PDA

View Full Version : Pokkerireiside majandamine



privador
14.12.10, 10:03
Motlesin teha teema pokkeirreiside kulupoolest. Kust saada h2id hotelle h2id lennupakkumisi. Sest olgem ausad-pokkerireisid on suht kulukad

T2na siis n2gin huvitavat pakkumist-l2bi cherry saab 40% ale Estonian airist.
Motlesin 10k eest vouchereid osta? any thoughts?

http://cherry.ee/deal.jsp?deal=5wd5lbs

variatsioon
14.12.10, 10:16
pole plaanis kuskile lennata aga krt.. tahaks isegi osta :D

Codecci
14.12.10, 11:59
Mis siin ikka pikalt mõelda, muidu saad veel üle. Ise võtsin capi (20tk).

variatsioon
14.12.10, 12:00
Mis siin ikka pikalt mõelda, muidu saad veel üle. Ise võtsin capi (20tk).


Holy shit, really? SEB ka sama keiss? Ja palju siis maksab kui üle 30K võtad?


Omfg. Ma rahumeeli võtnud mitu korda 10K+ summasid võõrastest automaatidest, mõelnud, et mingi 10-20EEK võetakse :/

:D fucking balla


aga jhm.. eks ma ostan siis sinult neid vouchereid kui kuskile reisima plaanin minna.

Codecci
14.12.10, 12:04
:D fucking balla


aga jhm.. eks ma ostan siis sinult neid vouchereid kui kuskile reisima plaanin minna.
Ballad ei osta, prindi ja nokitse mingite voucheritega :)

privador
14.12.10, 12:10
lol oleks lahe kui cherry laseks nyyd yle. Oh seda mollu, mis meedias saaks:P

Codecci
14.12.10, 12:13
Siit juba tuleks midagi... Hetkel 3000 müüdud mis teeb voucherite müügi koguhinnaks 1.8 miljonit :p

See oligi Cherry.ee kuri plaan, mõned kuud võidad usaldust mõttetute voucherite pakkumisega ja siis BOOM!

variatsioon
14.12.10, 12:14
või estonian air scammib..
läheb bustoks vms.

Sass
14.12.10, 13:17
Mis siin ikka pikalt mõelda, muidu saad veel üle. Ise võtsin capi (20tk).

20 cap?
Soetada on võimalik piiramatul arvul kinkekaarte, iga lennureisi broneeringul saate kasutada korraga kuni 10 kinkekaarti. nagu ma aru saan siis capi pole

variatsioon
14.12.10, 13:39
Lisan olulise tähelepaneku: Vastavalt kasutustingimustele
Antud voucher ei kuulu edasimüügiks. Voucher on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Codecci
14.12.10, 13:54
20 cap?
Soetada on võimalik piiramatul arvul kinkekaarte, iga lennureisi broneeringul saate kasutada korraga kuni 10 kinkekaarti. nagu ma aru saan siis capi pole
Noh, Cherry.ee 'st ostes lahtrist sain valida kuni 20. Võib-olla oleks teise tehinguga veel saanud võtta, aga pohhui, 20 selline soliidne kogus ka.

Lisan olulise tähelepaneku: Vastavalt kasutustingimustele
Antud voucher ei kuulu edasimüügiks. Voucher on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.
Sellega vast seda mõeldud, et mingid nahad ei ostaks esimese päevaga kõiki vouchereid ära ja siis osta.ee 's pakkuma ei hakkaks. Kui rahulikult sõbrale maha müüd siis savi ma arvan :)

erplander
14.12.10, 14:38
Peab ikka tõsine masohhist olema, et riiulifirma Kilplandian Air'iga lennata.

P.S. sama kehtib muidugi Air Peldiku (Balticu) kohta.

privador
14.12.10, 14:59
hmmz kas mitte nii pole et a la kui ostad 10 voucherit 6k eest.
Ja lennureis maxab 4k, siis see nt 2k l2heb raisku? Nagu ma aru saan siis tykitada ei saa?

variatsioon
14.12.10, 15:01
6x1000.- voucher jääb sul üle lihtsalt siis..

ühte voucherit ei saa tükitada imo.

tolmuahv
14.12.10, 15:01
Peab ikka tõsine masohhist olema, et riiulifirma Kilplandian Air'iga lennata.

P.S. sama kehtib muidugi Air Peldiku (Balticu) kohta.

