PDA

View Full Version : 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU



ranka
07.01.09, 00:24
Tervist!

Kuna käemängu pole, siis tekkis idee, et võiks ikkagi midaig põnevat teha. Arutasime (ei viitsi teemat otsida), et võiks teha maratoni - algul 12 tunnise ja hiljem pikema.

Teeme algul 12 tunnise ja kuupäev on ka lahtine. Kes oleks poolt ja mis kuupäev sobiks?

Mina pakun välja järgnevad laupäevad:
17 või 24 või 31 jaanuar. Mis arvate? Kella aegadeks oleks 18:00-06:00. Osa saavad võtta ning miskit petmist ei thaaks loota. Et miski krayziei sugune balla vajub kohale ja hakkab 2NL mängima. Obv, et kohe saab disklahvi.

Pigem on enda väljakutse võistelda foorumikaaslastega.

Võistluse "hindamiseks" kasutame winratet - 5,000 kätt on miinimum, et oma nimi võistlustel finisheerijate hulka saada ning siis kellel suurem winrate võidab poti? Või korraldaks osalejatele, kes jõuavad 30% hulka eraldi turniiri, kus winner takes the all. Mulle too viimane meeldib rohkem, siis on tõsiselt kõigil võimalus võita.

Ja oleks miski osalemis tasu. Alustaks näiteks $25-est dollarist? See oleks päris hea summa, kui saame 5-6 osalejate oleks 125-150$ auhinnafondiks ning turnale see võita ei oleks eriti halb. Kui tekib rohkem osalejaid on muidugi poole lõbusam :)

Ja näiteks kui ongi 6 meest, siis top30% oleks siis 2 esimest saavad turniirile ehk (HU-d) mängima ja võitja saab prizepooli omale.

Kes on poolt osalema andku märku, pakkuge oma ideid, kuupäevi ja buy-ine.

Esimene oleks kindlasti 12 tundi.

Osalejate nimekiri
1. ranka
2. Oliverk
3. -andres-
4. vMario
5. lenC
6. EstPatrick
7. Fortune
8. krayzie
9. muusik
10. tigrano
11. ment52
12. rankapoeg
13. Tarmonaator
14. MM
15. zaf0
16. jrgn hell
17. variatsioon
18. valts
19. RudiTurbo
20. priit295
21. booyaka

Eeldatava auhinnafond: $525... ja KASVA RAISK!
Aega jäänud regamiseks: TAJOBA!

Oliverk
07.01.09, 00:26
25 olekski arvatavasti mul kogu õhtu winrate :D Aga kui kodus oleks siis lööks kaasa isegi äkki.

ranka
07.01.09, 00:28
Mis kuupäevad sulle sobivad. Ja laupäevad on hea? Paremad, kui reeded ju?

Uniquest
07.01.09, 00:31
Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
Ei taha tühja vinguda, aga mulle üldiselt meeldivad igasugu väljakutsed, kuid ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks, kui ma mängin 30$ HU SnG-sid, 6$ tavalisi 18-mane ja eksin kuni 20$ buy-iniga MTT-desse?:D

Oliverk
07.01.09, 00:31
EI oska kahjuks midagi veel öelda see nv on kinni igatahes.

-andres-
07.01.09, 00:32
24 või 31 oleks parim variant. Hetkeseisuga võib emmale kummale nv langeda üks sünnipäev, kuid loodan, et mitte ja saan ikkagi osaleda. Pigem olen ise 31se poolt, siis kõik eksamid ka Ülikooli omadel läbi. Õhtul 18st hommiku 6ni on samuti ok.

//Laupäevad kindlasti paremad kui reeded. Õhtuks jõuab igatepidi end korda ka saada, kui reedel midagi toimub.

25$ osalustasu oleks sobiv ning hilisem turniirimõte parimate vahel samuti hea. Hetkeseisuga olen igatahes osaleja ja kui tõesti midagi ette tuleb, üritan varakult teada anda.

ranka
07.01.09, 00:32
Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
Ei taha tühja vinguda, aga mulle meeldivad challenge´d, aga ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks?:D


Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.

Uniquest
07.01.09, 00:34
Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.




Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P

ranka
07.01.09, 00:37
Ja lenC'i kommentaar teisest teemast:



(võidetud big blindid*3)+mängitud käed=skoor

äkki nii töötaks? Proovisin mingit n-ö valemit mõelda, aga kõik läheks liiga keeruliseks, see mõnus lihtne. Ise arvan, et n-ö kuiv läbimängimine ei tohiks mingi kõva asi olla, siis peaks tegema kindlasti tingimused, et peab kasumis lõpetama näiteks vms.

edit: või big bets/100*mängitud käed. Miinimum 5k kätt.

Ma osalen siis, kui eesmärk on võimalikult hästi mängida.


OBV, et ongi ju parema mängu peale. Ainus ais, et peaks panema paika miinimum käte nõude. Arvaks, et 5000 oleks super hea. Full ringis peaks mängima siis 12 tundi jutti 7-et lauda (saab teha A klassi mängu) ja 6maxis (panin 70 kätt tunnis, tegelt on rohkem) 6 lauda.

Aga kes jõuab 12 tundi jutti panna 6 lauda? See oleks ideaalse ja hea winrate alus! Ja seda me selle võistlusega teha tahamegi, et teha võimalikult kaua võimalikult head mängu, et saada võimalikult hea winrate! Ja isegi, kui pole kõige parem jooks võid vabalt tulla top30% sisse ja siis turniiril ära ownida.

ranka
07.01.09, 00:38
Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P


Turniirimängijate challenged on liigad imo :D

vMario
07.01.09, 00:45
in!

mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!

ranka
07.01.09, 00:52
Uuendasin algposti, sinna lisan osalejate nimekirjad jne.

-andres-
07.01.09, 01:06
in!

mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!


Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).

vMario
07.01.09, 01:09
Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).


sa ei pane siis minu eest raha?

-andres-
07.01.09, 01:11
No mu seletus oli vb natuke liiga lihtlabane, kuid põhimõte on selles, et kui ma 12h järjest üritan oma parimat mängu teha, siis ma ei taha selle võidetud raha eest turniiri mängida, mille hittimise korral peaksin selle teise osalejate vahel, kes mulle alla jäid ära jagama :/.

vMario
07.01.09, 01:13
$25-st räägime ju

pigem asi fun kui mingi teenimisvõimalus

lenC
07.01.09, 01:50
Ja lenC'i kommentaar teisest teemast:

OBV, et ongi ju parema mängu peale. Ainus ais, et peaks panema paika miinimum käte nõude. Arvaks, et 5000 oleks super hea. Full ringis peaks mängima siis 12 tundi jutti 7-et lauda (saab teha A klassi mängu) ja 6maxis (panin 70 kätt tunnis, tegelt on rohkem) 6 lauda.

Aga kes jõuab 12 tundi jutti panna 6 lauda? See oleks ideaalse ja hea winrate alus! Ja seda me selle võistlusega teha tahamegi, et teha võimalikult kaua võimalikult head mängu, et saada võimalikult hea winrate! Ja isegi, kui pole kõige parem jooks võid vabalt tulla top30% sisse ja siis turniiril ära ownida.

Sorry, minu sitt. Obv et olen sees, mida varem, seda parem.

Ja päevadest ükskõik, mis reede või laupäev - mängud mõnnalt softid. Pühapäev obv mitte, enne kui Stars omadega Gaza sektoris pole.

Tuul
07.01.09, 01:57
Mina oma tavalimiidil ei taha küll 'elusessi' teha, arvasin just, et kõik lähevad kusagile NL2-te ja seal hakkab võidukõmmutamine

ranka
07.01.09, 02:04
Mina oma tavalimiidil ei taha küll 'elusessi' teha, arvasin just, et kõik lähevad kusagile NL2-te ja seal hakkab võidukõmmutamine


Et sa ei ole siis käpp?

