PDA

View Full Version : 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mängu



ranka
16.12.10, 10:04
NB! Video on halva kvaliteediga! Kui ESTPatrick ärkab, siis teen ümber paremaks resoks kuna puudus 4tablingu kogemus videode tegemisel

Shallow lauad on nn. väikese stäki lauad. See tähendab, et olnevalt pokkeritoast on laua maksimaalne sisseostu summa on 40 kuni 50 suurt blaindi (minimaalne 20). Shallow laudu leidub suurtemates pokkeritubades - Olympic Online, (mõlemas 20-50BB sisseost) ja pokkeritoas (20-40BB sisseost). Tõenäoliselt shallow lauad on välja arenenud cap-laudadest, kus teadupärast on alati määratud maksimum blaindide arv, mida üks mängija saab ühe käe jooksul panka panustada. Cap ja shallow lauad on eelkõige mõeldud algajatele, sest nendes laudades on kaotusi lihtsam limiteerida ja seetõttu pokkerile kuluv "õppemaks" on hoopis väiksem.

Lauad on erilised oma dünaamika poolest, sest pärast duublit on stäkk 100BB ning alab nn. "tavaline 100BB pokker". Boonuses on, et paljud shortstackerid ei lahku lauast ja ei suuda ümberkohaneda sügavamate stäkkidega.

Tihtipeale on uut sessi alustades eelmise sessi stäkid vaja lauda tuua (eeldusel, et lahkuti lauast üle 50bb stäkiga) ja kui mõni fish istub lauas 3-4 korda suurema stäkiga kui kõik teised ja juhuslikult lõppes eelmine sess selles lauas edukalt, siis võid olla ainus kes võisteb fishiga chipliidri staatusele lauas. Seetõttu on sul väga suur stäkieelis teiste regularide ees ja saad ainukesena kandideerida igas käes tervele fishi stäkile. Seega on väga kasulik strateegia mängida päeva jooksul tihedalt mitu sessiooni ja sellest kasu lõigata ehk lahkuda lauast kui sul suur stäkk ja kõik teised on väikesed ja tulla tagasi kui vastaste stäkid on kosunud.

Demonstratsioon videoks oli Hotcocacola nõus tootma hääletu toormaterjali, millele mina (ESTPatrick), videoga ennem tutvumata, omapoolse kommentaari peale lugesin. Olles ise antud mängustiilis varasemalt 16 000 kätt kogemust omandanud.

VIDEO: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/videos/show_video?video=estpatrick-koolitamas-hotcocacola. Peate olema sisse logitud rakeback portaali!

ranka
16.12.10, 10:12
Ja kasutage kindlalt full-screen moodi.

kardaanirist
16.12.10, 11:13
hmm.. klikates sellele lingile, siis tuleb ette valg eleht ja vasakul üleval nurgas on lihtsalt kirjas "SIIN" />"

ranka
16.12.10, 11:17
mis lingiks sa täpsemalt räägid?

kardaanirist
16.12.10, 11:24
see sama, mis sinu esimeses postituses oli. aga nüüd millegipärast juba töötab, niiet no worries.

ROTT RUUDI
16.12.10, 11:31
Väga õpetlik video.Aitäh :)
Loodan, et saab lähiajal uusi sarnaseid videosid juba vaadata.

ranka
16.12.10, 11:42
Väga õpetlik video.Aitäh :)
Loodan, et saab lähiajal uusi sarnaseid videosid juba vaadata.

Saab. Järgmine nädal uus video ja tõenäoliselt tuleb ka üks väikese limiidiga HUSNG video juba seenädal.

harryahven
16.12.10, 11:46
väga nice, selline formaat väga meeldis, lihtsad ja loogilised seletused ning samuti ootaks sarnasid videosid veel ja veel.

soouni
16.12.10, 12:27
Ulikõva video, väga hästi seletatud mis kus kui palju. Super peab ootama Pätriku enda videot. Nuud cocal vähemalt hea video õppimiseks ja teistelgi.

Damn hea video teeb tuju heaks ikka.

