PDA

View Full Version : *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***



ranka
17.12.10, 10:29
Mida näha tahate?

Ma ise pakun välja, et järgmine aasta peaks toimuma:
a) analoogne projekt - miljon kahe kuuga. Siin on AGA kas too peaks olema litsentseeritud pokkeritubades või on suva? Mis peaks olema eesmärk? Kas kaks kuud oli pikk, väike või paras?

b) käemäng aga mulle endale ei meeldinud vana formaat. Kõige enne minu arvates peaks olema see lühem. Kasvõi nii, et nädal mäng, siis vaba ja uus mäng. Kui ma ise seda läbiviiksin siis käemäng oleks kindlalt natuke huvitavam ja harivam, kui muidu sest tuleksid HU käed ning vastased fishid. See tähendab, et ei ole metamängu. Aga pakkuge oma formaat, punktide süsteem ja üleüldse süsteem, kuidas oleks ta kõige atraktiivsem ning harivam.

c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.
Kas selline mäng oleks tore? Seaks ette kõvad eesmärgid ala, et full ringis/6 maxis tuleks saavutada kahe kuuga näiteks 50,000 kätt ja winrate peaks olema näiteks 4 PT/BB. See on tehtav kui korralikult mõelda. Heads-Up mängudes siis 10 PT/BB ja kahe kuuga 20,000 kätt. Iga mees paneb X summa vahele ja kahe kuu pärast jagatakse rahe eesmärgi lõpetanute vahel. Vajadusel võib siduda selle EV-ga ala EV ja PT/BB vaheline winrate.

d) õppimismängud
Samamoodi iga vend viskab $100 ja tehakse teema. Iga 24h tagant peab iga osaleja panema vähemalt ühe kõige problemaatilise käe STRATEEGIA alafoorumisse ja 72h vältel peab iga osaleja teiste kätt kommenteerima põhjendustega, mitte stiilis +1. Eesmärk on tekitada väga suur diskussioon osalejate kätele ning haarata kõik mängijad endaga kaasa. Kui 72h vältel vastust ei tule mõnelt osalejalt on ta mängust eemaldatud. Raha jaotatakse mängijate vahel, kes lõpetasid võistluse. Samuti tuleks osalejate teema ja igakord kui pannakse käsi siis osaleja peab viskama lingi teemasse.

Tolles mängus toimuks iseregulatsioon. Adminnid ei pea jälgima, et kes on vastanud või mitte vaid ju teised osalised ise annavad pätid üles.

Rohkem ideid ei ole. Numbrid kõik näited. Pakkuge oma ideid, tehke või kiitke mu omasid maha.

Rage
17.12.10, 11:13
imho võiks iga aasta olla ka aasta tegijate valimine, kategooriad on muidugi a la parim uustulnuk, parim mängija jms.. aga rõhku pööraks siinkohal ka tiitlitele, parim nõuandja foorumis, parim strateegia artikli/analüüsi kirjutaja, parima video tegija jms.. ja nendele strateegiakohtadele võiks/peaks ka mingi auhinna välja mõtlema või kuidagi paremini motiveerima...

see ei pea siis ainult mingi aastatiitli teema olema, aga kuidagi peaks kasvõi foorumirepiga vms stiilis motiveerima inimesi õpetama teisi ja strateegia teemades osalema, mitte lihtsalt offtopicus trollima..

Spewmonkey
17.12.10, 14:12
c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.

This.

mehumble
17.12.10, 15:21
c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.

This.
+1, oleneb mis limiitides osaletakse, meeleldi võtaks ka osa. eeldades, et enne jaanuari ei toimu midagi

yolpa
17.12.10, 16:26
mingeid mänge ka MTT/sng mängijate vahel? endal küll praegu normaalseid ideid pole, aga kui tuleb siis annan teada kohe.

g00000se
17.12.10, 16:53
Kahe kuuga miljon on lahe. Ainult et järgmine aasta võiksid teha kaks meest selle ära :D Ajuvaba ja ment kahe kuuga milku :D

emmimees
17.12.10, 17:15
Kahe kuuga mill € oleks solid

lypsja
17.12.10, 17:57
punktidest b ja d võtaks isegi osa... kuna täiskohaga tööinimene siis a ja c ei tahaks eriti siduda - liigsete kohustustega kipub mäng täiega peesse minema

ranka
17.12.10, 21:37
Kahe kuuga miljon on lahe. Ainult et järgmine aasta võiksid teha kaks meest selle ära :D Ajuvaba ja ment kahe kuuga milku :D

aga sinna projekti tahaks seekord kaasata võimalikult palju erinevaid mängijaid. ala 6max, hu, fr, plo, sng-d, mtt-d.

Tupsik
17.12.10, 22:16
d tundub kõige huvitavam. Samas ei tea täpselt, mis see käe mäng on.
c'st vast võtaks ka osa.

Samas "õppimismängu" juures vast võib kohati inimesi paljuks minne, et peaks gruppidesse jagama(võibolla hu,6max,Fr või isegi limiidid) jne.

ranka
17.12.10, 22:58
Kui läheb paljuks tuleb tõsta BI-d. Isegi õppimismängu juures $1000 ei oleks palju, sest kui lööd aktiivselt kaasa saad juba oma tonna tagasi.