Tuul
07.01.09, 02:11
Ei, kui igaüks mängib erineval limiidil,
ja kui kõik peaksid mängima samal limiidil, siis saakski ainult mikrolauas teha

lenC
07.01.09, 02:11
Mina oma tavalimiidil ei taha küll 'elusessi' teha, arvasin just, et kõik lähevad kusagile NL2-te ja seal hakkab võidukõmmutamine

wat, siis oleks ajaraiskamine. See sunnib sind hästi ja palju mängima, mis selles halba on :)

Tuul
07.01.09, 02:12
Selles on halb see, et pärast tund-kaks mängimist ma ei tee enam oma A mängu ja NL50, kus ma praegu mängin, on minu jaoks juba päris suur raha, ja ma ei tahaks pärast 11h mängimist seal 10 buy-in'i maha tildata

ranka
07.01.09, 02:22
Selles on halb see, et pärast tund-kaks mängimist ma ei tee enam oma A mängu ja NL50, kus ma praegu mängin, on minu jaoks juba päris suur raha, ja ma ei tahaks pärast 11h mängimist seal 10 buy-in'i maha tildata


Kõik ju mängivad täpselt sama aja ja kui ei tunne, et ei tee A game on 12 tundi päris pikk aeg, et teha väike paus.

Teiseks sa ei pea ju mängima 12 tundi, sa võid vabalt mängida 5,000 kätt ja sellega päev lõpule viia. Mina lähen kindlasti täis pangale ning üritan teha 12 täis pikka tundi (tunni koht 5-10 minutit pausi ehk siis kogu üritus kohta tund-kaks pausi).

ESTPatrick
07.01.09, 03:24
vast isegi teeks, 1 selline kogemus on olemas. teeks seekord nl200. 17 kindlasti ei sobi, pole kindel kas 24 või 31 parem, kuid pigem 31

variatsioon
07.01.09, 04:21
et siis 12h või 5k kätt?

mai tea.. 12h on küll tapvalt palju.. samas oleks tore kui suudaks pool päeva järjest mängida..

lenC
07.01.09, 04:33
I KNOW

Igatahes võiks siis kuupäevas kokku leppida, teen polli, mis nädal aega jookseb, palun vastata vaid nendel, kes osalevad, või kes kaaluvad osalemist.

Samuti pakun välja reegli, et show mõttes ja et teistel hea kaasa elada oleks, siis tuleb selle 12h jooksul vähemalt 3 korda update anda, mitu kätt ja mis winrate. Sellest kolmest(või rohkem) peab olema üks täpselt(+/- 10 minti) poolteist tundi enne võistluse lõppu. Siis saab teada, kuidas teistel läheb ja anda viimane lõpuspurt.

Fortune
07.01.09, 04:59
Selle winrate kohta ma ütleks et no nl10-s on ju lebom paremat winratet saada kui nl100-s ja ma ei mõtle siin hetkel et keegi kes mängib kõrgemal peaks ronima alla poole limiitidesse, vaid tavalisi nl10 regulare. Samas ega vist mingit paremat moodust ei ole nn võitja selgitamiseks, nii et eks ta peab jääma. Kui midagi vahele ei tule võtan ka ise osa.

ranka
07.01.09, 05:46
I KNOW

Igatahes võiks siis kuupäevas kokku leppida, teen polli, mis nädal aega jookseb, palun vastata vaid nendel, kes osalevad, või kes kaaluvad osalemist.

Samuti pakun välja reegli, et show mõttes ja et teistel hea kaasa elada oleks, siis tuleb selle 12h jooksul vähemalt 3 korda update anda, mitu kätt ja mis winrate. Sellest kolmest(või rohkem) peab olema üks täpselt(+/- 10 minti) poolteist tundi enne võistluse lõppu. Siis saab teada, kuidas teistel läheb ja anda viimane lõpuspurt.


Obv, et updated. Iga kahe mängutunni järel 1 update oleks viisakas.

lenC
07.01.09, 06:02
Selle winrate kohta ma ütleks et no nl10-s on ju lebom paremat winratet saada kui nl100-s ja ma ei mõtle siin hetkel et keegi kes mängib kõrgemal peaks ronima alla poole limiitidesse, vaid tavalisi nl10 regulare. Samas ega vist mingit paremat moodust ei ole nn võitja selgitamiseks, nii et eks ta peab jääma. Kui midagi vahele ei tule võtan ka ise osa.

No Ranka sugustel mängijatel ei ole nii hull kaotada $25, samas NL10 grindeitel võib tulla väga hea bankrollilisa. Eks ta ebaaus ole, aga minu meelest võidavad kõik osalejad(kui just halba runni ei tule :D ).
Nii et igaüks võiks mängida enda limiiti minu meelest, aususe värk.

ranka
07.01.09, 06:44
No Ranka sugustel mängijatel ei ole nii hull kaotada $25, samas NL10 grindeitel võib tulla väga hea bankrollilisa. Eks ta ebaaus ole, aga minu meelest võidavad kõik osalejad(kui just halba runni ei tule :D ).
Nii et igaüks võiks mängida enda limiiti minu meelest, aususe värk.


Möh? Kaotada $25?? Kui mul on kaotad $25 mõttetu summa, siis võita $200 on ka mõttetum summa. 10NL-il võita see $200 on suur summa ja võib ta kohe viia limiidist üles. Seega minu arvates on kõik balansis.

lenC
07.01.09, 07:30
Möh? Kaotada $25?? Kui mul on kaotad $25 mõttetu summa, siis võita $200 on ka mõttetum summa. 10NL-il võita see $200 on suur summa ja võib ta kohe viia limiidist üles. Seega minu arvates on kõik balansis.

Nojah, ma räägingi, et kuna NL10 meestel on lihtsam(suurem winrate võimalik), siis neil on edge ja peaksid seda tõsiselt võtma. Samas mõned mängijad ei mängi selle fondi nimel vaid sportlik viha või eneseväljendusvajadus - mis iganes :)

Muusik
07.01.09, 07:52
ma ei saa nüüd sellest aru et kus kohas see toimuma hakkab ja kuidas? mis limiidis? pokkeritoas? ainuke asi mis ma aru sain on 12 tundi järjest mängimine. aga kus mis kuidas?

lenC
07.01.09, 08:11
ma ei saa nüüd sellest aru et kus kohas see toimuma hakkab ja kuidas? mis limiidis? pokkeritoas? ainuke asi mis ma aru sain on 12 tundi järjest mängimine. aga kus mis kuidas?

Ükskõik mis limiit ja ükskõik mis tuba.

variatsioon
07.01.09, 08:36
mis valemi järgi siis võitja selgitatakse?
tähtsad nr on siis: BB/100, Hands played, Hours Played?

krayzie
07.01.09, 08:38
im in

Tigrano
07.01.09, 09:26
Olen käpp samuti, kõik kuupäevad sobivad ning mida rutem seda parem ;D

ESTPatrick
07.01.09, 09:27
ja pidage meeles kui muidu ei saa siis proovige 90% bankrollist maha dongata et saaks reeglite näol nl10 mängima hakata ja oletegi potentsiaalne võitja, easy.

Tigrano
07.01.09, 09:31
ja pidage meeles kui muidu ei saa siis proovige 90% bankrollist maha dongata et saaks reeglite näol nl10 mängima hakata ja oletegi potentsiaalne võitja, easy.


ära uduta ;D

ESTPatrick
07.01.09, 09:34
ära uduta ;D


aitan lihtsameelseid uskumatuid

ment52
07.01.09, 09:38
In.

Supernova here i come!!!

Aga 24-25 nv ma pole veel kindel, kas sobib.

Muusik
07.01.09, 12:36
31 ja olen in

Oliverk
07.01.09, 13:05
Vaatasin enda HEM järgi ei tea kas tower siis nii aeglane. 5000 kätt läheks umnes 600 min puhata saab ikka minimaalselt kui laudu juurde ei võta. See siis umbes 10 lauda korraga.

ESTPatrick
07.01.09, 13:12
puhkamine on jama, järjest on põhiline. Siis saad iron maideniks, muidu mitte. kõige raskem on 8-9h ilmselt, seal on downswing üsna kindel.

