PDA

View Full Version : NL100 FR. top2, villain over bet shove river !



Hullapple
15.12.10, 03:54
Vastane on tuntud hea reg NL100 ja saab ka hakkama NL200 xXxBigkawikxXx.
17/12/2,6. raise turn cbet: 20%. Omavahelist metat meie vahel tekkinud ei ole. Kord bluffis riveris missed OESD 12$ to 32$.

Setti ma siin tema puhul ei usu kuna tean et ta setiga tavaliselt raiseb flopis. Aga 100% välistada seda loomulikult ei saa.

UTG+2: $103.90
MP1: $102.40
Hero (MP2): $123.50
CO: $56.35
BTN: $118.45
SB: $107.65
BB: $70.50
UTG: $110.55
UTG+1: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with K :spade: J :diamond:
4 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $3, 1 fold, BTN calls $3, 2 folds

Flop: ($7.50) K :club: T :spade: 3 :club: (2 players)
Hero bets $4, BTN calls $4

Turn: ($15.50) J :spade: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $9, BTN raises to $27, Hero requests TIME, Hero calls $18

Turn toob kohale rea ja AQ on ka siin kõige reaalsem millega ta pre flop positsioonis olles kahtlemata callib ja ka flopis floatib. Q9 jõuab ka kohale aga see on ta ranges kyll vist ainult suited kujul.
Samas on turnis ta range täis koik võimalike masti tõmbeid, paar+masti tõmme, flush+gutshot kõigi nendega ta raiseb turnis.

River: ($69.50) 5 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $84.45 all in, Hero requests TIME

Ei ole result :)
River peaks olema blank mis blank kui ta turnis just pocket 55 hulluks ei läinud. Turnis callisin plaaniga callida iga bet riveris mis on kuni 75% potist. Vastu sain aga over bet shove mis jooksutas juhtme kokku. Tema riveri shove on minu silmis kas NUTS või AIR(käsi kus ta halvemalt kindlasti calli ei saa, näiteks T9:club:

Kui keegi soovib lisa infot ta statside kohta siis küsige julgelt, lisan need arutellu esimesel võimalusel.

1) Kas minu poolne turni call on parim otsus, voi oleks pidanud kohe seal sisse ajama voi siis yle yldse foldima ?

variatsioon
15.12.10, 04:12
river bet sizeing tundub küll nutsu moodi.

kuigi tahaks callida sest su ranges AQ/seti ei ole? või sa calliksid set/AQ turnis?

kui ei siis ma calliks AI - sest sa oled top of ur range käe peal.

Pahvak
15.12.10, 07:10
Haige spot, aga konkreetne reg on minu silmis üsna agro. Samas ei oska nagu midagi teha.

ranka
15.12.10, 10:51
Bet river, as played callin, sest settideks TT/33/JJ (esimesi sette raiseks tihti flopis). Ridadeks AQ, 9Qs. Kaheks paariks KJ, JT, KT.

Nüüd viskan stovesse ka (esimene vastus instinktist, nüüd kontrollin kas õige). Ma panin talle valuerangeks, mis ütlesin + kaks missed FD-d ning saad 34% equity (35% vaja). AGA kuna ma arvan, et ta tihti raiseks TT/33 flopis, AQ-d 3betiks mingi aeg PF (jube hea oleks 3bet stat siin) siis ta valuerange jääb nõrgemaks. Samuti sa checkisid riveri ja esitlesid nõrkust, mis võib panna teda uskuma, et näiteks JT, KT on nutsid. Seepärast ka callin aga riveri bet tundub parem, sest kaotame valuet igale paarile.

Hullapple
15.12.10, 16:21
river bet sizeing tundub küll nutsu moodi.

kuigi tahaks callida sest su ranges AQ/seti ei ole? või sa calliksid set/AQ turnis?

kui ei siis ma calliks AI - sest sa oled top of ur range käe peal.

