PDA

View Full Version : Pot control



antnx
07.01.09, 10:49
Avastasin siis endal väikse leaki. Tavaliselt olin harjunud iga tänav (TPTK ja Overpair jne. ) Iga tänav 2/3 potist bettima. Nüüd olen viimasel ajal muutnud seda harjumust. Olen hakanud panema cbetiks pool potti tundmatu vastase vastu kui on ainult AK ja board 683. Siis kui olen hittinud AK TPTK siis cbet standard ja siis turnil pool potti kui maha on tulnud mingi rääbis.

Kuidas teie nendes olukordades käitute. Kui vastas on calling station kas on parem panna pool pott 1/3 potist või full pot? Ise panen täiesti tunde järgi ja praegu pole mingisuguseid otseseid reegleid mul selle kohta kuidas tegelikult peaks käituma.

alaska
07.01.09, 12:34
mulle meeldib see ütlemine, et TPTK ja overpairiga ei maksa broke minna. 2 barrelit on kõige kiirem tee sinnani, kui just vastas pole total callingstation. QQ on ilus kaart, aga kui kaks tänavat kaasa check/callitakse 472 flopil, siis võiks hoo maha tõmmata. Oleneb loomulikult olukorrast ja vastasest.
Keegi targem võiks kirjutada teema "Way ahead-Way behind" kohta ja kuidas neid mängida, algajad säästaks palju raha.

RudiTurbo
07.01.09, 13:02
Kui vastas on callingstation, siis mina betin nii palju kui jaxan ja kui donkament on callinud väga suure beti turnis siis AK'ga ntx lükkan riveri all ini, sest suht võimalik, et mul on vastane outkicked, aga lammas ei oska Top pairi foldida.

Kui vastas on lihtsalt passiivne mängija , kuid preflopist on tight ja tundub regularina, siis peab olema kindlasti noted tüübi kohta, kas callib all the way ntx KQ'ga. Kui notesi veel pole, siis mine all ini ja vaata showdown ära, siis järgmine kord tead :D

Pot controli tuleb teha nende vastu, kellel fold to Cbet on mingi 67% ja preflopist ka tight, siis pead hakkama minema paanikasse ja mõtlema, mix see vend turnini üldse jõudis.

Muide olen ka kohanud stationeid, kes full poti bettimise puhul on arvanud, et olen täisbluffi peal ja on 2nd pairiga mind maha callinud, ka riveri all ini.

Kui saad VPIP 70 vastu TPTK siis oled nagu lotovõitja ja seda raha ei tasu teistele regularidele jätta :) Kui ta tõesti floppis mingi set vms, siis on lihtsalt variatsioon :P

antnx
07.01.09, 13:18
Amm...EI

Selles ongi mu küsimus, et kuidas saada rohkem infot vastase käe kohta kui ma varieerime oma betsizingut turnis ja riveris. Sa soovitad pmts TPTK kiirelt broke minna ja kõik tänavad bettida kuna sul on TPTK või Overpair? Võib-Olla leidub tõesti lambaid kes callivad igat tänavat õhuga aga kui me nüüd korraks järgi mõtleme - siis mitu sellist olukorda on teil olnud kui teid on tühjaga kinni makstud - ja mitu olukorda olete te ülemänginud oma TPTK-d või AA-d ja stationi peale broke läinud?

Sellest ka minu küsimus, et kui vastane callib siis me peaksime turnis välja mõtlema miks ta callib. Peame välja mõtlema kas ta sai turnis juba pihta, riveris? Sellest ka võiks betsize muuta. Kui tõesti on meil nuts ja vastane calling station - sel juhul paneme peaaegu poti ( kuna ta nagunii callib maha) Kui aga TPTK vms overpair, siis oleks õige ju bettida vähem järgmised tänavad?

Samamoodi peaksime oma betsizingud üle vaatama kui meid on floatitud. Ntx kui mingi full stack callib meie raise, me muidugi Cbet - sõltuvalt käe tugevusest ja stattidest. Siis turnil võiks juba vaadata ja re-evaluateda oma bettimised.

Mina olen alati peale flop cbet calli (tegelikult juba enne) hakanud mõtlema vastase callimis motiivide peale. Arvestanud tema imaget/statse ja muud.

