PDA

View Full Version : Mis edasi?



prygikala
15.12.10, 12:07
Tekkis selline küsimus, et mis siis edasi nüüd teha. Äkki keski ärevam oskaks head nõu jagada.

Selleks, et pisut loogiliselmat vastust saada siis kirjutan-joonistan natukene enda pokkeritegemistest. Olen mänginud netis nii umbes 2 aastat. Pokker, kui selline on hobi millega ei tegele küll kole palju (koos sõpradega toksimise, liveturnade ja netiga vast max 20 h nädalas). Netis põhiliselt starsis. Praegu mängin 3,25$ 45-turbo SNG-sid. Alustasin 1,1-ste 45 turbo SNG-dega, rolli sai üles liikusin kõrgemale. Millaski aatake tagasi tegelesin ka pisut muude katsetusetga (50$ läks kuidagi kole kiiresti eksperimenteerimise peale). Katsun mõned korrad kuus veidi suuremat netiturnat (Sunday 1/4 mill ntx) mängida, nendega olen umbes break even.

Preagune seis on selline et see aasta olen mänginud 1237 SNG-d, ROI on 19%, ITM 20%. Roll on vaikselt kuskile 600$ kanti kasvanud. Oleks nagu väikestviisi tahtmine oma oskusi (ja noh, muidugi ka sissetulekut) parendada. Kuna cashi pole kunagi korralikult osanud siis äkki pigem isegi seal hakata katsetama? Põhimõtteliselt oleks ka rolli, et liikuda lihtsalt tase kõrgemale 45-stes SNG-des (6,5$) aga piiisut hakkavad need juba ära tüütama. HEM-i ega miskit anaoogi ei kasuta (veel, plaan on soetada), noted aitavad pisut. Arvestust pean ise excelis sesside kaupa.

Iseeneset ongi mure, et mis edasi teha? Aega, mida pokkerisse investeerida on uuel aastal ilmselt rohkem. Endal on tahtmine cashi-laudasid proovida (kuidas, mida mismoodi, ei oska arvata mitte). Samas oleks äkki mugavam ja nutikam proovida level kõrgmealt lennata miski aeg? Ideid kellegi? Hüva nõu?

variatsioon
15.12.10, 12:48
mine jh cashi proovima..
alusta NL2s ostes sisse 2$. mängi võimalikult tight agressive stiiliga ja ürita aru saada mis toimub.
sama ajal peaksid kõvasti juurde õppima.
loe raamatuid(näiteks no limit holdem theory and practise) ja vaata videosi.
postita käis, uuri, puuri, MÕTLE ja sa saad hakkama.

NB! ära enne limiidist ülesse roni kui NL2s on vähemalt 60$ plussis.

edu!

armand0
16.12.10, 21:23
kui sa sngsi biidid siis soovitaks neid edasi mängida samas kui otsid vaheldust miks mitte ,aga usu mind sa pead palju juurte õppima.

AtKehtna
18.12.10, 23:55
no nl2 jaoks pole eriliselt midagi vaja õppida võta ranka tabel ja mängi selle järgi ja küll beadid.
Kui tekkib raske olukord postita käsi foorumi pole vaja raamatute kallale ronida.
vaja on olla lihtsalt tight-agreesive olla.(Pokkeri ABC peaks sul ju selge olema kui 2a oled mängind).

qbj0hn
19.12.10, 22:45
Edasi on KPM

bubba
20.12.10, 13:23
Mis see KPM tähendab? Kämpingusse Pihku Magama?

armand0
22.12.10, 14:16
no nl2 jaoks pole eriliselt midagi vaja õppida võta ranka tabel ja mängi selle järgi ja küll beadid.
Kui tekkib raske olukord postita käsi foorumi pole vaja raamatute kallale ronida.
vaja on olla lihtsalt tight-agreesive olla.(Pokkeri ABC peaks sul ju selge olema kui 2a oled mängind).

No ega ta ainult NL2 mängima ei jää.

Ja hiljem pole selle ranka tabeliga midagi teha pmst.

qbj0hn
23.12.10, 00:12
Mis see KPM tähendab? Kämpingusse Pihku Magama?

Pmst küll.

noname
24.12.10, 13:43
Kõik Papp Mulle.

FYP

taipupole
24.12.10, 20:57
Kuigi see pole arvatavasti tõsiselt esitatud küsimus, võtan vaevaks vastata: sellise tulemuse pealt ei tohiks olla kahtlustki, et tuleks antud alal (SNG) edasi lasta ja kui tõesti soovi on täisringiga tegeleda, siis võib ju NL5-10 tasemel rahulikult katsetada, kuigi suurt mõtet selleks ei näe.

bubba
25.12.10, 21:48
Pmst küll.

Ei päris tõsiselt mõtlen seda. Olen sellist lühendit/väljendit kuulnud lihtsalt enne :D

con
28.12.10, 10:43
Ei päris tõsiselt mõtlen seda. Olen sellist lühendit/väljendit kuulnud lihtsalt enne :D

kpm
koju, pihku, magama

kspm-
koju, sööma, pihku, magama

aga teemasse:


motivatsiooni kadumine on jube asi, mängutüübi vahetamine on short-term abi.
jutu põhjal näen potensiaali sngdes jätkata. muretse endale abiprogrammid, tõuse limiidis, rohkem laudu, pühenda rohkem aega, arene. ära raiska aega FR nullist alustades.

üks hea sng mängija päevik:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5167-MTT-SNG-Grinder

prygikala
04.01.11, 11:57
Niisiis, tänud neile kes ei pidand paljuks asjalikku potti või kastrulit jagamast. Tänaseks on siis plaan valmis, mis edasi saab:

1) Veebruari lõpuks 20'000 kätt NL10 (esialgu 4 lauda, vaikselt proovib juurde võtta). Millega seoses sai sõbraga ka väike motiveerimiskihlvedu tehtud. Sealt edasi siis prooviks hakata veidihaaval kasvama. Esimene 1000 kätt saigi juba vaikselt eile tehtud.

2) Ilmselt mängida samas mahus 45seid SNG-sid, võib-olla võtta 6 ja 3 taalaseid pooleks. Rohkem cashi kõrvalt ei jõuaks. Samas on mõnus taguda vaikselt kuskil kasvõi päevasel ajal pooletise tunniga 12 SNG-d, kuna cashi oleks vist ikke nutikam mängida siis kui rohkem igasugu veidrikke (97/25/25) onlain. Süüa sngd palju ei küsi, loodetavasti liiga swingiseks ei lähe.

3) Õppida, õppida, õppida. Totakaid käsi prooviks kah kuhugi postitada (eilegi tekkis neid juba palju-palju).

Idee siis selline. Vaatame, kuidas läheb.

Muide con, mis mahoumori päevikut puudutab siis see oli tõesti kasulik aga samas käis välja mõtte, et Starsi 45-mehe SNG-d on suht regulare täis. Hakkasin siis uurima-puurima rohkem FT-s meeste näitajaid ja mu üllatus ei olnud väga suur kui ma avastasin, et üheksast mehest on enamasti vähemalt seitse võitvad (noh, kes rohkem kes vähem) regularid. Idee poolest on turbo 45 sng lõpp sellisel juhul siis üks suur coinflip. Andis juurde pisut motti cashi proovida, vähemalt mulle.

Kosmonaut
04.01.11, 17:00
Kui mängid kahte pokkeriliiki, siis tee nii, et eraldi turnad ja cash, mitte samal ajal - endal langeb mängu kvaliteet mõlemas, kui nii teha.