Marek K.
07.01.09, 13:34
Hüppaks kindlalt punti, aga see tähendab, et valitud kuupäeva peaks töö juurest vabaks sebima.. ehk annab korraldada.

Tisko
07.01.09, 14:23
Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P

seda minagi mõtlesin, et peame ka mingi rämedaima sng grindimise maratoni tegema

Aristotep
07.01.09, 14:27
Vaatasin enda HEM järgi ei tea kas tower siis nii aeglane. 5000 kätt läheks umnes 600 min puhata saab ikka minimaalselt kui laudu juurde ei võta. See siis umbes 10 lauda korraga.


Toweris võtab sama laudade arvu juures 2k käe mängimine 2h tundi rohkem aega kui Pokerstarsis. Millegipärast...

ranka
07.01.09, 14:28
ma ei saa nüüd sellest aru et kus kohas see toimuma hakkab ja kuidas? mis limiidis? pokkeritoas? ainuke asi mis ma aru sain on 12 tundi järjest mängimine. aga kus mis kuidas?


Originaalpostitus oli IDEE ja nagu näha on ideest huvitatuid ning nüüd arendame ideed edasi ning mingi aeg tuleb ametlik post kogu reeglite ja muu jamaga.

Aga jah nagu lenC ütles - limiit, pokkerituba on suvalised. Ainukeseks tingimuseks, et peaks olema NLHE või PLHE Cashgame.

ranka
07.01.09, 14:31
Hüppaks kindlalt punti, aga see tähendab, et valitud kuupäeva peaks töö juurest vabaks sebima.. ehk annab korraldada.


Kas sa oled laupäeva õhtust 18.00 kui pühapäeva hommikuni 06.00 tööl või vähemalt selle aja sees? Kahtlen!

Ja arvan, et kuupäevaks sobib kas 24 või 31, kuna arvan, et rahad tuleks ette sebida, et oleks kohe pot olemas ja kindlad võistlejate nimed.

akristjan
07.01.09, 15:24
Kas keegi siis EMV ei vota osa 24ndal?? vbl olen ka kapp....31sel

-andres-
07.01.09, 16:46
Sain niipalju selgust, et kui 31sel toimub, võid selle tärni maha võtta ja olen kindel käpp. 24dal osaleda ei saaks :/.

MM
07.01.09, 16:56
rämetsemise mõttes täitsa võiks. ainuke jama, et 4-table 5-max'is ei tule 5K kätt täis kuna keskmiselt mängib lauas natuke alla 100 käe. tuleb vbl 6-ga katsuda siis.

Marek K.
07.01.09, 19:04
Kas sa oled laupäeva õhtust 18.00 kui pühapäeva hommikuni 06.00 tööl või vähemalt selle aja sees? Kahtlen!

Ja arvan, et kuupäevaks sobib kas 24 või 31, kuna arvan, et rahad tuleks ette sebida, et oleks kohe pot olemas ja kindlad võistlejate nimed.


Aa ma ei vaadanudki mis päevadega tegu.. siis sobib küll! Olen TUUGALT IN!

Tarmonator
07.01.09, 20:34
Võtan osa.
kuupäevadest sobib see mis välja pakutakse.

zaf0
07.01.09, 22:16
Kui kuupäevaks saab 24, olen käsi.

ranka
07.01.09, 22:23
24-ndal EMV jah, nats jama, sest ma ise kindlasti 19-ndal finaal satikat mängin.. Aga vaatame, mis rahvahääl otsustab ning pühapäevaks paneme paika täpse toimumisaja.

Samuti KINDLASTI peame kasutama vahendajata - kui kellegil selle vastu ei ole, siis võin olla ise (kui on, siis rääkigu) ning see tähendab, et rahad tuleb siis kanda vahendaja kätte, kes kinnitab avalikult, kellelt on rahad kätte saanud ning kes ametlikult registreeritud.

Siis, mis veel - ah jaa, kui kedagi pole originaalpostis osalejate nimekirja (kahesilma vahele jäänud), siis andke teada aga pole, midagi hullu ka. See on lihtsalt nimede kirja panemine, et kui suur on huvi ning tundub, et huvi on väga suur ja seega vahet eriti polegi. Kui reaalselt raha laekuma hakkab, siis on vahe suurem ja karvasem.. :P

kollane
07.01.09, 22:43
jubedalt jutt jookseb sul täna ;D

ranka
07.01.09, 22:46
jubedalt jutt jookseb sul täna ;D


Ma pole veel mootorit käima saanudki!

jrgn hell
07.01.09, 23:04
ma ka käpp, 12 tunniga, saab ennast tilti ja bustoks ikka, kui muud ei saa

lenci valemit tuleks vast nii kohandada et see käte arv on jagatud, kui ei ole eesmärk, et mida rohkem käsi vaid mida vähem kätega suurem winrate 12 h jooksul

ESTPatrick
07.01.09, 23:10
ma ka käpp, 12 tunniga, saab ennast tilti ja bustoks ikka, kui muud ei saa

lenci valemit tuleks vast nii kohandada et see käte arv on jagatud, kui ei ole eesmärk, et mida rohkem käsi vaid mida vähem kätega suurem winrate 12 h jooksul


mida vähem, seda suurem osa luckboxil ju. 1 heater ja edasimängimise motivatsioon on kadunud

lenC
07.01.09, 23:16
ma ka käpp, 12 tunniga, saab ennast tilti ja bustoks ikka, kui muud ei saa

lenci valemit tuleks vast nii kohandada et see käte arv on jagatud, kui ei ole eesmärk, et mida rohkem käsi vaid mida vähem kätega suurem winrate 12 h jooksul

Ei, ma sain juba aru, mis Ranka mõtles.
Osalejad reastatakse järgnevalt: Kellel on kõige parem winrate vähemalt 5000 käega on võitja jne

Sellega olen enam kui rahul.

ranka
07.01.09, 23:49
Kas siis see turniiri variant on pask?

lenC
07.01.09, 23:56
Kas siis see turniiri variant on pask?

liigne asi küll minu meelest.
hääletan - ilma turniirita.

ranka
07.01.09, 23:58
liigne asi küll minu meelest.
hääletan - ilma turniirita.


Selle turniiri peamine mõtte on vähendada luckboxi osakaalu.

EDIT: Mis teised arvavad turnamendist?

ESTPatrick
08.01.09, 00:01
mind ei häiri ükski variant, olen suht kindel et minu piiramatut luckboxi ei hoia ükski takistus tagasi

Tarmonator
08.01.09, 00:44
Kui turniiri mitte teha, siis võiks vähemalt prizepooli kuidagi jagada.
Noh nagu miski standard turka järgi a'la 5 esimest saavad rahasid. Või no mis iganes väljamakse struktuur. Peaasi, et oleks motikat ka teistel pingutada kes muidu suure winrate'ga ei saa hüpata.

lenC
08.01.09, 00:49
Kui turniiri mitte teha, siis võiks vähemalt prizepooli kuidagi jagada.
Noh nagu miski standard turka järgi a'la 5 esimest saavad rahasid. Või no mis iganes väljamakse struktuur. Peaasi, et oleks motikat ka teistel pingutada kes muidu suure winrate'ga ei saa hüpata.



Nõus, aga peaasi, et mitte liiga laialt auhinnaraha ei jagaks, võit peaks olema suur sündmus, mis peaks saama vääriliselt tasutud. Kui praegu on 16 osalejat, siis võiks äkki 3-e vahel jagada(50%,30%,20%)? Ja kui mingi 25 kokku saaks, siis 5 vahel.

Tarmonator
08.01.09, 01:04
vot midagi sihukest ma ise ka mõtlesin...kindlasti peab esikoht ikka teistest eristuma. hea pakkumine lenC

vMario
08.01.09, 01:22
kui 31. jaanuar sis nada, ma ei saa, pole eestiski.

ranka
08.01.09, 01:24
Nõus, aga peaasi, et mitte liiga laialt auhinnaraha ei jagaks, võit peaks olema suur sündmus, mis peaks saama vääriliselt tasutud. Kui praegu on 16 osalejat, siis võiks äkki 3-e vahel jagada(50%,30%,20%)? Ja kui mingi 25 kokku saaks, siis 5 vahel.