Good teamwork guys!

emmimees
16.12.10, 15:07
Muidu väga hea, aga viimane kolmandik videost ei näe mitte sittagi, kuna pilt üliväike

Spewmonkey
16.12.10, 15:12
Coca mängu on kohati ikka väga valus vaadata, aga ESTPatrickult kuldne töö.

lebovend
16.12.10, 15:19
mingi hetk vaatan kindlasti ise ka 2ra, aga kas sa annad siia v6i kuhugi mujale teada, kui ilmub parema kvaliteediga video?

farik666
16.12.10, 15:33
tehke keegi nüüd sama asi full ringi kohta ka !!!

ranka
16.12.10, 15:34
mingi hetk vaatan kindlasti ise ka 2ra, aga kas sa annad siia v6i kuhugi mujale teada, kui ilmub parema kvaliteediga video?

Annan teada. Patrikcut ikka näha ei ole.

ranka
16.12.10, 15:34
tehke keegi nüüd sama asi full ringi kohta ka !!!

Tuleb.

arvamusliideripoeg
16.12.10, 15:50
Coca mängu on kohati ikka väga valus vaadata, aga ESTPatrickult kuldne töö.

Sellepärast üks biidibki mängu lõdvalt ja teine ei saa jagu microstki. Vähemalt tellid võiksid vähem nähtavad olla, olgu seal olympicus tase ükskõik milline, seda märkavad isegi fishid.

sixmax
16.12.10, 16:05
Alguse poole CO või BTN limpib, SB completeb, ja ESTPatrick on BB 84o-ga. Ta ütleb, et varastaks seal, kuna 84o võidab postflop harva. Ma just pigem varastaks selliste kätega, mis postflop võidavad tihedamini, kuna ma ei saa oodata seal vastastelt 100% foldimist, nii et postflop equity on ka tähtis.

Kui sa niimoodi mõtled, kas see tähendab, et sa raised seal pigem 72o kui mingi K4s, mis ei ole piisavalt hea value reisimiseks, aga samas võidab postflop omajagu ajast? Enda mängus ma "annan alla" kätega nagu 84o juba preflop. Kas see on leak?

ranka
16.12.10, 16:07
Jup 84o-ga võtaks meelsamini "free equity" sest tõstega ei saavta mitte midagi. Foldid ehk välja parema aga kui calli saad siis postflop equity 0. Laseme parem vea teha nii, kui ise hitime midagi pair+

ESTPatrick
16.12.10, 16:24
Alguse poole CO või BTN limpib, SB completeb, ja ESTPatrick on BB 84o-ga. Ta ütleb, et varastaks seal, kuna 84o võidab postflop harva. Ma just pigem varastaks selliste kätega, mis postflop võidavad tihedamini, kuna ma ei saa oodata seal vastastelt 100% foldimist, nii et postflop equity on ka tähtis.

Kui sa niimoodi mõtled, kas see tähendab, et sa raised seal pigem 72o kui mingi K4s, mis ei ole piisavalt hea value reisimiseks, aga samas võidab postflop omajagu ajast? Enda mängus ma "annan alla" kätega nagu 84o juba preflop. Kas see on leak?

point on just selles, et vastase limp on nii nõrk, et seal ma raisiks 84o, kuid mitte 100% ajast, selleks on vaja mingisugust readi obv. sest ma saan piisavalt tihti poti PF või flopil maha, et see oleks vähem kahjumlikum kui minna hittima. K4s on minu arust hea järgi check käsi kuna on oluliselt rohkem häid floppe, mida hittida.

PS ärkasin, rääkisin juba enne et see pole päris õige formaat, aga selline ta jäi esialgu.

sixmax
16.12.10, 16:25
I kinda like this logic. Metsiku limp-calleri vastu muidugi ei saa nii.

hotcocacola
16.12.10, 17:25
Tubli töö Priit!
Rääkisid täpselt nendest asjadest, millest vaja :).

NB! Ma ise olen shallow laudades alles võhik, sellepärast selline kohatu mäng, halbade betsizingutega. Pole varem SSi mänginud.
Video lõpp on veidike hägune.

Tänud veelkord Priidule

hotcocacola
16.12.10, 17:27
Sellepärast üks biidibki mängu lõdvalt ja teine ei saa jagu microstki. Vähemalt tellid võiksid vähem nähtavad olla, olgu seal olympicus tase ükskõik milline, seda märkavad isegi fishid.

ise oled suur biitija?

Rage
16.12.10, 20:06
tehke keegi nüüd sama asi full ringi kohta ka !!!
yeahh.. yahaks näha kas ja kui palju FR erineb 6maxist

pikk28
16.12.10, 20:39
krt ma ei saa ikka aru neist hateritest. krdi arvamuseliidripoeg sul pole muhvigi teha või? priit ja coca üritavad midagi mõistliku teha, kuid sinusugune ahv tuleb hakkab lambist nokkima.
kahju, et video viimased 10 mintsa pole vaadatavad.
tänud mehed!

hotcocacola
16.12.10, 20:52
tänx pikk =).