Õnneks on meil siin Tallinnas kõvasti valikut. Kellel eralennukit pole, võib Riiga Virgini või Qatar Airways'ga lennata. Ma järgmine kord võtan Londonisse vist Emiratesi. Eelmine kord oli British Airways'ga probleem, first classis oli tervitusshampuse klaasi alla kleeps jäetud. Enam ma nende moronitega ei lenda. Cathay oli ka muidu normaalne Helsinkis käimiseks, aga ükskord jäid mitu minutit hiljaks. Never again.

variatsioon
14.12.10, 15:02
Õnneks on meil siin Tallinnas kõvasti valikut. Kellel eralennukit pole, võib Riiga Virgini või Qatar Airways'ga lennata. Ma järgmine kord võtan Londonisse vist Emiratesi. Eelmine kord oli British Airways'ga probleem, first classis oli tervitusshampuse klaasi alla kleeps jäetud. Enam ma nende moronitega ei lenda. Cathay oli ka muidu normaalne Helsinkis käimiseks, aga ükskord jäid mitu minutit hiljaks. Never again.

I approve :)

ESTPatrick
14.12.10, 15:14
ei ole kulukad, just odavad. sa ju võidad raha, mis katavad kulusid kasvõi osaliselt. mul kõik reisid plussi jäänud või väga väiksed kulud jäänud. Soovitan sul pokkerilauas lihtslt võita.

Jennifer
14.12.10, 16:50
Cherryis juba üle 6200 vautseri läinud :D

mislinn
14.12.10, 16:58
ei ole kulukad, just odavad. sa ju võidad raha, mis katavad kulusid kasvõi osaliselt. mul kõik reisid plussi jäänud või väga väiksed kulud jäänud. Soovitan sul pokkerilauas lihtslt võita.

Novot, tuleb õppust võtta

runnar
14.12.10, 17:06
kui runnar cherrysse jõudis, olid voucherid juba välja müüdud :(

Booyaka
14.12.10, 17:07
veits imelik käitumine nende poolt küll, algselt oli seal kirjas, et piiramatu arv neid. kuid nüüd ~30min tagasi pandi limiit 6500 peale. ja see veel, et vouchereid saab ühekaupa osta.

EdgarP
14.12.10, 17:14
veits imelik käitumine nende poolt küll, algselt oli seal kirjas, et piiramatu arv neid. kuid nüüd ~30min tagasi pandi limiit 6500 peale. ja see veel, et vouchereid saab ühekaupa osta.

keegi vaevalt uskus, et eestlased 1 päevaga 3,9Mi välja köhivad...

Godspeed_EJ
14.12.10, 17:20
Ma sain veel viimasel hetkel. Esimesel korral sain 3tk osta korraga ja minut hiljem lasi juba ainult 1tk kaupa.

privador
14.12.10, 17:21
välja müüdud juba?sick motlesin just ohtu ylekande teha

Booyaka
14.12.10, 17:22
Seda küll, aga osad said nö petta päris korralikult kui cherry foorumit lugeda. Kes tahtis seal lõpus 10 osta ja sai näiteks 4 tükki ainult. Arvan, et tarbijakaitsel ühtkoma teist seal arutada. Kampaaniat niimoodi vist muuta päris ei tohi? Ei ole seadusetaga päris sinapeal ja cherryle ka päris halb reklaam kuigi cherry otseselt süüdi pole kuna estonian airi probleem see. Eks neil mingid asjad lõid häirekellasid, et oops shit vaja nüüd ära lõpetada. eks meedia kajastus ole varsti näha.

erplander
14.12.10, 17:39
Nii et järjekordne eepiline läbikukkumine Kilplandianilt.

privador
14.12.10, 17:43
moned on juba päris vihased.
Kas see cherry siis ei teadnud, et serverid kokku jooksevad või et suur huvi odavate lennupiletite kohta on....

Booyaka
14.12.10, 17:50
privador, cherry ei ole selles süüdi. Tegu on estonian airi poolse kalaga.
Vastus ka cherryst:
Head Cherry Sõbrad. Kuna Estonian Air ei olnud plaaninud sedavõrd suurte müüginumbritega kampaaniat, kehtestati pakutavate voucherite arvule piirang. Olime kampaania alguses kahepoolse lepinguga kinnitanud, et antud pakkumisel piiranguid ei ole, kuid meile ootamatult ei genereerinud Estonian Air piisavas koguses koode kinkekaartide jaoks. Estonian Air võtab kogu antud olukorrast tingitud probleemide vastutuse enda kanda, kuna rikuti kokkulepitud reegleid. Meie aga sügavalt vabandame Teie ees, sest antud olukorras on meie käed seotud.