Misasja? :)

Selgitan oma mõtte uuesti.

Turniiril saavad õiguse osaleda mängijad, kes said top30% winrate. No ei oska nii selgitada, siis teeme puust ja punasest.

Näiteks: Maratonil osaleb 20 mängijat, kes kõik lõpetasin maratoni edukalt! Ja nüüd tehakse tabel, kus pannakese kirja kõikide winratet. 30%, 20-nest mängijast on 6 mängijat. Ehk 6 inimest saavad õiguse osaleda turniiril. Need 6 inimest on 6 parima winratega mängijat! Turniir võiks ideaalis toimuda "Winner takes the all" formaadis, sest tõenäoliselt üle 10 mehelist turniiri EI TOIMU, sest me ei saa maratonil osalejate nimekirja suuremaks, kui 30 mängijat.

Panimaz?

lenC
08.01.09, 01:28
ja, ma saan aru, mis sa tahtsid, aga ma enne ütlesin, et minu meelest turniiri-idee imeb. Kui oleks nii nagu mulle meeldib, siis oleks nii nagu ma postitasin.

Lihtsalt pakun mõtteid, ei tundunud lihtsalt, et see turniiriasi on otsustatud. :(

variatsioon
08.01.09, 02:49
im in*...

*68%

ranka
08.01.09, 04:50
ja, ma saan aru, mis sa tahtsid, aga ma enne ütlesin, et minu meelest turniiri-idee imeb. Kui oleks nii nagu mulle meeldib, siis oleks nii nagu ma postitasin.

Lihtsalt pakun mõtteid, ei tundunud lihtsalt, et see turniiriasi on otsustatud. :(


Nope, turniiriasi või üldse auhindade jagamine ei ole veel otsustatud ja arvan, et selle otsustamisega veel aega on ning igaüks peaks saama seal sõna võtta.

Valts
08.01.09, 06:07
Valdis osaleb ka, kuupäev on pohhui, mida varem, seda parem.

vMario
08.01.09, 07:08
Valdis


fuck raisk, põrka veel nats

Valts
08.01.09, 07:13
fuck raisk, põrka veel nats


rahulikult

pendula
08.01.09, 08:07
Hea väljakutse oleks endale, aga kuupäevadest sobiks ainult 17 ja polli järgi see viimasel kohal praegu :(

zaf0
08.01.09, 08:07
Selline variant, kus top 30% saab turniirile on väga hea minu arvates. Samas turniiril võiksid raha saada, nagu lenC juba mainis, rohkem kui üks inimene. Kui turnale saaks näiteks 6 inimest, saaksid esimesed kaks raha.

ESTPatrick
08.01.09, 08:32
ma annaks ühele huvitatule väikse osa auhinnafondist et ta peaks arvet kes juhib parasjagu, oleks vähe huvitavam mängida kui tead mitmes oled

lenC
08.01.09, 08:42
äkki levis viitsib real-time graphe teha mingi sümboolse tasu eest? :)

edit: ja hea idee muidugi, ESTpatrcik

ment52
08.01.09, 09:08
Turniir on üleliigne imo.

Tigrano
08.01.09, 11:23
ma annaks ühele huvitatule väikse osa auhinnafondist et ta peaks arvet kes juhib parasjagu, oleks vähe huvitavam mängida kui tead mitmes oled


Hea mõte, siis oleks rohkem võistlusmomenti.

krayzie
08.01.09, 12:29
ma ei mängi turniire

Marek K.
08.01.09, 12:36
Turniir endale ka eriti pinget ei pakuks. Ma ütlen pigem tehke nii, et kui see asi käiku läheb.. ütleme et 25 meest lendab peale. Siis miski 4-5 venda saavad auhinnalise koha ja auhindadeks võiks olla "VÄRGID".. näiteks esikohale olenevalt muidugi prizepoolist: miski taoline värk: http://nodi.ee/sokkide-aastatellimus-p234.html.. endale meeldiksid ka need: http://nodi.ee/suitsetamiskindad-p229.html.. siis selline asi on tilti maandamiseks päris mõnus: http://nodi.ee/neokuubik-p286.html .. etem kui stress ballid jms :P.. sellepärast, et see cash jääb üldiselt isegi kui tuleb 50 matsi suht väikseks, et kes tahab ikka head mängu teha, seda ei tohiks kottida see summa, mis ta saab või saamata jääb miski diili läbi.. aga kui läheb hästi siis on au ja kuulsus garanteeritud ja midagi põnevat ka oodata. CASH ON LABANE :)

EDIT: omg ma ei suuda kunagi lausetele punkte panna, aga nii pikka punktita paska pole veel tükk aega näinud.

variatsioon
08.01.09, 12:57
Turniir endale ka eriti pinget ei pakuks. Ma ütlen pigem tehke nii, et kui see asi käiku läheb.. ütleme et 25 meest lendab peale. Siis miski 4-5 venda saavad auhinnalise koha ja auhindadeks võiks olla "VÄRGID".. näiteks esikohale olenevalt muidugi prizepoolist: miski taoline värk: http://nodi.ee/sokkide-aastatellimus-p234.html.. endale meeldiksid ka need: http://nodi.ee/suitsetamiskindad-p229.html.. siis selline asi on tilti maandamiseks päris mõnus: http://nodi.ee/neokuubik-p286.html .. etem kui stress ballid jms :P.. sellepärast, et see cash jääb üldiselt isegi kui tuleb 50 matsi suht väikseks, et kes tahab ikka head mängu teha, seda ei tohiks kottida see summa, mis ta saab või saamata jääb miski diili läbi.. aga kui läheb hästi siis on au ja kuulsus garanteeritud ja midagi põnevat ka oodata. CASH ON LABANE :)

EDIT: omg ma ei suuda kunagi lausetele punkte panna, aga nii pikka punktita paska pole veel tükk aega näinud.

100% winnar!!!!
pmt kui mul oleks valida kas 50$ või see uudne "stressi pall" siis obv ma valiks ikka selle nodi.ee lelu

ESTPatrick
08.01.09, 13:04
mis te arvate et ranka või keegi kolmas viitsib nende asjade tellimise ja teile saatmisega jännata?

Marek K.
08.01.09, 13:09
JAH! Mina küll viitsiks.

lenC
08.01.09, 13:14
ma võtaks parema meelega raha, sorry 8)

Marek K.
08.01.09, 13:19
Ok, eks ise teate, ma lihtsalt pakkusin v2lja.. sest keegi ei taha midagi huvitavat teha kunagi. Minu meelest alati ei pea ju asjad aind kasumis ja rahas kinni olema.. aga eks see jäägu teiste otsustada. Ma oleks viitsinud jebida küll muidu nende asjadega.

variatsioon
08.01.09, 13:28
ma võtaks parema meelega raha, sorry 8)

cmon... kas sa siis ei taha näiteks seda: http://www.nodi.ee/maagiline-piljardikuul-number-8-p239.html ?? ;)

ESTPatrick
08.01.09, 13:42
cmon... kas sa siis ei taha näiteks seda: http://www.nodi.ee/maagiline-piljardikuul-number-8-p239.html ?? ;)


kuuli tahaks mina küll

Tigrano
08.01.09, 14:45
Turniir endale ka eriti pinget ei pakuks. Ma ütlen pigem tehke nii, et kui see asi käiku läheb.. ütleme et 25 meest lendab peale. Siis miski 4-5 venda saavad auhinnalise koha ja auhindadeks võiks olla "VÄRGID".. näiteks esikohale olenevalt muidugi prizepoolist: miski taoline värk: http://nodi.ee/sokkide-aastatellimus-p234.html.. endale meeldiksid ka need: http://nodi.ee/suitsetamiskindad-p229.html.. siis selline asi on tilti maandamiseks päris mõnus: http://nodi.ee/neokuubik-p286.html .. etem kui stress ballid jms :P.. sellepärast, et see cash jääb üldiselt isegi kui tuleb 50 matsi suht väikseks, et kes tahab ikka head mängu teha, seda ei tohiks kottida see summa, mis ta saab või saamata jääb miski diili läbi.. aga kui läheb hästi siis on au ja kuulsus garanteeritud ja midagi põnevat ka oodata. CASH ON LABANE :)

EDIT: omg ma ei suuda kunagi lausetele punkte panna, aga nii pikka punktita paska pole veel tükk aega näinud.


suitsetamiskindad irw, kindlasti nodi on vingem, kui cash.