ESTPatrick
16.12.10, 21:05
ei tea, mis selle failiga juhtus jah. igatahes tegin uue renderdamise max resolutsiooniga ja nüüd nagu tundus enam-vähem. ranka kuskil nokitseb ja ei vasta, kuid failid on üles laetud ja küll ta need üles paneb lähiajal

farik666
16.12.10, 21:44
yeahh.. yahaks näha kas ja kui palju FR erineb 6maxist

MENT ÄKKI OLEKS ÕIGE KODANIK ???

kuco
16.12.10, 23:26
MENT ÄKKI OLEKS ÕIGE KODANIK ???


http://www.352media.com/rantingandraving/CMFiles/Images/CapsLock.jpg

ranka
16.12.10, 23:38
Video võib olla mingi aeg maas, sest testime Priiduga paremat kvaliteeti.

ranka
17.12.10, 11:06
Väike teavitus. Video võib olla 10 minutit maas.

nikitheone
17.12.10, 11:18
hmm. respect patricku vastu tõusis kõvasti. 5+ töö mehed

ranka
17.12.10, 11:21
Video on üleval parema kvaliteediga: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos/show_video?video=estpatrick-koolitamas-hotcocacola. Video võib olla välja venitatud. 19" kuvaril on OK, läpparil jäi suureks aga siis kasutage full-screen moodi.

Ja räägin Tim'iga ning tahan saada sellist layouti:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/new1.jpg

LuuK
17.12.10, 11:47
Uus video minul hakib (fps pmst 0), minuti pärast teatab: flash plugin has crashed. Flash ise uuendatud. Seda teemat võib (vist?) ignoreerida, kuna arvuti mida praegu kasutan on aastast 2002. Samas pole varem ka selles arvutis videode vaatamisel probleeme olnud. Eelmise video kvaliteet oli minu jaoks täiesti piisav, va see viimane veerand, kus pilt väike. Pikkuse järgi tundub see viimane osa nüüd eemaldatud olevat?
Heli on täiesti perfektne, kui teaks mis tehnikat kasutati, ostaks endale ka.

ESTPatricku kommentaar on muidugi tase omaette, minusuguse dongi mängu ja mõtlemise suudab mõnekümne minutiga uuele tasemele viia.

pastilaa
17.12.10, 11:52
Hea töö mehed - video timm, kvaliteet ka nüüd paigas. BTW - kas lasedki HUDita coca?

ranka
17.12.10, 11:52
Mul töötab ilusti aga tundub jah, et viiamne osa kadunud. uurin priidult.

ranka
17.12.10, 11:53
Hea töö mehed - video timm, kvaliteet ka nüüd paigas. BTW - kas lasedki HUDita coca?

Kardan, et HUD töötas aga video ei salvestanud. Sest tihti ju klikki vastaste kohal.

pastilaa
17.12.10, 11:59
Kardan, et HUD töötas aga video ei salvestanud. Sest tihti ju klikki vastaste kohal.

Selge. See siis teine hea video siin, millel see vastik tehniline viga väärtust alla tõmbab (Krayzie oma oli sama jamaga). Kahjuks. Muidu good job!

Sass
17.12.10, 12:23
krt ma ei saa ikka aru neist hateritest. krdi arvamuseliidripoeg sul pole muhvigi teha või? priit ja coca üritavad midagi mõistliku teha, kuid sinusugune ahv tuleb hakkab lambist nokkima.
kahju, et video viimased 10 mintsa pole vaadatavad.
tänud mehed!

ka Sass yritab midagi mõistlikku teha aga teiesugused ahvid tulevad lambist nokkima.. Teil pole muhvigi teha?....enne võiks mõelda enda yle ja vaadata enda vead yle siis teiste viga minna seletama... videost ei tea tuhkagi aga usun et iga video on vaatamist väärt.. kui koju jõuan ykskord vaatan ka 2ra. ja siis hakkan m2ngima.. GL mulle

krayzie
17.12.10, 12:24
keegi võiks teha sticky puust ette ja punaseks kuidas HUD salvestusele jääks

NB! lähiajal võib minu poolt ka videomaterjali tulla

kvaliteet
17.12.10, 12:33
http://faq.holdemmanager.com/questions/62/Can%27t+See+HUD+In+Camtasia+

nikitheone
17.12.10, 12:34
keegi võiks teha sticky puust ette ja punaseks kuidas HUD salvestusele jääks

NB! lähiajal võib minu poolt ka videomaterjali tulla

Nomerlot ütleb mida teha, et HUDi näitaks. (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/4717-Camtasia-kus-HUD) ning ESTPatrick ütleb, kuidas teha nii, et hiirel oleks kollane ring ümbe (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1060-KOLLANE-RING-HIIRE-%C3%BCmber-camtasiaga-video-tehes!!)r.