Booyaka
14.12.10, 18:47
lisainfoks veel neile kes cherryst ei saanud.
(Estonian Air) Palun kõigil, kellel jäi pakkumise raames kinkekaart ostmata meiega ühendust võtta tänase päeva jooksul (algse pakkumise lõpuni - kuni 00:00) aadressil: ibe@estonian-air.ee

variatsioon
15.12.10, 03:48
keegi saatis maili? mis nad vastasid?

$$$
15.12.10, 05:08
veel pole vastatud. 17. tahaks nagu pileteid osta juba, parem vastaku kiiresti rsk!

$$$
15.12.10, 21:30
No see vastus on ikka täielik bullshit rsk :S:S:S:S

Kui sa seda e-kirja korralikult lugeda ei saa, siis vaata uudiskirja internetis, aadressil ***********

Osta pilet | EuroBonus | Lennuplaan | Blogi

Estonian Air uudiskiri
Detsember 2010
Hea e-kirja saatja
Täname, et olete huvitatud Estonian Airi teenusest.
Cherry.ee lehel toimunud kampaania kulges ootamatult ja me tunnistame, et ei osanud ette näha, et olukorras, kus inimesed säästavad euro ootuses või jõulude pidamiseks, tekib nõudlus kinkekaartide järele sellises koguses, mida meil ei ole pakkuda. Meil on kahju, et Teie olite üks neist, kes soovitud kinkekaardist ilma jäi. Palume vabandust.

Kõigile, kes soovisid cherry.ee lehelt kinkekaarte osta, kuid jäid ilma, aga andsid oma soovist meile enne südaööd e-kirja teel teada, teeme ka järgneva personaalse pakkumise.
Pakume Teile ühekordse allahindluskoodi, millega saate osta ühe edasi-tagasi pileti Estonian Airi lennule.
Teie kood on: ********
Allahindluskoodi kasutamise tingimused:

Koodi on võimalik kasutada järgmisteks lendudeks:Kopenhaagen, Stockholm, Oslo, Brüssel, London, Moskva, Kiiev, Milano, Amsterdam, Peterburi, Vilnius, Tartu-Stockholm (16. ja 19.12. 2010 toimuvatele lendudele) Tallinn-Tartu (alates 27. veebruarist).
• Müügiperiood: 15.12.-31.12.2010
• Lennuperiood: 16. 12. 2010 – 27. 03 2011
• Allahindlus: 40% lennu hinnast, millele lisanduvad lennujaamamaksud ja tasud.
• Allahindluskoodi saab kasutada ühekordselt maksimaalselt 1 lennupileti ostmiseks ainult Estonian Airi otselendudele.
• Allahindluskood kehtib vaid internetis Estonian Airi kodulehel tehtud broneeringute puhul.
Lähikuudel planeerime uut kampaaniat koostöös Cherryga. Oleme Teid lisanud oma teavituse nimekirja ning saadame Teile personaalse teavituse järgmise kampaania kohta.
Heade soovidega
Estonian Air

privador
06.01.11, 08:47
Avastasin enda jaoks suht odava bussiliini
http://www.simpleexpress.eu/et/about
nt Riiasse on 165eeku(ca 11 euri) Võimalik ka Vilnius, Warssawi otsad. Warssawisse saab mingi 30 euriga.

kilu6
06.01.11, 12:42
Avastasin enda jaoks suht odava bussiliini
http://www.simpleexpress.eu/et/about
nt Riiasse on 165eeku(ca 11 euri) Võimalik ka Vilnius, Warssawi otsad. Warssawisse saab mingi 30 euriga.

Sama firma omab ka Lux Expressi, mida vist renditakse Eurolinesile. Huvitav, kas Simple Express siis mingid igivanad bussid? Põhimõtteliselt süüakse ju enda Lux Expressi liinide turuosa, see pakub sõitu 275-375 krooniga. Või Eesti mehed tahavad Eurolinesi turult välja süüa?

kilu6
17.01.11, 20:01
Kampaania

Tallinn - Riia
Lux Express 7 EUR
Simple Express 5 EUR

# Müügiks: 18. - 23.01. 2011
# Reisimiseks: 1.02.-31.03. 2011

http://www.luxexpress.eu/lang/et/super-sale

runnar
17.01.11, 21:27
see kampaania võiks kaks päeva kauem kesta, 25ndal on orlov invintationali satikas, siis saab alles teada, et kas on vaja leetu minna või mitte