja kergelt või blindides on shortstacker(id). Standardina eelistan mingit muud suurust.

Tasuks märkida, kui blindides on fish, siis tasub button raise suurust tõsta, kuna halbade mängijate vastu on hea positsioonist potti ehitada. Blindide stealimine on siis palju vähem oluline.

EDIT: Veel üks märkus, et keegi, kes minreisib buttonit, hakkab oma vastastele närvidele käima ja jääb kahtlemata silma. Nii et tasuks arvestada sellega, et vastased huiavad rohkem. Võib-olla sa tahad seda, võib-olla mitte. Mulle ei meeldi.