Mõtlesin su küsimuse peale kas calliksin turnis setiga voi AQ...............Arvan et agro villaini vastu vist isegi calliks ja riveris teeks check/raise. Kui vastasel on harjumus river maha checkida siis vist turni shoveks voi mõnikord isegi calliks aga sellisel juhul leadiks riveri.
Samas ega ma kindel pole kas selline plaan on hea ja parim võimalik lahend. Palun parandage kui arvate et eksin.


Bet river, as played callin, sest settideks TT/33/JJ (esimesi sette raiseks tihti flopis). Ridadeks AQ, 9Qs. Kaheks paariks KJ, JT, KT.

Nüüd viskan stovesse ka (esimene vastus instinktist, nüüd kontrollin kas õige). Ma panin talle valuerangeks, mis ütlesin + kaks missed FD-d ning saad 34% equity (35% vaja). AGA kuna ma arvan, et ta tihti raiseks TT/33 flopis, AQ-d 3betiks mingi aeg PF (jube hea oleks 3bet stat siin) siis ta valuerange jääb nõrgemaks. Samuti sa checkisid riveri ja esitlesid nõrkust, mis võib panna teda uskuma, et näiteks JT, KT on nutsid. Seepärast ka callin aga riveri bet tundub parem, sest kaotame valuet igale paarile.

Villaini 3bet on 4%. Buttonilt täpsemalt 3%. Ma arvan et ta minu vastu siin AQ kas või suited ei 3beti pre flop, kuna ma arvan et ta teab, et enamasti ma OOP olles kas foldin voi siis 4betin ja sellisel juhul oleks ta AQ raske otsuse ees, seega minu vastu on AQ tal pigem pre flop calling ranges kui pre flop 3bet ranges.
Kui ma õigesti aru sain siis ütlesid et pärast turni calli sa leadiks riveri? Kui palju sa betiks kui pot on 70$ ja effective stacks 85$? või tegelt.......kas see omab yldse suurt tähtust !?!?!? kui vastane shoveb üle meie leadi siis peame igal juhul callima. Nii 60% potist oleks vist ok bet ?

low-flow
15.12.10, 19:25
Olen konkreetse vastase vastu mänginud mitu tuhat kätt ja tema 3-bet on kindlasti suurem, sinna 6-7% kanti (blindidelt ja hilises positsioonis veel kõrgem). Ta on väga agro, näiteks on mul note: "raise and check/raise wet board with air!". Nii et turnis shove pole halb, aga pole ka halb call ja check/call safe river. Ainuke asi, mis riveris muret teeb, on vastase betsizing. Kas ta tõesti bluffiks siin overbetiga, eriti kui nii paljud draw-d mööda läksid. Ta muidugi teab, et sina tead, et selline overbet on for value ja vb loodab siin suurema osa su made handidest foldima saada (millega sa calliks iga mõistliku ja standartse beti), aga see ei pruugi üldse nii olla (ta võib aimata ka, et su range on siin tugev ja loodab, et sa pole oma kätt võimeline foldima). Raske fold, selle konkreetse vastase vastu väga raske, aga mul on tunne, et as played on fold parem käik kui call.

Ma pole muidugi üldse kindel, et ma lauas selle käigu teha suudaks, mida siin kirjeldan kui korrektset. Meil ikka kõvasti nühkimist olnud omavahel, standartne pre stack-off range on JJ+ ja AK, ning seda isegi varajastes positsioonides (ta on mulle 5-bet shovedes ikka odava kõntsaga vahele jäänud, a la K5s blind pealt, 44 EP pealt...).