TPTK pole nuts ja seda peab oskama aeg-ajalt foldima.

RudiTurbo
07.01.09, 13:45
Amm...EI

Selles ongi mu küsimus, et kuidas saada rohkem infot vastase käe kohta kui ma varieerime oma betsizingut turnis ja riveris. Sa soovitad pmts TPTK kiirelt broke minna ja kõik tänavad bettida kuna sul on TPTK või Overpair? Võib-Olla leidub tõesti lambaid kes callivad igat tänavat õhuga aga kui me nüüd korraks järgi mõtleme - siis mitu sellist olukorda on teil olnud kui teid on tühjaga kinni makstud - ja mitu olukorda olete te ülemänginud oma TPTK-d või AA-d ja stationi peale broke läinud?

Sellest ka minu küsimus, et kui vastane callib siis me peaksime turnis välja mõtlema miks ta callib. Peame välja mõtlema kas ta sai turnis juba pihta, riveris? Sellest ka võiks betsize muuta. Kui tõesti on meil nuts ja vastane calling station - sel juhul paneme peaaegu poti ( kuna ta nagunii callib maha) Kui aga TPTK vms overpair, siis oleks õige ju bettida vähem järgmised tänavad?

Samamoodi peaksime oma betsizingud üle vaatama kui meid on floatitud. Ntx kui mingi full stack callib meie raise, me muidugi Cbet - sõltuvalt käe tugevusest ja stattidest. Siis turnil võiks juba vaadata ja re-evaluateda oma bettimised.

Mina olen alati peale flop cbet calli (tegelikult juba enne) hakanud mõtlema vastase callimis motiivide peale. Arvestanud tema imaget/statse ja muud.

TPTK pole nuts ja seda peab oskama aeg-ajalt foldima.


TPTK pole muidugi nuts kui vastas on mõni mängija, kes pokkerit ise natuke mänginud on.
Aga mu postitus oli vastaste kohta, kes on 50+VPIPiga ja callivad pidevalt.
Foldida tuleb muidugi ka nende vastu kui lauda lendab see kolmas flushi kaart või võimalik straighti kaart, sest enamasti sellepärast nad callivad.

Aga triobetis minul on TPTK kinni maxtud vägagi mitmel korral 2nd pairi või outkicked top pairiga selliste donkade poolt ja kui flush lauda lendab, siis tõmban valge lipu vardasse.

Kui minul tuleb donki vastu maha flop 3 8 K rainbow ja callib full poti flopis , siis mina küll turnis hoogu maha ei võta, järgmine bet pot kohe otsa. Ma ei hakka sellist venda seti peale panema, kes 60% kätest näeb floppi ja sellest 80% näeb ka turni. Triobet pole veel minu jaoks vähemalt Rigged olnud ja olen mitmeid full stack potte nautinud NL50's sedasi mängides. Donkide vastu busti minemist trios eriti ei mäleta, v.a mõni flush mis on tulnud, kui juba varem all ini olen jõudnud või liiga committed olen riveriks. Aga see mind ei huvita, et ma nüüd ühel korral busti läxin, sest liiga palju bettisin turnis, sest donk callis oma flushi vastu oddse ja pikas jooxus võidan mina.

Callingstationeid ei saa readida enne kui nad Sind reraisenud pole või lihtsalt mingi obvious donki dream board jooxeb.

Betsizega oddside suhtes ei saa Sa donkilt mingit infi, sest donkid ju ei jälgi pot oddse. Nende jaox on vb raha suurus, mis loeb. Kas Te siis ei mäleta, mille järgi Te calle tegite enne kui ühtegi raamatut polnud näppinud jne. Mingi pot odds või asi ei lugenud mitte halligi. Kui bet oli rahaliselt liiga suur ja BR hakkas otsa saama, siis vb tuli foldimine mõttesse kui flush draw oli ;D

Kui oled ise kunagi fishina alustanud, siis on juba nagu looduse poolt antud fishi readid olemas :D

alaska
07.01.09, 15:08
Võib-Olla leidub tõesti lambaid kes callivad igat tänavat õhuga aga kui me nüüd korraks järgi mõtleme - siis mitu sellist olukorda on teil olnud kui teid on tühjaga kinni makstud -

Fulltilt NL10 fullstacki vastu- ei meenu.
Triobet- päris palju