-andres-
08.01.09, 15:37
Endal pole kummagi variandi vastu midagi. Kui suudan korraliku mängu näidata, siis kasum tuleb anyway. Cash oleks veel boonus, samas igasugused vidinad, raamatud jne jäävad sulle siiski lauale ja paremini meelde :). Nii, et osaleksin anyway, olenemata milline lõpplahendus oleks, mängiks ka sng'd kui vaja jne.

ok2aa
08.01.09, 15:44
kui ma mängin erinevaid limiite selle aja jooksul on ok? ntks nl100-400? auhinnaks mingid nodi küll ei taha sest mul on kodu juba igast sitta täis - niigi viskan iga päev minema mingeid mõttetuid asju

CTXrix
08.01.09, 15:56
Igasugune nodi on sellise ürituse puhul teh nuts võrreldes tavalise cashiga 8)

leits
08.01.09, 16:56
panen ka kirja end .. mulle sobiks mida hiljem seda parem ..jaanuari lõpp sobib paremini, 2kki ka teistele, kuna sess k2ib ju ...

obv et patrikule sobivad kõik ajad .. ta meil nii kuld aju liht :d ;D

lenC
08.01.09, 17:03
Aga võite ju selle soetada, kui juhtute võitma - piljardikuulist räägin, või whatever.

ESTPatrick
08.01.09, 17:22
obv et patrikule sobivad kõik ajad .. ta meil nii kuld aju liht :d ;D


kinnitan

RudiTurbo
08.01.09, 17:28
Mina osaleksin kah , kuigi 7 lauda on suht piiri peal minu jaoks.

Ja mina olexin tourney poolt, sest muidu on suht kindel, et mingi NL2 sepp paneb selle raha kotti endal.

24. ja 31. sobivad, 24. sobiks sellepoolest, et kõik VPP'd lähexid sellesse kuusse ja vb saax PlatinumStari kätte siis :)

17. on kaks päeva enne examit ja siis ma ei tohix tõesti osaleda :P

Ning rahad eelnevalt ranka kätte saata, no problem :)

Tarmonator
08.01.09, 17:42
aga kui turka siis mitte "winnar takes all"
võib ilmselt ühekäe sõrmedel üles lugeda need vennad siit kes ilma ülisuure luckboxita selle võtaks.
nagu ma ei mängi kunagi turnasid kus ainult 1 koht maksab(vähemalt oma raha eest mitte), siis ilmselt tuleks ka see üritus vahele jätta ja vb vaikselt omaette samal ajal mängida ja siin tulemusi käia piilumas 8)

Marek K.
08.01.09, 17:49
Noo.. võib-olla olekski siis kõige mõistlikum nii, et olenevalt mis see prize pool lõpuks tuleb.. et kuna osad eelistavad nodi ja teised cashi ja turnat ei taheta. Siis miski ntx 5 auhinnalist kohta, iga koht saab siis vastava summa väärtuses (oleneb kohast) miski imevidina endale või kui vidin ei huvita, siis saab ka cashis välja võtta?

ESTPatrick
08.01.09, 17:56
Noo.. võib-olla olekski siis kõige mõistlikum nii, et olenevalt mis see prize pool lõpuks tuleb.. et kuna osad eelistavad nodi ja teised cashi ja turnat ei taheta. Siis miski ntx 5 auhinnalist kohta, iga koht saab siis vastava summa väärtuses (oleneb kohast) miski imevidina endale või kui vidin ei huvita, siis saab ka cashis välja võtta?


teeb sama välja mis tavaline poodi minek

ment52
08.01.09, 18:23
Cash ftw. Igast mõttetuid junne ja kujukesi niikuinii kõik kohad täis peale jõule.

ranka
08.01.09, 19:42
Ärme siis turkat teeme aga kuidas auhinna jagame? Tahaks hoida I koha auhinna ikka suurena. Paneks nii, et vahet pole mitu inimest, TOP3 saavad raha - 50% esimene, 30% teine ja 20% kolmas? Või 60% esimene, 25% teine ja 15% kolmas?

Ideeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddddddddd.

Valts
09.01.09, 04:19
panen ka kirja end .. mulle sobiks mida hiljem seda parem ..jaanuari lõpp sobib paremini, 2kki ka teistele, kuna sess k2ib ju ...

obv et patrikule sobivad kõik ajad .. ta meil nii kuld aju liht :d ;D


no kes see laseb siis sessil pokkerimängu segada

variatsioon
09.01.09, 04:42
Ärme siis turkat teeme aga kuidas auhinna jagame? Tahaks hoida I koha auhinna ikka suurena. Paneks nii, et vahet pole mitu inimest, TOP3 saavad raha - 50% esimene, 30% teine ja 20% kolmas? Või 60% esimene, 25% teine ja 15% kolmas?

Ideeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddddddddd.

3# 25$
2# 100$
1# ülejäänud.. ca 400$

Tigrano
09.01.09, 10:57
Ärme siis turkat teeme aga kuidas auhinna jagame? Tahaks hoida I koha auhinna ikka suurena. Paneks nii, et vahet pole mitu inimest, TOP3 saavad raha - 50% esimene, 30% teine ja 20% kolmas? Või 60% esimene, 25% teine ja 15% kolmas?

Ideeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddddddddd.


Esimestele kõige rohkem, üle 3 kohta tõesti ei peaks tasustama ja samuti kõige viimasele annaks päris korraliku %, sest viimaseks annab ikka meelega jääda selles projektis ;)

ESTPatrick
09.01.09, 11:00
samas mina võiks jääda, olen ennegi pokkeriasju saanud viimase koha eest. 1 kohver seisab siiani nurgas viimase koha eest.

Tigrano
09.01.09, 11:02
samas mina võiks jääda, olen ennegi pokkeriasju saanud viimase koha eest. 1 kohver seisab siiani nurgas viimase koha eest.


No näed, kas poleks paha mõte ;)

ok2aa
09.01.09, 11:30
viimasele kohale dildo kinkida, nkn 12 tundi juba taha saanud.

lenC
09.01.09, 11:51
viimasele kohale dildo kinkida, nkn 12 tundi juba taha saanud.

:D :D :D

ranka
09.01.09, 17:53
viimasele kohale dildo kinkida, nkn 12 tundi juba taha saanud.


Pigem siis juba rahustit ja libestit :D

Tigrano
09.01.09, 18:46
Pigem siis juba rahustit ja libestit :D


Te olete ikka kõik pahad inimesed ;D

jrgn hell
09.01.09, 19:04
rahustid võin ise kinkida auhinnafondi.

Käisin täna sõjaväe jaoks psühhiaatri juures ja sain kohe kingituseks retsepti andidepressantidele.

Tigrano
09.01.09, 19:42
rahustid võin ise kinkida auhinnafondi.

Käisin täna sõjaväe jaoks psühhiaatri juures ja sain kohe kingituseks retsepti andidepressantidele.


Mida sa seal kokku valetasid, et sõjaväkke ei peaks minema ja rahusteid kirjutati ;D

jrgn hell
09.01.09, 20:11
minema vast peab ikka, kuigi alumise vererõhuga on mingi ilge jama. Saan andurid peale varsti, aga eks teisp. selgub, aga ta readis ikka kogu aeg. Pokaface ees ja jälgis käsi kogu aeg.

Tigrano
09.01.09, 20:12
minema vast peab ikka, kuigi alumise vererõhuga on mingi ilge jama. Saan andurid peale varsti, aga eks teisp. selgub, aga ta readis ikka kogu aeg. Pokaface ees ja jälgis käsi kogu aeg.




