PDA

View Full Version : Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)



ranka
07.01.09, 01:17
Eile mõtlesin, et teen video aga siis võtsin valed lauad (normal speed) ning kaardi ei tulnud ning hakkas jube igav. Vahetasin käiku ning hakkasin nõmetsema :)

Kes tahab see võib vaadata (omal vastutuselt):
http://www.pokkeriprod.com/ranka/videod/lol.wmv (parem klikk lingil ja save link as või salvesta link kui)

Tigrano
07.01.09, 01:22
Vaatasin kaks korda, lihtsalt tekst oli nii hea, et pidin veel vaatama.

ranka
07.01.09, 01:26
Kusjuures ma ise vaatasin ka 3 x :D

Fortune
07.01.09, 06:45
Veel selliseid videosid :D

ranka
07.01.09, 07:44
:D

ESTPatrick
07.01.09, 11:44
vähemalt said bensu raha

Booyaka
07.01.09, 16:52
lol hea video ranka ;D

Timpz
07.01.09, 20:18
vägev vid "thumbs up"

CTXrix
07.01.09, 21:02
"Video eesmärgil olen siin lauas"

Raisk, sina ei tohi mitte nii teha video eesmärgil.

Nice vid, boobs. Are u there boobie :D

H2O
07.01.09, 21:34
Video jäi lühikeseks kuna tahtsid peeretada? :D

ranka
07.01.09, 23:34
ebaoluline

kollane
07.01.09, 23:41
väga kõva video, ;D
kuula nagu muinasjuttu.

timukasr
08.01.09, 00:16
Järgmine kord recordi mingi 4h sess ja hiljem tee nö session review, mille oled salvestanud varem. Hiljem paned õigesse videosse valitud parimad palad ja saad nende juures (ja tesite detailide jurues) pikemalt peatuda ning kommenteerida.

ranka
08.01.09, 00:50
Järgmine kord recordi mingi 4h sess ja hiljem tee nö session review, mille oled salvestanud varem. Hiljem paned õigesse videosse valitud parimad palad ja saad nende juures (ja tesite detailide jurues) pikemalt peatuda ning kommenteerida.


Siis parem võtan SUVALISE sessiooni ja lasen need läbi HEM replayeri ning räägin peale. Igavad käed jätan kohe vahele/kiiruga läbi ja põnevamatel peatun. Ei näe mõtet lindistada ja siis peatuda, sest "otseeetris" lindistamise peamine mõte on anda edasi reaalne mõtlemine ilma igasuguse ettevalmistuseta. Kui ma korra olen videot läbi teinud ja siis hakkan peale rääkima, ei ole mõtted enam need.

Lutzky
08.01.09, 15:11
8)

antnx
08.01.09, 15:37
NORM nagla tekst. Hea ülbistemine käib. :D hea :D
Lahe video!

hotcocacola
08.01.09, 16:03
OU :D
liiga hea video ;D
ranka, ole hea, tee mingeid 2h-seid videosid, ma naeraks veel ja jälgiks :D (Y)(Y) (Y)

zyxxx
08.01.09, 16:47
Sellist saaremaa vanasõna ma ei ole kuulnud, kuigi ma ise saarlane :P aga naerda sai ja tegelt on see video õpetlik, sest näitab et ka proffidel on halbu päevi ;D

See Q9 ja flushiga board oli minu viimase aja mängudele nii tüüpiline situatsioon. Mina olen mitu korda pidanud seti ära foldima samas situatsioonis...

Fortune
08.01.09, 18:54
Aga räägi miks sul cbettide suurused nii suured olid, pea potsize betid. Iseenesest muidugi täiesti normaalne ja kasumit peaks need tootma siis kui 50% succeeded, aga siiski nn standard suurused jäävad ju 2/3 ja 3/4 vahele. Teed neid sest väiksemaid callitakse sellistel limiitidel liiga lightilt?

Dogers
08.01.09, 20:32
Hehe, hea mõelda nii, oh, bensuraha tuli, bensuraha läks :D

ranka
08.01.09, 20:55
Aga räägi miks sul cbettide suurused nii suured olid, pea potsize betid. Iseenesest muidugi täiesti normaalne ja kasumit peaks need tootma siis kui 50% succeeded, aga siiski nn standard suurused jäävad ju 2/3 ja 3/4 vahele. Teed neid sest väiksemaid callitakse sellistel limiitidel liiga lightilt?


Olen avastanud, et suur cbet >>> väike cbet, sest 400NL kõik foldivad cbetile 55% või vähem ajast ning nii nad:
a) foldivad rohkem
b) kui ei foldi, siis float maksab rohkem

Aga nii mängides tuleb rohkem turne bluffida, et suured käed välja makstaks ja samuti olen poti liiga suureks ajanud.

Muusik
08.01.09, 21:50
kuidas sul turnal mängijate statse näitas?

ranka
08.01.09, 22:14
kuidas sul turnal mängijate statse näitas?


Level vä?

Muusik
08.01.09, 22:27
mis level ???

ranka
08.01.09, 22:37
mis level ???


No kui sul on cashis statid siis on ka starsi Hold'em turnadel.

