PDA

View Full Version : FTP sulges accounti, Customer Service on jõuetu, keegi ei tea milles asi.



VisaHing
10.12.10, 22:28
Tere. Esiteks tean, et siit foorumist arvatavasti ei saa mind keegi aidata, kuid natuke disskussiooni ikkagi ehk pakub.
Nimelt, siis sai paar korda pandud valesti oma FTP parooli ( pea oli veits sassis neist paroolidest, kuna kasutan erinevates kohtades erinevaid ), siis mõtlesin, et okei lasen e-mailile saata uue parooli. Kõik tundus okei. Parool tuli kohale kiiresti. Kuid sisendes FTP accountile, ütles ka, et see parool on vale. Panin siis seda parooli ka uuesti, mis e-mailile tuli. seekord ei kasutanud copy-pastet vaid täht haaval vaikselt ja suurte tähedega, et ilusti kõik saaks õigesti ikka, kuid ikka vale ja järgmise laksuga tuli ette kiri:

Authentication failed!
We're sorry, but we cannot access your account at this time. Please contact Custmor Service for assistance.


Saatsin, siis Customer Service-sse kirja.
Nemad ütlesid, et nemad ei näe küll põhjust, miks ma ei peaks saama logida sisse. Järgmiseks, siis ütlesin neile, et ikkagi sama probleem, et noh mai saa logida.
Siis tuli kiri, et noh nüüd peaks olema kõik korras. Et kasutage Forgot Passwordi ja tellige uus password endale. Ja näeme laudades eksole.
Kasutades Forgot passwordi sisestasin samamoodi username ilusti ja e-maili, kuid taas täpselt sama errori viskab ette. Et ta ei lasknud isegi kasutada seda Forgot Passwordi, mis on suht wierd.
Nüüd oodanud pikemat aega juba ja ei tule vastust neilt.
Kas ma peaks muretsema ? Sesuhtes, et mu kontol on ligi 1500$. Täna tuli rakeback ka, et seda enam on põhjust muretsemiseks.
Kas põhimõtteliselt on võimalik helistada ka FTP-sse xd ?

Sebastian_du
10.12.10, 22:32
Võibolla on dumbuser teema aga sa ikka kontrollisid, et su klaver töötab korralikult? Ennegi on olnud variante kus näiteks r täht on t kui sa sisse tippid, ei saa aru sest näitab ju ainult *. Lase pw korra wordist vms läbi.

Accountist ilma küll ei jää, seega raha pärast ära muretse ja supporti spämmimisel on effekt. Reeglina mida rohkem saadad sama teema kohta seda kõrgemale kiri liigub ja seda rohkem mitte automaat vastuseid saad

leits
10.12.10, 22:33
caps lock sees raudselt ja fail

VisaHing
10.12.10, 22:34
Klaviatuur töötab perfektselt. Lõpus tegin veel nii, et trükkisin mujale ka seda passwordi, et kontrollida, et kõik saab OK-eilt. CAPS LOCK ei olnud sees, kõike absull kontrollisin. Nad ütlesid, et jah nad näevad et ma parooli valesti pannud ja et noh nüüd kõik okei. Aga ei ole okei kui see fking error pumpib ette.

low-flow
10.12.10, 22:39
Varu kannatust suppordiga, kõige hädapätakam support maailmas, mida ma iial näinud olen. Üldjuhul läheb kusagil 3-4 kirja aega, et enam ei pandaks neid vastuseid, mis FAQ all kirjas on.

Aga jamh, proovi rahulikult kõik omal jõul võimalikud variandid läbi, sest suppordilt ikka naljalt abi ei kipu saama, kui mingi tõsine probleem on.

sinisebra
10.12.10, 22:45
Kirjuta sisselogimisel kasutajanime asemel oma email?

VisaHing
10.12.10, 22:47
Kirjuta sisselogimisel kasutajanime asemel oma email?


Täpselt sama error.

leits
10.12.10, 22:49
Varu kannatust suppordiga, kõige hädapätakam support maailmas, mida ma iial näinud olen. Üldjuhul läheb kusagil 3-4 kirja aega, et enam ei pandaks neid vastuseid, mis FAQ all kirjas on.

Aga jamh, proovi rahulikult kõik omal jõul võimalikud variandid läbi, sest suppordilt ikka naljalt abi ei kipu saama, kui mingi tõsine probleem on.

blackcardi support j2llegi yks maailma parimaid imo ... nii ta on, kahe otsaga asi

VisaHing
10.12.10, 22:54
kas peaks kasutama äkki mõnd muud supporti peale selle, mis preagu ( security@fulltiltpoker.com )

leits
10.12.10, 22:55
kas peaks kasutama äkki mõnd muud supporti peale selle, mis preagu ( security@fulltiltpoker.com )

sinu puhul ei aita .. tavaline support saadab nagunii kirjad securitysse

VisaHing
10.12.10, 23:08
Okei lõpuks suutis keegi midagi ette võtta selle asjaga ja lahenati see asi nii, et nad saatsid mulle ise kuidagi uue parooli ja siis vabanduskirja ka ja midagi siukest.
Aga kõik korras. Raha on alles xD.
Kõigest 8 tundi piinlemist.

Thx ikka, kes aidata üritasid.

ilikeu
11.12.10, 00:44
suurem tõenäosus rahast ilma jääda on olympicus cash lauast cashierini kõndides, kui et FTP peaks su rahad ära võtma.

Sebastian_du
12.12.10, 09:07
suurem tõenäosus rahast ilma jääda on olympicus cash lauast cashierini kõndides, kui et FTP peaks su rahad ära võtma.

Mitte, et mul otseselt OO vastu oleks midagi aga nendel vähestel kordadel kui mõnda nende live asutust külastanud olen on vähemalt 2x mingi purjus jorss kas laualt chimpe lehvikusse löönud või kellegile, kel chippid käes niimoodi otsa komistanud, et pool maailma raha täis.
MOTT mitte kõige parem võrdlus näide OP poolt

Char
12.12.10, 09:40
Mitte, et mul otseselt OO vastu oleks midagi aga nendel vähestel kordadel kui mõnda nende live asutust külastanud olen on vähemalt 2x mingi purjus jorss kas laualt chimpe lehvikusse löönud või kellegile, kel chippid käes niimoodi otsa komistanud, et pool maailma raha täis.
MOTT mitte kõige parem võrdlus näide OP poolt

3 korda pidin lugema ja ikka ei saanud kõigest aru
kasuta komasid palun :mad:

taavi
12.12.10, 10:14
3 korda pidin lugema ja ikka ei saanud kõigest aru
kasuta komasid palun :mad:
lol