No Live pokkeri skilliga peaks psühholoogi ära petma juba ;D

jrgn hell
09.01.09, 21:33
kusjuures pokkerist rääkisime ka

ja selgus, et pokker ei ole mingi elukutse

jrgn hell
09.01.09, 21:34
igatahes , peaks päeval magama homme

Keiss
09.01.09, 22:16
No Live pokkeri skilliga peaks psühholoogi ära petma juba ;D


Tehtud seda ;)

jrgn hell
10.01.09, 01:34
mind võib maha tõmmata. Ilmselt hakkan kuue paiku lammutama küll, aga osa ei võta, sest nii külma paki ja oma lollusega ei hakka ennast sundima.
Pärast busto ka veel.
Kaon hoopis nl10sse või teen mingit muud jama

Tigrano
10.01.09, 01:38
mind võib maha tõmmata. Ilmselt hakkan kuue paiku lammutama küll, aga osa ei võta, sest nii külma paki ja oma lollusega ei hakka ennast sundima.
Pärast busto ka veel.
Kaon hoopis nl10sse või teen mingit muud jama


Kindlasti ei ole paha otsus.

ranka
10.01.09, 03:56
mind võib maha tõmmata. Ilmselt hakkan kuue paiku lammutama küll, aga osa ei võta, sest nii külma paki ja oma lollusega ei hakka ennast sundima.
Pärast busto ka veel.
Kaon hoopis nl10sse või teen mingit muud jama


No ega sa ei pea ju pooleks jooksma - kui tunned, et ei jõua jätad poolikuks.
_________________________________________________P ost Merge: 1231572172________________________________________ _________
TEST REEGLID!!!! Vaadake üle ning andke oma hinnang, näidake, üle puudused ja probleemsed kohad.

12 Tunnine Rahalaudade Maraton.

Mis asi see on?
Selle maratoni mõte on mängida 12 tunni jooksul rahalaudu. Iga osaleja peab maksma ära osalustasu ning, et saada külge finisheerija tiitel peab selle aja jooksul mängima vähemalt 5,000 kätt. Iga osaleja peab iga 3 tunni jooksul tegema kiirkokkuvõtte - mitu kätt mänginud, palju kasum, kus toas mängib ning mis on hetke winrate.

Toimumisaeg ja koht:
Maraton algab 31. jaanuar, 18:00 ja lõppeb 1. veebruar 06.00. Mängima peab pokkeritoas, mida toetab HEM (käte kontrollimiseks) ja rahalaudade big blind peab olema vähemalt $0.10. Mänguliik (Texas, Omaha, 7Stud) ja laua suurus (HU, 6max, FR) ei ole olulised, pea-asi, et on blindi nõue täidetud.

Registreerumine ja osalustasu.
Osalustasu on $25 ja see tuleb kanda XXXX PokerStarsi kontole. Seda saab teha nii: PokerStars->Requests->Transfer Funds. Avanevas aknas screen-nameks pange: XXXXX ja summaks $25. Kui tuleb uus aken, siis XXXXX asukoht on YYYY. Kui on nii siis vajutage OK. Peale rahasaatmist tuleb siin foorumis öelda oma nimi - kelle arvelt maksite ja mis kell umbes. Samuti öelge, mis pokkeritoas kavatsete mängida ja mis screen-namega.


Kokkuvõtted:
Iga mängija peab tegema kokkuvõte kindlaksmääratud kellajal (neist räägin kohe). Kokkuvõte peab sisaldama, mitu kätt on mängitud, palju raha võidetud, kui suur on winrate ning kuidas on enesetunne ja kui võimalik siis ka graafik. Samuti mängija peab iga kokkuvõtte vahepeal mängima vähemalt 500 KÄTT, seda sellepärast, et kui ta peaks hittima miski suure heateri, et ta siis kohe magama ei läheks vaid peaks olema kogu aeg üleval ning ikkagi mängima mingi aja. Igal mängijal on oma kokkuvõtte tegemiseks aega 30 minutit, kui selle aja sees kokkuvõtet ei tule on mängija võistluselt eemaldatud.

Uuendamise ajad on:
21.00-21.30
01.00-01.30
03.00-03.00
06.00-06.30

Rõhutan veelkord. Kui mängija ei tee uuendust näiteks vahemikus 01.00-01.30 (uuendus tuleb 01:30:01) siis on ta eemaldatud võistluselt! Need ajad on sellepärast, et mängija ei saaks magada. Samuti, kui mängija ei ole mänginud ajavahemikes VÄHEMALT 500 kätt on mängija eemaldatud võistluselt. Isegi siis, kui on võistlus läbi ja ta ei tee vahemikus 06.00-06.30 uuendust - sest me ei hakka kedagi ootama ja raha tahab jagamist.


Autasustamine:
Oleneb osalejate arvust.
Kui alla 10 osaleja, siis raha saab ainult 1 koht.
Kui alla 10-19 osalejata, siis raha saavad 1 ja 2 koht. 1 koht saab 70% auhinnafondist ja 2 koht 30%.
Kui on 20 või rohkem osalejat, siis saavad raha kolm esimest - vastavalt 50%, 30% ja 20%.

Kontrollimine:
Kõik maratoni aeg mängitud käed peate hoidma alles, kuni on selgitatud välja võitja ning kinnitatud. Kõik mängijad, kes osalevad võistlused peavad arvestama sellega, et rahadesse tuleku korral peavad nad andma käed mulle (saatma läbi MSN-i zipitud failina), et ma saaksin käed importida oma HEM-i ja siis kontrollida üle, et poleks tehtud sohki. Kui Teile ei meeldi millegipärast oma maratoni käsi jagada, siis ei ole mõtet osaleda. Samuti peate ise hoolitsema, et KÕIK käed oleksid alles - kui on käsi puudu (eriti võtmekäed), siis midn see ei huvita. Või kui Te ei saa anda "käsi", siis see mind ka ei huvita - läheb võit järgmisele. Seega vahetult enne võistlust puhastage oma HH kataloogid ära, et kõik käed oleksid salvestatud korralikult ja et midagi kaduma ei lähe. Samuti ainukeseks tõestuseks ongi TEIE käed. Tean juhtuemeid, kus ongame võrgus kaovad osad käed ära.

NB! Reeglid ei ole kindlasti 100% õiged ning jobutama ja tähti närima me siin ei hakka. Kui on näha, et ilmselge sohitegemine - keegi võltsis graafikut või hakkab jura ajama saab ta automaatselt disklahvi ning mitte mingisugust raha tagasi ei kanta! See on sõbralik võistlus, mitte jobutamise, varastamise ja reeglitest "auke" otsima pole mõtet tulla.

mihke666
10.01.09, 05:26
updatemine on kyll jama, isegi kui ma mängiks, ma ei viitsiks elusees info jagamiseks pausi teha, eriti kui mindset hea >

ranka
10.01.09, 05:55
updatemine on kyll jama, isegi kui ma mängiks, ma ei viitsiks elusees info jagamiseks pausi teha, eriti kui mindset hea >


Minu arvates vastupidi - see on häda vajalik, et konkurendid teaks, kus keegi asub ning hoida võistluspinge maximaalne! Ühteasja peaks veel panema, et vale informatsiooni anda ei tohi ja seda ma kindlasti pärast ka kontrollin võitjate puhul (saab HEM-is kellajaliselt käsi sorteerida).