Peaks vist kõik olema, mida pokkerimängijal vaja on.

isenseven
17.12.10, 12:51
Hea video, kõik väga hästi lahti seletatud :)

mehumble
17.12.10, 13:25
Hea video, kõik väga hästi lahti seletatud :)

+1, sai endalegi paar fakti kõrvataha panna

k2snakalle
18.12.10, 10:26
ka Sass yritab midagi mõistlikku teha aga teiesugused ahvid tulevad lambist nokkima.. Teil pole muhvigi teha?....enne võiks mõelda enda yle ja vaadata enda vead yle siis teiste viga minna seletama... videost ei tea tuhkagi aga usun et iga video on vaatamist väärt.. kui koju jõuan ykskord vaatan ka 2ra. ja siis hakkan m2ngima.. GL mulle

vabandan ette ära, et siin OT-d teen, aga no ma seekord ei saa ütlemata jätta.
Jah me kõik teame, et paljud foorumiliikmed võtsid sinu kallal, aga ilmselt siis oli põhjust ka! (ma tõesti ei tea selle teema koha pealt midagi, sest ma totaalselt ignoreerisin su postitusi)
No kurat sa pead igas teemas seda vana teemat välja tooma? Minu arust on sul siin foorumis halb maine juures ja su enda huvides (mõtlen siin pokkerit/õppimist/arenemist) on sul parem vait jääda selle koha pealt! Ja kui sa ei taha limiitides tõusta, siis meile kõigile on parem kui sa siit foorumist eemale hoiad.
Kui aga tahad pokkeris kaugemale jõuda, siis ole ometi mees ja unusta see teema! Proovi kaasa lüüa käte arutluste teemadel, tee oma blogi jne. Kui keegi "võtab" su kallal, siis vaata seda kui nende rumalust ja ole sellest üle! Ära vasta midagi ja jätka muudel teemadel diskusiooni.
Võta õppust sellest, mis eelmine kord valesti tegid ja ära astu samasse ämbrisse kaks korda!
Mida rohkem sa ajad mingit iba ja koogid vana teemat ülesse, seda rohkem vaenu sa tekitad ning ka seda kauem püsid sa meeles sellise Sassina kellena sa banni said foorumist.
over and out

Videost: niipalju kui videot olen vaadanud, siis priidu seletused on väga head/lihtsalt mõistetavad! kui video lõpuni vaatan, siis kirjutan ka pikemalt :)

pikk28
18.12.10, 10:34
ma ise ka teda igalpool ignoreerinud, ei saagi aru, mida ta oma OT lausega siin mõtles. las olla.
Ootan uut priidu videot

Carl
18.12.10, 11:03
Pättrikul on video jaoks perfektne hääl.

Muidu, ise sain palju tip'e mängule juurde.:p

WD!

janek174
18.12.10, 15:18
Selliseid videoid oleks väga hea ka lihtsalt coachi mõttest teha. Et keegi BE mängija teeb oma video, ja siis korralikult biitiv mängija loeks siis peale, kus midagi valesti on ja kus midagi teha vaja. Ja selliseid videosid võiks tõesti iga limiidi kohta olla.

Väga hea töö.

metsnik
18.12.10, 17:33
kas turniiride õppevideosid ka saaks (6max)?

ESTPatrick
18.12.10, 17:35
Nomerlot ütleb mida teha, et HUDi näitaks. (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/4717-Camtasia-kus-HUD) ning ESTPatrick ütleb, kuidas teha nii, et hiirel oleks kollane ring ümbe (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1060-KOLLANE-RING-HIIRE-%C3%BCmber-camtasiaga-video-tehes!!)r.

Peaks vist kõik olema, mida pokkerimängijal vaja on.

