PDA

View Full Version : agressiivsed vastased.



privador
15.12.10, 02:09
Maolen aru saanud, et ma ei suuda üldse adjustida agrode vastastega.
Eile nt vastane
pre 100%,iga 3-s 4-s kord teeb 3beti mu raisile, kui callib siis cbetile ei taha yldse alluda
minu 3betitud potte nii 80% callab. 3betitud cbetti ei austa

Eile mängisin ja tundus et mind täiega owniti.

Mis ravim on selliste jaoks. Kas pre minna tightimaks?3betid, callid?

Või panna ka järgmine käik sisse-hakata tegema nt julmalt 4bette KJ+ suguste kätega vms

MeelisV
15.12.10, 03:04
Mida looseim on vastane, seda tightim pead ju olema. Juhul kui on loose/passive vastane, siis teeks oma ABC mängu, post flop oleks isegi agrom. Aga kui loose vastane on veel agressiivne ka, siis tightimaks. Kui mul keskmine VPIP% HUs on u. 55%, siis mängiks sellise vastase vastu umbes 45% käsi. Nende vastu tuleb lihtsalt kätt oodata ja siis valuet võtta. Bluffid, cbetid, 3betid jms just koomale võtta ning õiget hetke oodata. Siis maksab sulle ilusti kinni.

ranka
15.12.10, 11:40
Need agro maniakid on ju kõige lihtsamad. Buttoni avamisrange lase ca. 60% ligi ja calli 3bette ainult viisakama kaardiga. OOP 3betid ainult value peale. Ise üle 6 aasta pokkerit mänginud ja nii lihtsale asjale ei suuda adjustida... .:confused:

Codecci
15.12.10, 14:09
Need agro maniakid on ju kõige lihtsamad. Buttoni avamisrange lase ca. 60% ligi ja calli 3bette ainult viisakama kaardiga. OOP 3betid ainult value peale. Ise üle 6 aasta pokkerit mänginud ja nii lihtsale asjale ei suuda adjustida... .:confused:
Rainer sa oled kuidagi kuri viimasel ajal, mis juhtunud on? ::)

-----

Ise ma päris 60% ei avaks kui ta 3betib 20-30%, avaks 70-80%, aga noh kui postflop ennast väga kindlalt ei tunne, siis 60% avades on muidugi lihtsam mängida ja ega 70-80% avades nüüd niiväga parem ka pole, et sellepärast oma elu raskemaks teha.

Kui ta cbetile alluda ei taha - lihtne, ära cbeti ilma valuekäeta.

Kui ta ainult 20% su 3betile foldib ja ei alistu praktiliselt cbetile 3b potis, 3beti ~ 10% rangega - AT+, KJ+, 88+, QJs. Võid isegi ATo, KJo, QJs ära võtta, et veel lihtsamaks mäng teha.

ranka
15.12.10, 14:13
Hmm.. Ei ütleks, et viimasel ajal kuri aga mitme aastaste kogemustega turka mängijalt ootaks natuke rohkem, eriti sellises kohas. Turniiride pm. oled eluaeg shortstack ja late position blainde varastades peaksid täpselt teadma kuidas agro 3bettoritele vastata. Võtad tightimaks ja avada selliste kaartidega, mis mängivad nende range vastu hästi.