PDA

View Full Version : NL100 200BB laud, 3betitud potis flopis villain check-raiseb meid suurelt



Rage
14.12.10, 23:22
1,7k hande villain 21/16/3.7 3bet 5.0 fold to 3bet 65% raise cbet 23%

no mul endal tunne, et flatida võib ta meid millega iganes.. aga mitte TT või 66'ga... juhul kui tal olekski see QQ ehk top set flopist.. kas ta mängiks seda siis nii? imho see 3bet on liiga suur... ühesõnaga sitt olukord, mida Hero tegema peaks...

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

shAAAArk (MP1): $233.85
pyroTeknyx (MP2): $97.80
rippi69 (CO): $96.80
Hero (BTN): $215.05
MOPKOBKA1985 (SB): $107.70
MTorr (BB): $100.00
Rivopkr (UTG): $211.40
CapeCodGirls (UTG+1): $247.70
luckyjimmi (UTG+2): $180.20

Pre Flop: ($3.30) Hero is BTN with K :spade: K :diamond:
1 fold, CapeCodGirls raises to $3.50, 4 folds, Hero raises to $13.80, 2 folds, CapeCodGirls calls $10.30

Flop: ($30.90) Q :club: 6 :club: T :spade: (2 players)
CapeCodGirls checks, Hero bets $18, CapeCodGirls raises to $58, Hero requests TIME, :confused:

EDIT: ja tra ma neid 200BB laudu ei oska mängida.. kõik callivad preflopis niisama raisedi kui 3betisid.. implied oddse tohhujaa.. ainult setiga julgen postflopis midagi teha.. pidevalt floatitakse ja 3betitakse jms.. minu postflopi skill suckib selles mõttes..

Kotkas1000
14.12.10, 23:43
No kui vaadata villaini range, siis oleme minu arvates taga. Biidime ainult mingit spewi bluffi ja FD-d. JJ ta nii ei mängiks, QQ oleme taga, AK ta foldiks PF tõenäoliselt. 66 ja AA, on ka võimalik ja nendest oleme ka kaugel taga. Kui me ühe tänava callime, siis on juba sõrm kuradile antud ja ma ei näe siis enam foldi, kui just risti lauda ei ilmu. Raisedes me kehvemalt käelt calli ei saa ja ükski parem ei foldi arvatavasti. Ühesõnaga fold on hea, ma arvan.

EDIT: nii deepina olles võib ta vabalt 66 ja TT callida.

ranka
14.12.10, 23:54
Kõige enne küsiks, et miks sa arvad, et ta 66 ja TT-ga ei calliks? Need on ta ranges kõik olemas, sest implied oddsid on head.

Minu arvates preflop on fine, flop'i bet on fine aga raise peale oleksin ise täpselt sama WTF olukorras.

Meid biidvad 66, TT, QQ, QT ja kõike ta mängiks nii. Me ise biidime või vähemalt on perfektne mitte foldida - J9cc, JKcc, AKcc, AJcc, ATcc, 8c9c, 7c9c ja lisaks paar + club. Kõike ta neid ei raiseks, osasid ehk 4betiks jne. aga tndub, et su equity on 30% kanti. Isegi kui me calliks ja tuleks blank turn siis meie eqity on kole madal sinna 30-40% kanti, mis tegelt on juba piisav check-call-alliniks. Kuna mu range on suht top heavy, tal võib olla blank drawsid ka + meil on positsioon.

Siis ma arvan, et callin ja stackin end ära kui turn ei ole äss ega club.

-andres-
15.12.10, 00:09
Mul sama vastase vastu read, et callib 3bete lightilt ning mängib järgnevalt aggressiivselt raise/foldides. Samuti saanud 3bet potis tema vastu showdownile, kus ta näidanud 27o. Samas ma mängin temaga ka HU'd, kui laudu teen ja minu vastu spewib ehk rohkem.
Hetkel muudab muidugi olukorda ka 200bb deep olemine ning ei oska väga arvata kui palju ta võimeline pure bluffideks sellistel boardidel, kuigi samas tundub piisavalt adekvaatne vastane arusaamaks, et tema range selles käes raisedes on tugev ja callides ning safe turn'i nähes peaks kindlasti tema vastu ka stackima.

Edit// Ning nagu Ranka ja Kotkas mainisid, siis 66/TT on kohe kindlasti tema ranges, pigem callib ta need pre enamus kordi.

Rage
15.12.10, 09:18
njaa ok.. ma ise mõtlesin, et kui flopil callime, siis oleme enivei mõlemad commititud ja nupud lähevad niikuinii sisse.. siis ma oma dongiaruga mõtlesin suht timebanki lõpuni, jõudsin järeldusele, et QQ'd tal ei ole, sest 3bet tundus liiga tugev top seti kohta.. ja shovesin... mõtles hetke ja foldis...

leits
15.12.10, 11:33
Miks tal ei saa QQ olla? QQ on ju kenasti imo ta käte ranges .. 4bettimine väga ei tule tal kõne alla pre, siis call on imo ok OOP iseginii deepina

Rage
15.12.10, 13:24
saab küll QQ olla, aga mulle tundus see 3bet flopis liiga suur QQ kohta..

Kotkas1000
15.12.10, 15:05
Mi mõttes liiga suur? Täiesti standard minu meelest.

Hullapple
15.12.10, 16:31
saab küll QQ olla, aga mulle tundus see 3bet flopis liiga suur QQ kohta..

Arvan et kui pre flop stackid oleks olnud 100bb siis oleks flopi 3b tõesti natuke suur ja sellisel juhul ma paneks vastase rohkem drawde peale. Aga kuna istute deep lauas siis tulebki teha natuke suurem 3b flopis, et ikka kindel olla, et oma nutsiga saad riveriks rahad sisse. Minu arvates on see antud käes väga hea suurus kuna sellega sa otsustad poti suuruse käe lõppedes ära. Ehk siis kui siin callid ega siis ju enam pääsu pole ja villainile on nutsu korral garanteeritud korralik pot.

sixmax
15.12.10, 18:37
Call ja shove on mõlemad fine. AJ ja AK blufi kombinatsioone on juba rohkem kui sette. Samuti ma ei saa aru, miks sa arvad, et vastase reisi suurus on suur, kuna see pole üldse suur arvestades potti, stacke ja tema positsiooni.

Tight passiivsema vastu ma vastu ma arvatavasti calliks ning pistaks blank turnid sisse. Põhjus on selles, et selliselt vastaselt ootaks flopil reisi tugevate tõmmetega ja settidega. Kui ma callin ja turn on blank, siis tõmmete vastu equity tohutult paraneb. Samas jääb võimalus käest ära pääsemiseks halbade turnide puhul.

Loose agroma vastu eelistan flop shove, kuna olen oma käega üsna enesekindel, kuid samas kardan rohkem turne. Loose agroma vastu võib iga turn teda aidata, kuna tema bluff raise range on suurem, kuid samas ta ei reisi midagi, millel equityt meie käe vastu ei ole. Ta raiseb blufiks gutshote, paare, flush drawsid jne. Nii et tema puhul ei tea, kas turnil laua paardumine aitas teda või mitte, või kas turnis 8 aitas teda või mitte. Palju kaarte on, mis võivad teda aidata, nii et flop shove kaitseb meie kätt. Samuti on võimalus, et turn flush kaardiga blufib meid välja. Oleks meil käes risti, siis eelistaks calli. Asja balanseerib see, et loose agroma vastu shoven flopis tõenäolisemalt tõmbeid ka, aga passiivsema vastu pigem calliks.