Hullapple
15.12.10, 20:10
Olen konkreetse vastase vastu mänginud mitu tuhat kätt ja tema 3-bet on kindlasti suurem, sinna 6-7% kanti (blindidelt ja hilises positsioonis veel kõrgem). Ta on väga agro, näiteks on mul note: "raise and check/raise wet board with air!". Nii et turnis shove pole halb, aga pole ka halb call ja check/call safe river. Ainuke asi, mis riveris muret teeb, on vastase betsizing. Kas ta tõesti bluffiks siin overbetiga, eriti kui nii paljud draw-d mööda läksid. Ta muidugi teab, et sina tead, et selline overbet on for value ja vb loodab siin suurema osa su made handidest foldima saada (millega sa calliks iga mõistliku ja standartse beti), aga see ei pruugi üldse nii olla (ta võib aimata ka, et su range on siin tugev ja loodab, et sa pole oma kätt võimeline foldima). Raske fold, selle konkreetse vastase vastu väga raske, aga mul on tunne, et as played on fold parem käik kui call.

Ma pole muidugi üldse kindel, et ma lauas selle käigu teha suudaks, mida siin kirjeldan kui korrektset. Meil ikka kõvasti nühkimist olnud omavahel, standartne pre stack-off range on JJ+ ja AK, ning seda isegi varajastes positsioonides (ta on mulle 5-bet shovedes ikka odava kõntsaga vahele jäänud, a la K5s blind pealt, 44 EP pealt...).

Krt kahtlane värk. Me nagu räägiks erinevatest vastastest :). selles mõttes et mul on selle venna kohta sample 32000 kätt. 3b bb peal on tal 6%, SB peal 9%, BTN 3%. CO 3%. Mul korra tekkis kahtlus et äkki on mu pop-up-s valesti asjad kirjas, kuna need nii öelda custom made. Kiire pilgu viskasin peale siis tundus kõik ok, hetkel pean ära käima, hiljem vaatan igaks juhuks uuesti üle, viga võib siiski minus olla. See oleks ikka mega fail kui olen mitu kuud valede statside abil mänginud :) Aga imelik see on meil nii võrd erinevad näitajad ühe ja sama vastase kohta.

ranka
15.12.10, 22:04
vaatasin kätt täitsa valesti. algul arvasin, et bet-bet-check oli line, turni raise ei märganud. arvan, et shoven turni.

Hullapple
15.12.10, 22:52
Njah, vaatasin oma pop up statsid koik üle. Mul on igal juhul koik õige.

low-flow
16.12.10, 00:55
Krt kahtlane värk. Me nagu räägiks erinevatest vastastest :). selles mõttes et mul on selle venna kohta sample 32000 kätt. 3b bb peal on tal 6%, SB peal 9%, BTN 3%. CO 3%. Mul korra tekkis kahtlus et äkki on mu pop-up-s valesti asjad kirjas, kuna need nii öelda custom made. Kiire pilgu viskasin peale siis tundus kõik ok, hetkel pean ära käima, hiljem vaatan igaks juhuks uuesti üle, viga võib siiski minus olla. See oleks ikka mega fail kui olen mitu kuud valede statside abil mänginud :) Aga imelik see on meil nii võrd erinevad näitajad ühe ja sama vastase kohta.

no mina räägin FTP NL100/200 regist Bigkawik, mul on tema kohta 38k sample (usun, et paar tuhat sellest oleme koos mänginud, ülejäänud ostetud). 3bet BU pealt 5% ja blindide pealt 6%. Kuna sample on juba mõned kuud vana, siis on kaks võimalust, kas kutt on oluliselt agromaks muutunud või talle mingi eriti heal põhjusel minu vastu spetsiaalselt meeldib igast võimalikust positsioonist vajutada. Aga jamh, liiga palju see antud käesse ei puutu, minu soovitus oleks shove turn (sest meile ei meeldi paljud riverid, meil pole positsiooni ja vastane on agroreg), aga as played, overbeti kinni riveril ei maksaks.

variatsioon
16.12.10, 05:55
* vastane on hea reg kes hand readib hästi
* hero bet/c turnis made handiga ning foldib riveris 100% oma rangest?

imo väga leakine play.