Kaitz20
10.01.09, 11:31
Ma hästi ei saa sellest kokkuvõttest aru, sisuliselt HEM ju impordib käsi pidevalt pokkeritoast, kui ma mängin 12h järjest, siis saad käte järgi kontrollida, millal ma puhkasin ning millal mängisin. Btw 12h mängida on väga, väga suur aeg- minu sessioonid lõppevad tavaliselt 1-2h järel (ilmselt sellepärast ma ka veel miljonär pole :D) ning sel juhul tuleks kindlasti mingi 10-15 min paus teha peale 1-2h, et keskendumine tagasi saada (see peab paika vähemalt minu puhul).
Seega HEM ei näe ma updatel mingisugust vajadust.
Kui tähtis ainult BB, siis minul isiklikult oleks kõige parem mängida nl30 sh deep laudades FTP, kuna need olid kõige paremad lauad üldse, kus arvan, et 30 buy-in võitmine ei tohiks väga suur mure olla. Kuid arvestades, et ma mängin hetkel nl 200sh ning võidusumma ei ole just niiväga suur,siis pigem nl 100sh oleks parem valik 20bb :D
Paar täpsustust: kas peab alustama kell 18.00, või kuna ma ilmselt suudan mängida kuskil 800 kätt tunnis, siis mul piisab 5000 käe mängimisest ka 7h ning arvan, et mida kauem ma mängin seda väiksemaks minu bb kindlasti muutub, kuna väsimus ei tee tihti õigeid otsuseid. Kas mänguaeg peab olema 12h?

surka
10.01.09, 12:22
Kuna lubatud on ka omahat mängida, siis võtaks hea meelega osa, kuid ma ei suuda seda üle 3 laua korraga mängida ja keskmiselt on see 70 kätt lauas tunni kohta, mis teeb 210 kätt tunnis ja 12 tunni jooksul 12x210=2520kätt.
ja mingi aeg öösiti jääb trios omaha lauda väheseks ning võib juhtuda, et ei ole kolme lauda mida saaks mängida.
kui reeglitesse kirjutati, et saab ka omahat mängida, siis taskuks neid veidi painutada, sest ei usu et on palju omaha mängijaid, kes suudavad 12h jooksul 5000kätt mängida ilma et kvaliteet tõsiselt kannataks.

ranka
10.01.09, 14:07
Ma hästi ei saa sellest kokkuvõttest aru, sisuliselt HEM ju impordib käsi pidevalt pokkeritoast, kui ma mängin 12h järjest, siis saad käte järgi kontrollida, millal ma puhkasin ning millal mängisin. Btw 12h mängida on väga, väga suur aeg- minu sessioonid lõppevad tavaliselt 1-2h järel (ilmselt sellepärast ma ka veel miljonär pole :D) ning sel juhul tuleks kindlasti mingi 10-15 min paus teha peale 1-2h, et keskendumine tagasi saada (see peab paika vähemalt minu puhul).
Seega HEM ei näe ma updatel mingisugust vajadust.
Kui tähtis ainult BB, siis minul isiklikult oleks kõige parem mängida nl30 sh deep laudades FTP, kuna need olid kõige paremad lauad üldse, kus arvan, et 30 buy-in võitmine ei tohiks väga suur mure olla. Kuid arvestades, et ma mängin hetkel nl 200sh ning võidusumma ei ole just niiväga suur,siis pigem nl 100sh oleks parem valik 20bb :D
Paar täpsustust: kas peab alustama kell 18.00, või kuna ma ilmselt suudan mängida kuskil 800 kätt tunnis, siis mul piisab 5000 käe mängimisest ka 7h ning arvan, et mida kauem ma mängin seda väiksemaks minu bb kindlasti muutub, kuna väsimus ei tee tihti õigeid otsuseid. Kas mänguaeg peab olema 12h?



Updatemise mõte ongi see, et sa ei mängiks kiirelt 4-5 tunniga oma 5,000 kätt ära ja kui hittisid heateri, siis rohkem ei mängi kättki, lähed magama ära ning oled rahul oma suure winratega. Vaid, et sa oleksid üleval ja et sa mängiksid igas vahemiksu veel vähemalt 500 kätt. See võib tuua tagasi sisse variatsiooni, tildi või teed väsimusest paar räiget viga.

Ma ei saa kontrollida toda, et kõik oleksid 12 tundi arvuti taga ning siis käiksid ainult kusel ja kohvi toomas, et nad ei pikutaks ega selga sirutaks. Aga sellise süsteemiga saan hoida mängijaid MAXIMAALSET arvuti taga, sest tegu on ikkagi maratoniga, mille peamiseks eesmärgiks on enda distsipliini test.




Kuna lubatud on ka omahat mängida, siis võtaks hea meelega osa, kuid ma ei suuda seda üle 3 laua korraga mängida ja keskmiselt on see 70 kätt lauas tunni kohta, mis teeb 210 kätt tunnis ja 12 tunni jooksul 12x210=2520kätt.
ja mingi aeg öösiti jääb trios omaha lauda väheseks ning võib juhtuda, et ei ole kolme lauda mida saaks mängida.
kui reeglitesse kirjutati, et saab ka omahat mängida, siis taskuks neid veidi painutada, sest ei usu et on palju omaha mängijaid, kes suudavad 12h jooksul 5000kätt mängida ilma et kvaliteet tõsiselt kannataks.


Ei hakka vaidlema, sest samamodoi võiks ma mängida full-ringi kolme lauda ja mu winrate oleks laes aga sellisel juhul ei tuleks mul mitte kuidagi nõutud 5,000 kätt täis.

ok2aa
10.01.09, 14:39
öösel? r u srs?

ok2aa
10.01.09, 14:41
kui ma saan kella 23ks käed täis, siis saab osaleda?

ranka
10.01.09, 15:05
öösel? r u srs?


Öösel obv.



kui ma saan kella 23ks käed täis, siis saab osaleda?


Mismõttes? Et mängid 11.00-23.00 ette ära? Kui nii siis arvan, et ei saa :(

runnar
10.01.09, 15:24
ilmselt mõtles, et 18-23 uhab 5k kätt täis

ESTPatrick
10.01.09, 15:31
kui ma saan kella 23ks käed täis, siis saab osaleda?

loe eelmisi postitusi, tohman

variatsioon
10.01.09, 17:15
pmt see raha ei motiveeri mind eriti ja ma ikka otsustasin et ei osale sellel maratonil.

aga arvatavasti ürtian ikka samal kuupäeval 12h koos teistega mängida...

Marek K.
10.01.09, 17:21
Mul pohhui, ma tavaliselt nagunii neil päevadel mängingi 12h nii, et vabalt võib selle maratoni ära teha :)

RudiTurbo
10.01.09, 17:33
See updatemise värk on mõnes mõttes natuke jama jah, sest mulle ei meeldi eriti pause teha. Ning mängimise ajal on nati jama kirjutada update.
Mina kogun endal laua sööki täis ja üritan 12h nonstop panna.

Aga muidugi kui keegi kuskil pool tundi pärast updatide perioodi paneb mingi live pingerea tabeli üles, siis on päris põnev jälgida :)

Ning see kolmas update periood võix ka nats pikem olla, 3.00 - 3.00 hetke üsna raske hittida :D

lenC
10.01.09, 18:03
See updatemise värk on mõnes mõttes natuke jama jah, sest mulle ei meeldi eriti pause teha. Ning mängimise ajal on nati jama kirjutada update.
Mina kogun endal laua sööki täis ja üritan 12h nonstop panna.

Aga muidugi kui keegi kuskil pool tundi pärast updatide perioodi paneb mingi live pingerea tabeli üles, siis on päris põnev jälgida :)

Ning see kolmas update periood võix ka nats pikem olla, 3.00 - 3.00 hetke üsna raske hittida :D

Kui detailset appdeiti ei taha anda, siis viska lihtsalt numbrid, ei ole liiga suur vaev, korra sessi tulemused vaadata ja numbrid postitada.

ranka
10.01.09, 19:08
Kui detailset appdeiti ei taha anda, siis viska lihtsalt numbrid, ei ole liiga suur vaev, korra sessi tulemused vaadata ja numbrid postitada.


Täpselt! Sa ei pea kirjutama pikka elulugu vaid piisab kahes-kolmest sõnast.

lenC
10.01.09, 19:12
Aga oleks tore, kui keegi kõrvalseisja võtaks asja live's kokku, järjestaks jne. Arvan, et kamba peale saaks mingi $50 kokku ikka shippida.