Muusik
09.01.09, 01:00
aaa jajah.. ainult kuradima prima võrgus ei näita neid..

Tuul
09.01.09, 01:15
aaa jajah.. ainult kuradima prima võrgus ei näita neid..


Näitab küll, kui HEM'i kasutad, pead table manageri alt table finderit kasutama

Rage
09.01.09, 17:48
Näitab küll, kui HEM'i kasutad, pead table manageri alt table finderit kasutama
mul ikkagi ei funka.. pooleks sekundiks tulevad statid lauda ja kohe kaovad uuesti..

ranka
09.01.09, 19:04
mul ikkagi ei funka.. pooleks sekundiks tulevad statid lauda ja kohe kaovad uuesti..


Siis teed midagi valesti :D Tõenäoliselt võtad vale laua või ms.

RudiTurbo
13.01.09, 02:50
"Did You had set?"

lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D

ranka
13.01.09, 05:09
"Did You had set?"

lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D


Ega ma inglane ei ole.

Tarmo
13.01.09, 09:31
Veits off aga nuh see paistab moes olevat, ranka kuidas võimalik starsis chat'is keelata ära see "diileri" pläma ja seal oleks ainult mängijate omavaheline chat? mitte ei leia!
Tnx

lenC
13.01.09, 09:42
Veits off aga nuh see paistab moes olevat, ranka kuidas võimalik starsis chat'is keelata ära see "diileri" pläma ja seal oleks ainult mängijate omavaheline chat? mitte ei leia!
Tnx

Lauas pane options ja vasakul üleval dealer messeges "silent" peale

Tarmo
13.01.09, 09:53
Lauas pane options ja vasakul üleval dealer messeges "silent" peale

ty

Timpz
13.01.09, 20:35
"Did You had set?"

lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D




saad hateri käest banni kohe :D

RudiTurbo
14.01.09, 00:32
saad hateri käest banni kohe :D


NEVER!

Fortune
24.01.09, 00:35
Ei tahaks küll vana teema üles kaevata, aga rohkem ikka tehke instruktiivseid ja humoorikaid videosi :D. Vaatasin selle uuesti üle :D ja krt sa lubasid et enne video ei lõpe kui boobies on tühjaks tõmmatud või kui ta lauast on lahkunud, aga krt valetasid :D, pealegi boobies tuli just laudas tagasi siis kui sa video ära lõpetasid :-[

ranka
24.01.09, 00:37
Yeah, fucking boobies :(

Ja ei saa uusi videosid teha, kuna lõhkusin mikkri ära :P Tegelt vist korras aga paremat kõrvaklappi pole, selle asemel 2 juihet :P

Fortune
24.01.09, 02:07
Yeah, fucking boobies :(

Ja ei saa uusi videosid teha, kuna lõhkusin mikkri ära :P Tegelt vist korras aga paremat kõrvaklappi pole, selle asemel 2 juihet :P


Lõhkusid mikri ära irw :D ega paremat vabandust on tõesti raskem leida, eriti veel vennal, kes tõmbab kuuga mingi 10 eesti keskmist sujuvalt ära. Tra lenda poodi võta esimene ettejuhtuv vähegi kallim mikker ja läheb :D. Kõrvaklappidega sama lugu ;)

EDIT: pealegi lugesin su camtasia teemat uuesti, siis oli ka lubadus et see jääb üheks esimestest videotest, aga siiamaani on ainult vaikus seal teemas. Nii, et mees pea oma sõna ja aita neid kes ei ole veel nii kaugele jõudnud :)

ranka
24.01.09, 02:24
Lõhkusid mikri ära irw :D ega paremat vabandust on tõesti raskem leida, eriti veel vennal, kes tõmbab kuuga mingi 10 eesti keskmist sujuvalt ära. Tra lenda poodi võta esimene ettejuhtuv vähegi kallim mikker ja läheb :D. Kõrvaklappidega sama lugu ;)


No paljudel inimestel, kes elavad väga hästi ripuvad kodus lambi asemel juhe ja selle otsas lihtsalt pirn. Ei mingit lampi ega midagi. Põhjus ei ole selles, et neil ei ole raha või ka põhjus ei ole selles, et neile see meeldiks vaid põhjus on selles, et keegi ei viitsi tegeleda selliste pisiasjadega :D

Fortune
24.01.09, 02:25
No paljudel inimestel, kes elavad väga hästi ripuvad kodus lambi asemel juhe ja selle otsas lihtsalt pirn. Ei mingit lampi ega midagi. Põhjus ei ole selles, et neil ei ole raha või ka põhjus ei ole selles, et neile see meeldiks vaid põhjus on selles, et keegi ei viitsi tegeleda selliste pisiasjadega :D


Fakt on jah, et rikkad on kõige suuremad koonerid, aga kas on sellel mõtet. Seda elu me elame siiski ainult ühe korra ja tuleks end tunda mugavalt, jätta midagi ka oma järeltulevatele põlvedele ja rohkem muresid polegi :)

ranka
24.01.09, 02:34
Fakt on jah, et rikkad on kõige suuremad koonerid, aga kas on sellel mõtet. Seda elu me elame siiski ainult ühe korra ja tuleks end tunda mugavalt, jätta midagi ka oma järeltulevatele põlvedele ja rohkem muresid polegi :)



"Koonerdamisel" ja "koonerdamisel" on väga suur vahe - üks asi on piima liitrilt 5 sendi kokku hoidmine, mis on debiilsus ja kasutu tegevus, teine asi on "õigesti investeerimine" ehk teisisõnu, mitte lampi laristamine - et tallinnast pärnu sõidad oma auto või bussiga aga mitte taksoga (väga külm näide).