Tupsik
17.12.10, 23:10
Tonna saad tagasi, aga paljudel võibolla polegi seda tonnat panna. Kindlasti tahaks sealt osa võtta paljud just madalama limiitide mängijad.

See süsteem võiks samahästi ka ausõna peale töötada ja kui inimene põrub, siis rohkem ka osa võtta ei saa. Endal isiklikult selle 100$ vastu ka midagi ei ole.

Tigrano
18.12.10, 01:07
jah nende tonnade panemine on suht pointless, sest enamus kes vajavad rohkem nõu, neil neid tonnasi pole võtta.

ranka
18.12.10, 01:33
Issand! Tonna oli näide, et BI võib alati suuremaks ajada ja ausõna peale ma asju ajama ei hakka. Esiteks on grupp tohutult suur ja teiseks inimestel puudub motivatsioon. Minimaalne summa oleks $100.

ranka
18.12.10, 01:33
jah nende tonnade panemine on suht pointless, sest enamus kes vajavad rohkem nõu, neil neid tonnasi pole võtta.

Too õpe on mõeldud rohkem edasijõudnutele kui algajatele ja mitte keegi ei keela algajatel ka sõna võtta ilma ,et nad BI maksaksid.

KristjanRawk
18.12.10, 23:47
olen ka alati tahtnud mikrograinderina osaleda igast foorumimängudes ja väljakutsetes, aga alati on bi mingi 100$ olnud, et tsipa kõrge. ma nüüd kindel pole mis limiidis enamus kasutajaid mängivad, kuid võiks mikrograinderitele ka siukseid võistlusi teha.

ranka
19.12.10, 00:43
Ma saan aru, et volüümi/winrate mängud on riski businessiga ja neil tuleb kindlalt limiidid ette seada. Sest 5NL'is on 3PT/BB (suvaline number) tunduvalt lihtsam saada kui 200NL. Aga mängud, kus peab olema aktiivne on ju pm. no-risk ja kindlalt tuleksid sisse ka klauslid "häda olukordadeks".

Ala kui maja põles ära või ise haiglas siis loomulikult eemaldatakse osaleja võistlustelt ja antakse ta raha tagasi. Aga sellstel hetkedel see $x ei olegi enam nii tähtis.

KristjanRawk
19.12.10, 01:02
Ei seda muidugi, aga siit tulekski idee, et iga limiidi kohta nagu winrate challenge või käte arvu kohta.
teist tundumalt lihtsam korraldada, limiidi kohta sesuhtes, et igal challengel oleks erinev see sisseost.

Tigrano
21.12.10, 19:28
Mulle meeldiks mingi selline teema: määrame ära nädala (vist väheks jääb) oleteme kuu teema, oletame selle kuu teema ColdCall ja siis võtame teema läbi, teema alguses võiks olla teooriat või harivat materiali võimalikult palju, siis kogu foorum, kes õppimisest huvitatud, postitaks antud juhul oma HEMi väljavõtteid, mis käed ja kuidas nad mängivad näiteks coldcallitud potte jne, siis kellegil kuskilt mingi hea material postitab juurde teooriat või tarkusi, ning kuu lõpuks saame ühe teema päris põhjalikult läbi võtta ja miks mitte ka hiljem täiendada.

Uue teema valimisel võime näiteks polli teha, et mis on järgmise kuu teema, siis paneme iga teema üles ka linkidena teemade kaupa ja lõpuks on meil paljudest pokkeri elementidest põhjalikud harivad teemad. Miks mitte selline tore üritus igakuiselt uuest aastast käima panna.

Kindlasti meeldiks ka käemäng aga nagu ranka ütles võiks mingi hea süsteem olla, praegu kohe ise ka ei oska välja pakkuda kuidas käemäng võiks toimida, et see kukuks hästi välja.

Siis võiks teha näiteks videode konkursi, kus valitakse foorumikasutajate seast parim tehtud video ehk leiame ka PP poolt mingi preemia.

Kuidagi peaks saama ka nii, et ainult adminnid ei tee mingeid vägevaid artikleid, mida muidugi me ise viimaselajal vähe oleme teinud, vaid ka tavakasutajad, uurivad midagi või mis iganes ja teevad mingi vinge hariva artikli. Kasvõi hakata valima iga kuu parima teema autorit ja väikeselt premeerida.

Kes soovivad motivatsiooniks teha mingeid winrate, käte läbi mängimise või kuu lõikes väljakutseid paljun väga neid on kõige kergem teha, nagu ranka üleval väja tõi neid võimalusi on palju. Kui oleks mingi selline long run mäng, et aasta peale mõnevust säiliks oleks vinge, aga momendil ei tule midagi head rohkem pähe.

nomerlot
21.12.10, 22:12
ma vahepalaks/offtopicuna ütleks, et mind väga häirib, et tigranol ja rankal on sama avatar, automaatselt ajan sassi :redface:

ranka
21.12.10, 22:14
ROFL. Mind ka. Ma vaatasin, et misasja, et mis kelbast ma ajanud olen.

PS! Kelbas siis ei tähenda siinkohal halba juttu vaid oli minu jutust nii võõrdunud. Proovin leida miski lahenduse, et chipid erinevaks ajada vms.