PDA

View Full Version : 50NL: Set riveril, vastane shoveb



MeelisV
14.12.10, 21:36
Vastane loose/passive fish. Teda sai päris kergesti potist välja suruda ja ta ei adjustinudki 257 käe jooksul.


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($66.75)
SB ($50.60)

Preflop: Hero is BB with 5:diamond:, 5:spade:
SB bets $0.75, Hero calls $0.50

Flop: ($2) 10:club:, 7:diamond:, 9:club: (2 players)
Hero checks, SB checks

Turn: ($2) 5:heart: (2 players)
Hero bets $1.50, SB calls $1.50

River: ($5) 4:heart: (2 players)
Hero bets $4, SB raises $48.10 (All-In), Hero :confused:

Codecci
14.12.10, 21:57
J8 ja 86 'ga tõesti checkib flopi järgi? Samas väga võimalik, mõned armastavad stone-cold nutsi rämedalt slowplayda. Riverisse jõudis 63 'ga rida ka veel kohale. Mnjah, ta võib seda küll valueks sitema käega isegi (nelja set, 2 paari?). Kahtlen, et mul isiklikult praktikas siin foldida õnnestuks, aga tundub, et teoorias on see vähemalt õige käik.

MeelisV
14.12.10, 22:06
See vastane oli tõesti selline, kes võis seal J8 ja 86 nii mängida, kuigi flop oli flush- ja parema str- drawine. Ma oleks seal flopil tema oletatavale nutsile väga paljude kätega actionit andnud.

ranka
14.12.10, 22:41
Easy fold. Slowplaytud/riverdatud rida.

muruntau
14.12.10, 23:07
jup fold, isegi kui peaks hero siin teatud osa ajast ees olema on sellise vastase vastu palju lihtsamaid kohti kus raha kätte saada.

MeelisV
14.12.10, 23:40
http://www.poker-tomorrow.com/poker/online/online-poker.jpg

ranka
14.12.10, 23:41
Ära pane nii vara tulemusi.

Jennifer
15.12.10, 00:19
Mina foldiks ka riveris. Sellise passive fishi riveri shove on enamasti nuts. Nad püüavad sellise käiguga saada maksimumi oma käest ning loodavad, et sa callid. Arvatavasti on tal rida. Miks ma seda arvan?
Kuna ma ise kasutasin ka sellist muuvi. Obv, et olin ka ise siis väga fish :D Aga ükski regular ei callinud :S

privador
15.12.10, 00:49
suht kindel fold.
fishid voivad nutsiga vabalt shoveda, äkki loll callib:)
Ma küsin teistpidi
Kui palju on nt moni fish vahele jäänud suure blufiga?
Eriti need kes on veel passiivsed?? Vähemalt minul seda pole olnud.Ka fish üritab mängida nn safe pokkerit..lol

Ainuke voimalus, et sai 4 setile pihta ja läks nn riveris hulluks, kui ka see on ebareaalne, et ta norgematelt k2telt valuet võtaks

Samas kui vastas oleks isildur siis ma caliks:P

MeelisV
18.12.10, 21:41
Tulemus:

Foldisin! Siis kirjutasin chati, et nice str, aga ta ei vastanud midagi.

privador
28.12.10, 10:15
Foldisin! Siis kirjutasin chati, et nice str, aga ta ei vastanud midagi.
Minule imho küll ei meeldi midagi kirjutada. See kas sa saad teada, mis käsi tal oli on suht 0-lähedane.
Samas kui sa ise ütled, et foldisid monstri, siis hea mängija teeb kohe analüüsi(näed tüüp ei maxnud overshovele tugeva käega kinni)ja hakkab kohe adjustima ja mängib nutsi teinekord teistmoodi, nii et sa välja mxaksid.

ranka
28.12.10, 22:55
Fish päris nii ei analüüsi aga üldiselt ei ole mõtet chati nii öelda. Esimene võimalus on öelda, et nice bluff. Kui neil on bluff siis hakkavad hõiskama, et thanks ja kui ei ole siis hakkabvad tõestama, et neil monster. Saad infot aga nemad ei saa sinu foldi infoist sittagi infot.