Kahjuks neid "laristaid" on siin Eestimaal väga palju ja see on nüüd käes; 2-3 aastat tagasi oli iga vend meie maal "rikkur" aga paraku enamus "rikkureid" on põhja või vähemalt väga-väga halvas seisus. Ei pääsenud ei need 5 sendi kokku hoidjad ega ka laristajad, pigem nüüdisajal hakkavad hästi elama need inimes, kes omal ajal tegid õigeid ja vajalikke investeeringuid.

Ja paraku need teise kategooria mehed jätavad järelpõlvedele midagi maise vara näol, esimese kategooria mehed (enamus) jätavad järelpõlvedele võlahunniku ja "läbipaistva" küprokikuudi (oi, kuidas mulle too maheaatomi väljend meeldib: P)

Fortune
24.01.09, 02:40
"Koonerdamisel" ja "koonerdamisel" on väga suur vahe - üks asi on piima liitrilt 5 sendi kokku hoidmine, mis on debiilsus ja kasutu tegevus, teine asi on "õigesti investeerimine" ehk teisisõnu, mitte lampi laristamine - et tallinnast pärnu sõidad oma auto või bussiga aga mitte taksoga (väga külm näide).

Kahjuks neid "laristaid" on siin Eestimaal väga palju ja see on nüüd käes; 2-3 aastat tagasi oli iga vend meie maal "rikkur" aga paraku enamus "rikkureid" on põhja või vähemalt väga-väga halvas seisus. Ei pääsenud ei need 5 sendi kokku hoidjad ega ka laristajad, pigem nüüdisajal hakkavad hästi elama need inimes, kes omal ajal tegid õigeid ja vajalikke investeeringuid.

Ja paraku need teise kategooria mehed jätavad järelpõlvedele midagi maise vara näol, esimese kategooria mehed (enamus) jätavad järelpõlvedele võlahunniku ja "läbipaistva" küprokikuudi (oi, kuidas mulle too maheaatomi väljend meeldib: P)



Ühesõnaga need teise kategooria mehed on targad, sest mets ja maa ei kaota oma väärtust ühegi valitsuse või ühegi majanduskriisi ajal ( omastki käes näide tuua).

Aga tulles tagasi algteema juurde, ehk siis videode tegemise ja nn järeltulevate põlvede aitamise, siis võiks nt teha sellise diili et kolleegid( pokkerimängijad :D) aitavad üksteist, sa teed mingit sorti kõrgema leveli video, mis aitab nt mul areneda ja ma võin teha väiksema limiidi video, seega võidavad kõik, kuna sinu eesmärk on ju selle foorumi ja algajate arendamine ja minu eesmärk on oma areng :)

CTXrix
26.01.09, 15:34
keegi pädev võiks 6max/5max video ka teha. vahepeal olid lubadused, aga lubadusteks need jäidki...

ranka
26.01.09, 17:45
keegi pädev võiks 6max/5max video ka teha. vahepeal olid lubadused, aga lubadusteks need jäidki...


Aga ehk oleksid ise esimene? :)

CTXrix
27.01.09, 15:51
Aga ehk oleksid ise esimene? :)


Ei pea ennast veel nii pädevaks kahjuks ::)

ESTPatrick
27.01.09, 20:02
mina võiks teha, aga kuna mu 6max mäng on saanud niipalju kriitikat siis ei pea ennast heaks näiteks ja paljud ei saa niikuinii aru miks ma mingeid asju teen ja enamus ei tohigi neid manöövreid kasutada, kuna madalal see niikuinii ei tööta.

urmo1
04.02.09, 18:56
mina võiks teha, aga kuna mu 6max mäng on saanud niipalju kriitikat siis ei pea ennast heaks näiteks ja paljud ei saa niikuinii aru miks ma mingeid asju teen ja enamus ei tohigi neid manöövreid kasutada, kuna madalal see niikuinii ei tööta.



No teed video ja siis teised ütlevadgi mis valesti teed ja õpid ise ka kõvasti ju.Ma teeks ise ka video aga mul arvuti paneb pange kui mängima tahan hakkata.

ESTPatrick
04.02.09, 19:43
asi ongi selles et ma ise leian et ma ei tee midagi valesti ja seni kuni hoian 4PT/100 ei kavatse ma ka seda muuta.

Teen video microstakes 6maxis, seal asi peaks suht standard olema niikuinii, ei tohiks probleem olla ABC pokkerit mängides võita olla, mida proovin siis ka näidata.

Rigged
22.02.09, 23:03
Are you there boobie? :D Klassika, eriti see kalameeste käsiraamatu koht :D