Meil endil siis konkurente parem jälgida ja niisama huvilistel ka parem.

ranka
10.01.09, 20:37
Aga oleks tore, kui keegi kõrvalseisja võtaks asja live's kokku, järjestaks jne. Arvan, et kamba peale saaks mingi $50 kokku ikka shippida.

Meil endil siis konkurente parem jälgida ja niisama huvilistel ka parem.


Aga tekib küsimus, et kuidas ta neid lives jälgib?

lenC
10.01.09, 21:18
Aga tekib küsimus, et kuidas ta neid lives jälgib?

Ma mõtlesin update'de järgi, kui mingi 20-25 inimest tuleb, siis on suht tüütu enda koht kokku lugeda. Pausid lähevad isegi kiireks.

Samas, kui mingi chativõimalus tekitada, siis oleks topeltcool.

ranka
10.01.09, 22:45
Ma mõtlesin update'de järgi, kui mingi 20-25 inimest tuleb, siis on suht tüütu enda koht kokku lugeda. Pausid lähevad isegi kiireks.

Samas, kui mingi chativõimalus tekitada, siis oleks topeltcool.


Kes ikka mängimise aeg chatis istub. Ja kindlasti mingi aeg teen ma tunnis selja sirutamise pausi ning selle aja sees võin teha kokkuvõtted ise ära.

EDIT: Ja arvan, et üldse on tegu suht pilootprojektiga ja eks näeb, kuidas asi välja kukub, mis puudused, mis head, kas üldse tasub tulevikus teha jne.

Tarmonator
10.01.09, 22:48
hmh...selle chati võimalusega. kui teeks ülesandeks kõigil osalistel koguneda mingisse jutukatuppa ja siis kes palju muliseda ei taha annab lihtsalt endast iga ütleme 2-3 tunni pärast märku ja kirjutab mitu kätt ja mis tulemus. pärast kui vaja auhindadele konkureerida, siis saab jutuka logist ju järgi vaadata mis kell kui palju käsi oli ja seda siis HEM andmetega võrrelda. et jutukasse üks lause 3h tagant kirjutada ei ole vaja pausi ka teha ja kõik rahul. aktiivsemad saavad siis pidevalt suhelda ja tulemusi võrrelda, nii oleks ka lihtsam leida inimene kes siis chatist tulemused välja nopid, reastab need ja kasvõi sealsamas hetke edetabeli annab.

edit: ja chati aken ei pea koguaeg ees olema ja seal aktiviselt chattima(mängu ajal kehv) vaid lihtsalt klikkad selle korraks ette, kirjutad tulemuse ja uuesti mängima...max 30 sekundit.

Oliverk
10.01.09, 22:56
Päääris keeruliseks siina asi aetud. Chati poolt olen isegi mind ei sega absull see niikuinii telekas kõrval monitoris ma läheks lolliks kui ainult kaarte vaataks 12h .10-12 laua kõrvalt jääb aega chatiks ja ka muuks. Loodan ikka kaasa lüüa aga 100 prossiu ei saa öelda.

ranka
10.01.09, 23:03
Mina chati poolt ei ole ja kindlasti mina chatti ei tule.
1) ma ei ole ka msn, aim, foorumites mängimise aeg;
2) miks üldse korraldada selliseid võistlusi, kui võistlusmomendist praktiliselt märki maha ei jää? Foorumi postina jääks see maha ning uutel kasutatejl oleks tore lugeda, kuidas võistlus täpselt kulges;
3) chat lõhub foorumi kommuuni - viib alla foorumi aktiivsuse ning ajab kasutajad oma vahel tülli;

Marek K.
11.01.09, 00:00
pokkerivangla idee peaks teoks tegema ja siis k6ik mehed sinna 12-ks tunniks kokku ajama, siis oleks asjal tõsine jume ikka :)

Tarmonator
11.01.09, 00:20
ranka argumendid on veenvad...

Valts
11.01.09, 00:30
Chati asemel pakuksin ma välja teamspeaki või ventrilo. Teamspeaki serverit võin ka provaidida.

alaska
11.01.09, 00:43
Pange ikka foorumisse update, mina olen publikuna kirjas. Plaanin ise sama pikalt mingit turnat või sng samalajal teha, kui teie rebimisi jälgin. Osaleda ei saa, kuna mu 386 plahvataks, kui ma üle 4 laua avaks.

ment52
11.01.09, 12:01
Selline mõte, et võiks olla mingi väike eripreemia vennale, kes kõige suurema stacki saavutab BB-des ühes lauas.?

ESTPatrick
11.01.09, 12:10
http://priidud.blogspot.com/2008/07/12h-pokker-challange-live-update-iga.html

Juunis tegin sama 12h challengi lihtsalt endale, oli hea tunne küll pärast

Tigrano
11.01.09, 12:56
Foorumis kõik ühe postituse alla ja ongi vägev ülevaade, mida veel tahta. Samuti ei ole raske mingit exeli tabeli update teha 12h maratoni postituses, võin seda ka mängu ajal ise teha, kui igaüks saadab privas pausi ajal käte arvu ja bb/100 statid, uuendan exelis mõne minutiga statid ja postitan selle maratoni threadis ja ülevaade ongi olemas. Samas aga kõik kommenteerivad ise juba, mis toimus, kas on juba väsimuse märke jne.

Käkitegu.

priit295
11.01.09, 13:02
ma kah käpp!

Booyaka
11.01.09, 15:26
Võtaksin ka osa,

edit: saan ka 31 ikkagi osaleda nii, et võtan osa ;)

ranka
13.01.09, 03:34
Nii, hääletus on suletud ja tulemused on:

Kuupäev Hääletajaid
17. jaanuar - 14 (24.6%)
24. jaanuar - 17 (29.8%)
31. jaanuar - 26 (45.6%)

Total Voters: 41

Võitis ülekaalukalt 31. jaanuar ning seega on kuupäev lukus. Nüüd ma teen väikese sessi ja õhtu poole postitan ka esimesed reeglid, mis võivad muutuda ning hakkab rahadega majandama. KAS KÕIK ON NÕUS, et MINA tegelen rahade ning kohtuniku otsusega? Juhul, kui ma peaks jõudma TOP3 hulka, siis keegi teine (seda ma ei tea, kes teeme miski loosi siis?) vaatab üle minu käed ja kinnitab mu käte õigsuse.

Nüüd suht viimane aeg suu lahti teha või siis vaikida igavesti :)

lenC
13.01.09, 03:59
minu meelest see maratoni definitsioon on natuke puudulik veel. Olen mõelnud selle peale, mina võtaks arvesse kõik, kellel on 12h jooksul mängitud 5k kätt. Isegi kui nad need ära mängivad esimese 3-e tunniga. Sest kui nii palju laudu mängida, siis on winrated long-term väiksemad ja 24-tablemine on kindlasti intensiivsem tegevus, kui 4 lauda mängida. Seega arvan et neile oleks ka see n-ö maraton. Siis on palju lihtsam ka vaadata/võrrelda ilma et peaks sessiaegu vaatama ja mõtlema, kas antud mängija kvalifitseerub platseerumisele(lol) või mitte.

ranka
13.01.09, 04:13
Samas sul on vist jälle õigus :)

Teeme siis nii, et kaotame ka uuendused ära. Et iga mängija, kes mängima hakkab, et siis paneks siia ka posti, et ta nüüd alustas ja kui tal 5k kätt täis, siis peaks ka tegema miski postikese, et tal nüüd normike täis või kui arvab, et enam ei viitsi siis fixeerib ka oma viimased tulemused ära.

PokerDevil
13.01.09, 09:59
SnG Heads-Upid ei loe? :D Keskmiselt 50 kätt... 100 mängu. :)

ESTPatrick
13.01.09, 10:21
EI

Keiss
14.01.09, 01:22
Võtaks osa küll maratonsessist, aga ei saanud HEM-i tööle. Kui see kuidagi võimalikuks peaks osutuma siis osalen. Ei jaga seda värki üldse.

ranka
14.01.09, 01:32
See teema lukku ning uus teema, kus saab juba rahasid maksta:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,727.new.html#new