Kollase ringi saab suht kergelt. Camtasiast Effects - Cursor - Highlight Cursor and Clicks

camu
18.12.10, 18:24
Eesti keeles mind võib-isegi ei häiriks see, kui taoline pärast pealeloetud video teha kellegiga paaris ning arutelu jaoks vahel pausi panna. Siin tundus ka kohati, et 4 lauda läks EstPatricku jaoks kohati veidi kiireks.
Aga muidu hea.

timz0333
18.12.10, 23:50
Nüüd kui Priit teeks veel sama asja NL10 6max siis oleks asi veel kõvem:D

Aga ainult kiidusõnad muidu.

ESTPatrick
19.12.10, 02:02
Nüüd kui Priit teeks veel sama asja NL10 6max siis oleks asi veel kõvem:D

Aga ainult kiidusõnad muidu.

No isegi kui ma teeksin, ma ei usu et paljudele oleks kasu sellest kui ma 40/35 stiilis seal igaring ainult varstan blinde ja 3betin positsioonist. Ma ei usu, et paljud suudaksid sellega sammu pidada ka ise mängides, muidu te ei oleks 10NL-s lihtsalt. TAG ma ei suudaks seal mängida, liiga palju obv varastamise kohti ja raha mulle võtmata ei meeldi jätta

Ahnus on edasiviiv jõud

sinisebra
19.12.10, 14:34
NL25/NL50 siis äkki?


No isegi kui ma teeksin, ma ei usu et paljudele oleks kasu sellest kui ma 40/35 stiilis seal igaring ainult varstan blinde ja 3betin positsioonist

Selle eest ma oleksin nõus isegi vaikselt aplodeerima. :heart:

Shallow-laudade video probleem on see, et paljusid nõuandeid ei saa tavalistes mängudes kasutada? Paljud postitajad rõõmustasid, et häid nõuandeid jagati. Aga kui paljud neist märkasid, et suur osa nõuannetest käib vaid shallow laudade kohta? St, kui neid püüda tavalistes mängudes kasutada, siis võib valusalt vastu näppe saada.

Ma oleksin moraalselt nõus toetama veel sellise ülesehitusega ESTPatricku videosid, mis siis oleksid kasulikud võimalikult suurele osale foorumikasutajatest.


[jõulupai] EstPatrick [/jõulupai]

ranka
19.12.10, 15:20
Te siis tuimalt tuubite pähe nõuanded? Lihtsma on õppida valem selgeks ehk saada aru, miks ta nii mõtleb/ütleb ja siis ise tuletada järgmises olukorras mistahes lauas PLO, 6max, FR, NLHE, FL, PL, Shallow, Deep jne.

ESTPatrick
19.12.10, 15:30
NL25/NL50 siis äkki?



Selle eest ma oleksin nõus isegi vaikselt aplodeerima. :heart:

Shallow-laudade video probleem on see, et paljusid nõuandeid ei saa tavalistes mängudes kasutada? Paljud postitajad rõõmustasid, et häid nõuandeid jagati. Aga kui paljud neist märkasid, et suur osa nõuannetest käib vaid shallow laudade kohta? St, kui neid püüda tavalistes mängudes kasutada, siis võib valusalt vastu näppe saada.

Ma oleksin moraalselt nõus toetama veel sellise ülesehitusega ESTPatricku videosid, mis siis oleksid kasulikud võimalikult suurele osale foorumikasutajatest.


[jõulupai] EstPatrick [/jõulupai]

Kui tihti sul üle 100bb potte on? Väikeste mööndustega kehtib ju kõik kõikjal, tuleb ainult stäkkide suurusele vastavad kohandused teha ja ka neid sai mainitud. Kuid A ja O on ju flopstruktuur ja sinu positsioon ja read vastase vastu, see ei muutu ju deebimaks minnes.

Maxi
06.02.11, 16:44
mis teema sellega on?

http://www.upload.ee/image/1105255/estpatrickcocavideo.JPG

See minu viga. Videode pikkus tuleb sisesta käsitsi ja olen miskipärast sisestanud vale pikkuse. Panin nüüd õige - 29:52 on õige pikkus.

LuuK
06.02.11, 22:22
alguses oligi 40 ;)

ranka
06.02.11, 23:38
Olen segaduses :S

LuuK
07.02.11, 16:53
Muidu väga hea, aga viimane kolmandik videost ei näe mitte sittagi, kuna pilt üliväike


Mul töötab ilusti aga tundub jah, et viiamne osa kadunud. uurin priidult.

;)